Dobra kamaratka pride ku mne a ja ju chcem co robit...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 22:42:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dobra kamaratka pride ku mne a ja ju chcem co robit...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [Vše] Tisk
Autor Téma: Dobra kamaratka pride ku mne a ja ju chcem co robit...  (Přečteno 23541 krát)
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« kdy: 07. Leden 2009, 22:15:50 »

Zdravim v piatok sa rozhodne o mojom osude a mozno aj panenstve,,,Moju dobru kamaratku poznam uz 5rokov piseme si spolu obcas sa stretneme ale este nikdy nebola u mna ja u nej vela krat,,,no pisal som si snou ako som to len vedel napisala mi ze som jediny clovek ktory ju chape a ma ju rad ze som pre nu obrovsky kamarat a stale mi posiela cmuq a to ma metie,,,povedala ze v piatok pride ze bude cela moja samozrejme to nemyslela tak ako to napisala myslela tim to ze cas si najde ,,,

ked som si snou dlho pisal otom ze pride zrazu som sa jej spytal ci nemam zobrat alkohol [to mi pomoze] povedala ze to by nedopadlo dobre a potom mi zacala rozpravat ze posledne narodeniny sa nechtiac vyspala z kamaratom ze nechape ako sa to mohlo stat,,,lenze preco otom zrazu teraz zacala rozpravat ked povedala ze pride ku mne,,,mozno si namyslam mozno nie tazko povedat,,,

chcem od vas radu co robit ked ju chcem dostat ,,, tim ze mi povedala ze som pre nu naozaj jediny clovek ktory ju chape a ma rad mi dava sebavedomie no lenze nechcem si zbytocne namyslat,,,poradte mi co mam robit aby som ju dostal ako nato ist a tak,,,

mozno si pomysli niekdo ze chcem babu len nato ale ja ju mam naozaj rad ,,, lenze je moc pekna pre mna az moc a to mi nesedi,,,no ale ked taketo veci pisala o mne tak zrejme rozmysla o mne no,,,ked mi pise ze moj krasny papa zatial musim ist a podobne,,,


proste mam malu izbu ona vkroci a co teraz,,,este chcem povedat ze 5dny som sam doma tak mam sancu a ona otom vie ze som sam doma 5dny ale to uz pisem asi zrejme to co ma napada len sa chcem vyrozpravat no,,,ona je moc zodpovedna takze co keby som jej nenapadne ukazal prezervativy ale tak myslim napriklad ze mi to padne zo skriny alebo tak chapete ? mozno to zacne brat este viac ze nemoze sa nic stat tak co no mam ho rada,,,,

ja v tomto som vazne pozadu co sa tika baleni bab takze mi musite pomost,,,ale rec sa nam nestraca stale sa rozpravame o niecom takze niezme tichy,,,

obaja mame skoro 17,,,,dakujem za odpoved

s pozdravom tomas
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Leden 2009, 22:19:37 »

heh..nemyslím že by se s tebou vyspala..leda bys ji hodně opil
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Leden 2009, 22:20:38 »

mozno mas pravdu mozno ma bere ako dobreho kamarata len Smutný lenze krok ku zistovaniu je velmy riskantna zalezitost,,,
Zaznamenáno
Kratuzov



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Bratislava
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Leden 2009, 22:25:36 »

podla toho jak si nam to tu povedal, moj nazor nato je taky ze ta chce mat nadalej ako dobreho kamarata... ale mozno jej ide aj o viac ale boji sa to povedat. hlavne si premysli nasledky, pokial to skusis, je tam urcita sanca ze to uz nemusi byt ako doteraz, ale tiez pokial ti to vyde tak z toho bude nieco viac na dlho a poriadne vazneho...

EDIT: pokial je aj pre teba taka super kamoska tak radsej neriskuj...
Zaznamenáno

crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Leden 2009, 22:33:30 »

j tak proste to urobim tak ze : mam malu izbu sadneme si na postel a budeme len tak kecat a budem ku nej hrozne mily a ponecham to nahode mozno urobi prvy krok,,,staci ten prvy krok ostatne uz urobim ja,,,napriklad nebojim sa toho ci to zvladnem asi som uz pripraveny
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Leden 2009, 23:07:02 »

No, ono spíš ona nebude chtít, ani bysme nemysleli, že bude problém u tebe Úsměv Ale proč ne .... xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Leden 2009, 00:10:12 »

no v kazdom pripade ked nie v piatok tak nikdy ! ja kupim asi nieaku flasku ak ano poradte aku :0 ona mi povedala ze alkohol nekupuj ze by to nedopadlo najlepsie Šťastný takze bere to z humorom no :0 ale dnes sa ma pytala na take divne veci o zivote o zenach a tak proste ma vyspovedala asi chcela vediet aku mam povahu no pisal som jej pravdu ze som pre nu velky clovek takze ja si stale verim,,,,jedno je jasne nasmradim sa adidasom a to alco skusim ziskat,,,
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Leden 2009, 02:05:39 »

Alkohol ti nepomůže, jen budeš vypadat, že jí chceš opít a zneužít až se nebude bránit. Jako OK, něco v záloze mít můžeš, kdyby chtěla, ale rozhodně bych to bejt tebou netahal ven.

Na co by ti bylo, že by se s tebou opilá vykousla a pak už s tebou nechtěla nikdy mluvit, protože by si připadala trapně? Když se vyptává, tak jí to zajímá Úsměv A to je dobře, když jí zajímáš ty. Převeď všechno co děláte do trochu intimnější roviny a má to šanci, myslím.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Leden 2009, 09:39:28 »

Ničeho se neboj. Přijde k tobě, tak ji uděláš čaj, pak sednete do obýváku, pokecáte, pak třeba zkouknete nějaký film.
Pár bodů k zamyšlení:
- alkohol - vzal bych víno, někdy v průběhu bych jí ho ukázal (to víno Úsměv ) a řekl jestli ho nechce zkusit. Když ne, tak ne.
- připrav si nějaký ten film, jestli je v plánu. Ukliď barák (zajímavý námět, jak donutit mladé lidi k uklízení domu - pozvat jim slečnu)
- jak přijde, tak ji pochval oblečení, účes...
- mít v domě chladno -> když se posadíte na křeslo, tak jí můžeš donést přikrývku a pak se o ni budete tahat Úsměv

A závěrem: na vyspání s ní bych být tebou zapomněl. Ne že by to nešlo, ale myslím že si tím nepomůžeš. Všechno bych nechal na ní. Tím myslím, že jestli se začnete líbat, tak ty máš za úkol prvních 90% a ona posledních 10% (viz Hitch). Do ničeho se nehrnout, když to nevypadá, že by chtěla ona.

Hodně štěstí

PS: závidím ti Úsměv
Zaznamenáno
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Leden 2009, 12:22:29 »

diky dal si mi rady ako samotny qark Úsměv toto ja potrebujem z tim cajom to urobim a pochvalim vsetko co bude mat na sebe vsak raz davno som jej vravel ze milujem vysoke podpetky a ona ze si ich pre mna da :0

no uvidime ako to cele dopadne :0 hned dam vediet
Zaznamenáno
lurker

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Leden 2009, 14:10:15 »

Tak to som zvedavy drzim palce  Úsměv
Zaznamenáno
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Leden 2009, 14:25:32 »

to tu vyzera ako v telenovele boze :d kazdy zvedavy :d no aby som vas nesklamal Smutný pride ku mne  okolo 10 vecer tak uz to berem jedno plus,,,pridem pre nu domov a pojdeme ku nam no,,,ale cim sa to viac blizi tim si menej verim a co budem robit potom Smutný je to tazke no sa mi nezda ze ona taka punkerka by chcela mna no :0 tazko povedat uvidi sa v piatok
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Leden 2009, 16:30:32 »

hlavně si ukliď pod postelí, to kdyby přijeli vaši  Šťastný
Zaznamenáno
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Leden 2009, 16:38:56 »

Úsměv to nehrozi neboj som sam doma 5 dny :0
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Leden 2009, 17:29:58 »

Stát se můžu cokoliv...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Leden 2009, 18:11:54 »

nj to moze ale aj nato som myslel :0 ale ved neni iste ze sa bude daco diat
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Leden 2009, 18:36:34 »

nj to moze ale aj nato som myslel :0 ale ved neni iste ze sa bude daco diat

Hele ale já si myslim, že to zvládneš v pohodě.
Uvažuj logicky: co se může stát horší než to,že nezasuneš?
Já osobně bych si v tvé situaci asi řekl, že podělat se dá všechno, vždycky, všude, ale na to nehleď. I kdyby na věc nedošlo, tak mít přes večer doma hezkou kamarádku...no nedá se říci, že bych ti nezáviděl  Pssst!
Zaznamenáno
klicekd

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 08. Leden 2009, 19:18:27 »

Přemýšlel bych nad tím, jestli se o něco snažit (velká možnost zkažení celého večera) či to nechat na náhodě a prostě si užít fajn večer ve společnosti skvělé holky...
Zaznamenáno
j4c0p
Host
« Odpověď #18 kdy: 08. Leden 2009, 19:37:02 »

do nicoho sa nehrn , uhraj to ,ale rafinovane  Provokatér
tu uz treba davat pozor
alebo davaj pozor kam stupis, ved vies do coho ides   Řekni to mé ruce


 


Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Leden 2009, 17:36:19 »

Tak jak to dopadlo?
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Leden 2009, 17:52:41 »

Tenhle topic sem objevil teprve teď, ale sem taky dost zvědavej, jak to dopadlo Šťastný
Já si tipnu, že to klaplo (nebo aspoň bych mu to přál)
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 11. Leden 2009, 21:31:59 »

Tak ja si pre zmenu tipnem, ze to neklaplo (cize nebol sex), ale taktiez mu to prajem. Cize vlastne prajem si, aby moj tip bol zly Šťastný To znie dobre.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Leden 2009, 21:33:40 »

Přikláněl bych se k tipu že to neklaplo tak jak chtěl
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. Leden 2009, 17:09:46 »

zial,,,,
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. Leden 2009, 22:38:17 »

Tak napis nieco viacej, nejake podrobnosti.
Zaznamenáno
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Leden 2009, 22:53:38 »

proste ma bere asi ako brata,,,len zme sa rozpravali a obcas zme sa zasmiali ... nic vynimocne
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Leden 2009, 22:55:00 »

A ako teda ten vas spolocny vecer/noc prebiehal?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 14. Leden 2009, 12:05:53 »

proste ma bere asi ako brata,,,len zme sa rozpravali a obcas zme sa zasmiali ... nic vynimocne

No vidíš, my ti to říkali Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 14. Leden 2009, 14:06:33 »

tak uboho ze nemam slov proste sedela na posteli ja na stolicke a zme sa rozpravali a zacala mi rozpravat o chalanoch boze ze z kym chodila a tak ako keby mna to zaujimalo ale zeny su take no ,,,
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 14. Leden 2009, 14:10:57 »

tak uboho ze nemam slov proste sedela na posteli ja na stolicke a zme sa rozpravali a zacala mi rozpravat o chalanoch boze ze z kym chodila a tak ako keby mna to zaujimalo ale zeny su take no ,,,

A neni to třeba jen tim, že ty si jenom poslušně poslouchal a nezmohl ses na to ji přerušit něčim, čim bys ji od tohoto tématu odpoutal?
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 14. Leden 2009, 15:33:33 »

hovoril som jej asi 5x ze to mi nemusis hovorit mna to moc nezaujima ,,, a dako som to aj prekril a tak,,,to zas niesom taky ze nasilu pocuvam :0
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 14. Leden 2009, 18:39:22 »

tak uboho ze nemam slov proste sedela na posteli ja na stolicke a zme sa rozpravali a zacala mi rozpravat o chalanoch boze ze z kym chodila a tak ako keby mna to zaujimalo ale zeny su take no ,,,

Gratulace jsi hodný kamarád vrba Úsměv To kdybys ji přerušil by nepomohlo, ona tam šla s tím že nic nebude
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 14. Leden 2009, 19:44:28 »

Gratulace jsi hodný kamarád vrba Úsměv To kdybys ji přerušil by nepomohlo, ona tam šla s tím že nic nebude
Souhlas...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 14. Leden 2009, 22:26:44 »

jj vedel som to ked som ju videl ,,, newa no aj to sa stava Smutný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 15. Leden 2009, 00:46:05 »

Este si ju mohol skusit opit Šťastný
Zaznamenáno
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 15. Leden 2009, 14:51:14 »

jj uz nato pojdem nabuduce takto
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 15. Leden 2009, 15:07:14 »

Otázka co z toho..Opije ji, vyspí se spolu a ráno už si nebude pamatovat že s ním spala...Hezkých holek jsou mraky, najdi si nějakou co ti dá...proč se snažit o tuhle..
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 15. Leden 2009, 16:15:39 »

Otázka co z toho..Opije ji, vyspí se spolu a ráno už si nebude pamatovat že s ním spala...Hezkých holek jsou mraky, najdi si nějakou co ti dá...proč se snažit o tuhle..
liwu: jj, jak rikal vcera kamos... na svete je 2,4 mld chlapu a 3,6 mld zen... z toho plyne, ze pro kazdyho chlapa je jedna zenska a pro nas dva 600 milionu pro kazdeho
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 15. Leden 2009, 16:21:03 »

600 melonov ? to by som bral Šťastný
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 16. Leden 2009, 01:29:31 »

Jen díky tomu, že se ženy dožívají v průměru o šest let více.

Ovšem co z toho, že ji opiješ. Teoreticky by se to dalo už považovat za znásilnění, zvláště, pokud má alespoň nějaké sebeovlávání a bude se trochu bránit.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 16. Leden 2009, 12:51:16 »

Zalezi, ci ju chces opit, alebo pripit... Samozrejme, ze nikto tu nehovori o tom, aby to clovek lamal cez koleno a opil ju len za tym ucelom, aby si uzil. Lenze holka je potom castokrat povolnejsia. Pokial vsak nechce, tak ti neda ani ked ju pripijes.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 16. Leden 2009, 13:48:19 »

Teoreticky by se to dalo už považovat za znásilnění, zvláště, pokud má alespoň nějaké sebeovlávání a bude se trochu bránit.

Teorie a praxe je ovšem mnohdy dost rozdílná.

Pokial vsak nechce, tak ti neda ani ked ju pripijes.

Přesně tak. A tahle podle mě NECHCE
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 16. Leden 2009, 14:48:37 »

ked ja nato nemam ked pride baba ku mne a hned sa jej to mam spytat ? :d
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 16. Leden 2009, 15:05:05 »

A ty bys měl dobrý pocit z toho, že si s ní potom co ji přiopiješ zašukáš? A ještě jsi tak naivní, že doufáš, že třeba ještě bude ráda, že se prolomila nějaká hypotetická neviditelná bariéra? Potom co by se ráno vzpamatovala by z toho měla leda šok, a garantuju ti, že by z toho nic dobrýho do budoucna nekoukalo...
Najdi si nějakou holku na kterou máš, nebo se vyskilluj, koneckonců tohle fórum by ti v tom mohlo docela dost dobře pomoci... A neupírej se na tuhle "přiležitost" jako kdyby to měla být jediná nepatrná jiskra naděje, že se ti třeba někdy poštěstí... takový přístup vážně nikam nevede...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
crazy12345
*
Karma: -10
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 16. Leden 2009, 16:45:59 »

mas pravdu nikdy to neurobim  mal by som z toho fakt divny pocit
Zaznamenáno
koleso112

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 08. Duben 2010, 18:38:07 »

mas pravdu nikdy to neurobim  mal by som z toho fakt divny pocit

kamo , ked pride nabuduce skus spravit jednu vec. Nevenuj jej tolko pozornosti, napr nech sedi rozprava a ty si odbehni popisat s nejaku inu kamaratku( v tom ti mpoze helfnut kamos ktory spravi imaginarny nick) nech ti pise jemne perverzne spravi. Ked bude zvedava povedz ze to neni nic pre nu . PO jej naliehaniach  jej dovol pozret  o com si pisete. Potom sa chod osprchovat a zavolaj ju nech ti ide pomoct.  a este jedna vec. ked ju xces ziskat musis risknut ze ju uplne stratis...hop alebo trop . vela odvahy a stastia ti prajem 
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 08. Duben 2010, 21:01:43 »

ona je moc zodpovedna takze co keby som jej nenapadne ukazal prezervativy ale tak myslim napriklad ze mi to padne zo skriny alebo tak chapete ?
LOL Překvapený
Nedohodnutý sex s babou je ako poker, nikdy nesmieš ukázať karty príliš skoro.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Stran: 1 2 [Vše] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS