Kam s holkama?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 16:06:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kam s holkama?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: Kam s holkama?  (Přečteno 264162 krát)
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 27. Květen 2007, 13:52:00 »

Ono je s ní vůbec nějaké divné. Úsměv Spíš to bude asi kamarádka, ikdyž sama mi dala tel. číslo (předtím jsme kecali jen na ICQ), kecáme spolu hodiny skoro kadý den. Když zjistila, že nikoho nemám, tak to pro ni byla očividně zajímavá informace. Šokovaný Je to vážně zvláštní, takovou situaci jsem ještě nezažil. Vždycky jsem měl ostrou hranic mezi kamarádkou a přítelkyní a o téhle vůbec nevím co si myslet.
Divný?? Si děláš p*del nebo co? Modlící se Ježišmarjá, tak to neřeš a jestli se ti aspoň trochu líbí, di po ní všema 10! Ta holka má zájem, ale jestli ho rychle neopětuješ a budeš jen dál bloumat, zařadí si tě mezi kamarády a bude pozdě, až se popř. jednou konečně rozhoupeš.

Já taky promarnil svou velkou příležitost na celý čáře, tak prosimtě nebuď takový pako, jako sem byl tenkrát já. (Ale člověk musí občas něco do nebe volajícím způsobem podělat, aby se poučil a příště to mohlo bejt lepší... i když další šance nepřichází každej den.)
Zaznamenáno

Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 27. Květen 2007, 13:59:08 »

Ono je s ní vůbec nějaké divné. Úsměv Spíš to bude asi kamarádka, ikdyž sama mi dala tel. číslo (předtím jsme kecali jen na ICQ), kecáme spolu hodiny skoro kadý den. Když zjistila, že nikoho nemám, tak to pro ni byla očividně zajímavá informace. Šokovaný Je to vážně zvláštní, takovou situaci jsem ještě nezažil. Vždycky jsem měl ostrou hranic mezi kamarádkou a přítelkyní a o téhle vůbec nevím co si myslet.
Divný?? Si děláš p*del nebo co? Modlící se Ježišmarjá, tak to neřeš a jestli se ti aspoň trochu líbí, di po ní všema 10! Ta holka má zájem, ale jestli ho rychle neopětuješ a budeš jen dál bloumat, zařadí si tě mezi kamarády a bude pozdě, až se popř. jednou konečně rozhoupeš.

Já taky promarnil svou velkou příležitost na celý čáře, tak prosimtě nebuď takový pako, jako sem byl tenkrát já. (Ale člověk musí občas něco do nebe volajícím způsobem podělat, aby se poučil a příště to mohlo bejt lepší... i když další šance nepřichází každej den.)
Já to s ní zkusím, jsem s ní už domluvený, jen mne zajímají další názory, mám v hlavě trochu guláš.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 27. Květen 2007, 15:55:51 »

Je jasne co si o ni myslet Úsměv Ona te chce a je to jedna z toho minima holek, co to davaji najevo Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 27. Květen 2007, 21:25:11 »

Tak na to pivo jdi jestli se ti líbí a příště do dej do jinýho topicu.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
19374682

Karma: 1
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 11. Červen 2007, 15:14:12 »

Na cajovne je fajn ze tam jsi v takovych kojich, mezi polsatrema, skoro tma intimco...

Citace
ja mam taky cajovnu rad. protoze nepiju pivo je pro me mnohem lepsi misto nez hospoda. dymku nemusim, to spis cajicek

Hehe, tak to ja sem byl vcera se slecnou v cajovne a pak jsem sel sam za kamosem do hsopody na pivo a kulecnik :-DDD Krasne sem spojil prijemne s uzitecnym :-D

Spis prijemne s jeste prijemnejsim  Úsměv
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 11. Červen 2007, 15:31:55 »

Ono je s ní vůbec nějaké divné. Úsměv Spíš to bude asi kamarádka, ikdyž sama mi dala tel. číslo (předtím jsme kecali jen na ICQ), kecáme spolu hodiny skoro kadý den. Když zjistila, že nikoho nemám, tak to pro ni byla očividně zajímavá informace. Šokovaný Je to vážně zvláštní, takovou situaci jsem ještě nezažil. Vždycky jsem měl ostrou hranic mezi kamarádkou a přítelkyní a o téhle vůbec nevím co si myslet.
Divný?? Si děláš p*del nebo co? Modlící se Ježišmarjá, tak to neřeš a jestli se ti aspoň trochu líbí, di po ní všema 10! Ta holka má zájem, ale jestli ho rychle neopětuješ a budeš jen dál bloumat, zařadí si tě mezi kamarády a bude pozdě, až se popř. jednou konečně rozhoupeš.

Já taky promarnil svou velkou příležitost na celý čáře, tak prosimtě nebuď takový pako, jako sem byl tenkrát já. (Ale člověk musí občas něco do nebe volajícím způsobem podělat, aby se poučil a příště to mohlo bejt lepší... i když další šance nepřichází každej den.)

Co já bych za to dal...jednou jsem se taky podělal na celý čáře a to byla kočka. To jsem byl ale debil, nevím jestli jsem ještě jím  Smějící se
Zaznamenáno
emesron



Karma: -1
Místo: Plzeň
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 11. Červen 2007, 17:46:13 »

kam vyrazit v těhle tropickejch dnech, kdy se zpotim po ujití 100 metrů? znám jednu čajovnu s letní zahrádkou (takový jako pohovky na trávě Úsměv ), ale nevim jestli to neni blbý. za tipy budu vděčnej...
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 11. Červen 2007, 17:54:09 »

kam vyrazit v těhle tropickejch dnech, kdy se zpotim po ujití 100 metrů? znám jednu čajovnu s letní zahrádkou (takový jako pohovky na trávě Úsměv ), ale nevim jestli to neni blbý. za tipy budu vděčnej...
Neres a moc nad tim nepremyslej, stejne tam nejdes kvuli uzasne podavanemu Darjeelingu ale kvuli te slecne, ne?
Zaznamenáno

LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 11. Červen 2007, 20:47:00 »

kam vyrazit v těhle tropickejch dnech, kdy se zpotim po ujití 100 metrů? znám jednu čajovnu s letní zahrádkou (takový jako pohovky na trávě Úsměv ), ale nevim jestli to neni blbý. za tipy budu vděčnej...

Třeba na zmrzků Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 11. Červen 2007, 21:00:32 »

kam vyrazit v těhle tropickejch dnech, kdy se zpotim po ujití 100 metrů? znám jednu čajovnu s letní zahrádkou (takový jako pohovky na trávě Úsměv ), ale nevim jestli to neni blbý. za tipy budu vděčnej...

Třeba na zmrzků Mrkající

proč ji nemůžeš pozvat na zmrzku nebo na ledovou kávu. Nebo lépe ji trochu ozvěžit něčím studenejším. Pokud ve městě máte fontánu, tak si tam můžete zahrát (pocákat vodou) a jestli ti padne do noty, tak je tvá. Mrkající
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 18. Srpen 2007, 12:58:33 »

Alebo ju tam mozes topit Šťastný U nas sa vo fontane kupu cigani. Ale taky kopcek si najst, kde uz nie je ten smog a opar a pozriet si krany zapad slnka... Na to sa len tak nezabuda. Alebo si mozte ist opekat do hory, stretnete diviaka, ona ta zachrani... Šťastný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 18. Srpen 2007, 20:55:27 »

Alebo si mozte ist opekat do hory
Ak ťa dobre nepozná, tak sa bude báť ísť do lesa kde ju potom nemôže nikto zachrániť od sexuálneho maniaka, zlodeja a ktovie o akej hádedi sa jej ešte môže zdať Mrkající
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 18. Srpen 2007, 21:13:50 »

presne tak... na prvnich par setkani sou vyborna verejna mista, parky ve meste... tam kde vzdy nekoho potkas a tudiz se slecna citi bezpecne, nez te aspon trosku pozna
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 19. Srpen 2007, 11:48:09 »

kam vyrazit v těhle tropickejch dnech, kdy se zpotim po ujití 100 metrů? znám jednu čajovnu s letní zahrádkou (takový jako pohovky na trávě Úsměv ), ale nevim jestli to neni blbý. za tipy budu vděčnej...
Jeee....tak takovou cajku bych taky u nas chtela.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 19. Srpen 2007, 11:55:47 »

me teda vyhovujou ty sklepni cajovny, tam je prijemne dycky:)
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 05. Září 2007, 13:39:25 »

No asi vyrazim s holkou do kina Smějící se Akorat myslíte si, že ji mam pozvat na nějaký konkrétní film, nebo se jí zeptat Otázka

diky
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 05. Září 2007, 15:27:21 »

Výběr se taky oceňuje.  Mrkající Ale můžeš to s ní probrat, ovšem ne v tom duchu, že sám nevíš, tak ať si vybere. Já jsem ovšem povětšinou zval na konkrétní film.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 05. Září 2007, 23:38:57 »

pozvi na konkretni, ale s nabidkou zvazeni:

rikal jsem si, ze bychom se sli podivat na ********, ale jestli je neco, co si myslis, ze by bylo lepsi, tak muzes navrhnout alternativu. Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 22. Září 2007, 10:39:53 »

Ja taky nemam problem se seznamit, ale jako ty, nevim co delat a kam jit... . Jen pripominam, ze to je zacatek vztahu, takze o sexovani zatim asi nebude rec. Sem z Prahy, takze nekde se seznamim s holkou... pak trapne na vysehrad, petrin, zoo, kino, nekam neco pojist a dal uz nevim. Na tehle mistech uz sem byl tolikrat, ze uz bych tam do konce zivota nemusel pachnout.. . Jenze nevim kam jinam jit... Poradte
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 22. Září 2007, 11:31:32 »

Ja taky nemam problem se seznamit, ale jako ty, nevim co delat a kam jit... . Jen pripominam, ze to je zacatek vztahu, takze o sexovani zatim asi nebude rec. Sem z Prahy, takze nekde se seznamim s holkou... pak trapne na vysehrad, petrin, zoo, kino, nekam neco pojist a dal uz nevim. Na tehle mistech uz sem byl tolikrat, ze uz bych tam do konce zivota nemusel pachnout.. . Jenze nevim kam jinam jit... Poradte
Zkus bobovou dráhu Smějící se - to bude zajímavé zpestření Úsměv nebo třeba aquapark  Mrkající
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 22. Září 2007, 18:37:19 »

no ja sem toho nazoru ze vubec neni podstatne kudy budete chodit staci jen aby ste meli splocnou notu a aby to nebylo fadni Smutný musi to byt vzdycky zajimavy nech se jedna o jakoukoli prilezitost....vsechno se da nahradit jenom clovek ktereho mate radi ne...
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 20. Říjen 2007, 20:11:19 »

Provokatér ProvokatérTOHLE CHCE AKCIII!!!!!!!!! Provokatér Provokatér
Prostě dynamickej život, dobrodružství, dělat převratný věci, mít pořád blbější nápady... tyjo co je na tom?? Úsměv To je lepší neřešit, vona si určitě neřiká "Ježišmarja už poněkolikátý stejná hospoda no to je trapas".... GOOD LUCK
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 12. Listopad 2007, 19:14:42 »

Ahoj mám dotaz je venku strašná zima, byl jsem s holkou už v čajce v baru a teď bych chtěl něco lepšího,mám pár nápadů ale moje otázka je spíš je blbý vzít holku do zoo v troji,při tomhle počasí?
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #123 kdy: 12. Listopad 2007, 19:57:18 »

No v dnešnim pražskym počasí bych to teda fakt nedělal. A další dny to nemá být podle předpovědi počasí jiné... Co zkusit nějakou jinou čajku, bar nebo kavárnu?
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 12. Listopad 2007, 21:55:54 »

Co třeba využít toho počasí a pozvat ji na čaj nebo kafe domu?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS