forum.QARK.net

Prosby o radu a dotazy => Jak na ženský => Téma založeno: -Johnny- 10. Září 2014, 05:47:15Název: Jak na beranici?
Přispěvatel: -Johnny- 10. Září 2014, 05:47:15
Ahoj, chtěl bych požádat o vaši radu a názor na moji situaci.

Je to zhruba 3 roky, co jsem se přes net seznámil s jednou holkou. Myslel jsem, že má zájem o seznámení, jenže po "spřátelení" na fb jsem zjistil, že má kluka. S ním se rozešla asi po 3 měsících. Potom jsme si obšas napsali, ale nemělo to žádnou jiskru, tak nemělo ani cenu se setkávat. Ale na to asi po dalších 3 měsících mi napsala sama, že by se chtěla sejít atd. Tak jsem jí samozřejmě odpověděl, že rád něco podniknu, ale jaksi po týdnu ztratila zájem a k ničemu nedošlo. Ona je amatérská fotografka a já si loni taky pořídil zrcadlovku a začal zkoušet fotit. Občas mi lajkla nějaký fotky a tak jsem jí letos na jaře napsal, jestli by nechtěla někdy zajít na nějaký fotovýlet. Souhlasila, že jak bude mít po absolutoriu, tak že něco podniknem. Občas jsme si napsali, ale asi mi bylo jasný, že z toho nic nebude. Ale pak asi v půlce července se najednou ozvala sama, ať objednám nějaký počasí, že pojedeme na výlet. Nebylo to jednoduchý domluvit nějakej termín, oba jsme byli dost zaneprázdnění přes léto, nicméně poslední srpnový víkend jsme někam jeli. Mezi tím jsme si spolu psali skoro každý den. Někdy napsala ona první, jindy zase já. Na výletě bylo moc fajn. Není sice nějak moc ukecaná (já taky), ale pěkně jsme si popovídali, udělali spoustu fotek, stvili se na jídlo a zavezl jsem ji domů. Domluvili jsme se na další výlet, ke kterému zatím nedošlo, protože to zrušila. Ale zdá se mi, že po tom výletě ta naše komunikace není to co byla dřív. Nevím jestli má zájem a jestli vůbec dojde k další schůzce. Říkala mi, že se jí ten výlet moc líbil, a to taky potvrdil její FB status, ale trošku jsem byl zmatenej z její řeči těla, když jsme si třeba sedli vedle sebe na lavičku nebo v restauraci.
Jen tak pro zajímavot jsem si přečetl její horoskopovou charakteristiku osobnosti a musím říct, že to fakt sedí. http://www.femina.cz/horoskopy/beran/charakteristika-zena.html
Chci se zeptat na váš názor a radu jak dál? Jestli to má vůbec cenu nebo je to jenom ztráta času?

Díky...


Název: Re: Jak na beranici?
Přispěvatel: Lalanea 10. Září 2014, 06:53:10
Ztráta času. Třeba spolu ještě někdy půjdete fotit , ale to je tak všechno.
O ztrátě času v podobě čtení horoskopů ani nemluvě...


Název: Re: Jak na beranici?
Přispěvatel: D9 10. Září 2014, 09:39:17
 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

(pardon za takovej debilní comment, ale tohle si to fakt zaslouží)


Název: Re: Jak na beranici?
Přispěvatel: petanx 11. Září 2014, 15:20:31
Neviděl bych to nadějně, zkus ji vytáhnout někam ven, klidně na to focení a udělat z ní modelku, trochu ji svléknout a tak...prostě vyvolat sexuální napětí. Uvidíš, jak se to bude vyvíjet. To poznáš. Když se to nestrhne aspoň k nějaké líbačce, tak bych to zabalil. A nebo si ji nech jako nějakou kamarádku, ty se taky občas hodí.


Název: Re: Jak na beranici?
Přispěvatel: Harekrshna 30. Červen 2015, 11:10:58
Uz to jak s tebou manipuluje dominantne "objednej pocasi, jdeme ven". Ty mas bejt vudce a rozhodovat, ne nejaka baba. Bych ji na to odpovedel treba " Jo deme, a deme tam a tam" prebrat trochu tu iniciativu. Venku na ni hrabat. Kdyz uz nic, tak ti aspon da najevo, ze nechce. Prijde mi to moc kamaradsky. Jeste bych ji vytahl ven a sel bych na ni dominantne. Za zkousku nic nedas a myslim, ze by to mohlo platit.