Co cizinky? - pomoc s ČJ

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:02:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co cizinky? - pomoc s ČJ
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co cizinky? - pomoc s ČJ  (Přečteno 3333 krát)
Papinak



Karma: 0
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 22. Prosinec 2010, 00:10:26 »

Ahoj lidi, nejdřív tady jako nový člen všechny zdravím Úsměv
trochu o mě později...

Takže teďka k věci:
Co si myslíte o balení holky - cizinky, co přijela do republiky a "zalíbilo" se jí tady?
Hlavně by mě zajímal účinek na balení takové holky na to, že ji budu pomáhat s češtinou Úsměv ne s gramatikou, to bych pohořel :-D ale "opravoval ji" tj. v praxi s ní budu konverzovat a když řekně do oka bijicí větu "Pracovala jsi, zítra večer po snídani?" snad dost výstižná chvíle, kdy je třeba zakročit a pomoci ji Šťastný
Myslíte si, že je todle dobrý nápad? Úsměv cca před rokem jsem todle aplikoval na jednu holku z ruska, byl jsem s ní asi 5x venku a naposledy co jsem s ní byl ve 2 ráno (druhej den sem měl od 8mi školu) jsem se dostal do fáze, kdy jsme se vášnivě líbali (taky naposledy, jediný co si pamatuju je chuť ryb  Šťastný) hnedka na to sem onemocnej a asi týden s ni vubec nebyl v kontaktu a pak už jsme se nikdy neviděli - nechci poukazovat na chyby kterých jsem se dopustil, těch by bylo oproti vám asi dost :-D ale jestli je dobrý holky balit na "doučování" podle mě to je opravdu velmi jednoduchá situace, jak tu holku dostat - lehce se rozesměje atd.
Co si o tomdle "balení" myslíte ? (nabízí se mi obdobná situace u další roztomilé slečny) Úsměv
Zaznamenáno

Omlouvám se, že mohu napsat "nesmysl" protože se mi v hlavě popletlo více věcí dohromay když jsem je psal Úsměv
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Prosinec 2010, 08:56:28 »

Ahoj Úsměv

Myslim, ze samotne svadeni jednodussi mit nebudes. Je fakt, ze se slecnou lehce navazas kontakt, lehce ji rozpovidas. Samotne svadeni uz nebude nijak vyjimecne, stejne jako v jinych pripadech i tady muzes lehce spadnout do skatulky kamarad.

At ti to vyjde.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Prosinec 2010, 12:16:23 »

Vítej, Super!
Výhodu to má v tom, že je to dobrá záminka, resp. důvod na setkání a slečna na ně snadněji přistoupí, než když ji zveš na rande nebo na sbírku motýlů Šťastný Smějící se. Jinak co se týká samotného postupu svádění, bude probíhat stejně, jako kdyby šlo o holku z ulice, ze školy nebo z práce. Jinak to, že holka je komunikativní je samozřejmě velké + Super!.

Cizinky obecně mají nižší bitch-shield a jsou celkově takové přátelštější a otevřenější, takže taky proto ti to půjde snadněji. Samozřejmě rozdíl mezi různými národnostmi bude markantní.
« Poslední změna: 22. Prosinec 2010, 12:29:56 od Aleš » Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Papinak



Karma: 0
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Prosinec 2010, 21:47:20 »

Možná to bude znít trochu pyšně, ale myslím si že když se mi podaří odbourat pocity strachu a úzkosti + v nejlepší náladě, tak si myslím, že působím jako naturál, několikrát se mi to podařilo ale nedaří se mi to vyvolávat "úmyslně" ... a tady mi to příjde, že mám možnost todle použít, protože když navážu rozhovor, kde se oba aktivně účastníme a máme dobrou náladu, tak už mám skoro vyhráno - nemám problém se posunovat kupředu  Kroutící očima
« Poslední změna: 22. Prosinec 2010, 21:55:15 od Papinak » Zaznamenáno

Omlouvám se, že mohu napsat "nesmysl" protože se mi v hlavě popletlo více věcí dohromay když jsem je psal Úsměv
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS