Kamarádka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 18:46:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kamarádka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Kamarádka  (Přečteno 20935 krát)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 26. Listopad 2008, 12:38:16 »

důvod, proč ona se puse brání, není, že by ji fyzicky vůbec nepřitahoval, ale spíš ten, že se bojí, že pokud se puse nebude brátnit, tak on si bude myslet, že se otvírají dvířka k něčemu víc, než je pouze kamaradtví. To ona buď nechce, nebo si není jistá...
Proboha ty si fakt myslíš, že ta holka přemejšlí na takový úrovni? Šťastný Jsi jak jeden můj kámoš, kterej vždycky podezírá přítelkyni z něčeho a je uplně hrozně paranoidní a vymejšlí, jak to mohla přesně udělat a proč, přitom je to vždycky uplně absurdní Šťastný
Já dávám pravidelně pusu jen příteli, jinak nikomu, pak už jen kamaradum, ktere jsemdlouho nevidela, nebo pokud se neco slavi. Kdyz po me chce nejaky kamarad pusu, vnimam ti tak, jak NeverLetYouGo napsal, je to neco vic a ja se nechci dostat do sitauce, kdy si zacne nas vztah brat jinak. Proste neberu pusu jako podani ruky.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 26. Listopad 2008, 16:04:14 »

souhlasím s cassies....připadalo by mi divné, že mi chce dát pusu kamarád....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 26. Listopad 2008, 18:18:48 »

souhlasím s cassies....připadalo by mi divné, že mi chce dát pusu kamarád....

Moje pravidlo je, že se holky na nic neptám. Udělám to. Když se jí to nelíbí ... a kámoškám pusy dávám a nikdy si nestěžovaly, takže v poho.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 26. Listopad 2008, 18:35:43 »

eh.. holky asi nechápou, o čem tu mluvíme... když říkáme "pusu" tak myslíme pusu, kterou vám dává třeba babička... ne pusa, kterou vám dá partner...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 26. Listopad 2008, 18:54:48 »

pak už jen kamaradum, ktere jsemdlouho nevidela,

Jo, to má logiku Smějící se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 26. Listopad 2008, 21:56:09 »

ne D9, holky te pochopily, jen ty zdejsi asi nejsou to s cim se bezne setkavas. ja mam pusy vyhrazene pro veskerou rodinu a rodinne pratele, pak pro blizke pratele, pri narozeninach a tak. a pak jeste pro francouze Smějící se u nich jiny pozdrav nez tri pusy pri seznameni neuznavaji Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 27. Listopad 2008, 21:35:13 »

Je tu další den, kdy jsme si dlouze psali přes ICQ....
A já bych se chtěl zeptat, zda-li můžu hledat nějaký "mezi řádky" význam, když mi při loučení napsala "Y LIKE YOU" - rejpaly upozorňuji, že to takto napsala zcela úmyslně, při plném vědomí a v dobré náladě (jsem rád, že se jí nálada zlepšila, byla hodně moc v háji, pač ji jeden blb zničil několikatýdenní práci). Byla z toho hodně špatná a asi i v depresi. Opět jsem jí dokázal náladu obrátit o 180° .
Je to velmi inteligentní děvče a je celkem hravá, a to i co se "slovíčkaření" týče. Ale neumím odhadnout, jestli jen "nechtěla" napřímo napsat "I love you" nebo jestli si myslíte, že tonapsala jen z dobrého rozmaru?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 27. Listopad 2008, 22:19:02 »

A já bych se chtěl zeptat, zda-li můžu hledat nějaký "mezi řádky" význam, když mi při loučení napsala "Y LIKE YOU" - rejpaly upozorňuji, že to takto napsala zcela úmyslně, při plném vědomí a v dobré náladě (jsem rád, že se jí nálada zlepšila, byla hodně moc v háji, pač ji jeden blb zničil několikatýdenní práci). Byla z toho hodně špatná a asi i v depresi. Opět jsem jí dokázal náladu obrátit o 180° .

Jo, má to význam mezi řádky. Znamená to že jsi dobrý icq kamarád
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 27. Listopad 2008, 22:55:49 »

V anglictine se "I like (cokoliv)" pouziva naprosto bezne. Napriklad kdyz reknu "I like my cat", neznamena to, ze mam rad kocku, ale ze se mi proste libi jeji barva srsti, jeji usi, nebo nejaka cinnost co zrovna dela, atd... Kdyz jedna moje kamaradka pred celou tridou rekla o klukovi kterej si k ni sednul, "I like this guy", neznamena to, ze by mu verejne priznala lasku, ale proste se ji libi jeho styl vyjadrovani. Ale neznam jeji znalosti anglictiny, tak nevim jestli ona o tomhle rozdilu mezi "I like you" a "mam te rada" vi nebo ne.
 
Myslim, ze bys mel sanci ji sbalit, ale mam pocit ze pro ni jsi ten "hodny kluk" a proto ti treba i odmitla tu pusu. Tim, ze jsi ji fotil ve spodnim pradle, jsi ukazal, ze "hodny kluk" nejsi. Takze podle me je nejdulezitejsi nechovat se jako "hodny kluk", uvedomit si ze muzes mit jakoukoliv holku chces (a kdyz si to nemyslis, tak pro to neco delat) a to hodne ovlivni tvoje podvedomy chovani k ni a ona zjisti ze te vlastne ma rada. Mrkající
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 28. Listopad 2008, 14:38:15 »

špatně špatně špatně špatně... zaprvé: dnešní ne příliš chytré holky používají tyto disproporciální pravopisné chyby zcela běžně a opravdu to neznamená "je inteligentní a hraje si se slovíčky", ale spíš "je tuctová a blbá"... zadruhé: Beduin se velice plete v jedný věci... tim, že jsi jí fotil ve spodním prádle jsi neukázal, že nejsi hodný kluk, ale naopak, že jsi hodný kluk, protože se ti dobrovolně svlíkla do spodního prádla a tys nic neudělal ani sis nic nedovolil... (možná to nevíte a někomu to přijde šokující, ale všichni malíři, co malují nahé ženy, s nimi pak i spí)...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 28. Listopad 2008, 17:43:15 »

že jsi hodný kluk, protože se ti dobrovolně svlíkla do spodního prádla a tys nic neudělal ani sis nic nedovolil...

Naprostej souhlas. Když se holka před chlapem svlékne nebo u něho přespí, tak nějak počítá s tím že něco zkusí, a tím že nic nezkusí
a) má ho za hodného kluka
b) myslí že ji bere jako kamarádku, i to se občas stává že chlap spí na jedné posteli s kamarádkou která se mu nelíbí a nechce s ní spát
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 28. Listopad 2008, 23:07:52 »

špatně špatně špatně špatně... zaprvé: dnešní ne příliš chytré holky používají tyto disproporciální pravopisné chyby zcela běžně a opravdu to neznamená "je inteligentní a hraje si se slovíčky", ale spíš "je tuctová a blbá"... zadruhé: Beduin se velice plete v jedný věci... tim, že jsi jí fotil ve spodním prádle jsi neukázal, že nejsi hodný kluk, ale naopak, že jsi hodný kluk, protože se ti dobrovolně svlíkla do spodního prádla a tys nic neudělal ani sis nic nedovolil... (možná to nevíte a někomu to přijde šokující, ale všichni malíři, co malují nahé ženy, s nimi pak i spí)...

Frajere, jsem sice rád že mi tu jsi schopen podat svůj názor na věc, ale říkat o ní že je blbá a tuctová fakt nemusíš. Já neříkám, že si ráda hraje se slovíčky, protože mi napsala takovouhle hříčku, ale protože jsem s ní strávil už hodně času a vím, že si se slovíčky hraje. Kdyby to byla jedna z těch, která neví, kde se píše I/Y pravidelně používá W místo V a podobně, tak sbohem a šáteček, tohle snižuje "cenu"
Takže se prosím ohledně obdobných výrazů poněkud kroť
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 29. Listopad 2008, 01:50:39 »

D9: Ja jsem to bral z te strany, ze se FE mohl leknout a to foceni odmitnout - to by byl hodny kluk. Ale takhle musim priznat ze mas pravdu - mel udelat neco vic.

V kazdem pripade si stojim za druhou casti sveho nazoru. Proste zmenit styl sveho chovani a nedelat vsechno co ji vidis na ocich.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 29. Listopad 2008, 15:03:58 »

Mr.LiWu: S tím přespáním zas tak nesouhlasím, já dneska spal u kamarádky na kolejích protože tam nikoho jinyho neměla a před pár dny se rozešla, ale jsme spolužáci devátý rok, jak na osmiletém gymplu a teď na střední, známe se od dvanácti a myslím, že by ji ani ve snu nenapadlo mě zvat proto, abych se o něco pokoušel
Zaznamenáno
skic



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 04. Prosinec 2008, 22:59:45 »

Tomas Baranek - Kapitola treti.
Souhlasim s Mr.LiWu (ten clovek zna a umi) - Ona si mysli, ze jste dobri kamaradi.
Ono, prima konfrontace otazkou, zda se ji libis vic, nez jako kamarad, neni asi nejlepsi zacatek vztahu, ale kamaradstvi by to rozbit nemelo a tobe se ulevi.
Zaznamenáno


Usmev te nezabije!
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 07. Prosinec 2008, 21:17:19 »

Přehodnoťte pánové svá stanoviska,jelikož pusu jsem již dostal  S jazykem S jazykem Ještě sice nemám úplně vyhráno, ale už vím, že jsem trochu víc než jen kamarád. Vypadá to na začátek vážnějšího vztahu
Děkuji především za ty optimistické ohlasy, které jsem doposud dostal, pomohlo mi věřit v úspěch, než v neúspěch
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS