forum.QARK.net

Prosby o radu a dotazy => Jak na ženský => Téma založeno: tomm 06. Leden 2014, 11:40:33Název: Jak se (za)chovat?
Přispěvatel: tomm 06. Leden 2014, 11:40:33
Zdravím všechny,

mám tu "menší" problém, se kterým bych se rád svěřil a získal nějakou radu. Moje přítelkyně ještě (pár měsíců) přede mnou chodila s jiným klukem. Problém je v tom, že ten kluk byl její hodně dobrej kamarád, a po rozchodu to tak i zůstalo. Dál se často schází (rodiny se přátelí) a tráví spolu dost času (někdy s rodiči, někdy sami). Říkala mi, že se prostě znají od malička a že jsou prostě teď super kamarádi. Tak jsem to neřešil...až do chvíle, kdy jí "kamarád" začal v opilosti posílat v noci smsky, jakože jak se má atd. a ona samozřejmě odpovídala, tzn. že si takhle za jeho opilosti a její střízlivosti v noci (k ránu) vyměnili asi pět smsek. Myslíte, že je to náznak, že by k němu zase mohla něco cítit nebo je to malichernost a mám to nechat být? Mám trochu strach.

PS: Já mám taky hodně dobrou kamarádku, se kterou se dost bavím, a moje přítelkyně na to šla tak, že se s ní začala snažit sbližovat. (vůbec se neznaly) Myslíte, že bych měl zkusit totéž? (i když nevím, k čemu konkrétně by to mohlo být :D )


Název: Re: Jak se (za)chovat?
Přispěvatel: Av4 06. Leden 2014, 18:37:43
Neřeš to. Kdyby s nim chtěla něco mít tak je s nim a ne s tebou ;) Pět SMS není náznak ničeho.


Název: Re: Jak se (za)chovat?
Přispěvatel: joei 21. Leden 2014, 08:13:49
Chápu, že tě to žere, ale pokud bys ho třeba líp poznal, mohlo by to prospět tomu všemu a i tobě by to mohlo dát ten požadovaný klid:-)


Název: Re: Jak se (za)chovat?
Přispěvatel: tomm 06. Únor 2014, 18:36:56
Slečna se o svých ex přede mnou vyjadřuje spíš negativně, řekl bych, že se mě snaží "uklidnit". Když jsem ale vznesl návrh, aby nás seznámila, tak se k tomu moc neměla...