forum.QARK.net

Prosby o radu a dotazy => Jak na ženský => Téma založeno: Ulrich 21. Červen 2014, 08:05:25Název: jak se srovnat/změnit ochladnutí
Přispěvatel: Ulrich 21. Červen 2014, 08:05:25
Ahoj,

po několika letech jsem přemítal jak na svůj vztah a vzpomněl si na toto krásné, chytré fórum  :lol:
Již více než 3 roky mám přítelkyni. Milujeme se, spíme spolu, máme společné zájmy, kamarády,... všechno v zásadě klape, taková idilka, domácí pohoda.
Jenže jako chlap 21. století - tedy lehce přecitlivělý  8-[ mám poslední dobou pocit, že mi partnerka nedostatečně říká hezké věci, nechválí mě, nedotýká se mě. Toto chování ale není nijak extrémní - sám musím přiznat, že u vztahu s takovouhle délkou trvání bych nějaké pusinky dvakrát denně a milostný projevy nečekal. Uznávám tedy, že je to zcela moje chyba a v mojí hlavě.
Partnerka se chová v rámci možností (a ze společenského hlediska) úplně normálně a empaticky. Když se kouknu na svoje rodiče, taky se nemuckají a nelíbají. Ve svém podvědomí považuji tyto projevy zkrátka za známku dobrého, kvalitního vztahu. Důkaz lásky. Ačkoli vědomě vím, že tak to prostě nechodí a všechno nadšení jednou vyprchá. S přítelkyní si skutečně rozumíme a nikdy bych jí kvůli tomuto nenechal, jen mě zájímá váš názor - začili jste něco podobného, jak jste se s tím vyrovnali popř. dokázali jste to změnit?

Dík, Ulrich :)


Název: Re: jak se srovnat/změnit ochladnutí
Přispěvatel: joei 22. Červen 2014, 08:04:19
Nez neco kritizovat, zkus to nejdrive sam rozhybat. I kdyz chapu frustraci, pokud to neprichazi samo.

Treba to ona citi stejne, ale nechce zacit, protoze ji prijde, ze to nevyzadujes.


Název: Re: jak se srovnat/změnit ochladnutí
Přispěvatel: Av4 25. Červen 2014, 11:59:53
Když se chceš pusinkovat a muckat, tak ji vezmi a pusinkuj a muckej :)

Když chceš aby tě víc chválila tak zkus začít ty chválit ji.

A když to po měsíci nezabere, tak jí to řekni.