Jak ji oslovit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:33:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak ji oslovit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak ji oslovit?  (Přečteno 5548 krát)
sordson

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 16. Květen 2015, 08:37:13 »

Ahoj,

rád bych sdílel moji situaci a budu rád za každou radu. Takže, studuji na jedné z českých univerzit a jakýmsi způsobem nemohu přestat myslet na jednu moji cvičící. Rovnou mohu říct, že mi nejde o sex(jenom), ale opravdu mně přijde jako bezva ženská a moc rád bych ji poznal. Problém by trošku mohl být to, že je asi tak o 10 let starší než já, nebo třeba to, že je moje cvičící(technicky vzato byla, semestr už je pryč a do konce studia ji nejspíš na nic mít nebudu), což by mohlo někoho pobuřovat a ji zároveň předem odradit.

Normálně mi nedělá velký problémy oslovit holku a začít se s ní bavit, jenže tohle je trošku jiný, jednak mně podkopává sebevědomí to, že je o dost starší a další věc je, že ji vidím jen ve škole a jinak, než na téma co jsem měl blbě v testu jsme spolu nemluvili. Takže mi přijde ujetý se jen tak zjevit u ní přede dveřmi a začít nějak zkoušet navazovat kontakt, zvlášť po tom, co je konec semestru.

Jak byste v takovéto situaci navázali kontakt a pokoušeli byste se o to vůbec? Nebo byste to hodili za hlavu. Díky
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Květen 2015, 20:38:51 »

Čau, no pokusit se o to můžeš, to je jednoduchý, jestli nemáš problém navázat kontakt, tak to uděláš stejně. Přijdeš k ní s nějakou záminkou, pro radu, najdi si čemu se věnuje (ve škole) a třeba v návaznosti na to se jí na něco poptej, přičemž se představíš jako ten a ten odtam, a že to bylo fajn ty lekce atd. no a pak stačí navrhnout nějakou aktivitu, třeba že ji za odměnu zveš na kávu nebo něco, kam můžete soukromě jít (jakože mimo povinnosti) a pokračovat.
ALE zvaž, jestli to má cenu, může mít i děti nebo je i vdaná...na to ostatně přijdeš asi brzo, jestli to zkusíš. Jí bude třeba okolo 30 a pokud nemá manžela a děti, tak je chtít bude, tak se na to připrav, že bys tohle musel podstoupit. Ale třeba seš na to připravenej, tak to tak chceš  Úsměv. Já osobně bych do starší holky určitě nešel, max tak rok dva, ale ne 10 let rozdíl.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS