Par nejasnosti!!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 13:19:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Par nejasnosti!!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Par nejasnosti!!  (Přečteno 5199 krát)
Maxiking



Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« kdy: 22. Květen 2011, 19:13:00 »

Zdravim vsechny. Dlouho sem se premloval abych sem napsal, ani nevim jestli se to sem hodi, ale mam par otazek, bez kterych se nehnu z mista. Úsměv S timhle vsim sem zacal teprve nedavno (neco bylo uz predtim ale zase alkohol, alkohol, alkohol) . Byl sem nejvetsi beta na svete, mozna i neco horsiho, ale kdyz mi jednou jedna fajn kamoska rekla: "Ty si heskej, hodnej a chytrej kluk, vysvetli mi proc vlastne nemas holku?" ja sem nevedel co ji na to mam odpovedet no a v tu chvili mi doslo, ze se sebou musim zacit neco delat, zacal sem u knizek, o sebevedomi, pak jak na ženy, pak jak se stát alfou a da se rict ze teoreticky toho mam zmaknutyho dost, dost mi to vsechno otevrelo oci jak to vlastne je a zjistil sem, ze sem vlastne celou dobu delal pravej opak.

OTAZKA 1: Jaka je podle vas nejlepsi Knizka co se tehle problematiky tyce (konverzace a vy snad vite jak to myslim Úsměv ) ? a jak se prosim jmenuje ten porad s "Mysterim" a kde bych ho mohl najit?

Da se rict ze prave ted jsem v te fazi, kdy se zmenilo hlavne moje chovani, sebeduvera a takovy ten vseobecny pristup, dokazu dat na jevo svoji hodnotu a par dalsich veci... no a svete div se... ani sem nezacal delat to co tu vsichni rikate... oslovovani na ulici, cileny baleni holek, ale jakoby to prichazelo samo, vidim na nich ze se se mnou chteji bavit, obcas pri nahodnych setkanich (fronty, minule na me pribehly pred klubem dve holky a ze si me pamatujou z obchodu s oblecenim, docela dlouho sme kecali, nakonec me jejich kamoska hodila domu Šťastný , je toho dost... ) da se rict ze uz jenom tohle mi dost zmenilo pohled na lidi a hlavne na SEBE!
Dalsi vec co me docela zarazila bylo to, ze moje kamosky se zacaly menit v neco vic, jakoby se o me meli snad poprat, brecely jedna kvuli tomu ze se bavim s jinou (jak maly holky, ale nebudu se k tomu moc vyjadrovat) a to me privadi k:

OTAZKA 2: Jaky je vas nazor mit "neco" s kamosovou EX? a taky melo by smysl mit s ni neco vic?

Tohle je fakt pro me fajn holka, sem asi jedinej z lidi v mim okoli co ji ma rad, ani nevim proc, je takova zvlastni, zda se mi ze mozna protoze vi co chce a neboji se to rict, kvuli ni sem vlastne naktak s timhle vsim zacal, byl to takovej "impulz" S jazykem (HB7)

tak ted to bude trosku takovej denik, ale abyste polozili otazku, musite znat souvislosti :/
Zacal sem s ni chodit na kafe, do kina, ale protoze to byl zacatek a ja sem ubec netusil do ceho jdu, co a jak (panic nejsem, neslo o sex, slo o to tezsi (konverzace a jak ji dovest k polibku a tak...)) takze sem to valstne da se rict prodluzoval az do extremu, choval sem se jak patnactiletej kluk co se stydi dat holce pusu Šťastný, uplne sem ztratil hlavu, ale strasne moc sem se naucil, jak to vsechno je! (nakonec k libani dolo, ale bylo to cely takovy poslepovany ze sem to radsi dal netlacil a rychle to zastavil)

OTAZKA 3: Je to mozna takova trochu divna otazka Úsměv ale jake jsou vase vety pred "prvnim" polibkem? Úsměv Docela by me to zajimalo jestli na to nejdu spatne Úsměv

Tak abych taky napsal neco moji skusenosti Úsměv : 1) sme nekde na ulici a nejak sme nemohli mluvit kvuli necemu nahlas, tak sme šeptali, vzdycky se ke me naklonila neco rekla, pak ja k ni, odpovedel sem a na neco sem se zeptal... po celym veceru  sem videl, ze je to asi jasny, tak se naklonim a rikam "muzu si neco vyskouset" ONA: "co si chces vyskouset" JA: tvoji reakci ...a zacali sme se libat... abych rekl pravdu jinou reakci sem necekal Úsměv 2) taky sem jednou sedel vedle slecny v klubu, bavime se cela banda a najednou me zacala hladit pod stolem po ruce, chytil sem ji za ruku, zacal hladit po stehnech, ona me a tak vsechno Úsměv ...ale zajimavy bylo ze na nas nikdo nic nepoznal, jenom sme se na sebe obcas usmali Úsměv a pak kdyz sme tam zustali sami chvilku, tak sem zavrtel hlavou a jediny co sem ji s usmevem a pohledem do oci rekl bylo: "seru na to" a uz to taky bylo, naklonil sem se k ni, videl sem ze se usmala, taky ji to muselo bejt jasny Úsměv a taky bylo.... je toho vic, ale tohle je takovy hezky a zajimavy Úsměv

tak abych se vratil k otazkam a deniku  Bláznivý , proste nejak sem se na to vykaslal a v tu dobu vlastne kamos jel po dalsi slecne (HB8) tyhle dve slecny byli kamaradky, jenomze ten kluk je sice asi zkusenejsi nez ja, ale proti tem zbranim co mi tyhle vsechny knizky a vase forum daly se moc nechytal, akorat me s ni seznamil Úsměv ale kdyby to sam napodelal a na jejim plese nevyjel po jeji mame Šťastný tak bych se jim do toho nemichal Úsměv (je to hodna, podle me krasna, chytra, slusna holka, da se rict neco jako holka mych snu) a zase sem neudelal ubec nic a zacaly mi chodit takovy ty "jasny" smsky Úsměv, jenomze v den kdy sem se s ni mel videt (mel sem jit s tou prvni (kamosova EX) a s touhle novou ven na louku s lahvi cerveneho opalovat, nechapu jak je to napadlo ze pujdem takhle ve trech) tak mi i ta prvni napsala, ze se mnou uz zase nechce bejt jenom kamaradka, takze sem sel vlastne se dvema holkama, ktery o me staly a flaskou vina na louku Šťastný ...no dopadlo to docela dobre ta prvni (EX) me po chvili zacala osahavat a pritom sem se drzel za ruku s tou druhou a proste zacal sem z toho mit dost spatnej pocit, kdyz pak ta prvni odesla, tak sem se s tou druhou zacal libat ( no dopadlo to dost dobre Úsměv S jazykem (ale zase za pomoci alkoholu a me se to proste zda nefer... :/ )) mezitim prisla ta prvni (EX) zacala brecet, zdrhla nekam za kamoskou, no proste mazec, nakonec sem je obe doprovodil na autobus a tenhle den skoncil. Mel sem radost ze sem si mozna nasel super chytrou hezkou hodnou slusnou holku. Den sem pockal, pozval ji na kafe, ale bylo to takovy... ja nevim, ale prislo mi ze si s ni krome skoly nemam vlastne o cem povidat, o sobe moc nemuvila, ja ji skoro neznal a jako kdybych se pak zacal uplne nudit... zvlastni, jako kdyby ta holka byla hrozne nudna, mrzelo me to, mel sem z ni opravdu radost, ale jako kdyby mela nejakou barieru, kterou neumim prolomit :/ ...vykend na to s ni mel neco ten kamos co vyjel po jeji mame, Šťastný takze sem si raci rekl "ruce pryc" (da se rict ze taky dost moji vinou, prestal sem se s ni uplne bavit a kdyz pak prisla za mnou a jako kdyby si chtela "povidat" tak me se proste nechtelo, nejak sem radsi mlcel a delal ze tam neni)

OTAZKA 4: Pro me asi nejduleitejsi otazka: Co delat dalsi schuzku kdyz ste pri predchozi schuzce nezustali "jen u libani" na rovinu prijit a kdyz ji uvidis, tak ji dat proste pusu a brat to jako kdybyste byly na zacatku vztahu? Vim ze jde treba dost o me a o ni co od toho ocekavame, ale spich bych to napsal, kdyz chci neco vic a neco na delsi dobu, mam to takhle udelat?

Pak teda probehlo neco znova s tou prvni, ale zase nic vic nez libani. Dozvedel sem se ze ta druha s tim kamosem nakonec "skoro" nic nemela. (nevim jak to rict slusne, ale doslo pouze k pouziti jeho prstu k drazdeni jejich intimnich mist)

OTAZKA 5: Od libani k sexu za strizliva ? Jak na to? (libani na krku a neverbani signaly vyslat umim, ale co si v ty chvili muzu dovolit za strizliva rikat? muzu na rovinu rict ze ji proste chci a jak to mam rict? "chci tě!" , "nudem ke me?"  mi nepride zrovna moc idealni, ale taky to obcas zabira Mrkající ) moc moc prosim vsechno co vas napadne... uplne bez alkoholu sem to nikdy nedostal az do konce.

Tak jedeme dal, pak sem vlastne jentak zacal skouset par figlu na kamosku (HB7) a svete div se, ono to vazne funguje Šťastný vsechno slo jako po dratkach od domaci mety uz me delilo jenom asi to ze to nebylo kde provest (oba jsme studenti bydlime u rodicu a auta a venkovni prostory ja odmitam) ...a najednou prisla maturita, ja mel z zenskejch hlavu jak meloun, takze sem na tyden vypnul FCB, telefon a dal si oraz od tehle problemu, ale prisel sem po tydnu a divim se ta nejnovejsi(byvala kamoska) uz asi nic, uz si ani nepisem, jako kdyby to ten tyden skoncil (docela skoda Smutný ) druha (ta kamosova "kamoska") me pozvala na narozeninovou party a obcas si napisem, jako kdyby to tedka bylo takovy lepsi, klidnejsi, ale potreboval bych poradit spis dost do podrobna jak na to :/ navic nevim jak me zase tedka bere, protoze sem ji to chtel dost vratit a schvalne sem pred ni balil a libal se s holkama v klubu a na pařbách a proste vude kde byla... (nemel sem ji ani co vracet, to ja sem to vlastne skoncil, no ale nejaky veci si clovek uvedomi pozde)

OTAZKA 6: Darek na narozeniny pro tuhle druhou? A) kdybych s ni neco chtel mit B) Kdybych s ni chtel zustat "?kamos?"

a ta prvni, ta je takova ja nevim,  zacala mi zase psat takovy divny veci ze "si chce popovidat", obcas proste napise vecer "ach jo, me je smutno Smutný" no proste nevim co si mam myslet, nejsem zadnej kluk na zavolani, jestli chce jenom sex, tak budto at to napise rovnou, nebo ji to navrhnu sam. Vzdycky kdyz nekde sme, tak nezeptal sem se ji primo o cem chce mluvit, ale prej sme o tom jeste nemluvili, "neprisla na to rec" takze priste to z dostanu  Provokatér Úsměv ...prave v tuhle chvili si s ni pisu Úsměv
na zaver par otazek:

OTAZKA 7: dasli pro me NAPROSTO ZASADNI otazka, nebo spis muj problem... ja mam strach ze vztahu, jako kdybych to chtel, ale zaroven se toho bojim, nikdy sem nic takovyho nezazil a napriklad, nedokazu si predstavit ze ybch proste sel jenom ja a moje pritelkyne nekam treba na vylet, nebo neco podnikal jenom s ni, jasne, kino kafe, kavarna, obed, jidlo, vsechno v pohode, ale cely den? ve dvou? to bych dokazal malo s kterym kamosem, nedokazu si to predstavit... Jaky to je mit proste vztah? musim si s holkou rozumet tolik abych s ni porste cely den vazne vydrzel a rozumel si s ni? takovou sem jeste nepotkal...

OTAZKA 8: komunikace s kamarady X moznou krosti je mi jasne ze se slečnou se nebudu bavit jako s kamarady, ale pis bych nejak potrebovat poradit, jak se s holkou bavit treba treti den? o cem si s ni povidat? dejmetomu ze seznamovaci konverzace uz probehla (skola, kamaradi, rodina,.... ) ale co dal? porad s ni mam mluvit ve stejnem duchu? Proste tohle mi nejde, navic, jako kdybych se pak uz na setkani ani netesil, ten zacatek je nejzajimavejsi Úsměv (s tou treti sem to dost podelal ja, da se rict hlavne kvuli nejasnostem u dvou poslednich otazek)

Jestli jste se dostali az na konec, tak vam gratuluju a zaroven strasne moc dekuju. Na zaver bych chtel poprosit, jestli by se me nemohl ujmout nekdo ze zkusenejsich "balicu" kteramu bych se mohl obcas sverit, obcas se zeptat na radu a proste nekdo kdo by me takhle "na zacatku" vedl?
S pozdravem Petr
Zaznamenáno

KDO HRAJE,MUZE PROHRAT! KDO NEHRAJE UZ DAVNO PROHRAL!
Maxiking



Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Květen 2011, 19:17:15 »

Obcas bych pripsal par otazek jestli by to nevadilo.
Jestli jsem zvolil spatne umisteni prispevku, nebo je naprosto zcestny, tak prosim o presunuti, nebo upozornění, neni problem to napsat jinam, nebo smazat, ale to byste mi moc nepomohli Úsměv
Zaznamenáno

KDO HRAJE,MUZE PROHRAT! KDO NEHRAJE UZ DAVNO PROHRAL!
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Květen 2011, 19:32:30 »

1. Najviac ma okrem The Game posunuli Jak se stat alfou a Sex God Method.
2. Nerob to, zažil som to z opačnej strany a dodnes to bolí.
3. "Zavri oči" Šťastný Alebo "trojuholník" - zastavíš, pozrieš jej do jedného oka, do druhého oka, na pery a ideš. Keď vidím že chce tak sa ešte 2-3 krát odtiahnem Úsměv
4. Nehrotiť, všetko brať uvolnene a niečo proste bude.
5. Dodaj jej pocit istoty, netreba byť prehnane úprimný. Zaveď ju k sebe za nejakým nevinným účelom (zbierka motýlov) a u teba doma si už dokážeš poradiť Úsměv
6. Radosť urobí každý darček, na tvojom mieste by som ja osobne keby chcem byť kamarát tak dal niečo klasické - flašku, kytku, kraviny. A keby s ňou chcem niečo mať tak by som bol trošku viac kreatívny, dal jej niečo čo ju naozaj prekvapí a čo ju vystihuje a nie každý to o nej vie.
7. Keď je človek zamilovaný, všetko ide samo. Preto nieje dobré sa do vzťahov tlačiť s tým že hádam sa časom niečo zmení.
8. Ak si naozaj budete rozumieť, začnete sa pomaly zdôverovať a proste to nejak pôjde. Najhoršie čo môžeš urobiť je pripravovať si  o čom bude reč.

Viem že sú tu oveľa lepší  a skúsenejší baliči ale hádam som aspoň trošku poradil Úsměv. Nech sa darí,
Maťo
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Maxiking



Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Květen 2011, 21:07:04 »

OTAZKA 9: Laska existuje? :O
Zaznamenáno

KDO HRAJE,MUZE PROHRAT! KDO NEHRAJE UZ DAVNO PROHRAL!
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Květen 2011, 21:08:48 »

Existuje ale je lepšie si privrieť ruku do dverí, to bolí menej Šťastný.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Květen 2011, 07:04:08 »

1) na knížky už se bodni. Tu co hledáš se jmenuje Hra, koupíš ji ve větších knihkupectvích. Ale ty nepotřebuješ číst. ty potřebuješ začít praktikovat.
2) nešel bych do toho, pokud je to blízký kámoš. A hlavně jde o to, zda se přes to ten tvůj kámoš dostal nebo ne.
3) teď už je to bez řečí, ale dají se použít rutiny:
 Chceš mě líbat? ano - jdeš do toho
                       možná/nevím - jdeš do toho
                       ne - Ok, jen se mi zdálo, že máš něco na srdci.
 Jak si myslíš, že líbáš na stupnici od 1 do 10? 6? Ok, tak to zkusíme

4) chovej se podle toho, co chceš dělat? Pokud s ní chceš chodit, tak ji polib. pokud spát, tak ji polib, pokud nic, tak to nedělej:-D
5) zkus přejít třeba od masáže k sexu, je to takový přirozený a i ta holka se na to mentálně nastaví, protože se dá čekat, co se stane
6) dárek? dala ti ona někdy něco? Natrhej ji luční kvítí
7) strach je naprosto běžný. Buď od toho očekáváš něco, co to není a tak se toho bojíš a nebo nejsi připravený na vztah
Super! docela dobrý je holce naslouchat, dkyž se spolu bavíte. pak využívej při konverzaci věci, které už zazněli, co jí zajímá atd.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maxiking



Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Květen 2011, 12:37:52 »

2) nešel bych do toho, pokud je to blízký kámoš. A hlavně jde o to, zda se přes to ten tvůj kámoš dostal nebo ne.


Ten kamos se pres to dostal, bavil sem se s nim, je to trochu slozitejsi, ale ten kamos sel dááávno dál, spis se bojim jestli sla dal ona, protoze je to kamos se kterym se vidam da se rict skoro denne a mam takovej divnej pocit, jako kdyby do nej byla porad blazen, jako kdyby mu stacilo zapiskat a ona by pribehla :/ ale nevim, jestli je to jenom takovej pocit... jednou kdyz sme se nejaktak bavili o nem, tak rekla neco ve smyslu "to co bylo s XXXXX bylo nadherny, milovala sem ho strasne moc, a nikoho jinyho uz asi takhle milovat nebudu" tezko rict, vcera ze se ji prej o nem zdalo... jasne reknete "ruce pryc" ale stejne se pres to bude muset nejak dostat a ja nechci aby ji mel nekdo jinej. Chce jit ve stredu do kina, tak uvidim co a jak

6) dárek? dala ti ona někdy něco? Natrhej ji luční kvítí


Na moje narozky prisla a mam pocit ze mi taky neco koupila... nerikam kupovat ji auto, nebo neco drahyho, mluvim o cokolade, o flasce, ale myslim neco originalnejsiho

7) strach je naprosto běžný. Buď od toho očekáváš něco, co to není a tak se toho bojíš a nebo nejsi připravený na vztah


je vazne mozny nebyt v 19ti letech pripravenej a vztah? dyt trinactilety deti se vodej po meste za ruce a ja si pak pripadam jak nevimco...

Jinak diky za nazory borci Mrkající
Zaznamenáno

KDO HRAJE,MUZE PROHRAT! KDO NEHRAJE UZ DAVNO PROHRAL!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Květen 2011, 20:57:55 »

není vztah a vztah.... a je možné nebýt v 19ti připravenej na vztah. Ale to neznamená, že by jsi to neměl zkusit, aspoň zjistíš, co to je.
Ale najít kvalitní vztah, na to musíš mít hodně štěstí... když dneska ty holky vidim, dělá se mi občas blivno
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maxiking



Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Květen 2011, 22:06:58 »

není vztah a vztah.... a je možné nebýt v 19ti připravenej na vztah. Ale to neznamená, že by jsi to neměl zkusit, aspoň zjistíš, co to je.
Ale najít kvalitní vztah, na to musíš mít hodně štěstí... když dneska ty holky vidim, dělá se mi občas blivno

tak tohle je docela k zamysleni, uz se dostavam k jadru problemu...
Zaznamenáno

KDO HRAJE,MUZE PROHRAT! KDO NEHRAJE UZ DAVNO PROHRAL!
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Srpen 2011, 11:37:33 »

.Byl sem nejvetsi beta na svete, mozna i neco horsiho, ale kdyz mi jednou jedna fajn kamoska rekla: "Ty si heskej, hodnej a chytrej kluk, vysvetli mi proc vlastne nemas holku?" 

Jakmile ti žena třeba ta tvoje kamoško řekne že jseš hodnej.
Tak je něco špatně.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS