Jak pokračovat.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 21:15:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak pokračovat.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 4 [Vše] Tisk
Autor Téma: Jak pokračovat.  (Přečteno 36573 krát)
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« kdy: 17. Listopad 2010, 15:16:16 »

Zdravím.
Včera jelo pár lidí ze školy do Vídně. Jel jsem já a pár holek z mé třídy.
Vídeňskou architekturu nebo výstavy tu popisovat nebudu. Dnes nejde o žádný report, ale jde o zaláskování do mé spolužačky.
"Do spolužačky bych nešel." někteří říkáte, ale s touhle by to šlo, není to žádná egoistka, tuhle holku má rád každý člověk - sympatická, malá, roztomilá, vtipná, bláznivá, roznáší pozitivní náladu každý den. Tohle nejde popsat, aby jste to pochopili, možná jen když tu o ní napíšu dlouhý článek. Jenže o tohle tady nejde, jdu do toho já, ne vy.  Úsměv

Moje zaláskování do spolužačky začal večer při návratu autobusem domů. Cestou zpět seděla ona spolužačka semnou. Cesta trvala 4 hodiny, což je hodně času.
Byla sranda taková, že jsme brečeli pořád smíchy. Četli jsem jí z ruky číslo, hádal jsem čísla a různé mentalistické hry jsme hráli. Potom to zkoušela na mě, protože jí to opravdu bavilo. Kinoval jsem jí, lechtal, hladil atd. Za ten večer jsem získal od ní více než 20 IZ (Hraní s naušnicí, hraní s konečky vlasů, odhalení hrdla, kousání do spodního rtu a mnoho dalšího, některá IZ se opakovala.).
Byl jsem zasypán IZ. Napadlo mě, že jí povím něco o řeči těla a co mi právě ukazuje, ale nevysvětlil jsem jí dvoření úplně přesně, nýbrž částečně. Byla hrozně zvědavá.  Úsměv
Začal jsem pociťovat motýlí pocit v žaludku. Pohledy z jejích očí šel krásný třpit. Odráželi se v nich večerní rozsvícené lampy a vůbec všechno. Párkrát jsem jí požádal, aby mi udělala k uchu ježečka. Umí dělat strašně roztomilého ježečka, který fuňí do ucha. Pak přišla únava. Ona řekla "Myslela jsem, že jsi úplně jiný", nerozměl jsem jí, protože jak byla unavená, mluvila jak přiopitá, takže říkám "Cože ?" a ona. "Já nevím, ze mě to najednou takhle padá" stále si koukáme do očí, já ještě jednou s úsměvěm říkám "Ale co si mi říkala ?". Odpověděla a potom vytáhla foťák a ukázala mi co za ten den nfotila, takže jsem byli natisklí na sebe.

Byli jsme unavení, takže jsme šli na chvíli spát. Já se opřel o okno a ona o mě. Občas jsme ještě něco prohodili, štípala mě do zadku při mých drzích výlevech.  Úsměv
Jenže já nespal, ona se opřela nadruhou stranu a já si sedl. Mezitím co spala, jsem o ní zbytek cesty přemýšlel, k tomu mě doprovázel bušení deště do oken, mlha a tiché radio u řidičova volantu, vněmž hráli písničky, ze kterých mi šel mráz po zádech.
Bylo ticho a na mě přišel stesk, po její přítomnosti..

___________________________________________________________________________________________________ ____________________________________

Je tu velké ALE.  Smutný
Bavili jsme se v autobuse na začátku cesty, ještě před tím všem, co se mezi námi odehrálo, o tom, co já a holky. Koho jsem si vyhlídl, já říkám Lucku (Znáte z mého deníku "Škola je život"). Ona mi zase prozradila, že začala chodit s klukem a je to čerstvé teprve od pondělí !!!!!! Lidi od pondělí !! Je to pravda, protože o tom mluvili i kamarádky. Seznámili se v metru...
Jak mam pokračovat ???
« Poslední změna: 17. Listopad 2010, 15:19:17 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Listopad 2010, 15:26:42 »

Nechápu, kde vidíš to "ale"
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Listopad 2010, 16:43:43 »

přesně, od pondělí? to se nezamilovala. co nejdřív bych ji vytáhl na rande mimo školu:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Listopad 2010, 16:53:49 »

Souhlasím s joeim Úsměv Přiznejte se kdo tady s Qarka sbalil Joudovi spolužačku v metru !  S jazykem
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Listopad 2010, 19:12:45 »

přesně, od pondělí? to se nezamilovala. co nejdřív bych ji vytáhl na rande mimo školu:-)
Možná jsem t blbě napsal. Znají si asi měsíc, ale začali spolu být od pondělí. Jsi stejného názoru, že jí mam někam vytáhnout ?
Kam bys TY, vytáhnul SPOLUŽAČKU (?? Spíš kamarádku ??) Joei ?
« Poslední změna: 17. Listopad 2010, 19:17:20 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Listopad 2010, 19:17:43 »

Jo jsem určitě to zkus
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Listopad 2010, 20:02:49 »

Já se jeětě asi pořádně nezamiloval (kromě jedné slečny když jsem ještě chodil do školky Šťastný), ale já bych tu holku vytáhnul na nějakou akční hru. Třeba nějakou lasergame, nebo paintball... něco nevšedního  Super!
Mě se to ale snadno řekne - hraju airsoft. Takže bych to neměl složitý. Oni si holky asi řeknou, že to pro ně není, ale koukali byste, jak se pak dokážou vyřádit Úsměv 
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Listopad 2010, 18:22:47 »

Díky Marshale, ale to nebude ono Úsměv.

Dnes jsem se rozhodl, že jí zkusím zítra vytáhnout ven na Staromák se podívat a udělat si takovou procházku. Nejlepší by to bylo nějak od 16:00, protože se stmívá a je to takové příjemné. Uvidíme jestli bude mít nějak o víkendu čas, aby se to hodilo nám oboum.  Super!


Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Listopad 2010, 14:26:09 »

Dnes se jí ptám, jestli půjde v sobotu ven a prý jde se svým chalanem.
Tak navrhuji neděli, což by prý možná šlo, říká si o číslo.

Nemohl jsem jí izolovat do soukromí, takže jsem to řekl před více holek, což mělo za následek, že začali mít z legrace poznámky.
Target se hodně usmíval, ale nevím, vypadalo to sakra hodně baličsky. Bral jsem to také s úsměvem.

Každopádně mam pocit, že buď zapomene nebo napíše, že to nepůjde.
Ale jsem hodně rád, že jsem to zkusil, budu dál přemýšlet, jak pokračovat.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Listopad 2010, 15:36:26 »

Joudo, si proste frajer. A určite si lepší než ten jej chalan. A ona to vie Úsměv Často vzťahy krachnú prvé týždne. A sám tomu môžeš pomôcť. Tak do toho Úsměv Držím ti palce
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Listopad 2010, 12:28:37 »

Shqm: Děkuju, takový názor potěší. Nevím, jaký je jeho chalan, takže nemůžem posoudit, jestli jsem lepší. Ale nadruhou stranu je pravda, že na qarkovce nikdo nemá.  Šťastný

Dnes mi napsala "Ahuj Jouda, omlouvám se, tady ... , dneska ven nepůjdu, moje mladší sestřička ma narozeninovou oslavu..tak promiň..hezkou neděli : )"
Chtěl jsem odepsat, ale číslo na ní nemám a ona psala z netu..

Každopádně to 100procentně nevzdávám. Joei mi pomáhá přes soukromovky a má dost dobré rady - Mam díky němu schované malé eso v rukávě, ale zveřejňovat to tu nijak zatím nechci, mam své důvody. Uvidíme, držte mi pěsti.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Listopad 2010, 13:01:49 »

Good luck Joudo piš sem dál jak jseš na tom Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Listopad 2010, 16:31:35 »

Často vzťahy krachnú prvé týždne. A sám tomu môžeš pomôcť.
Měl by sis dát facku  Kroutící očima
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Listopad 2010, 19:13:14 »

Často vzťahy krachnú prvé týždne. A sám tomu môžeš pomôcť.
Měl by sis dát facku  Kroutící očima
Tak tohle je zrovna místo, kde mě to přebírání nechává chladným. Mají skoro stejnou startovní pozici. Neni to "ten starej" a "ten novej" Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Listopad 2010, 22:53:05 »

Často vzťahy krachnú prvé týždne. A sám tomu môžeš pomôcť.
Měl by sis dát facku  Kroutící očima

Chceme aby boli ženy štastné. A keď bude štastnejšia s Joudom tak prečo nie? Iná vec je rozvracať dlhodobý vzťah..
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Listopad 2010, 23:20:11 »

Eso v rukávě mi zřejmě pomohlo, ještě malinkou chviličku a jdu na další krok - opět jí vytáhnout ven.
Jenže tohle už bude přeci jen těžší. Joei (Jako poradce.)mi dal takové překážky, které musím překonat, že je to opravdu test koulí.
Pokud to všechno vyjde, povím Vám, jak to všechno doopravdy bylo.
Jenom upozorním fanoušky, aby zatím od toho moc nečekali, protože nejdřív musím nabrat tucet odvahy. Super!
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Listopad 2010, 14:35:55 »

Na konci školy jsem jí zase vytáhnul ven, ale ještě se neví kdy, každopádně řekla "Jo".
Řekl jsem, že s pak domluvíme, v pátek navrhnu termín.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Listopad 2010, 18:40:33 »

Nějak se v tom ztrácim kolikrát si s ní teda už byl venku ? Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Listopad 2010, 21:08:00 »

Ani jednou, jenom se jí pokouším podruhé vytáhnout ven, protože poprvé na konec nešla. Mrkající

Aktualizace:

Dnes mi napsala z ničeho nic sms "hhjjj".:- D
IZ. Udělalo mi to radost.
(Teda doufám, že to byla ona. Z internetu není vidět, kdo to odeslal, ale kdo jiný, že ?)
« Poslední změna: 24. Listopad 2010, 21:16:57 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Listopad 2010, 21:13:41 »

Citace
Dnes mi napsala z ničeho nic sms "hhjjj".:- D
IZ. Udělalo mi to radost.

Náhodné zmáčknutí kláves a odeslání považuješ za IZ? Gratuluju Šťastný

Tohle by mi napsala nějaká holka jen jednou. Nějak nemám v lásce tyhle pubertální zkratky. Úsměv
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Listopad 2010, 21:20:06 »

Tady jde o něco jiného, než to co napsala, ale že vůbec napsala.
Tohle není pubertální zkratka. Neznáš jí, je to energetycká holka, kdybys jí znal, tak by tě tohle pobavilo.
Neřeš to.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 24. Listopad 2010, 21:21:52 »

Vzhledem k tomu, že scelou situaci znám asi líp mi tohle přijde jako IZ:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 24. Listopad 2010, 21:23:21 »

 Smějící se Tohle je úplně mimo, Joudo. Nestojíš jí ani za placenou SMS a ještě k tomu napíše takovouhle pytlovinu. Je to ale samozřejmě tvoje věc, píšu jen, co si myslím. I kdyby to bylo IZ, tak já rozhodně nechci holku, která mi píše takovýhle nesmysly, přecjenom chci trochu rozumnou holku.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Listopad 2010, 21:24:57 »

Pokud to psala ona, jako IZ bych to rozhodně bral. A docela velký, neví třeba co napsat, tak napsala jen tohle.. Šťastný. I když je to fakt divný..  Podivený

To Paul: Ne každej má kredit na posílání sms Mrkající.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Listopad 2010, 21:30:04 »

Je to ale samozřejmě tvoje věc, píšu jen, co si myslím.
Takže pohodička..

Díky za komentáře chlapi, tu holku jednoznačně chci.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 24. Listopad 2010, 22:23:58 »

Smějící se Tohle je úplně mimo, Joudo. Nestojíš jí ani za placenou SMS a ještě k tomu napíše takovouhle pytlovinu. Je to ale samozřejmě tvoje věc, píšu jen, co si myslím. I kdyby to bylo IZ, tak já rozhodně nechci holku, která mi píše takovýhle nesmysly, přecjenom chci trochu rozumnou holku.
Sedíš u PC, napíše ti holka. Můžeš buď bušit 5 minut smsku palcem do mobilu a platit 3 Kč, nebo jí poslat za 30 sekund zadarmo z netu. Co uděláš?

SMSka je to na nic, ale to jestli je z netu nebo ne, to rozhodně nic nevypovídá.
Zaznamenáno

Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 25. Listopad 2010, 05:30:28 »

Mě spíš osobně vaděj smsky z netu a ještě bez podpisu a vůbec vrchol všeho když je dotyčnej ukřivděnej protože jste mu neodepsali Šťastný a že nebylo kam mu nevysvětlíte Úsměv
Když píšete smsky z netu tak u T-mobile se zaregistrujte a po přihlášení se smsky odesílají pod vaším číslem > Připadá mi že to snad nikdo neví Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 25. Listopad 2010, 08:10:16 »

Citace
To Paul: Ne každej má kredit na posílání sms Mrkající

To je docela smůla, když někdo nemá 3 Kč na SMS, něco se naučte a najděte si brigádu nebo si řekněte rodičům. Tyhle SMS "z internetu" toleruju maximálně od kámošů, se kterými se domlouvám na street nebo na něco podobného.

Citace
Sedíš u PC, napíše ti holka. Můžeš buď bušit 5 minut smsku palcem do mobilu a platit 3 Kč, nebo jí poslat za 30 sekund zadarmo z netu. Co uděláš?

SMSka je to na nic, ale to jestli je z netu nebo ne, to rozhodně nic nevypovídá.

Napíšu SMS z mobilu. Jednak mám na mobilu klávesnici jako na PC, potom se to odešle z mého čísla a tím to nevypadá tak hloupě a stejně tak mě nebaví vyplňovat captchu na t-zones. Navíc já při posílání SMS nehledím na to, zdali jí odešlu za 3 minuty, nebo za 4 minuty, je mi to naprosto jedno.

Jinak když už posíláte tyhle SMS "z internetu", tak se alespoň podepište.

2 Matth3w: No vidiš, tohle vypadá slibně. Škoda, že většina je líná si tohle zjistit a tak si dále vesele posílají anonymní SMS.
Zaznamenáno
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 25. Listopad 2010, 12:46:32 »

Aha. Ja pisu z Vodafone parku, zadarmo, pod mojim cislem a bez captcha, krome toho tam mam synchronizovany kontakty s telefonem a ukladaj se prijaty i odeslany zpravy. Ale nechci z toho delat valku operatoru Úsměv
Zaznamenáno

Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 25. Listopad 2010, 14:49:56 »

to Paul27: podle mě to moc řešíš  Mrkající někdy se ti to prostě hodí víc poslat z netu, nebo zrovna nemáš kredit.
Jiná věc je třeba kdyby napsala už 5. smsku a pořád z netu. To už by možná o něčem vypovídalo. Můj názor, já bych to tak nehrotil  Úsměv
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 26. Listopad 2010, 13:59:20 »

Dnes mi napsala z ničeho nic sms "hhjjj".
Prý to nepsala ona, což mě nepotěšilo...
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 26. Listopad 2010, 17:58:53 »

No, popravdě to bylo trochu naivní si myslet, že to poslal zrovna člověk, kterýho sis typnul Šťastný ... to nikdo jinej na světě kromě ní nemá tvoje číslo? smutné...

Btw já taky nikdy nepíšu smsky z netu... každej člověk, kterýmu chci něco napsat, mi už automaticky stojí za tu SMSku...

Ze zkušenosti můžu říct, že když vám holky píšou z netu, neni to dobré znamení
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 26. Listopad 2010, 19:12:16 »

Super.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 26. Listopad 2010, 19:27:49 »

No, popravdě to bylo trochu naivní si myslet, že to poslal zrovna člověk, kterýho sis typnul Šťastný ... to nikdo jinej na světě kromě ní nemá tvoje číslo? smutné...

Btw já taky nikdy nepíšu smsky z netu... každej člověk, kterýmu chci něco napsat, mi už automaticky stojí za tu SMSku...

Ze zkušenosti můžu říct, že když vám holky píšou z netu, neni to dobré znamení
Já prostě nechápu, co je na tom divnýho, vážně. Je to rychlejší, levnější. Nevídím v tom problém.
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 26. Listopad 2010, 19:38:31 »

Taky nechápu, co je na tom divnýho..  Úsměv

Každopádně jsem naivní byl. Mě v tu chvíli prostě napadlo, že je to ona.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 26. Listopad 2010, 19:47:17 »

Jouda: chápu

Steamfox: je to neosobní
Zaznamenáno

Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 27. Listopad 2010, 11:05:45 »

Já spíš ted tak nějak docházím k názoru že se celá debata o Joudově jednolitídě se proměnila na debatu o Internetovejch SMSkách Šťastný
Převážně druhá stránka mi přišla jako diskuze u nějakýho operatora Šťastný.

Joudo : Jestli to pořád nevychází tak jsi u ní "jistota" dal jsi jí moc najevo že o ní stojíš a ona si tě ted asi nechá jako bokovku.
S tou sms to chápu, pokud jsi do ní "zalaskovanej" tak at ti přijde cokoliv bez čísla hned tě napadne že je to ten kdo chceš aby to byl.
Jediné co mě ted napadá je použít podobnou metodu jako použil Mystery u Scota Baia a té prsatky v The Game.
Seznam se s tím klukem, stan se s ním dobrym kamarádem, zjisti toho o něm všechno co jde.S kamarádkou se pak bav o tom co na něm nemá ráda,a
sám pak zduraznuj že ty jeho negativní vlastnosti ty nemáš ( nejlépe až budete ve 3 venku ).Super by bylo po tu dobu co s budeš začínat kamarádit s tim klukem 100% ignorovat ten cíl.
Příjde si pak : sakra vždyt ja ho měla na háku ? Tak co se stalo ?.
Ty jsi ten alfa, a at je to jednolitida nebo ne musíš se tak chovat Úsměv Co jsem slyšel od Daidala ve škole tak si dobrej, takže keep movin forward ! Úsměv
Good Luck
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 29. Listopad 2010, 18:35:26 »

Jouda: chápu

Steamfox: je to neosobní
V případě vodafoneparku to nepoznáš Úsměv Přijde to z tvého čísla S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 29. Listopad 2010, 18:47:31 »


 Kroutící očima Šťastný

Joudo, nějakej update? Jak to vypadá? Úsměv
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 29. Listopad 2010, 18:51:45 »

Zatím žádné novinky. Všechno při starém. V pátek tu snad něco napíšu, pokud bude co. Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 30. Listopad 2010, 19:45:09 »

Jsi na dobré cestě:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 02. Prosinec 2010, 17:21:02 »

Pre mňa je pôsobivé, že gameuješ spolužiačku.
Aj keď osobne už nemám problém s pozvaním na day2, phonegame a prakticky hocičím, ak je to dievča zo školy, zatiaľ je dosť big deal aj NC. Proste nejaký sociálny blok. Kroutící očima

Teraz však cítim nejaké zaujímavé reakcie od jednej baby, avšak pravdepodobne ju zatiaľ nebudem skúšať ťahať von, nakoľko je tam trocha zamotané. Avšak Tento týždeň som sa s ňou výborne zabával na prednáške, keď si sadla vedľa mňa, následne ma pozvala na čokoládu z automatu + naviazal som ďalší hlboký rapport.
Dnes ďalšie IZ, keď sme sa náhodne stretli v meste, hoci ona išla do školy a ja z nej, otočila sa, a išla cez celé centrum so mňou opačným smerom aby sa potom čo som sa odpojil, zasa vracala s tým, že jej to aj tak začína neskôr.  Ešte myslím, že jej niekto volal, avšak zrušila to a kecala so mnou... (beriem ako ďalšie IZ)

Pointa je v tom, že plánujem eskalovať k nejakému KC pri tých spoločných cestách zo školy. Aj ty si napríklad vytvoril obrovský rapport už v tom BUSe z Viedne, preto je podľa mňa celkom reálne na ňu pritlačiť nejako priamo... Tým že ju ťaháš na date jej len umožňuješ o tom rozmýšľať, idealizovať si excusy a zvyšuješ možnosť ti to odmietne... Aj tak podľa mňa väčšina vzťahov zo školského SC vzniká nejakým slovným direktom, prípadne vykusnutím sa na nejakom školskom evente/party - pozývanie na day2 nie je až tak bežné. Na day2 by si mal zvyšovať rapport a eskalovať, avšak ak sa na to reálne pozrieš tak už si to urobil tým časom, čo si s ňou bol v BUSe (hold som to začal písať ako excuse preto že zatiaľ nemám gule ju vytiahnuť na date, ale aj tak mi to príde ako zaujímavá myšlienka - čo si o tom myslíte ostatní?)
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 03. Prosinec 2010, 15:19:05 »

V úterý zamnou přišla a sama od sebe s kapkou stresu řekla (Nevěděla, jak to říct), že bychom mohli o víkendu ven.

Byl to super pocit. Jenže mě může brát jako kamráda. Nevím, jak to všechno proběhne.
Nevidím, žádný IZ. Zase je pravda, že jsme spolu moc nemluvili, ale stejně mam pocit, že něco nehraje.
Dnes jsem potkal jí a jejího kluka. Vypadala šťasně. Trochu mě to zaskočila, ale s tímhle musím počítat.

Nevidím žádné odlišné chování ke mě a k přátelům ze třídy. Zkrátka si myslím, že jsem kamarád. Uvidíme.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 03. Prosinec 2010, 15:49:50 »

Proč by byla ve stresu, kdybys byl jenom kamarád? Pokud skutečně byla trochu ve stresu z tebe, tak v tom bude víc. Ke kamarádům se se stresem nepřistupuje.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 03. Prosinec 2010, 16:38:27 »

Mohla být ve stresu z čehokoliv jinýho... nebo se to Joudovi mohlo jen zdát...
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 05. Prosinec 2010, 21:26:57 »

Dnešek.

Byli jsme venku. Bylo to opravdu super. Legrace, hromada IZ, kotvy, kinoška (I z její strany), negy.
Pořád bylo o čem kecat.
Asi tříkrát nahodila svého kluka a pozitivně o něm mluvila. Na to jsem vždy kývnul a obrátil rozhovor jiným směrem. V této fázi jsem si říkal, že ta pusa na konci nevyjde.
Ale jinak všechno bylo dokonalí. Občas se smála tak, že uronila i slzu nebo se zastyděla k tomu zasmála uronila slzu a ještě zčervenala.
Rozesmívala hodně i mě. Prostě všechno.

Konec mě opravdu mrzel. Zrovna tam stálo její metro a ona pospíchala, že pozdravila a utekla do vagonu. Lol..
Všechno šlo dle plánu až na tu pusu.

Nevim, jak pokračovat. Buď je to game over nebo třeba Joeiho něco skvělýho napadne. Mě nic nenapadá. Vy můžete pomoc, ale neznáte celou situaci.
Jinak si myslím, že už je pozdě. Do kluka je zamilovaná. Nevím jak jim to dlouho vydrží, když to mají takhle narychlo ten vztah, ale ještě neházim flintu do žita. Jsem ochotný v tom pokračovat. Stojí mi to za to.
Holka mi vyhovuje po všech stránkách. Vím, že je holek hodně. Ale ta, která mi vyhovuje se hledá těžko. Jestli to nevyjde, nezbude mi nic jiného než mi zase nějaká jiná padne do noty.

Nyní můžete komentovat. Jsem z toho lehce na prášky, však ne moc. Musím to brát i z té lepší stránky.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 05. Prosinec 2010, 21:40:34 »

Poučení dne: Pokud něco chceš, běž si za tím, za chvíli už může být pozdě.

Jsem si na 90% jistej že ti to s ní výjde, nevidím důvod proč by ne. Jen se musíš snažit a neházet flintu do žita Úsměv. Použíj The Secret a máš jí v kapse Mrkající
Pokud ti ta holka opravdu za to stojí, snaž se 2x víc - ale zas nebuď needy.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 05. Prosinec 2010, 21:45:52 »

Použíj The Secret a máš jí v kapse Mrkající
 Smějící se. Moc hezká představa. Je pravda, že jsem od toho zájezdu 2x shlédnul tento dokument a beru to jako bonus. Snažím se to tajemství využívat, ale musím také i konat, což dělám. Neházím flintu do žita.

Strašně dík za podporu.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 05. Prosinec 2010, 21:49:07 »

Já možná díky Secretu budu mít taky svoji "vysněnou" lásku. Proto musíš i ty  Znepokojený
A žádný výmluvy Šťastný. Buď jsem zjistil, že je dobrý secret používat když usínáš, a nebo to byla jen náhoda  Super!
Je jasný že když s tím klukem chodí jen chvíli, tak to vypadá jako zamilovanost. Ona za pár týdnů začne vidět to špatné na něm, a až se tak stane = přijdeš na řadu ty. A začneš dělat opak toho co on. Jak píše qark.. že jí nikam nebere..? Ty jí musíš vzít do kina. Ale to už víš Mrkající
Teď sis podle mne vybudoval solidní kolonku friend, ale neřekl bych že v téhle fázi je to špatně ba naopak Úsměv.
« Poslední změna: 05. Prosinec 2010, 21:53:36 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 12. Prosinec 2010, 22:32:08 »

V pátek jí chci napsat sms, že bychom mohli do kina.
Joei mi radí, ať jí zavolám. Volám. Nezvedá. Říkám si "Oukej, zavolám jí, až půjdu z posilovny. Budu víc uvolněný."
Po hodině a půl vycházím z fitka. Volám:

Ona: Ahoj Joudo
Já: Čau "...", hele,co děláš zítra v sobotu?"
Ona: "Jdu na oslavu, co potřebuješ ?
Já: Ok, v pohodě. Nechceš v neděli do kina? Je to zlevněné na 5Okč, tak bychom mohli jít.
Ona: A kdo ještě jde?
Já: h.h.. nikdo. :- )
Ona: Nikdoo? :- O) (Překvapeně)
Já: Jo.
Ona: Já ještě nevím. Ozvu se ti, mam toho hodně poslední dobou.
Já: Dóbře, tak se ozvy. Měj se čůs.
Ona: Ahoj, měj se hezky a děkuju. :- )

V neděli sms od ní. "Ahuj, omlouvam se, ale dneska se mi to nehodi, tak treba nekdy jindy, pa a supr neděli.: )"
Odepisuji "V pohode : )"

Nevím co z toho je výmluva, pravda atd., ale kino v plánu je - "Tak treba nekdy jindy" - viz. sms. Beru to.  Úsměv

Takhle to vypadá, že nemá zájem, ale při tom vidím ,když je v mé přítomnosti, že se dvoří. Četl jsem si znova kapitolu v řeči těla, když se ženy dvoří - Bylo tam asi 80% věcí, co mi ta holka vysílá. Skoro všechno. Vybavil jsem si nová Iz, která jsem zapoměl, což znamená, že dostávám od ní o dvojnásobek IZ víc než jsem věděl. Začal jsem v tom vidět opět velkou naději, protože jsem to chtěl ve čtvrtek zabalit.

Po kině mam ještě v plánu jít na procházku. A v průběhu procházky jí zastavit a políbit ji - Rada Joeiho.

Stále, ale nevim, na co ta holka čeká, co jí žere, co zkouší. Pořád mě ve škole krásně provokuje. Proč mi nedá pokoj, když ví, že k ní něco cítim ? Nemůžu jí být lhostejný, ale na co se čeká?
Joei psal, že jí to baví, jak mě to vyvádí z rovnováhy a proto jí mam políbit po kině v průběhu procházky. To je poslední plán.
Já jí také vyvádím z rovnováhy, ale jeden den jsem to já a druhý den ona. Na střídačku - Taková provokace.

P.S. - Joeiho podpora je velmi silná, díky moc.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 12. Prosinec 2010, 22:50:51 »

Ahoj Joudo,

Je vidět, že o tu holku máš opravdu zájem, pořád se snažíš dál a dál. To je super, nevzdávej se když jí chceš a máš pocit, že to vyjde.

Přijde mi skutečně divné se ptát zárornou otázkou, když do toho kina chceš. Je to takový můj pocit a je fakt, že poslední dobou jsem na to dost zaměřený a říkám to dost lidem (zejména sobě Šťastný). Každopádně na mě osobně fakt dělá lepší dojem "Chceš..."

Celou tu komunikaci a následnou SMS si, alespoň podle toho, jak to zde píšeš, vysvětluju tak, že s tebou sama nikam jít nechce. Možná také čeká na nějaký další tvůj krok, každopádně je důležité, že za současné situace s tebou nikam jít nechce.

Dál řešíš řeč těla. Jsi to ty, kdo psal ten dokument IZ mají jinou tvář nebo jak se to jmenuje? Přijde mi, že nad tím tak přemýšlíš u všech jen ne u sebe. Jestli jsi ve škole třeba vtipný, tak ti může dávat IZ jen kvůli tomu.

Měj se a ať ti to vyjde. Úsměv
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 12. Prosinec 2010, 23:11:25 »

Je vidět, že o tu holku máš opravdu zájem, pořád se snažíš dál a dál. To je super, nevzdávej se když jí chceš a máš pocit, že to vyjde.
Díky.

Přijde mi skutečně divné se ptát zárornou otázkou, když do toho kina chceš. Je to takový můj pocit a je fakt, že poslední dobou jsem na to dost zaměřený a říkám to dost lidem (zejména sobě Šťastný). Každopádně na mě osobně fakt dělá lepší dojem "Chceš..."
Tohle mi kdysi psal Šmoula, ale pořád si to nemůžu odvyknout.

Celou tu komunikaci a následnou SMS si, alespoň podle toho, jak to zde píšeš, vysvětluju tak, že s tebou sama nikam jít nechce. Možná také čeká na nějaký další tvůj krok, každopádně je důležité, že za současné situace s tebou nikam jít nechce.
Buď opravdu nemá čas (Rodiný důvod, cokoliv), čeká až udělám další krok nebo nyní nechce. Jedno z toho, ale napsala, že se půjdeme, tak uvidíme.

Dál řešíš řeč těla. Jsi to ty, kdo psal ten dokument IZ mají jinou tvář nebo jak se to jmenuje? Přijde mi, že nad tím tak přemýšlíš u všech jen ne u sebe. Jestli jsi ve škole třeba vtipný, tak ti může dávat IZ jen kvůli tomu.
To jsem psal já, ano. Také už mi to kolikrát blikla v hlavě tahle teorie. Jenže já jsem v takové situaci, že své teorii nechci uvěřit. Pokud to s tou holkou nevyjde, teorie bude definitivně potvrzena.

Dík za příspěvěk a podporu.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 13. Prosinec 2010, 17:26:50 »

Jouda: pamatuj si, že "nemám čas" je vždycky výmluva... VŽDYCKY... holka si čas udělá, když chce s někym někam jít...

Tady jsou dvě možnosti... buď prostě nemá zájem, cítí, že chceš něco víc a to ona nechce... a NEBO je z té představy rande s tebou prostě nervózní a její první reakce je "raději ne"... aby se neznemožnila, atd... holky často odmítají z naprosto imbecilních důvodů, i když jít chtějí...

Podle mýho osobního názoru bys měl teď na chvilku polevit s tim tlakem na ní... takovej lehkej holomráz bych aplikoval... ale to bych udělal já... dělej, co ti přijde nejlepší...


EDIT: řeknu to ještě jinak - ona teď odmítla tvoje vysoce cenné pozvání, tak jí za to potrestej... nesmí mít tvojí pozornost, když si jí nezaslouží...
Zaznamenáno

Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 13. Prosinec 2010, 18:08:49 »

Jouda: pamatuj si, že "nemám čas" je vždycky výmluva... VŽDYCKY... holka si čas udělá, když chce s někym někam jít...


Nesouhlas. Nemusí mít čas zrovna ten den. Pokuď říká "nemám čas" vždycky, pak ano, je to výmluva. To co si napsal, že je to VŽDYCKY výmluva je podle mě blbost. Ty máš pořád čas?
Já osobně chodím do školy (někdy se vracím ze školy až v pět) a pak další aktivity.
Znám i jednu holku, která má každej den v týdnu něco po škole (tancování, kreslení..) a opravdu čas nemá.  Super!
« Poslední změna: 13. Prosinec 2010, 18:18:08 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 13. Prosinec 2010, 19:01:52 »

Ale když s někym CHCI někam jít, tak si udělam čas... a ano, je to vždycky výmluva.... nebyla by to výmluva, kdyby řekla "nemam čas, tak co třeba v pondělí?"... ale "nemam čas.. možná jindy" výmluva prostě je, s tim se smiř
Zaznamenáno

Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 13. Prosinec 2010, 19:11:58 »

Vždycky ne. To je prostě blbost.
Někdy prostě nemůžeš. Ano na Roberta Pattinsona by si čas udělala, ale bohužel já ani ty jím nejsem. Pokuď řekne třeba jindy je to jasná výmluva, ale pokuď navrhne jiný termín. Vlastně si dost protiřečíš. Sám si to napsal..
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 13. Prosinec 2010, 20:19:53 »

Výjimečně souhlas s D9. Kdyby chtěla jít, řekne aspoň "v neděli nemůžu, nezajdem třeba v úterý?". Ale když to napíše takhle, vypadá to vážně jako nezájem. Ale kdoví, každá holka není stejná. Uvidíš Mrkající
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 14. Prosinec 2010, 00:22:51 »

Sry, ale taky souhlasím. Kdyby chtěla, tak udělá všechno proto,a by mohla. Ale "promiň, někdy jindy" je jasnej vyfuck Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 14. Prosinec 2010, 00:33:21 »

Když jsme u těch důrazů tak taky souhlassím, je to trošku trapný ale dá se to ověřit tím že napíše.A co takhle v pondělí když nemužeš v něděli ?
Taky podle mě nechce, ale pořád je tu možnost že se jí líbíše ale má jinej problém.
Taky je nesmíte brát moc za slovo a hodnotit je všechny, obzvlášt to platí když si s nima jen píšete.Protože je to jen 5% sdělení ,žádné emoce, ton hlasu, gestikulace, postoj ani pohledy.
Je to jako vylézt slepej na mount everest, jednomu se to podařilo.Ostatní kvůli tomu umřeli Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 14. Prosinec 2010, 16:42:21 »

Pamatujete, jak jsem měl malé eso v rukávě ?
Byl to holomráz a při tom jsem ukazoval celou svojí socialní dynamiku. Dělal jsem to do té doby než mě sama od sebe pozvala ven.
Pořád (I dneska) jí nachytávám při hodinách, jak na mě nehybně dívá a při tom si hraje jenom s naušnicí. Na to jsem vždycky reagoval (nebo ona reagovala)nějakým xichtem.


ALE
Máte pravdu !!! V neděli byla se svým chalanem, jak jsem zjistil. Potom ještě dnes řešila, co mu koupit k Vánocům. Už mě to nebaví. JÁ už se snažit nebudu.
GAME OVER
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 19. Leden 2011, 02:49:45 »

Nerad to otvírám protože nevím co Joudovi říct, ty opakovaný fráze jako "najdeš lepší" atd nepomůžou. Jestli to bere opravdu tak jak to vypadá tak je to fajn (i když na druhou stranu hodně kamenný - ale asi nejlepší řešení).

Použíj The Secret a máš jí v kapse Mrkající
Co je The Secret?
Zaznamenáno
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 19. Leden 2011, 10:32:20 »

Film, kniha = http://www.thesecret.tv/
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 19. Leden 2011, 14:41:19 »

Jestli to bere opravdu tak jak to vypadá tak je to fajn (i když na druhou stranu hodně kamenný - ale asi nejlepší řešení).
Co máš na mysli Deurene?  
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 22. Červen 2011, 14:50:18 »

 Chci se Vám svěřit s novým objevem, ale zároveň i koncem.

Holka z druháku. Je velmi podobná Kiki (Předešlý případ). Přehnaně řečeno, je to klon - Jemná a snědá pleť, sympatická, malá, sebevědomá, pozitivní. Nejvíce mě však uzemnilo, že poznala svého kluka ve veřejném dopravním prostředku, taktéž jako u Kiki. Jsem prokletý? Opět si promítám slova: Jak je možné, že má ten kluk LTR během jednoho okamžiku a já lítám na streetu rok a půl a zase zbytečně?  
Je to šílené, přitahují mě snad jen holky stejného druhu. Aspoň vím, že holek je více takových, to mě těší na tom nejvíce:- )

A sice, provedl jsem jednu zásadní chybu. Vymklo se mi to nechtěně z rukou.
Znáte situace, když vám holka naznačí zájem a Vám bez mrknutí oka přijde méně atraktivní a pak nakonec přemýšlíte, jak jí nejlépe říct, že to nepůjde? Taková byla moje chyba, akorát byly prohozené role. Zkrátka ustoupila. Zmocnil se mě velmi známí intuitivní pocit „Je to zabitý, šance rapidně klesla". Z předešlých zkušeností vím, že při takovém pocitu musím okamžitě udělat krok zpět a jít o dům dál, protože kdybych udělal krok vpřed (Plán B), překročil bych hranice, za nimiž čeká bludiště, deprese a jiné mrdky. Už teď jsem pociťoval při myšlence na ní, jak jsem ztuhl a koukal do blba třeba minutu (Zapřemýšlený, co, jak a proč?). K tomu pocit ztěžklého žaludku, jako houpačka, která houpe sem a tam. Ale udržel jsem naštěstí emoce na uzdě a já ten krok vpřed neudělám. Intuitivně vím, že to nevyjde.

- Holka ve vlastním zájmu přestupuje na jinou školu. Od letních prázdnin ji už v životě neuvidím. Z jedné stránky je to dobré, z druhé smutné.

Děkuji za přečtení, případně Váš názor.

"Chybovat je lidské"

Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 22. Červen 2011, 19:27:48 »

blbá situace. Ale možná bude lepší, když tedy odejde na jinou školu, sice ji neuvidíš, nicméně touhu nahradí vyrovnanost a samčí klid ;-)
Hlavu vzhůru, man !
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 22. Červen 2011, 20:02:36 »

Díky dík Abruzzi.  S jazykem

Ještě zapomenutý dodatek.
Já jí na FB negnul a ona se "urazila". Chtěla, abych to nějak vyžehlil. Píšu "Pozvu tě na zmrzlinu....., tak a teď se ukaž!". Myslel jsem, že takhle ukážu své sebevědomí. Překvapilo jí to a další dny to šlo z kopce. Vycítil jsem její nezájem, tedy nikterak prudký. Normální kluk by tohle nevycítil, protože má menší emoční inteligenci a skoro žádné znalosti řeči těla.
Teď jsem si uvědomil, že komunikace přes Facebbook právě není sebevědomá. V reálu by to byl větší skill!

JSEM POUČEN.

P.S. Ze školy neodchází kvůli mě. Ta škola jí nebaví a proto přestupuje na jinou. V tom reportu se mi zdá, že to zní trochu jinak než jsem doopravdy chtěl.  Šťastný To jen pro upřesnění.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 22. Červen 2011, 22:13:54 »

Jak je možné, že má ten kluk LTR během jednoho okamžiku a já lítám na streetu rok a půl a zase zbytečně? 
Protože attraction ti nezajistí LTR. Můžeš se 100x tvářit drsně, negovat jí a možná ti to získá body. Možná to dokonce povede k FC. Ale LTR vzniká z jiných věcí. Resp. LTR může být z FC, ale ne jako přirozená věc, ale jako její obrana před tím, aby si nepřipadala jako k**va Úsměv

Na funkční LTR (a ne STR) musíš mít víc trpělivosti a štěstí (buď jedno nebo druhé, nejlépe oboje) Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 22. Červen 2011, 22:40:03 »

Díky Avo. To jsem aspoň zase o něco chytřejší.
Věřím, že štěstí a smůlu řídí osud. Myslím si, -je to čistě můj názor- že život máme předurčený. Takže mam aspoň takovou uklidňující ukolébavku: Osud pro mě má zřejmě jinou a lepší holku do života. apod. Zkráceně mě uklidňuje myšlenka: Byl to prostě osud. A když tomu člověk věří, je to lepší.

Čím déle budu trpělivý, tím více mě to užírá, což tuhle variantu dávám raději na druhé místo a přikláním se ke štěstí. Tedy aspoň pokud jde o holku ze školy nebo pokud se blíží významný dny jako jsou letní prázdniny. To chci být šťastný.
Když o tom tak zpětně přemýšlím, asi mi za to nestála, protože bych do toho šel na 100% jako u Kiki a to bylo o vánocích, kdy chce být člověk také šťastný. Nechci se už potácet v depresích je to ošklivé, za to mi z předešlých zkušeností nestojí asi žádná, když se do toho zapřemýšlím zase hlouběji. Tak jak si člověk má vybrat? Být šťastný sám se sebou nebo se pak někde trhat vlasy, jestli ten vztah vyjde a jestli jo, jak to zvládnu, udržet ho, co a jak, atd. Strašně moc věcí na starost.  Úsměv

Ano chci vztah, ale klidný jenom se štěstím. Je to reálný? Kdy taková situace nastane a jak?  Super!
« Poslední změna: 22. Červen 2011, 22:52:21 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 23. Červen 2011, 07:10:53 »

Ano chci vztah, ale klidný jenom se štěstím. Je to reálný? Kdy taková situace nastane a jak?  Super!

To ti přece určil osud, tak se zeptej jeho a ne nás:-P

Vztahu se neboj. Je to tak běžná věc jako že chodíš ke kadeřnici a nakupovat. Prostě když jdeš poprvé, nevíš co čekat. Příště už je to lepší a pak už to bereš jako součást života a těšíš se tam.

Někdo nenakupuje rád, ale aby neumřel hlady, tak musí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 23. Červen 2011, 08:49:40 »

Tys byl v kině na filmu Správci osudu, co?... :/

Jak je možné, že má ten kluk LTR během jednoho okamžiku a já lítám na streetu rok a půl a zase zbytečně? 
Protože attraction ti nezajistí LTR.
Ne. Přesně naopak. Attraction ti zajistí LTR, ale attraction si z prstu nevycucáš.
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 23. Červen 2011, 11:22:09 »

Citace
Věřím, že štěstí a smůlu řídí osud.
Citace
...život máme předurčený.
etc.

Ve mně to akorát vyvolává pocit: "Jednou u mě na dveře zaklepe moje HB12, je to osud, někde na mě čeká, takže vlastně nemá cenu snažit zlepšit." A vůbec, když štěstí řídí osud, tak proč děláš věci, díky kterým seš šťastný? Proč nepočkáš, až ti osud naleje do hlavy instantní štěstí? Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 23. Červen 2011, 11:58:48 »

puzzle:
Jenže to, že vše řídí osud ještě neznamená, že nemá nic dělat... třeba je osud to, že dělá to, co dělá....

já tomu nevěřím, ale jen se na to díváš zkresleně.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 23. Červen 2011, 12:06:27 »

To je na mě moc komplikovaný, respektive nerad zabředávám do podobných filosofických úvah. Připomíná mi to rozhovor s Verčou asi dva dni zpátky, kdy mluvila o filosofické přednášce a tom, jak profesor začal otázkou: "Co to je zelená?" Brr.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 23. Červen 2011, 12:12:23 »

Vysvětlím lépe. Já si myslím, že i to máme napsané ve vesmíru - Budeš se dělat šťastným, je to osud. Nebudeš chtít se zlepšovat, je to osud. Pokud uvidím holku na zastávce a jestli za ní půjdu nebo ne, je předurčené a jestliže jí nakonec oslovím, tak co se stane dál, je taktéž předurčené.
Jiní věří na posmrtný život nebo na The secret, že pánové?  Šťastný A každý k tomu má svůj názor a teorii. Ještě aby ne, máme na to právo.

Joei ani nevíš, jak rád bych se zeptal. x )
Popsal si to dobře, ale z kadeřnice nemam takovou schýzu.  Stydlivý

Tys byl v kině na filmu Správci osudu, co?... :/
Nebyl, doporučuješ? Koukal jsem na plakáty v metru.

Každopádně děkuju VELICE za Vaše názory.

EDIT:

Joei mě předběhl se zkrácenou verzí.
Puzzle, ale to už si víc než dost zvyklí ne? Fórum je přeplněný takových úvah.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 23. Červen 2011, 12:39:19 »

Do vztahu se dostaneš tehdy, když Ti na ní bude co nejméně záležet respektive, zachováš se
tak šarmantně, že z dobře vydařené schůzky/schůzek , kdy Ti původně šlo jen o sex nastane zlom v interakci => chození.
Hlavně nezapomeň, že při výběru holky krom vzhledu (kterej je samozřejmě hlavní) je důležité si všimnout její životní úrovně (v jaké rodině žije, má sourozence atd.) a chování. Osobně si myslím, že největšími frajery jsou ti kluci, co mají holku už pěkně dlouho a klape jim to.

Rozhodně Ti vztah přeju, je to super na zkušenosti, ale taky silnej "trenažér" na zodpovědnost + dominanci.
Končim s úvahama Smějící se

Držim palce
« Poslední změna: 23. Červen 2011, 12:43:30 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 23. Červen 2011, 13:01:13 »

Do vztahu se dostaneš tehdy, když Ti na ní bude co nejméně záležet respektive, zachováš se
tak šarmantně, že z dobře vydařené schůzky/schůzek , kdy Ti původně šlo jen o sex nastane zlom v interakci => chození.
Díky moc Barzini. Tohle je nejpřesnější rada, kterou jsem hledal. Je to hlavně praktický.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 23. Červen 2011, 13:06:13 »

Do vztahu se dostaneš tehdy, když Ti na ní bude co nejméně záležet respektive, zachováš se
tak šarmantně, že z dobře vydařené schůzky/schůzek , kdy Ti původně šlo jen o sex nastane zlom v interakci => chození.

přesně tak jsem to měl i já.... a zrovna jsem si říkal, jakej je to krásnej pocit, když člověk příjde domů, má uvařeno, naklizín, vypráno a je tam ještě navíc ženská, která se na mě celej den těší:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 23. Červen 2011, 14:46:38 »

Jouda: je to romantické sci-fi... víc romantika než sci-fi... celkově docela dobrý, pár silných momentů a docela zajímavá tematika boje člověka s osudem (doslova). Ale konec je podle mého názoru dost nevydařený *SPOILER*--> uplně zbytečný happyend, který kazí dojem z většiny filmu <--*SPOILER*
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 4 [Vše] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS