Jak jim věřit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 21:07:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak jim věřit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak jim věřit?  (Přečteno 55394 krát)
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 23. Únor 2008, 12:12:17 »

Aldamire...nikde sem neřek že se na ni já budu dívat takhle...to vůbec...jen tvrdim že tvůj pohled na ni bude jinej než předtim kdy sis o ní mohl nechat jen zdát...a jinej v tom smyslu že ty teď budeš ten král za kterym ona přišla...je v ten moment pod tebou...takhle by se cítila věčina nesebevědomejch borců za kterejma přišla holka snů
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 23. Únor 2008, 13:04:43 »

Galileo:
já netvrdim, že to dokážu odhadnout, právě naopak... ale když už se ti párkrát v životě to povedlo zazdít jen proto, že si spěchal, tak seš prostě podvědomě opatrnější...

asi to už budu muset nějak rozetnout, to každopádně... ale myslim, že už sme teď hodně OT...

s tím posledním odstavcem souhlas, ale u mě to tak úplně neplatí, já sem pomalej v obou rovinách... Smějící se

Richard: když to řekneš takhle, tak bych možná i souhlasil, ale - pro mě by ona neztratila svou cenu, naopak... Ukázala by, že ví co chce a že si za tim dokáže jít, konvence nekonvence...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 18. Březen 2008, 06:49:40 »

Dámy a pánové, moji milí spoluobčané a uživatelé tohoto fóra ... Problém sem nechal trochu odležet a vyšumět ... šlo to dále dobrým směrem ... celkem sem začínal holkám věřit a začínal si i trocha věřit a celkem po mě začínali pokukovat holky ... ale o to ted nejde ... Ted se mi to všechno zase otřáslo ... tuto sobotu jsem poznal v jednom klubu kde dělám dýzu dvě holky ... když sem se s nima zakecal a pak si s jednou dal ploužák tak sme si prostě padli do noty a ploužák skončil líbáním ... pak to znáte ... doprovod domů, sladká slova atd atd ....--- eště sem připisuju, že mě tak napadlo že to možná taky něco znamená: v tom clubu sbalila ona mě.... já ji jen dal příležitost ---...
dneska jdem ven ... to že sem z toho nervozní neřešte - sám to nevím proč .... vůbec nevím proč se mi v hlavě děje to co se děje ... je pravda že jsem vlastně poprvé zamilovaný a druhá strana také (nebo to tak fakt jako vypadá podle toho co si píšem... když posílá pusinky atd...) ... ale prostě problém je v tom, že si nedokážu říct něco ve smyslu "Je to v pohodě, máš to v kapse, tak to neřeš a bud fajn" ... nejde ... pořád mě napadaj černý scénáře a tak ... Napadlo mě že to nejspíš bude tím že jsme se poznali dost narychlo a dost narychlo sme se dostali celkem dost daleko ... já nevím ale mylsím že v dnešní době se to stává celkem často, že to bejvá takle narychlo ... Chtěl bych jí věřit ... jenže pořád ... je to ta má otřesená důvěra k holkám ... pořád mám pocit že třeba jen přijde a suše řekne že nic nebude dál že to byl jen úlet neb otak něco ....... k tomuto mi asi řeknete že se to může stát ... A je ke mě tkaová milá a hodná, ale mě to nepřesvědčuje ... pořád hledám něco za něčím ... úplně nesmyslně ........ tak základní dotaz - jak se zbavit černých myšlenek na začátku vztahu ? Jak nemyslet pesimisticky a věřit jí? ... Ps: možná by o tom mohl napsat Qark článek na main web  Mrkající - co sem se tak bavil s kámošema tak nejsem zdaleka ojedinělej případ... Předem dík za odpovědi a pochopení  Úsměv Andílek
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 18. Březen 2008, 14:27:57 »

Podívej Buchy, mě je o něco víc než Tobě  Smějící se a můžu Ti ze svý zkušenosti říct, že nejlepší vztahy vždycky byly ty, kde jsme se poznali narychlo, člověk nemá moc času přemýšlet, protože hormony odpojí mozek  Smějící se. Pokud se s holkou poznáváš postupně, ani na ní nesáhneš, tak pokud na začátku měla zájem, tak si po dvou takových zchůzkách řekne, že jsi buď teplej nebo neschopnej a nebo že chceš být jen kamarád. To přece nechceš, takže buď rád, že to máš za sebou, pamatuj si, že dobité pozice se neopouštějí, takže začíná se tam, kde se naposled skončilo  Šťastný. Podotýkám, že to platípro 90% holek, 10% se chce nejdřív rok kamarádit a pak možná něco, s těmi Ti neporadím, nikdy jsem to nezkoušel  Smějící se.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS