Věčný kamarád...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
21. Květen 2024, 09:58:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Věčný kamarád...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Věčný kamarád...  (Přečteno 5869 krát)
Kubajs



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 11. Květen 2009, 21:01:22 »

Zdravim, mám už delší dobu takový problém...neustále když se snažím o nějakou holčinu, tak se vždy objeví ten samý problém - sme jen kamarádi. Už nvm co s tím mám dělat a náhoda to už rozhodně není...Prostě at se jedná o jakoukoliv holku, kterou chci, tak to skončí jen přátelstvím...jo říká mi že mě má ráda...píše mi na icq....chodíme spolu ven...ale sme kamarádi... Ďábelský...Proč??....možná bysme se spolu i vyspali kdybychom se někde vožrali ale o to mi nejde...ani nvm proč to sem píšu ale třeba ste měl někdo taky takové "prokletí" Kroutící očima.....bo mi náko poradíte to je jedno.....tak se mějte... Andílek
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Květen 2009, 21:07:34 »

projdi si články od qarka, projdi si forum, jsou tumraky materiálu přesně o tomhle.... v každém případě musíš změnit svůj pohled na ženský a přestat být ten "nice guy" a místo toho být ten "wow guy".... kde si holka říká... nvm co mě na něm přitahuje, ale musim to zjistit.... bohužel tuhle změnu neuděláš za den. proto začni tím, že si projdeš forum a web.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Kubajs



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Květen 2009, 21:18:36 »

jj něco už sem pročetl...ale nvm estli mi to bude k něčemu dobré...já už fakt nvm co mám dělat víc Velmi smutný...a ty rady mi někdy přijdou až moc akční Super!
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Květen 2009, 21:26:04 »

a vida, máme tu třeba jeden z prvních problémů... jsi málo akční:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Květen 2009, 21:30:25 »

Kubajs: chápu, že ti nejde jenom o postel a že je pro tebe důležité i emocionální pouto s holkou... ale pokud hned ze začátku nevytvoříš i jiskru, tak to dál než ke kamarádství nepovede prakticky nikdy...
nikde není napsaný, že hned po vytvoření jiskry musíte skončit v posteli... důležité je se co nejrychleji dostat do fáze, která je v očích holky nezaměnitelná s kamarádstvím => vodění za ručičku, pusy, doteky,... pokud budete mít ještě po třech týdnech strach se jeden druhého dotknout, nebo nad tím budete muset dlouhosáhle přemýšlet, tak je něco špatně... a zejména holky v tomhle ohledu nejspíš tak velkou trpělivost nemají, a prostě tě budou brát jako kamaráda... vzájemné souznění a důvěra přijdou později, a pokud ne, tak se to vždycky dá ještě zavčas ukončit... ale pokud v lásce nejsi ochotný ani trochu riskovat, tak to budeš mít těžký...

a pokud máš třeba problém s tím, jak poznat, jestli můžeš dát holce pusu**, tak odpověď je jednoduchá - jsi kluk, takže se od tebe očekává, že to relativně rychle zkusíš... tudíž se cení pokus, a pokud na to nejdeš příliš pozdě (nebo nezkoušíš zčistajasna líbat kamarádku) a ta holka aspoň trochu čeká, že bys to mohl někdy zkusit (což je na několika prvních schůzkách splněno automaticky), tak skoro nejde udělat chybu, pokud si věříš a chceš toho dosáhnout... akorát se k tomu musíš odhodlat - je to trochu jako se skokem do bazénu... doporučuju spíš tu cestu, kdy si to užíváš i s tím pocitem nejistoty, ale pak do toho skočíš po hlavě a bez přemýšlení...
jinak na fóru i na Qarkovi je k tomu hromada materiálů... v FAQ http://forum.qark.net/jak-na-zensky/mr-liwu-s-announcement/ je o tom myslím taky něco málo napsáno...

ještě jedna otázka: kolik Ti je?

**: tady je taky možnost, že nevíš přesně jak vzbudit fyzickou přitažlivost, takže se vymlouváš sám před sebou, buduješ citové souznění a očekáváš, že ta fyzická stránka příjde později sama - tak to ale bohužel nefunguje... na fóru a webu se dá myslím najít mraky materiálů o tom jak to funguje... a při balení jde právě o to být trochu akčnější, zklidnit se to dá později v případě nutnosti snáz, než naopak (nehledě na to, že tak to fakt nefunguje... znovu viz. materiály)...
« Poslední změna: 11. Květen 2009, 21:34:13 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Květen 2009, 22:19:45 »

Musím souhlasit, tohle je typickej příklad. Rozhodně si o pick-upu a vztazích něco přečti a bude ti jasný, kde děláš chybu.
Padáš do pasti LJBF - Let's Just Be Friends. To znamená, že buduješ komfort aniž jsi vytvořil attraction - přitažlivost.
Musíš se stát sexuální hrozbou - aby těm holkám bylo jasný, že s tebou se jen tak kamarádíčkovat nebudou. Zkus trošku přitvrdit, bejt víc alfa a přitažlivej.

Počti a uvidíš. Pak to ještě nezapomeň praktikovat.

Taky znám pár takových věčných kamarádů. A nejhorší na tom je, že si nenechají poradit. Ty jsi na dobré cestě už proto, že sis uvědomil, že musí být něco co děláš špatně. Takže do toho a hodně štěstí!
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Květen 2009, 06:21:17 »

a ty rady mi někdy přijdou až moc akční Super!
Nemusíš bejt nutně kretén, aby tě holky chtěly... to je jen rozšířený omyl PU Šťastný ... ve skutečnosti to jde, být hodnej a přesto přitažlivej pro holky - ale musíš být nějak "zajímavej"... neptej se mě konkrétně čim, protože holky to nikdy nejsou schopný definovat, ale často slyšim, že jim někdo přijde prostě zvláštní, neobvyklej...

já se v realu (pozor odhalení ->) chovam strašně divně... nedělam to schválně, ale prostě když jde o vztahy, tak dělam a říkam věci, který vůbec nedávaj smysl a řekl bych, že pro ostatní lidi musí bejt moje jednání naprosto matoucí a iracionální... a víš, co jsem nedávno čirou náhodou zjistil od jedný kamarádky? že jsem tim přitažlivej a že o mně holky mluví v tomhle duchu... říkají "on je takovej zajímavej" a neumějí to popsat... to je přesně ono... jakmile je na tobě cokoliv, co holky neumějí popsat, tak je to plus... máš víceméně dvě možnosti: buď to něco v sobě objevíš a začneš využívat... nebo se dáš na PU Úsměv
Zaznamenáno

Kubajs



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Květen 2009, 15:26:20 »

hmmm....děkuji vám za rady a že ste sem něco písli Mrkající.....Ale nemohu přeci zkoušet kámošku jen tak líbat, pak bysme nemuseli být už ani ti kámoši...myslim že by to vypadlo jako: Hhhhh??? Co to děláš?......takže tady nvm estli je to dobrej risk. Mě nevadí když sem jen kámoš...ale to by se to nesmělo opakovat skoro furt. Je sice pěkné když mě obímají a se vším se mi svěřují...ale je to frut jen v rámci dobrého kamarádství Kroutící očima a to už mi leze krkem........asi je pravda že vlastně nvm jak poznat že ted je ta chvíle ji políbit nebo něco takového...prostě se v holkách nevyznám kdy chtějí být kamarádky a kdy chtějí vztah...estli sem kámoš bo jejich idol...nvm Smutný Estli jsem něčím zajímavý??...hmm...nejsem namachrovanej týpek ani totální nula...tak něco mezi asi. Jsem introvert takže nedokáži moc dobře projevovat svoje city ...a na první pohled působim asi nenápadně a nepřístupně...ale to nemohu tak dobře posoudit, jak mě vnímá okolí Znepokojený...jinak je mi táhne na 18...už sem to hodil do profilu - pro ty co se ptali na věk...jdu eště pročíst náký články tady na webu Super!.........nevěřil bych co na ten net napíšu...tohle bych níkomu jinak neřekl asi Šťastný
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Květen 2009, 16:06:11 »

jestli chceš vztah, tak z kamaráda se k tomu nevypracuješ... to, že byste nemuseli potom být ani kamarádi je pravda, ale vzhledem k tomu, že kamarádství je ti jako počáteční pozice k ničemu, tak to risknout musíš, bez toho to nejde...
a ještě jedna věc - podle toho, že se bojíš, že byste nemuseli být ani kamarádi usuzuju, že bys mohl mít ten nápad začít balit svoje současný kamarádky s pocitem, že když si tak rozumíte, že bys to mohl mít usnadněný... to je ale blbost - sice se to racionálně zdůvodňuje blbě, ale holky v některých věcech prostě racionálně neuvažují... a s kluky, kteří jsou jejich kamarádi a kterým se svěřují, prostě nechodí (prakticky nikdy)... takže se rozhlížej kolem sebe a sbal nějakou holku, kterou ještě neznáš... je to snazší, a když si dáš pozor, abys neskončil jako kamarád (=> prostě to někdy ze začátku riskneš abyste se klidně třeba i líbali), tak to má o dost větší šanci na úspěch... a navíc ti nebude vadit, když se pak už nebudete vídat ani jako kamarádi...
navíc na co je ti 20 kamarádek, když hledáš vztah? fixace na kamarádkách je v situaci, kdy hledáš vztah, naprosto zbytečná, ba dokonce spíš na obtíž...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Květen 2009, 16:23:29 »

Kubajs: kamarádkama, co už máš, bych se bejt tebou nezabejval.... bude to jen ztráta času... ale do budoucna se tomuhle vyvaruj... zásadní je neváhat dlouho s prvním krokem... jakmile váháš s prvním krokem, tak zapadáš velmi rychle do škatulky přátelskejch vztahů... ty holky si tě už od začátku musí asociovat s věcma, který dělaj milenci, ne kamarádi...

Hhhhh??? Co to děláš?
Tohle je ještě dobrej výsledek... když políbíš holku a ona se zeptá "co to děláš?" tak ti nahrává krásně na spoustu odpovědí... (např.: "já nic nedělam, to děláš ty," popř.: "já nic, to vesmír" apod. Šťastný podle situace)

prostě se v holkách nevyznám kdy chtějí být kamarádky a kdy chtějí vztah
Tohle uvažování je základem problému... nikdy nemůžeš vědět, co chce jiná osoba, takže to pro tebe nesmí hrát žádnou roli... nejde ani trochu o to, co chce, ale jde o to, co chceš ty a ty musíš situaci řídit a ovládat a směřovat tím směrem, kterým chceš, aby se situace vyvíjela... většina holek si na první pohled neuvědomí "s timhle bych chtěla chodit"... takže přemýšlet nad tím, jestli ta holka chce bejt kamarádka nebo chce vztah je naprosto iracionální, protože ona sama to neví... (pravda je, že holky neví nikdy, co chtěj, ani když už v tom vztahu jsou, ale to je fuk)

na první pohled působim asi nenápadně
chyba... nápadnost je důležitá... logicky - když jsi nenápadnej, tak o tebe taky může bejt zájem (když jsi tajemnej), ale nenápadných věcí si všimnou jen ty nejpozornější slečny...
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Květen 2009, 22:53:17 »

jelikož jsi mi, d9, teď ušetřil hodně času a napsal, co bych napsal já, dal jsem ti aspoň jedno malé bezvýznamné plus:-) každopádně souhlasím se vším, co jsi napsal
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS