Jak ji svést

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
11. Květen 2024, 15:40:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak ji svést
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak ji svést  (Přečteno 11369 krát)
ersey

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 18. Srpen 2008, 11:57:45 »

Ahoj, přemýšlím jak svést svou přítelkyni... ještě jsme spolu nespali a tak přemýšlím jak ji k tomu vyprovokovat. Nejde o to, že by ona nechtěla, ale prostě tak nějak nemám kde. A já bych ji rád nějak vyprovokoval k tomu abychom si to kde našli. Úsměv

Co říkáte jak na to jdete vy?

A posíláte třeba nějaké lechtivé smsky? Poradíte nějakou pěknou... dík! Úsměv
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Srpen 2008, 18:57:23 »

udělej to jako já postavte stan někde. Kupte si nějaký pití jen na náladu. Trošku se šmrcnite Šťastný a půjde to samo uvidíš Mrkající
PS: určo to půjde aji bez toho alkoholu... můžete si třeba něco opéct, tohle je už ale na tobě jak Si to zařídíte Šťastný
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Srpen 2008, 19:28:31 »

As Lister sad .......... stan je výborná věc Mrkající nikdo vás otravovat nejspíš nebudep okud nebudete dělat táboráček v městském parčíku Mrkající  Šťastný
Jinak co se týče samotného svádění - však klasika ... doteky ... hlazení ... šeptání do ouška ........ pokud slečna není sadomasochystka tak se jí to bude líbit a když už spolu chodíte tak jsi možná vypozoroval kde má ráda hlazení nebo líbání, na kterých částech těla ne ? Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Srpen 2008, 19:32:14 »

Kdyby jste se znali dýl, tak už to budete dělat na každým rohu (kam ten svět spjeje...). No ale začátek by asi měl být hezkej, takže nějaká ta romantika, -> ve stanu, večer u potoka, ... nevím proč, ale napadají mě jen tyhle kombinace: večer, příroda, voda/oheň, klídek. Nebo nějaký místo, kde spolu budete spát (jako chrnět), tak potom spolu můžete spát i tím druhým způsobem (tábor, dovolená, hotel ...)
Zaznamenáno
j4c0p
Host
« Odpověď #4 kdy: 18. Srpen 2008, 22:47:08 »

akurat som bol s priatelkou v meste a tak nas napadlo ze sa prejdeme hore nad mesto.....nadherny vyhlad a noc sa blizila Šťastný tak sme si lahli a prisla zima na nas oboch. S jazykem tak sme sa zahrievali (to viete dievciny nosia veci pekne ale neprakticke  Provokatér ) a keby nemala na navsteve tetu IRmu tak na to vletime Šťastný ....

PRIRODA , VYHLAD, HVIEZDY proste na nezaplatenie..to ide samo  Super!
Zaznamenáno
ersey

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Srpen 2008, 07:30:41 »

mmm...  když to je problem... slecne je vsude zima  Kroutící očima uz jsme se o tomhle tematu i bavili, ale proste je to problem... vcera jsme meli taky fajn prilezitost... ale proste to neslo, protoze ji byla opravdu zima a to jakoze dost  Podivený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Srpen 2008, 08:28:24 »

OMFG! Kdo řiká, že musí být noc?! V poledne snad nemůže být zima nikomu. Sbal si do uzlíčku deku a pár buchet a vyražte někam do přírody ! Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Srpen 2008, 14:36:04 »

pár buchet
s kolika holkama to chceš dělat ?  Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Srpen 2008, 15:15:26 »

pár buchet
s kolika holkama to chceš dělat ?  Šťastný Šťastný
to sem čekal...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Srpen 2008, 15:16:51 »

pár buchet
s kolika holkama to chceš dělat ?  Šťastný Šťastný
to sem čekal...

do hergotu, sednul jsem ti na lep  Smutný
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Srpen 2008, 18:51:52 »

je ten stan, oheň, večer, víno....sami dva.....to bych si nedala říct....

Pořádně ji inspiruj, to je krásná představa, třeba se do toho neumí pořádně vžít a nebo se jen bojí, že se zašpiní, protože jinak nechápu, proč si chce dobrovolně nechat ujít takový večer....

nebo jednodušší verze....romantický film, svíčky, víno...atd., atd.
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Srpen 2008, 18:59:38 »

Večeře, koupel, postel  Šťastný

.....to bych si nedala říct....

Proč nedala?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Srpen 2008, 19:23:47 »

sem chtěla napsat....hned dala říct....sem to trošku zrkátila Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
dares1m
Host
« Odpověď #13 kdy: 19. Srpen 2008, 19:25:09 »

uz vim jak na ni - Evi uvidime se v ostrave S jazykem hod mne do SZ presnou adresu dik Šťastný
Zaznamenáno
ersey

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Srpen 2008, 10:58:27 »

No ono takhle to zní strašně jednoduše... ale jak jí to navrhnout, hele pojď tábořit za město? To si nedovedu představit jako. Oba bydlíme v paneláku s rodiči a prostě ještě se nám nestalo abysme měli byt pro sebe... já už opravdu nevím.

Spíš bych ji chtěl nějak vyprovokovat k tomu aby taky chtěla víc sama a trochu se snažila. Ale jak, že? Právě mě napadlo využít nějakých trefných smsek, když právě něbudeme spolu... ono nejde o to, že bysme se když jsme spolu nedostali daleko, ale spíš nedojde nikdy na to hlavní a to je zapříčiněno tím, kde se většinou nacházíme. Smutný
Zaznamenáno
ersey

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Srpen 2008, 11:26:00 »

Mám supr nápad... dneska se pravdepodobne po dlouhy dobe zase sejdeme vecer na icq! Co takhle toho vyuzit a nejak ji poskadlit, hmm?

Poradte nejaky dobry hlasky nebo neco cim ji dostanu? Neco takovyho z ceho by pochopila ktera uhodila, hmm?
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Srpen 2008, 11:37:47 »

Mám supr nápad... dneska se pravdepodobne po dlouhy dobe zase sejdeme vecer na icq! Co takhle toho vyuzit a nejak ji poskadlit, hmm?

Poradte nejaky dobry hlasky nebo neco cim ji dostanu? Neco takovyho z ceho by pochopila ktera uhodila, hmm?
mám z tebe stan, poď tábořit pod stan   Nápad
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Srpen 2008, 11:55:39 »

Já nevim co je špatného na této větě.
"Tyjo, konečně je zas trošku hezky. Co bys řekla na to vyrazit někam pod stan. Chci s tebou bejt konečně někde sám, ne furt pod dohledem doma. "
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS