Jak přebrat dosavadní kámošku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 12:34:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak přebrat dosavadní kámošku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Tisk
Autor Téma: Jak přebrat dosavadní kámošku  (Přečteno 106760 krát)
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 28. Květen 2008, 09:12:12 »

tak včera jsem jí vyděl tak nějak pravidelně naposled a tedka jen doufám že se budeme i nadále občas vídat. Tak my držte palce protože z toho zatím nemám moc dobrej pocit a bojím se jak to bude dál ale já doufám že to bude dobrý.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 28. Květen 2008, 09:18:31 »

Držím palce. (Jaká náhoda, že jsem chtěl dál rozvíjet tuhle diskuzi taky v tuhle chvíli  Šťastný )
My jsme kamarádi, ale mám dojem, jakoby na ni její přítel tlačil, aby jsme nebyli tolik spolu (ač spolu teď skoro nejsme)...naposled jsem slyšel od jejího kamaráda, který jel s ní a jejím přítelem v autě, že ten její si myslí, že ji chci sbalit. No má pravdu, ani jsem to tomu kamarádovi nezapíral.

Tak mě napadla jedna věc. Vím, že neexistuje žádnej zaručenej způsob, ale jak sbalit zadanou holku ať se děje co se děje? Asi bude nejdůležitější, aby chtěla i ona ... dokud ho má, tak asi moc chtít nebude. Tím chci začít takový souboj, aby věděla, že o ni pořád stojím a ptám se, co pro to maximum udělat? Jejímu příteli to vadí a myslím, že on ji taky začíná dohánět k šílenství svým žárlením...což by byla výhoda pro mě.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 28. Květen 2008, 11:27:01 »

Držím palce. (Jaká náhoda, že jsem chtěl dál rozvíjet tuhle diskuzi taky v tuhle chvíli  Šťastný )
My jsme kamarádi, ale mám dojem, jakoby na ni její přítel tlačil, aby jsme nebyli tolik spolu (ač spolu teď skoro nejsme)...naposled jsem slyšel od jejího kamaráda, který jel s ní a jejím přítelem v autě, že ten její si myslí, že ji chci sbalit. No má pravdu, ani jsem to tomu kamarádovi nezapíral.

Tak mě napadla jedna věc. Vím, že neexistuje žádnej zaručenej způsob, ale jak sbalit zadanou holku ať se děje co se děje? Asi bude nejdůležitější, aby chtěla i ona ... dokud ho má, tak asi moc chtít nebude. Tím chci začít takový souboj, aby věděla, že o ni pořád stojím a ptám se, co pro to maximum udělat? Jejímu příteli to vadí a myslím, že on ji taky začíná dohánět k šílenství svým žárlením...což by byla výhoda pro mě.
jo tak něco podobného si myslím i já. Její přítel je zazobanej frajírek a chce jí jen pro sebe a není to jen o tom že by jí třeba zakazoval aby se např se mnou stíkala ale mám pocit že jí zakazuje aby se stíkala i s jinýma kamarádama jenomže tamto sou opravdu jen kamarádi kdežto já jí opravdu miluju. No pokavaď jí dohání k šílenství žárlením tak by to mohla bejt šnace pro tebe. Mně taky včera asi trochu vzrostla šance protože my zrovna včera říkala že už to stim jejím po těch letech není ono a asi ji začíná vadit stereotip takže taky možná šance pro mně. Co si o tom myslíte?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 28. Květen 2008, 11:53:07 »

martanc: Jestli ti to řekla na rovinu, tak máš asi větší šanci než já. Já vím maximálně to, že se občas pohádají. Jejího přítele skoro vůbec neznám, ale nesedí mi. Asi moc inteligence nepobral podle jeho chování...
Moje šance je, že ona odjíždí na celé prázdniny pryč, takže se neuvidí ani s tím svým (on by jí teoreticky mohl zahnout). Jenže čekat až na konec prázdnin je blbé i pro mě.

Ale skutečně by mě to zajímalo-něco jako otázka pro Qarka (když dělá ty psychologické testy a pokusy) - jak přebrat zadanou holku, která toho svýho má ráda? Nechci ji na jednu noc, ale kamkoli se to posune, budu jen rád. (Rady, abych ji nechal teď nechte stranou)
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 28. Květen 2008, 12:09:22 »

jo otázka je to zajímavá ale řekl bych že se na ní asi odpovědět nedá že je to čistě indivuduální. No to že se občas pohádají kvůli uplné blbosti to vím také no a včera právě říkala to co jsem psal jenomže to měla říct dřív protože škola už skončila a tím i naše každodení setkávání takže teďka budu muset hledat něaké záminky proč se potkávat protože bydlíme 25km od sebe. Tak snad my to bude vycházet tak jak chci a snad se budem alespoň občas výdat. Já tak trochu doufám že i tím se trochu zvíší moje šance když jí vadí stereotip tak že se už nebudem tak často vídat tak třeba jí budu chybět. Já doufám že jo alespoň jako kamarád.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 05. Červen 2008, 19:47:07 »

Tak dneska jsem viděl svojí vyvolenou po dlouhý době a asi zase na dlouhou dobu naposled. Bylo to ale celý takový až moc zvláštní a strašně odměřený a nemám z toho dobrý pocit protože my narovinu řekla že ten její jí zakazuje jse se mnou stíkat i přes to že mezi náma bohužel pořád nic není a dalo my to hodně práce ji přemluvit aby se na jeden večer za mnou a za kamarádama přijela podívat. Takže mam jednu otázku jak si svoji vyvolenou na dálku získat abychom jsme se alespoň častěji vídaly?
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 05. Červen 2008, 20:15:10 »

už jsme ti tady několikrát řekli, že naléháním to nezlepšíš, spíše zhoršíš. Posloucháš nás tady vůbec, nebo vnímáš jen to, co chceš slyšet? Není to sice procházka růřovým sadem, ale dá se to přežít a čím dřív se přes to dostaneš, tím líp pro tebe.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 05. Červen 2008, 20:31:58 »

už jsme ti tady několikrát řekli, že naléháním to nezlepšíš, spíše zhoršíš. Posloucháš nás tady vůbec, nebo vnímáš jen to, co chceš slyšet? Není to sice procházka růřovým sadem, ale dá se to přežít a čím dřív se přes to dostaneš, tím líp pro tebe.
tím myslíš teda to ukončit a zapomenout? To snad ale už ani nejde.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 05. Červen 2008, 20:41:08 »

Nemůžeš ukončit něco, co nikdy nebylo, to je fakt.
Ovšem zcela zapomenout, to se dá. Stačí jen trochu otevřít oči a dívat se i po jiných. Ty už ve skutečnosti ani nemiluješ tu holku, úplně sis ji ve své mysli zidealizoval, vytvořil sis chiméru, za níž máš potřebu se hnát. Nic z toho nebude, ani zítra, ani za měsíc, ani za pět let. Já sám jsem takhle po zhruba 3 roky platonicky "miloval" jednu holku, možná o něco víc, jedna moje kámoška byla pro změnu po celý gympl, to je 8 let, zamilovaná do spolužáka. Nikdy spolu nic neměli, stejně jako jsem já nikdy neměl nic s onou dotyčnou. Pokud nejsi něčí typ, tak to prostě nepůjde, naopak můžeš být svým "neústupným postojem" tak nepříjemný, že tě nakonec začne nenávidět a bude se ti zcela stranit.
A ještě jedna důležitá věc - pokud se jedná o onu chiméru, máš snížené schopnosti rozlišování pozitivních signálů, to co je myšleno jako neutrální kamarádské gesto si hned vyložíš jako náznak zájmu.
Co pomůže na 100%? Změna prostředí. Já osobně se začal stýkat s trochu jinými lidmi a moje kamarádka se z toho dostala až po maturitě. U tebe to nebude takový problém.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 06. Červen 2008, 18:07:29 »

hm na tom asi něco bude Velmi smutný no tak teďka se stejně nebudeme vídat takže to asi dopadne tak jak říkáš sice je to hrozná škoda a asi se z toho budu dlouho vzpamatovávat Velmi smutný  Velmi smutný  Velmi smutný ale chci jí aspoň dál vídat ale nevím jak na to.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 07. Červen 2008, 11:06:16 »

To je jednoduché, nevídej ji. Čím dříve začneš, tím lépe.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 07. Červen 2008, 12:12:30 »

To je jednoduché, nevídej ji. Čím dříve začneš, tím lépe.
hm to už jsem asi začal sice neúmyslně ale holt už se stalo, teďka se z toho musím něak vzpamatovat protože jinak pořád přemejšlim jak by to šlo ještě zachránit 
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 07. Červen 2008, 12:56:44 »

Jak se na to tak koukám, na tebe platí dvě česká rčení - házet hrách na stěnu či rovnou perly jistým zvířatům.

Prostě to nezachráníš.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 07. Červen 2008, 17:03:12 »

Jak se na to tak koukám, na tebe platí dvě česká rčení - házet hrách na stěnu či rovnou perly jistým zvířatům.

Prostě to nezachráníš.
njn když já bych to zachránit prostě chtěl protože jí pořád strašně moc myluju a moc my chibý a bude my asi chybět čím dál tím víc
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 07. Červen 2008, 19:34:13 »

hochu bud se nauc psat, nebo sem zacni davat zvukovy nahravky Smějící se

protoze to co tady ctu je vazne des...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 07. Červen 2008, 19:39:59 »

nemyslíš, že kdyby se s tebou vídat chtěla, tak se s tebou vídat bude?...Ty to jenom zhoršuješ.....
Myslíš, že ty náznaky, které ti dává znamenají, že s tebou něco chce mít popřípadě kamarádit?...To se mi nezdá a myslím, že se to nezdá ani většině fora....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 08. Červen 2008, 11:40:13 »

nemyslíš, že kdyby se s tebou vídat chtěla, tak se s tebou vídat bude?...Ty to jenom zhoršuješ.....
Myslíš, že ty náznaky, které ti dává znamenají, že s tebou něco chce mít popřípadě kamarádit?...To se mi nezdá a myslím, že se to nezdá ani většině fora....
no mít se mnou momentálně nic nechce, no a kamarádit asi jo ale nechce se zřejmě zas tak často vídat tak já doufám že to že se tak často neuvidíme taky k něčemu pomůže a trochu to uklidní danou situaci
Zaznamenáno
m16



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: praha
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 23. Červen 2008, 13:33:07 »

jak to čtu, tak to vypadá spíš než na lásku na závislost Podivený
jesli měla přítele ještě než jste se začali víc "kamarádit" tak to moc nechápu. sice jsem v takový situaci ještě nebyl a je mi jasný že objektivní se asi v tu chvíli být moc nedá, ale asi bych vážně neměl žaludek a hlavně nervy na to snažit se někomu holku přebrat.
taky by mě zajímalo, jestli tady někde není fórum "snaží se mi přebrat holku", kde by se zase házela špína na druhou stranu, protože myslím, že i když říkáš, že ten její "moc inteligence nepobral", tak to samý si myslí on o tobě  Kroutící očima
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 24. Červen 2008, 18:02:40 »

jak to čtu, tak to vypadá spíš než na lásku na závislost Podivený
jesli měla přítele ještě než jste se začali víc "kamarádit" tak to moc nechápu. sice jsem v takový situaci ještě nebyl a je mi jasný že objektivní se asi v tu chvíli být moc nedá, ale asi bych vážně neměl žaludek a hlavně nervy na to snažit se někomu holku přebrat.
taky by mě zajímalo, jestli tady někde není fórum "snaží se mi přebrat holku", kde by se zase házela špína na druhou stranu, protože myslím, že i když říkáš, že ten její "moc inteligence nepobral", tak to samý si myslí on o tobě  Kroutící očima
njn možná tu někde takovej trend bude ale to se nenechá nic dělat i když s tou jeho inteligencí tu zachraňuje celkem úspěšně penězma. Je fakt že situace to byla a pořád je dost blbá No jinak teďka už sme se delší dobu nevyděli ale kupodivu my strašně moc chybí a už se moc těším až jí zase uvidím. Třeba tyhle delší pauzy kdy se nevidíme našemu vztahu pomohou. Tak uvidíme. Podivený
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 24. Červen 2008, 20:30:09 »

Jak to může pomoci vašemu vztahu, když de facto žádný nemáte? Zkus se s tím konečně smířit
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 24. Červen 2008, 21:46:17 »

m16: V mé situaci je to takhle: Přítele měla dřív, nechtěl jsem do toho lézt, ale jak jsme trávili spolu nějaký čas, prostě to na mě přišlo samo. Nedával jsem si šance a nakonec jsem taky dopadl špatně. Teda spíš tak, že jsme zatím kamarádi.
Nevím co vidí na svým příteli, neznám jej, ale inteligence to nebude, peněz myslím taky nebude mít extra moc. Z fotek taky není nejhezčí. Je to prostě takovej boreček, vypadá na extroverta, možná prostě jeho chování, myšlení...to je ta alchymie

Nyní novinka: dnes jsem viděl svou "kamarádku" naposled, tedy tak, že ji neuvidím 3 měsíce, jede do zahraničí. Ani já, ani její přítel (teoreticky by za ní mohl jet, ale to si nejsem jistej). Samozřejmě jsem smutný, ale když mě ona stejně nemá tak ráda, tak to bude pro mě jen dobře. Jsem zvědavej, jak se s tím vypořádají oni. On by jí mohl zahnout, ale když je ona pryč, tak na to vůbec nemusí přijít. A že by se s ní rozešel on je bez šance. I když jejich vztah podle mě není ideální, tak občasná hádka může udržet ve vztahu napětí, což je pro ně jen dobře. Když jim to vyhovuje, tak prosím...já musím hledat jinde.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 25. Červen 2008, 12:21:54 »

no na té občasné hádce něco bude co já vím tak ona se stím svým hádá skoro furt ale pořád sou spolu i když jak sem říkal a tady psal tak my nedávno říkala že už je sním dlouho a že jí vadí stereotip ale kupodivu sou stále spolu takže já šanci asi nemám Velmi smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 25. Červen 2008, 16:15:33 »

Nejde o to, že by nechtěla NIKOHO jiného. Prostě nechce tebe. Mam pocit, že tady o sobě máte nějaké vysoké mínění. Holka vás nebude chtít, proto, že jste si jí vyhlídli. A to, že neni spokojená neznamená, že skočí do náruče prvnímu blbci, kterej se namane ! ! !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 25. Červen 2008, 16:59:07 »

Nejde o to, že by nechtěla NIKOHO jiného. Prostě nechce tebe. Mam pocit, že tady o sobě máte nějaké vysoké mínění. Holka vás nebude chtít, proto, že jste si jí vyhlídli. A to, že neni spokojená neznamená, že skočí do náruče prvnímu blbci, kterej se namane ! ! !
no něco na tom bude ale já sem neřekl že musí skočit do náruče prvnímu blbci, ale někomu kdo jí naslouchá a je jí nablízku ten by šanci mýt mohl aspoň sem si to myslel.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 25. Červen 2008, 17:29:13 »

Povím ti jeden příběh mého kamaráda.
Zná jednu holku, která bydlí poblíž něj (nevím jak moc, pár kilometrů asi). Ta má přítele, se kterým není spokojená, vlastně co mi říkal, tak se oni skoro nestýkají, ale pořád jsou spolu (!!). Tomu kamarádovi se ta holka líbí a čas od času si někam zajdou (on ji zve, ale ona mu odmítá, takže to vyjde, až ona pozve jeho). Nicméně spolu tráví nějaký čas, snad už jí dal malinko najevo, že on by o ni měl zájem, ale ta holka pořád neví co chce, s přítelem "je a není". Výsledkem je zatím to, že jsou kamarádi a vůbec nemám ponětí, jestli se z jejich kamarádství dokáže vyvinout vztah. Radím mu, ať na ni zatlačí, protože to trvá dlouho. Je to prostě ženská. Jestli to nějak dopadne, dám vědět
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS