jak na orgasmus?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
03. Červenec 2024, 05:24:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak na orgasmus?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: jak na orgasmus?  (Přečteno 15922 krát)
klonl

Karma: -6
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« kdy: 15. Červenec 2009, 18:34:38 »

zdravim mam problem, se svoji holkou jsem uz par mesicu a zaboha ji nemuzu privest k orgasmu, pritom rika ze delam vsechno dobre, rika ze to ma rada trochu jako "devka" tak by me zajimaly nejake rady jak ji poradne udelat.. dik vsem za odpovedi
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Červenec 2009, 18:40:42 »

No, tak trochu zostra ne? Zkusit nebejt tolik něžnej a pořádně jí chytnout. (závist)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Červenec 2009, 19:01:43 »

Tak jí za to zaplať, bo děvky za sex berou prachy...  Smějící se
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Červenec 2009, 19:19:19 »

Kenich: A z toho se jako udělá jo ?   Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 15. Červenec 2009, 19:36:54 »

Třeba jo Úsměv
Zaznamenáno
Mazna



Karma: 3
Místo: Praha/Jížní Čechy
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Červenec 2009, 20:12:44 »

Až s ní půjdeš někdy venku v noci, připlácni jí na zeď, a začni z ní ztrhávat oblečení, pořádně jí promačkej prsa.. bla bla.. otoč jí násilím (víš jak) ke zdi a ruce jako při zatýkání, chytni ji zezadu za vlasy a tahej a mrdej, neboj se taky mluvit sprostě. Musí to být nečekaný, aby to mělo účinek
Zaznamenáno



Nevěřím v osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Věřím však v osud, který ho ovládne, když neudělá nic.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Červenec 2009, 22:02:35 »

a nebo nejdřív zjisti, jaký místa má nejcitlivější prstem a potom podle toho uprav polohy. moje přítelkyně má nejradši "nůžky", protože mě cítí nejvíc hluboko.... ona leží na boku se spodní nohou nataženou, já na ní klečím a horní nohu má pokrčenou jakoby za moje záda... nevim, jak to přesně popsat...

nebo jeproblém jinde? třeba že bys nemohl přetáhnout předkožku, tak ji tim málo dráždíš? a pokud to má ráda tvrdě, dělej to tvrdě. pokud nevydržíš dost dlouho, protože se brzo uděláš, tak zkus myslet na něco jinýho...

a celkově čím víc se toho budeš bát, tím víc se ti to nebude dařit. mě takhle vyschízoval kámoš, že mu pořádně nestojí a já pak byl 2 dny prakticky impotentní:-)

Ava: to má ráda ale asi každá holka, když seš dominantní a pořádně ji chytneš:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Červenec 2009, 12:05:35 »

joei: No, trochu jo. Ale ne tak úplně Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Červenec 2009, 12:26:10 »

Ano ano,co nejprv taková romantika...večeře,vínečko,svíčky no a pak na ni vlítni a pokus se o zvířecí sex...žena líp prožije sex když je trochu unavená,třeba tanec atd...
A nebo,bez romantiky,a potom zvířecí sex
A nebo na ni jdi tvrdě,ale bacha někde jsem četl,žeprej mužete i holce ublížit  Vykřičník

No nebo přinejhorším ju vytoto...no...šak víte  Smějící se...takové to prstama  Šťastný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Červenec 2009, 12:43:18 »

Ja mel celkem uspech s hedvabnymi satky...jeden pres oci, druhym svazat ruce v zapesti za zady a prejizdet konecky prstu po tele a libat....
Po patnacti minutach se byvala slecna kroutila a vylozene prosila at uz si ji vezmu. Jestli ji tohle nepomuze tak uz nevim. Zkus nejaky lublikant, bude to pro ni prijemnejsi a mohlo by to pomoct.
« Poslední změna: 16. Červenec 2009, 12:54:31 od Pecullus » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Červenec 2009, 14:03:59 »

zkus ji lehce opít.... pak máš větší výkonnost, neuděláš se tak rychle a můžeš do toho bušit, jak chceš:-) apokud nemáš nějaký velký přirození, těžko ji tím zraníš, že do ní půjdeš jak pořádný zvíře.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Červenec 2009, 14:08:18 »

ha a je vyřešeno:-d

http://www.novinky.cz/koktejl/173970-zensky-orgasmus-vyrazne-ovlivnuji-partnerovy-prijmy-zjistili-odbornici.html

seznam to pořešil za tebe:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Červenec 2009, 14:12:58 »


Však co sem psal na začátku:
Tak jí za to zaplať, bo děvky za sex berou prachy...  Smějící se
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Mazna



Karma: 3
Místo: Praha/Jížní Čechy
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Červenec 2009, 14:20:19 »

joei:
Pokud opiju jí, tak to nemá žádnej vliv na mou výkonnost a já sám nevydžím o nic víc.
Pokud opiju sebe, tak sice vydržím, ale ani se mi nemusí postavit, výkonnost rapidně klesá

Takže jak si to kua myslel?  Šťastný
Zaznamenáno



Nevěřím v osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Věřím však v osud, který ho ovládne, když neudělá nic.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Červenec 2009, 16:39:14 »

Ja kdyz se s pritelem opiju...on mene nez ja, tak je to pak dost drsny tanec na moje pomery...tak se treba nechej inspirovat mnou.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Červenec 2009, 21:47:23 »

jak pise cassies, opij ji a pripij sebe.

minulou sobotu jsem takhle nažhavil svou přítelkyni a mezitím co já se neudělal ani ejdnou, ona 3x a mohla by ještě snad do nekonečna, ale kvůli časové tísni (nikoliv falešné) jsme to museli ukončit:-) ale bylo to hustý, asi jsme vzbudili půlku sídliště, který bylo asi 200 metrů od nás:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Červenec 2009, 22:20:51 »

Joi! Závist!  Šťastný
Ale je pravda že trochu pod vlivem alkoholu muže jít líp...

A ty ani jednou?  Šokovaný jsi si jistý že máš tam dole všechno v pořádku?  Smějící se (bez urážky) chlap se udělá jako prvni snad ne?

Jestli ste vzbudili málem sídliště,tak to byla divoká noc co?  Šťastný

Jo a nevím jestli je to pravda,ale žeprej když má žena hodně orgasmů za "jedenkrát"...no tak ty poslední ji už bolí  Neutrální

P.S. Jestli jis takto nažhavil alkoholem,pamatuje si na to?Nebos ji jen tak trochu přihřál  Úsměv?
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Červenec 2009, 23:07:39 »

když jsme oba střízliví, uděláme se ve stejnou chvíli a to v 90%. Když jsem opilý, vybržím hodně.
Dole funguje všechno jak má, i když je pravda, že nevím, zda jsem plodný:-) ale na to je ještě ve 22 čas zjišťovat to:-)

Divoká? no řekněme, že moje partnerka není zrovna tichá, když se může projevit naplno:-)

A je jasné, že když to děláš hodně dlouho, už to může bolet a to asi hlavně proto, že po stranách stydkých pysků nemusí být vždy tak vlhká jako uvnitř a ty jí je vlastně odřeš, takže to asi bolí víc než tlak na stydkou kost, i když to taky může za určitých okolností pěkně bolet...

A jasně, že si na to pamatuje. ona byla opravdu jen připitá, dokonce jsme lezli přes 2 metrový plot na fotbalové hřiště a zvládla to bez problémů:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Červenec 2009, 23:51:44 »

Teď koukám na erotický film a zatím tam jsou fakt dobrý rady jak naladit partnera na sex atd. Jmenuje se to Smyslné touhy (Carnal Cravings). Pokud to někomu skřípe v posteli nechť se na to s partnerkou koukne.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Červenec 2009, 19:50:56 »

No, tak trochu zostra ne? Zkusit nebejt tolik něžnej a pořádně jí chytnout. (závist)
Zavist? -zarazejici- Proc mu zavidis praktiku v sexu? Nejsi natolik otevreny, abys sve partnerce rekl, co ti schazi? Nerikej mi, ze clovek, ktery miluje, se alespon obcas nepodvoli k trosku jinemu stylu? Hmm, ze to nevypada na az tak rovnocenny a uprimny vztah? A pritom uz k tomu mas i odpovidajici vek.

(nez stihnes napsat, ze to pisu schvalne, tak mas pravdu. To stejne jsem si myslela i pred tim, ale nechtelo se mi to vypisovat. Ted uz mam obrovskou chut  Super!)
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 20. Červenec 2009, 20:20:51 »

Zavist? -zarazejici- Proc mu zavidis praktiku v sexu? Nejsi natolik otevreny, abys sve partnerce rekl, co ti schazi? Nerikej mi, ze clovek, ktery miluje, se alespon obcas nepodvoli k trosku jinemu stylu? Hmm, ze to nevypada na az tak rovnocenny a uprimny vztah? A pritom uz k tomu mas i odpovidajici vek.
Kdybys četla fórum pozorněji, mohla by sis přečíst, že Ava sám psal o jistých problémech v jeho vztahu. Takže nepíšeš nic nového a objevného Mrkající

(nez stihnes napsat, ze to pisu schvalne, tak mas pravdu. To stejne jsem si myslela i pred tim, ale nechtelo se mi to vypisovat. Ted uz mam obrovskou chut  Super!)
Zajímavé, jak kopeš do někoho, kdo se ohradil proti Tvým argumentům pro nevěru...
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Červenec 2009, 20:31:49 »

Zavist? -zarazejici- Proc mu zavidis praktiku v sexu? Nejsi natolik otevreny, abys sve partnerce rekl, co ti schazi? Nerikej mi, ze clovek, ktery miluje, se alespon obcas nepodvoli k trosku jinemu stylu? Hmm, ze to nevypada na az tak rovnocenny a uprimny vztah? A pritom uz k tomu mas i odpovidajici vek.
Kdybys četla fórum pozorněji, mohla by sis přečíst, že Ava sám psal o jistých problémech v jeho vztahu. Takže nepíšeš nic nového a objevného Mrkající

(nez stihnes napsat, ze to pisu schvalne, tak mas pravdu. To stejne jsem si myslela i pred tim, ale nechtelo se mi to vypisovat. Ted uz mam obrovskou chut  Super!)
Zajímavé, jak kopeš do někoho, kdo se ohradil proti Tvým argumentům pro nevěru...

Mily Augi, nemyslim se, ze bych do nej nejak kopala, jak uz jsem predeslala v predeslem tematu, zamerim se na jeho prizpevky. Vzhledem k ucasti smajlika bych ocekavala, ze pochopis, ze ho chci jen trosku provokovat a nebudes si hrat na jeho obrance. On to velice dobre zvlada sam.
Jak pises ty, necetla jsem jeho veskere problemy, stejne tak ty ani on jste ocividne necetli moje, jinak byste snad trochu vice mohli pochopit, o cem pisu.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 20. Červenec 2009, 20:37:02 »

Nehraju si na jeho obránce, jen komentuju, co čtu Mrkající
Tvoje příspěvky čtu pozorně, ale některé věci jsou pro mě osobně neomluvitelné, that's all.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 20. Červenec 2009, 20:42:47 »

Nehraju si na jeho obránce, jen komentuju, co čtu Mrkající
Tvoje příspěvky čtu pozorně, ale některé věci jsou pro mě osobně neomluvitelné, that's all.
Ale ja netvrdim, ze me mas poplacat po zadech. Jen zastavam nazor, ze staci rict -nesouhlasim s tim, ze jsi byla schopna se vyspat s nekym za pritelovymi zady...a ne to rozvadet do teorii - povedla jsi jednou, podvedes znovu. Kazdy muze nekdy ujet....ja jsem neujela, udelala jsem to vedome, a o to je to pro vas mozna horsi a nepochopitelnejsi. A proc? Protoze to ani nechcete pochopit. Nasadila jsem mu parohy, ale nenosi je verejne po celem meste.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 20. Červenec 2009, 20:45:47 »

Nemam rád, když mi lidi lezou do zelí... zbytečně a naprosto nekonstruktivně provokovat je moje práce...
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS