Jak sbalit spolucestující v autobuse?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 16:33:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak sbalit spolucestující v autobuse?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 11 12 [13] Tisk
Autor Téma: Jak sbalit spolucestující v autobuse?  (Přečteno 139842 krát)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #300 kdy: 06. Květen 2008, 21:36:49 »

ja nechci zase krivdit tobe, ale dle toho co jsem tu na foru za tu dobu videla, spousta kluku holky proste a jednoduse precist neumi... cili to, ze se tobe nezda, ze by nemela zajem nemusi znamenat, ze tomu tak je...

a ano, mrzi me, ze to musim rict, ale hodne slecen skutecne radeji pouzije "milosrdnou lez" nez krutou pravdu...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #301 kdy: 07. Květen 2008, 14:00:13 »

spousta kluku holky proste a jednoduse precist neumi... cili to, ze se tobe nezda, ze by nemela zajem nemusi znamenat, ze tomu tak je...

Přesně tak neumim si vysvětlit, proč když sem jí doprovázel domů, dali sme si pusu a bylo nám dobře! A ted se asi něco změnilo. Kroutící očima
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #302 kdy: 07. Květen 2008, 15:17:30 »

to "spousta kluků holky přečíst neumí" bych poopravil na "žádný kluk holky přečíst neumí"...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #303 kdy: 11. Květen 2008, 00:30:57 »

to "spousta kluků holky přečíst neumí" bych poopravil na "žádný kluk holky přečíst neumí"...
...jen spousta už má dostatečný vzorek na to aby to úsěšně odhadla Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #304 kdy: 17. Červenec 2008, 20:42:10 »

Včera jsem jel autobusem z práce, a kousíček odemne seděla jedna fakt pěkná holka. Mněl jsem chut jí oslovit. Kdyby to bylo kdekoliv jinde, tak do toho jdu. Ale zrovna tady je okolo spousta lidí a všichni mlčej, takže když si někdo začne povídat, tak je všechno slyšet. A ani mě v tu chvíli zrovna nenapadalo co jí říkat, jaké společné téma začít a jestli si mám na férovku přisednout k ní.Protože optat se jí jestli si můžu přisednout v poloprázdnim buse je divný. Tak jestli-že někdo oslovujete holky v autobuse nebo tramvaji, dejte mi prosim radu, jak začít, kdybych jí tam třeba zejtra nebo někdy potkal zase. Dál už si s ní poradím  Úsměv
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #305 kdy: 17. Červenec 2008, 20:58:42 »

Na ostatní se vykašli. Vím, že je to trochu trapný mezi plno lidma kteří Tě můžou slyšet ale o ně Ti přece nejde ne? A navíc to může i posloužit jako téma k rozhovoru - Ahoj. Budeme se tu na sebe jen hloupě dívat a mlčet jako ostatní tady v tom autobuse nebo si popovídáme a seznámíme se?
Určitě by se to dalo ještě nějak upravit, ale teď už se mi nad tím nechce moc přemýšlet, tak si to kdyžtak uprav a vyzkoušej. A napiš výsledky.  Mrkající
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #306 kdy: 17. Červenec 2008, 22:01:10 »

S balením v buse mám trochu víc zkušeností, teda i tak mizerné, ale aspoň něco ;-)
Jezdil jsem s jednou holkou občas jedním busem, párkrát jsme na sebe koukli a tak. Je to 4 roky asi, tehdy jsem neměl ani takovou odvahu. Bus jezdil "skoroplný", já jsem tedy čekal na to, až zbyde místo vedle mě a přisedne. Ani pořádně nevím co jsem jí řekl, asi že taky jezdí stejným busem a na jakou školu atd., myslím, že než vystupovala, už jsem měl číslo.
Ty holt budeš muset přisednout sám, konverzaci začneš "ahoj, můžu přisednout" - ona "jo" nebo "a proč?", tak že se třeba nudíš a chceš si popovídat. Víc nechám na tobě
Zaznamenáno
HonkL

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #307 kdy: 27. Únor 2012, 18:35:40 »

By mně zajímalo jak to dopadlo s Userem34
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #308 kdy: 29. Únor 2012, 17:42:07 »

To mě teda taky. Právě jsem strávil hodinu čtením všech 13-nácti stránek tohodle tématu a ani se nedozvím jak to dopadlo???  Provokatér Šokovaný
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 11 12 [13] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS