co je tohle za chování? (myslím že hodně z nás se s tím setkalo)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
21. Září 2024, 06:49:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  co je tohle za chování? (myslím že hodně z nás se s tím setkalo)
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: co je tohle za chování? (myslím že hodně z nás se s tím setkalo)  (Přečteno 6187 krát)
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« kdy: 19. Prosinec 2008, 15:51:55 »

Není to první holka u které jsem se s tímhle setkal..ale začíná mi to náramě vadit..a hlavně nevím co si myslet a doufám že mi tohle dokáže z vás někdo vysvětlit (nejlíp sama nějaká holka) ..a ten problém zní takhle: znám se přes měsíc z jedné akce s jednou super dívčinou(23let),hodná,krásná,na nic si nehraje,žádná fiflenka..hodně si povídáme po icq a říká, že jí těší když si se mnou píše a různé lichotky. opravdu super slečna. no ale vždy když se jí snažím dostat ven nebo něco domluvíme..tak bu´d jako kdyby nenápadně couvla a nebo se třeba neozve..a já čekám a to mě vážně začíná dost dožírat..potom napíše třeba až večer že se omlouvá nebo tak něco..tohle chování už jsem párkrát pozoroval..ale te´d mi došla trpělivost a začínám nad tím pořád myslet proč se tak nějaké holky chovají???? proč radši rovnou nenapíšou že nemají čas nebo že se jí to prostě nehodí... nač najednou dělají jakože zmizely když zrovna my něco chceme??proč nás takhle nechávají čekat když se to nejmín hodí??? ...od týhle holky to právě zrovna nechápu..protože si myslím i od ostatních co jí znají že je opravdu moc hodná a není to žádná co si s klukama hraje.. TAKŽE: proč se nějaké holky takhle chovají?k čemu jim to pomáhá?hrají si s námi nebo se spíš trochu stydí a bojí schůzky?mají málo sebevědomí??... doufám že někdo kdo se s tímhle setkal pomůže,a nebo nějaká slečna sama vysvětlí..  nevím jak s ní tedy pokračovat.. Podivený Bláznivý a dost mě tohle chování fakt dožírá
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec 2008, 15:54:28 »

Ven s tebou asi jít nechce, ale baví jí si s tebou psát na icq (zřejmě o jejich poblémech a tak), děláš ji kamarádku. A protože nechce ztratit kamarádku tak vymýšlí výmluvy aby s tebou nemusela ven, ale bavil ses s ní dál
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Prosinec 2008, 16:28:33 »

To mot: No Mr.LiWu sice neni holka (teda aspoň myslim Šťastný ) ale vysvětlil ti to stručně a jasně. Já bych jenom trošku víc rozpatlal. Ty seš prostě typ člověka, kterej si myslí, že když budeš k holce milej, vyslechneš jí, občas jí zalichotíš, pošleš pusu na dobrou noc, tak ona tě bude mít taky ráda a časem se váš vztah vyvine v něco víc. Ano bude tě mít ráda, ale tady je jeden háček. Když se holce s tebou dobře povídá o jejím životě a o jejích problémech, tak brzy nabude dojmu, že ti může říct cokoliv a cokoliv můžeš říct pouze dobrejm kamarádům. No, takže si byl oficiálně povýšen z kluka s kterym by možná chodila na kamaráda. Časem se skutečně můžeš stát, že si nějak víc padnete do oka a vaše kamarádství přeroste ve věčnou lásku po vzoru americkejch dojáků. Občas se to stává, ale pokud se převážně znáte pomocí internetu, tak se to spíš nestane.

Takže jí potřebuješ dostat ven. Ta holka asi taky neni blbá a ví, že bys stál o něco víc. Jenomže ona nechce nic víc. Jí vyhovuje mít vždycky po ruce internetovou vrbu, která umí odpovídat. A timhle by o ní přišla, protože jsou věci, který prostě přítelovi říct nemůže, ale kamarádovi ano.

Většinou se tak holky chovají buď proto, že je nepřitahuješ (do toho zahrnuju i kamarády) nebo že jsou stydlivý. Ale v drtivý většině případů to bude to první.

Nevěš hlavu. Myslim, že podobný věci se již na tomhle fóru řešili hafeckrát, takže si to vyhledej a přečti si nějaký rady a doporučení, ale obecná rada je: pokud začne mluvit o svejch problémech častějc než je normální, tak jí usekni a zmeň téma, flirtuj s ní a nenech jí, aby si s tebou hrála. Prostě nebuď tak hodnej! To, že jí nevyslechneš neznamená, že seš pokrytec, kterýho její problémy nezajímaj, ale pouze nechceš spadnout do přihrádky "Dobrý kamarád" nebo "Velmi dobrý kamarád" z kterejch se už těžko vyhrabeš.

To Mr.Liwu: Promiň, ale já tu poznámku nemoch nenapsat  Šťastný
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec 2008, 16:49:15 »

mot: vítej na naší lodi !! Nemám co dodat k ostatním, musíš tu bariéru buď prorazit, vycouvat a nebo překousnout. (zadaří se; vykašleš se na ni; budeš jí dělat vrbu)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Prosinec 2008, 17:09:06 »

mot:
proč radši rovnou nenapíšou že nemají čas nebo že se jí to prostě nehodí...
Ale kdepak, ona má času na rozdávání... ona s tebou prostě jen nechce nic mít... toť vše...
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Prosinec 2008, 17:44:40 »

ja to vidim tak, ze v tobe holka vidi dobreho kamarada a nechce to zkazit nejakou schuzkou, kde by ses ji mohl pokusit zbalit... to je vse, tak jsem to videl taky u nekolika kamaradek... zkusim holku pozvat tak 2x az 3x a kdyz se vymluvi nebo nereaguje, neresim ji a jdu za jinou... az bude chtit, tak se ozve a ja ji zase rad pomuzu nebo pokecam, ale nebudu se doprosovat, na to uz jsem moc starej.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Prosinec 2008, 17:51:27 »

Jéééé, nostalgie....v podobném duchu se nesl můj první příspěvek zde na fóru...

taky jsem pořád psal jedný holce kdy se uvidíme a ona se pořád vymlouvala, že TEĎ zrovna nemůže, ale že NĚKDY určitě, taky mi psala jak se jí se mnou krásně píše....a taky z toho nakonec nic nebylo  Šťastný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Prosinec 2008, 21:47:41 »

jojo, takový holky nemají moc význam, i když tě nakonec může překvapit. Bohužel většinou (u mě asi pokaždé) je to akorát ztráta času.

PS: výmluvy holek uvítám v této diskuzi  Super! http://forum.qark.net/o-cemkoliv/databaze-vymluv
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Prosinec 2008, 23:10:28 »

Kruci. Já mám teďka to samý. A podle toho co píšete, budu muset buďto prolomit barieru nebo se na ní vykašlat. Když už se vidíme osobně, tak s její kamarádkou. A moc toho nenamluví. Oproti tomu když su na icq, tak má hubu prořízlou slušně.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS