Každý den jedna SMS?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:16:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Každý den jedna SMS?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Každý den jedna SMS?  (Přečteno 30373 krát)
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« kdy: 04. Únor 2008, 10:55:35 »

Ahoj,už jsem sem psal pár článků a mám další dotaz..
Jak je to u psaní sms? Třeba přítelkyně nemá kredit,v ten den se neuvidíme a pokecáme jen večer na icq...Je dobrý jí každý den,třeba na poledne napsat sms? Romantickou/vtipnou atd...Nebo je lepší psát občas,třeba jednou za tři dny ?
Jde mi o to,jako hodně kluků mám problém určit hranici hodný blbec / vše s mírou...
Jenom ještě mimo s tou přítelkyní jsem chvíli cca 20 dní.

Taky bych se chtěl zeptat,chtěli jsme jít do kina ona chtěla na Saudka,líbí se jí umění.Mně vůbec ale zase sem chtěl jindy do bazénu,to zase ona vůbec,Tak jsme nakonec nešli ani najedno.Jsou takovýhle kompromisy dobrý,nebo to je úplně mimo?
Zaznamenáno
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Únor 2008, 11:31:33 »

kdyz si kazdy den pisete na icq, tak je zbytecny ji psat sms, skoda penez..  a navic ji tim ani nepotesis.. po tech trech tydnech uz to bere jako samozrejmost, mozna je ani necte a rovnou maze..    asi ani neni nejlepsi s ni byt kazdy den v kontaktu na icq, vztah se tim rychleji vycerpa, co obcas icq vypnout a vypadnout nekam ven?

a k tem kompromisum - treba brzy zjistis,ze nemate vubec nic spolecneho a rozejdete se, kdo vi..
Zaznamenáno
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Únor 2008, 11:37:36 »

Všechno je ve hvězdách... Úsměv To si zase nemyslim,máme dost společného, Kdo ví,co přijde...

Tak oki,z těma smskama to zbrzdim a s icq občas taky.
Zaznamenáno
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Únor 2008, 12:04:18 »

čau. pokud jde o icq tak to je zabiják vztahu - myslím tím vážných vztahu - mluvím ze své zkušenosti a zkušenosti mých kamarádů.Pokud jde o sms tak tam bych problém neviděl - ze začátku si psát jen jednu sms denně - na dobrou noc nebo po obědě.Není to špatný. Ale icq je oproti tomu fakt špatná volba - jak se tu píše - icq vypnout a vypadnout ven - a taky jde o to jak často jste se za těch 20 dní viděli - jestli 2-3x tak pak to icq je úplná smrt.Pokud se vídáte 4-5x tak icq zase nepotřebujete, protože si to řeknete z očí do očí a to je vždycky lepší. a  pokud jde o ten kompromis -je dobře že jsi na ten film nešel - jestli ti to nic neříká tak takto se obětovat to nemá cenu, na druhou stranu ona ti odmítla bazén, ale víš proč? Nechtěla nebo namohla. Těžko ti po tak krátkém vztahu řekne narovinu, hele mám své dny koupat se nemohu - spíš ti řekne že se koupat nechce. No ten bazém bych ji navrhl tak za 14 dní a podle toho odhadl její reakci. Pokud by ani potom nechtěla někam zajít, radil bych ti ji opustit - protože společné zájmy jsou hlavně v počátku vztahu důležité. Snad jsem ti trochu pomohl. zatím čau
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Únor 2008, 12:18:34 »

kdyz si kazdy den pisete na icq, tak je zbytecny ji psat sms, skoda penez..  a navic ji tim ani nepotesis.. po tech trech tydnech uz to bere jako samozrejmost, mozna je ani necte a rovnou maze..    asi ani neni nejlepsi s ni byt kazdy den v kontaktu na icq, vztah se tim rychleji vycerpa, co obcas icq vypnout a vypadnout nekam ven?

a k tem kompromisum - treba brzy zjistis,ze nemate vubec nic spolecneho a rozejdete se, kdo vi..
Proč by to proboha mazala?
Zaznamenáno
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Únor 2008, 12:35:42 »

kdyz ji bude kazdej den chodit skoro stejna sms na dobrou noc nebo na dobre rano, tak uz je s velkou pravdepodobnosti skoro ani nebude cist..  cassiesses, nevolej nadarmo jmeno bozi  Provokatér
kdyz si kazdy den pisete na icq, tak je zbytecny ji psat sms, skoda penez..  a navic ji tim ani nepotesis.. po tech trech tydnech uz to bere jako samozrejmost, mozna je ani necte a rovnou maze..    asi ani neni nejlepsi s ni byt kazdy den v kontaktu na icq, vztah se tim rychleji vycerpa, co obcas icq vypnout a vypadnout nekam ven?

a k tem kompromisum - treba brzy zjistis,ze nemate vubec nic spolecneho a rozejdete se, kdo vi..
Proč by to proboha mazala?
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Únor 2008, 12:59:03 »

Tak me nejak nenapadlo, ze by pouzival stale tutez sms.... Šťastný...no to by snad nikdo neudelal Šokovaný...i kdyz, kdo vi, ze
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Únor 2008, 13:05:43 »

cassiesses, nevolej nadarmo jmeno bozi  Provokatér
A ty zas nepoužívej citace nadarmo Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Únor 2008, 13:13:56 »

Tak me nejak nenapadlo, ze by pouzival stale tutez sms.... Šťastný...no to by snad nikdo neudelal Šokovaný...i kdyz, kdo vi, ze
nemyslel jsem stale tutez.. ale ono se toho moc originalniho kazdy den napsat neda.. "dobre rano milacku,jak jsi se vyspala?","dobrou noc a krasne sny"...blabla..
Zaznamenáno
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Únor 2008, 13:18:48 »

cassiesses, nevolej nadarmo jmeno bozi  Provokatér
A ty zas nepoužívej citace nadarmo Úsměv

tomášku, jsi zase offtopic, nedelej tu v tom chaosu jeste vetsi chaos

mimochodem, uz mam 50 prispevku, kde je to tlacitko,kterym ti snizim karmu?
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Únor 2008, 14:31:17 »

Tak me nejak nenapadlo, ze by pouzival stale tutez sms.... Šťastný...no to by snad nikdo neudelal Šokovaný...i kdyz, kdo vi, ze
nemyslel jsem stale tutez.. ale ono se toho moc originalniho kazdy den napsat neda.. "dobre rano milacku,jak jsi se vyspala?","dobrou noc a krasne sny"...blabla..
tak i tohle je myslim individualni, me to tesi dodnes tyhle sms...dava mi tak najevo, ze si na me vzpomnel, dava si tu praci mi psat, kdyz vstane. Pro me je to pekne, ne nudne.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Únor 2008, 16:49:50 »

MartinKapusta: Já nevím jak ty, ale já, jako každý normální zamilovaný člověk si SMS své přítelkyně nechávám, i když je pak kvůli množství musím přepisovat do počítače. A kolik jich už takhle mám? Pár tisíc už to za ta léta bude...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Únor 2008, 17:01:35 »

Pravda, že já sice některé opravdu povedené (než mi odešel mob.) v archivu měl (max tak 10), ale že bych si schraňoval každé přání hezké noci, to teda ne a zdá se mi to i poněkud zvláštní Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Únor 2008, 17:02:17 »

Taky bych se chtěl zeptat,chtěli jsme jít do kina ona chtěla na Saudka,líbí se jí umění.Mně vůbec ale zase sem chtěl jindy do bazénu,to zase ona vůbec,Tak jsme nakonec nešli ani najedno.Jsou takovýhle kompromisy dobrý,nebo to je úplně mimo?

A kde vidíš kompromis ? kompromis by byl - kdyby ty jsi s ní šel na saudka a ona s tebou na bazén , jinak je to jen tvrdohlavost a neochota se přizpůsobit a ustoupit .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Únor 2008, 17:03:32 »

Avaranger: pokud tě dělí 7 časových pásem, tak i přání dobré noci je vcelku vzácností Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Únor 2008, 17:06:26 »

Avaranger: pokud tě dělí 7 časových pásem, tak i přání dobré noci je vcelku vzácností Mrkající
od léta je to asi 200 dní a máš archivováno 1000SMS tzn min. 5 denně Úsměv Takže mi to taková vzácnost nepřijde Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Únor 2008, 17:15:13 »

zaměř se na fakt oněch 7 časových pásem. my si dobrou noc nepřejeme
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Únor 2008, 17:33:05 »

tomášku, jsi zase offtopic, nedelej tu v tom chaosu jeste vetsi chaos

mimochodem, uz mam 50 prispevku, kde je to tlacitko,kterym ti snizim karmu?

Tak tlačítka na karmu ještě hodně dlouho neuvidíš i kdyby jsi jich měl 1000. A v pravidlech je, že se nemá zbytečně používat citace, kvůli přehlednosti a nebyl mezi příspěvkama chaos. Takže si koukej pravidla přečíst.

S těma citacema to platí i pro ostatní jako je Christ, Kapusta aj. Pravidla platí pro všechny !
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Únor 2008, 09:49:00 »

Tak jsem se rozhodl,že občas napíšu,občas ne.Ale jak je to stim icq? Fakt je to blbost si přes něj psát? Mně se to zdá hodně good,můžeme být skoro pořád spolu a nic to nestojí...Ale jestli právě to pořád spolu i když přes icq neni to špatný?
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 05. Únor 2008, 10:02:23 »

No moje zkušenost říká, že ICQ (i jiná forma chat-like komunikace) není dobrá, pokud se můžete nějak rozumně vídat naživo. Přesně jak píšeš, být pořád spolu (byť jen přes ICQ) je sice na začátku vztahu hezký, ale později to začne lézt na nervy...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Únor 2008, 11:32:46 »

Ze začátku vztahu jsme si psali furt, pak to nějak přestalo, ale zase mam pocit, že se vidíme víc naživo než na začátku....

Kiruy: ty máš přítelkyni v Korei?
Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Únor 2008, 13:44:47 »

Augi: ano, s tím se dá jen souhlasit.

D9: Korea to není, ale je to na východě.
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Únor 2008, 16:48:05 »

No tak pak musí být buď v Rusku, Číně, Mongolsku, Malajsii, Indonésii, Austrálii nebo Antarktidě Šťastný
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Únor 2008, 19:44:32 »

Což takhle zavést tipovací soutěž?
Zaznamenáno
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 05. Únor 2008, 19:45:21 »

v Rusku
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS