Nudím ji? Už mě nechce?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
09. Květen 2024, 09:03:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nudím ji? Už mě nechce?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nudím ji? Už mě nechce?  (Přečteno 6413 krát)
Tom343

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 06. Leden 2009, 18:38:16 »

Zdravím, jednou na jedné akci jsem potkal jednu moc hezkou mladou (moji věkovou skupinu+-) dívčinu, ze začátku jsem ji nějak mo cnevšímal, ale po nějaké době sme se dali dohromady, jsme spolu asi měsíc a půl, ale co se nestalo strašně se změnila, už se tak neusmývala, nechce se mnou chodit ven, jenom na chvilku před dveře a hned zase domů, dokonce už mi nechce dát ani pusu... Bojím se abych ji neztratil, protože je to holka která mi sedne... Další věc je ta, že když jsem ji byl poprvé doporvodit, potkal jsem jejího otce na schodech a ani nepozdravil (tehdy jsem ještě nevěděl jak vypadá, no a podruhé to samé, ale to už mi řekla že to je její otec) takže další věc je ta že jsem jejímu otci nepadl zrovna do oka, podle mě je tohle jedna z oněch příčin... Prosím měl s tímhle někdo zkušenost? Jinak její věk je 15, je asi o rok a půl mladší než já (chápu že si ji otec bude hlídat, a bude mít o ni strach, ale jak v něm vzbudit tu důvěru ve mě??)

Kdyby mi někdo poradil byl bych moc vděčný...
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Leden 2009, 18:45:24 »

No, tak z toho plyne jedno poučení: když seš v okolí baráku, bytu tvý holky, tak vždycky zdrav, i když člověka neznáš. Za prvý - lidi jsou podezřívavý, když viděj někoho neznámýho v domě a za druhý nevíš kdo to může bejt. Ale timhle to myslim určitě nebude, protože holky okolo patnácti si z otců dělaj tak jedině prdel.

Jak zjistíš, že je holce s tebou dobřej?
a) směje se
b) je s tebou ráda a jak nejčastěji mu možnosti dovolí
c) je jí příjemnej fyzickej kontakt

Upřímně? Myslim, že seš u ní odepsanej. Je sice možný, že má jenom nějaký blbý období, ale to co popisuješ jasně představuje tu situaci, kdy ti holka chce dát kopačky, ale nechce to říct natvrdo, tak čeká až to uděláš ty.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Leden 2009, 18:46:11 »

No, milej zlatej, to jsi v pr----

Pravděpodobně si tě zařadil jako blbečka, takže to jen těžko vylepšíš. Když mu budeš podlejzat, tak to nevylepšíš, když si ho nebudeš všímat, tak se to nezlepší. Ale nezdá se mi, že by to bylo kvůli němu. V tohmle věku bude holka spíš ráda dělat něco proti vůli rodičů, aby byla rebel. Podle mně je chyba v tobě. Ale kde, to nevim.

Tak hernajs. msankh to napsal dřív. Myslim, že už tě prostě nechce a neví, jak ti to dát najevo. A bojí se ti to říct přímo, tak doufá, že to z jejího chování pochopíš a ujmeš se "iniciativy" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Leden 2009, 22:20:45 »

strašně se změnila, už se tak neusmývala, nechce se mnou chodit ven, jenom na chvilku před dveře a hned zase domů, dokonce už mi nechce dát ani pusu...

X

Bojím se abych ji neztratil, protože je to holka která mi sedne...

myslím, že přesně to už se stalo... z výše popsaného plyne, že jsi ji ztratil.
a btw moje zkušenosti všeobecně s holkama... když je nějaká ženská +- 20 let naladova, znamena to, ze ma sem tam aspon duvod tu naladu zmenit... kdyz je 15ka naladova, nemusi pro to mit zadne opodstatneni... tak to vidim ja, mlady holky menej rozhodnuti z vteriny na vterinu.

zkus ji chvili ignorovat a uvidis, jestli ma zajem, proste to vydrz a nepis ji SMS, nevolej, nic, prerus kontakt. pokud ma zajem, ozve se ti
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Leden 2009, 22:23:37 »

Otcem to nebude, prostě už tě nechce..To je v jejím věku normální
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Leden 2009, 22:42:38 »

Tak v tomto ako keby som ciastocne videl spravanie svojej priatelky. Nastastie len obcas. A to ma 22 a nie 15 ako tvoja. Tiez sa sem tam stane, ze sa jej nic nechce, ze nema taku chut pobozkat ma. Vacsinou jej to vsak poviem a vydiskutujeme si to. Niekedy sama pride a povie mi, ze ma trapi, takze viem, ze o mna stoji. Raz som to spravil tak, ze som sa jej naschval neozval tak dlho, ako sa neozvala ona mne. Vydrzalo to asi 1 den a potom sa mi sama ozvala. Takze ta rada, ktoru tu uz dal predo mnou joei, aby si ju trochu ignoroval, sa mi zda dobra. Aspon uvidis, ako si u nej na tom.

Mimochodom hovoris o tom, ze je to holka, ktora k tebe sadne. No mozno, ze v niecom mas pravdu. Lenze nech je holka aka chce, pokial sama nema iniciativu aspon aku taku, tak urcite to nie je ta prava, ktora k tebe sadne.
Zaznamenáno
Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Leden 2009, 12:03:34 »

Nechce Tě.Mě se to nedávno stalo taky.Nemá cenu s tímhle vztahem ztrácet čas.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Leden 2009, 15:25:12 »

Jak zjistíš, že je holce s tebou dobřej?
a) směje se
b) je s tebou ráda a jak nejčastěji mu možnosti dovolí
c) je jí příjemnej fyzickej kontakt
A jde snad tohle u holky nějak skloubit dohromady? Všechny 3 body splňuje pouze prvních pár dní, dokud je z tebe v euforii. Pak to už postupně odpadá.

Takze ta rada, ktoru tu uz dal predo mnou joei, aby si ju trochu ignoroval, sa mi zda dobra. Aspon uvidis, ako si u nej na tom.
Když jí bude ignorovat tak už se mu sama vůbec neozve. Situace je už teď jasná. On s ní je teď už jen proto, že okamžitej rozchod by asi nevydejchal. Tak teď chodí alespoň k ní přede dveře a postupně se to strácí.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Leden 2009, 15:40:01 »

Jak zjistíš, že je holce s tebou dobřej?
a) směje se
b) je s tebou ráda a jak nejčastěji mu možnosti dovolí
c) je jí příjemnej fyzickej kontakt
A jde snad tohle u holky nějak skloubit dohromady? Všechny 3 body splňuje pouze prvních pár dní, dokud je z tebe v euforii. Pak to už postupně odpadá.

Tak s timhle teda nemůžu souhlasit. Určitě to jde skloubit dohromady a určitě ne jenom v prvních pár dnech.
Jasně že to mírně ochladne, ale pokud je tý holce s tebou dobře, tak všechny 3 body budou platít stále. Mluvim z vlastních zkušeností...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Leden 2009, 15:54:11 »

Jo, u mě tyhle tři body drží furt, i po roce a půl Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Leden 2009, 16:04:59 »

Jo, u mě tyhle tři body drží furt, i po roce a půl Úsměv
"Šťastná to žena....povzdechla si paní kněžna"
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Leden 2009, 19:23:43 »

Jo, u mě tyhle tři body drží furt, i po roce a půl Úsměv
"Šťastná to žena....povzdechla si paní kněžna"
To víte, "Bez práce nejsou koláče", odpověděla jí pohotově Babička Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS