forum.QARK.net

Prosby o radu a dotazy => Jak na ženský => Téma založeno: sordson 16. Květen 2015, 08:37:13Název: Jak ji oslovit?
Přispěvatel: sordson 16. Květen 2015, 08:37:13
Ahoj,

rád bych sdílel moji situaci a budu rád za každou radu. Takže, studuji na jedné z českých univerzit a jakýmsi způsobem nemohu přestat myslet na jednu moji cvičící. Rovnou mohu říct, že mi nejde o sex(jenom), ale opravdu mně přijde jako bezva ženská a moc rád bych ji poznal. Problém by trošku mohl být to, že je asi tak o 10 let starší než já, nebo třeba to, že je moje cvičící(technicky vzato byla, semestr už je pryč a do konce studia ji nejspíš na nic mít nebudu), což by mohlo někoho pobuřovat a ji zároveň předem odradit.

Normálně mi nedělá velký problémy oslovit holku a začít se s ní bavit, jenže tohle je trošku jiný, jednak mně podkopává sebevědomí to, že je o dost starší a další věc je, že ji vidím jen ve škole a jinak, než na téma co jsem měl blbě v testu jsme spolu nemluvili. Takže mi přijde ujetý se jen tak zjevit u ní přede dveřmi a začít nějak zkoušet navazovat kontakt, zvlášť po tom, co je konec semestru.

Jak byste v takovéto situaci navázali kontakt a pokoušeli byste se o to vůbec? Nebo byste to hodili za hlavu. Díky


Název: Re: Jak ji oslovit?
Přispěvatel: petanx 17. Květen 2015, 20:38:51
Čau, no pokusit se o to můžeš, to je jednoduchý, jestli nemáš problém navázat kontakt, tak to uděláš stejně. Přijdeš k ní s nějakou záminkou, pro radu, najdi si čemu se věnuje (ve škole) a třeba v návaznosti na to se jí na něco poptej, přičemž se představíš jako ten a ten odtam, a že to bylo fajn ty lekce atd. no a pak stačí navrhnout nějakou aktivitu, třeba že ji za odměnu zveš na kávu nebo něco, kam můžete soukromě jít (jakože mimo povinnosti) a pokračovat.
ALE zvaž, jestli to má cenu, může mít i děti nebo je i vdaná...na to ostatně přijdeš asi brzo, jestli to zkusíš. Jí bude třeba okolo 30 a pokud nemá manžela a děti, tak je chtít bude, tak se na to připrav, že bys tohle musel podstoupit. Ale třeba seš na to připravenej, tak to tak chceš  :). Já osobně bych do starší holky určitě nešel, max tak rok dva, ale ne 10 let rozdíl.