Jak na shit-test???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 20:29:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na shit-test???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na shit-test???  (Přečteno 9081 krát)
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« kdy: 28. Listopad 2010, 22:39:15 »

Příjemný večer, zajímalo by, jak reagovat a procházet u holek přes nastražené shit-testy??? S jakými shit-testy jste například setkali a jak se vám podařilo přes ně dostat?

Já jsem se za poslední s vysokoškolačkou a učitelkou v jednom HB 9 Jarkou, se kterou bydlím ve stejném vchodě v činžáku a líbí se mi, např. žiju ze dne na den, kdo ví, co bude zítra, střídání zájmu a holomrazu, když se vidáme náhodně častěji než jednou za 3 měsíce, tak u rozloučení říká, tak zase za půl roku a když jednou za půl roku, tak je vidět, že by mě chtěla vidět častěji, neodpoví, na otázku, zda večerní procházku nezopáknem a radši zavře dveře, nebo když jsem ji pomáhal s nákupem do výtahu a náhodou by ji přijelo to kuře zpátky, tak kdybych ji ho měl donést do bytu, tak říká, že jí nejde zvonek a že nemám její mobil....

Jak tedy reagovat, dělat jakoby nic neřekla a nahodit jiné téma, nebo vtipnou reakcí zareagovat tak, že ti to nevadí, nebo vtipně rozvíjet dané téma, ikdyž se jedná o lživý test?

Možná jsou to náznaky, abych se projevil víc jak chlap a čeká, co ve mě je, zda si ji vezmu, ale při vzájemné osobní komunikaci mi přijde i řečí těla, že si není jistá, zda se mnou něco chce mít...

Dál by mě zajímalo jestli, příp. jak často používat Stylovu rutinu o líbání(chceš mě líbat) a zda je to vůbec v našich českých podmínkách použitelné?




Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Listopad 2010, 22:48:32 »

Neporadím víc, než že je tady někde velkej thread týkající se shittestů, zkus ho najít Úsměv Já jdu spát, dnešek byl těžkej Šťastný
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Listopad 2010, 00:08:18 »

Stylova rutina funguje, 3x fieldtested a pokaždé s MC.... ale jsou určitě i lepší způsoby, jak docílit MC.

Na shittesty jsem většinou reagoval tak, že to, čím mě zkoušela jsem obrátil proti ní.

Příklad i ze Hry:
ona: Mám kluka.
já: To je dobře, aspoň se nebudeš nudit, když nebudeme spolu.

ona: Nemáš moje číslo
já: mám pro to svoje důvody

ona: Já to brala jako úlet.
já: tak kdy ten úlet dokončíme?
...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Listopad 2010, 21:06:30 »

Líbí se mi jak Spike reaguje na přítele Šťastný.
Citace
HB: Já mám ale přítele.
PUA: Fajn, já nechci být tvůj přítel, chci být tvůj milenec.
Samozřejmě nutná dávka sebevědomí, attraction. Je to dost tvrdej direkt, ale proč ne Mrkající. Taky se dá hádat o tom, jestli tím vlastně shittest projdete, ale co říkal tak s tím většinou slavil úspěch.

Je spousta možností jak na to reagovat.
Citace
PUA: Hm tak to máš body za věrnost. (a dále neřešit)
nebo PUA: Snad si nemyslíš že tě balím? (úsměv přes celý obličej)
« Poslední změna: 29. Listopad 2010, 21:09:37 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Listopad 2010, 21:29:03 »

Konkrétně na přítele, většinou reaguju jak psal joeie, nebo ještě: HB: Ale já mám přítele
                                                                                            PUA: A co ještě máš?  Šťastný
Na jiný shit-testy jsem ještě nereagoval, protože jsem je vždycky nepoznal, tudíž neprošel  Úsměv
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Listopad 2010, 22:06:49 »

Tieto veci, co radia chalani su super. Avsak pises o tom, ze dievca ti pripada, ze nie je dost smele. Co takto skusit toto:

Ona: Nejde mi zvoncek a nemas moj telefon.
Ty: A co ti brani v tom, aby si mi ho dala?
Ona: nieco odpovie.
Ty: zase nejak na to reagujes.

Myslim, ze je to vzdy lepsie, ako keby si mal ostat mlcat. Dievca vacsinou prvy krok nespravi a svojim sposobom ti takto hadze navnadu, aby si sa na nieco chytil. Ked vask nic nespravis, tak ani nic neziskas.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Únor 2011, 17:33:43 »

Děkuju všem za rady! Bobo, však já jsem potom tloukl hlavou o hlavní dveře, že jsem měl nějakou podobnou hlášku nadhodit. Ale asi jsem tloukl málo, ještě chodím do práce Šťastný.
Situace se nezměnila, pořád se mi líbí, od té doby jsem ji neviděl...tedy pokud nepočítám šmírování přes kukátko Šťastný. Vídáme se buď venku, po cestě do/ze supermarketu, brzo ráno jede do práce, do nějaké dědiny asi 2 h busem a vlakem a pak na výšku a vrací se nepravidelně +- 21 h Někdy chodí za údajně nejlepším kamarádem od dětství(někdy ji večer čeká) a jdou se projít, někdy bývá asi na víkend u něj(bydlí blízko nás),takže je problém ji potkat.
Tak se vás ptám, vzali jste někdy veškerou svou do hrsti a šli přímo do jámy lvové, aniž by jste si svým zájmem byli jisti? (bavili jsme se asi hodinu na chodbě+několik rozhovorů během návratu z nákupu)

Šli jste někdy za holkou ze stejnýho vchodu v činžáku za ní, domluvit si rande? Doporučíte mi to, nebo to nemá dělat  a radši zkusit facebook, nebo si na ni počíhat...? Mám totiž pocit, že čekáním na náhodu se jen snižuje dojem, který jsem na ní udělal. Možná už je ale stejně pozdě. Díky moc všem za radu.

Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Únor 2011, 08:09:45 »

skoč za ní a pozvi ji na sbírku motýlů.

třeba na film, na vínko, ať jde pokecat:-)

a nebo si vymysli, že máš narozky a jdeš je k ní oslavit s lahví vína a 2 sklenkama:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Yuni



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Hranice
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Únor 2011, 10:54:01 »

já jednou použil ...
HB : Já mám přítele ...
Já : A já mám plyšovou pandu Úsměv) Šťastný
a dostal jsem se až někam mezi MC a BC Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS