Zídem z očí, zídem z mysle

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 21:53:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zídem z očí, zídem z mysle
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zídem z očí, zídem z mysle  (Přečteno 4665 krát)
dedomraz

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 15. Červen 2011, 12:18:04 »

zdravím vás súdruhovia, mám na vás jednu otázku s ktorou sa v poslednej dobe zaoberám a trochu ma to aj štve.
Ide o to, že moja hra je založená na tvrdom cocky and funny (občas aj prehnanom) s poriadnym KINOm.Toto spojenie u ženy vyvolá velkú sexualnu túžbu a už po chvílke začnú vlhnúť, ako prasknuté vodovodné trubky.Moj problém ale spočíva v tom, že toto sexuálne nastavenie im ostáva aj po tom, ako sa s nimi rozlúčm a poberieme sa každý svojou cestou.A tu je práve kameň úrazu mojej hry: ženy sú po tomto sexuálne rozbehnuté a otvorené vzťahu a často sa mi stáva,že kým ich dotiahnem na day2 tak skončia s niekym iným, alebo sa vrátia k byvalému a to v rekordne krátkom čase Kroutící očima Any ideas? A samozrejme nechcem pôsobit needy, vsimol som si,že do tohoto rámca chovania ľahko spadne práve preto,lebo som si vedomý, že moc času nemám a štýl hry tiež nechcem meniť, pretože toto je pre mna celkom prirodzené a je to pre mna aj zábava.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Červen 2011, 14:58:43 »

nič nemeň a radšej napíš, ako to robíš, vole  Šťastný
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
dedomraz

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Červen 2011, 17:02:37 »

už vieš Šťastný ide mi ale o to, že sa potom cítim, akoby som spravil špinavú prácu za niekoho iného Ďábelský
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Červen 2011, 21:36:05 »

Nenapsal jsi, co po těch ženám chceš, zda FC nebo ONS/LTR, tomu bys měl svoji hru přizpůsobit.

...ženy sú po tomto sexuálne rozbehnuté a otvorené vzťahu/tak skončia s niekym iným, alebo sa vrátia k byvalému a to v rekordne krátkom čase

Vztahu?!!
Vyvedu tě z omylu: Při "metodě CF jde o to, dosáhnout co nejdřív FC a jak se stane tvojí Fb, tak ONS je to jenom otázkou času, protože holky do toho vždycky začnou tahat city. Kdežto mít s někým vztah je o vybudované důvěře, upřímnosti, vzájemných citech, atd. Proto se vrací k bývalým a k mužům, kteří jsou v tomto na tom líp, než ty...

do tohoto rámca chovania ľahko spadne práve preto,lebo som si vedomý, že moc času nemám a štýl hry tiež nechcem meniť, pretože toto je pre mna celkom prirodzené a je to pre mna aj zábava.

Tak proč chceš poradit, když nemáš moc času a styl hry taky nechceš měnit?
Když je to pro tebe zábava, tak proč ti to vůbec vadí, že si po day2 najdou někoho jiného?
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Červen 2011, 08:24:12 »

už vieš Šťastný ide mi ale o to, že sa potom cítim, akoby som spravil špinavú prácu za niekoho iného Ďábelský

No jo, Agent Šmoula má na tekéto situácie jednoduchú rutinu: "Ideme k tebe alebo ku mne?" Mrkající
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
dedomraz

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Červen 2011, 10:38:39 »

S Alešom sme sa trochu nepochopili,ale to kôli mne, napísal som to tu trošku chaoticky a v jednom slovíčku som vynechal celkom podstatné písmenko.To ale nevadí dalej to nerozoberajme. Premýšlal som nad tým a zrejme to budem musieť riešiť ako napisal naposledy Artist a hned v ten den dat FC a neťahať to až na day2, ktorý je pre mňa kameňom úrazu.A hlavne idem vypustiť digigame, na ktorú som si zvykol z čias,kedy som sa im bál zavolať a radšej som napísal.Myslím, že práve digigame mi tu atraktivitu, ktorá bola vybudovaná práve na vyvolaných emóciach a silnom kine poriadne zabíja. (Tiež som sa nemohol skôr nad tým takto zamysliet)


Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS