Konec nadějí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 10:33:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Konec nadějí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk
Autor Téma: Konec nadějí  (Přečteno 66746 krát)
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #100 kdy: 22. Květen 2007, 17:19:25 »

Moc diky..jak jsem ji to napsal, normalne se najednou citim uplne hezky :-D neodepsala, ale vubec mi to nevadi...Úsměv) nj, mam se co ucit jak byt fakt ostrejsi kapanek...kapanek vic
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 22. Květen 2007, 17:47:04 »

Rada na závěr: Chvíli si počkej na případnej efekt svýho počínání, může to třeba pár dní trvat. Teprv pak můžeš buď děkovat, nebo nadávat... (Jinak za nejlepší k cestu k vyjádření všemožnejch díků se tu, jestli sem to dobře pochopil, považuje skromnej příspěvek do Karmy. Andílek )

A s tou "ostrostí" to taky zas úplně přehánět nemusíš. Sice je dobrý, ba nutný se držet svejch pevnejch zásad a mít nějakou tu osobnost, ale všeho s mírou. - Jeden můj známej to se sebevědomim a egem viditelně kapku přepísk a stal se z něj bezohlednej hulvát, což taky nejni zrovna ideální. - Ale je fakt, že vlastnosti má člověk více-méně vrozený a zlepšujou/zhoršujou se hlavně vlivem zkušeností... nebo extrémní snahou.
Zaznamenáno

Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #102 kdy: 22. Květen 2007, 19:02:40 »

Tak podekovani by melo byt na tvym uctu Úsměv Nechci se do zadnyho vztahu vrhnout znova, potrebuju si hlavne procistit hlavu a ujasnit si co vlastne tedka chci..nema cenu jit do druhyho vztahu s tim, ze nemam vyreseny vsechny svoje problemy, atd...Ostrost, myslel jsem spise mit svuj vlastni nazor, hrdost, dokazat si obcas dupnout, ale nekdy i podridit se, ale aby to nebylo zvykem. Jen je nekdy tezky poznat jak se ma clovek zachovat
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 22. Květen 2007, 19:40:04 »

jo chce to být na holku občas trochu ostřejší, na ty slušňáky, co jim všechno tolerujou a přejdou, se brzo každá vykašle (hned po tom, co je přestane bavit toho zneužívat)...zkušenosti mě tomu už trochu (ale pořád ještě ne asi dostatečně) naučily, stát si někdy pevně za svým a pokud je důvod, tak se zdravě naštvat a dát důrazně najevo svůj nesouhlas...blbé je na tom akorát to, že přestože vždycky dotyčná sklopila uši a snažila se věc napravit, nevydrželo jí to moc dlouho...
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 22. Květen 2007, 20:19:15 »

Robe, promin...Ty jsi strasne suprovej kluk a ja si nezaslouzim takovyho hodnyho kluka. Je mi to moc lito, doufam, ze zustaneme kamaradi a uvidime se ...

Tak tuhle hlášku úplně nesnášim... to je jedna z nejpitomějších věcí, kterou sem kdy od slečen slyšel...  Mrkající

Si fajn kluk a já si tě nezasloužim... bla bla bla... to mě osobně vždycky bud pobaví nebo vytočí.  Smějící se
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 22. Květen 2007, 20:27:08 »

jo chce to být na holku občas trochu ostřejší, na ty slušňáky, co jim všechno tolerujou a přejdou, se brzo každá vykašle (hned po tom, co je přestane bavit toho zneužívat)...zkušenosti mě tomu už trochu (ale pořád ještě ne asi dostatečně) naučily, stát si někdy pevně za svým a pokud je důvod, tak se zdravě naštvat a dát důrazně najevo svůj nesouhlas...blbé je na tom akorát to, že přestože vždycky dotyčná sklopila uši a snažila se věc napravit, nevydrželo jí to moc dlouho...

Já si donedávna řikal, že je kravina, když nesmíš holce dávat najevo zájem a jak jí máš rád, když chceš aby se vztah dal dopořádku. Snažil sem se a měl sem z toho pořád blbej pocit, že to spíš kazim. Pak sem se naštval Provokatér a začal sem na to prostě prdět. A světe div se ono to fakt zabírá... i když to nechápu. No vlastně je to pochopitelný docela snadno - když slečně dáte všechno co chce, tak ztratí zájem protože už Vás nemusí dobývat. Mě samotnýho taky neláká slečna, kterou nemusim moc doybývat... a to je přesně ono. Jakmile už podlehnem a nemáme vlastní názor a slečna se nebojí, že když chce jít do kina tak jí řeknem, že se to nehodí, že už něco mam domluvený s kámošema, tak má pocit, že dobyla a už jí to dál nebaví.

Asi potřebujou mít pocit, že nevěděj na čem sou. Úsměv Přesně ten pocit, ze kterýho já šílim.  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #106 kdy: 23. Květen 2007, 08:52:36 »

S tim dobyvanim je to pravda...Proc me tahle holka pritahovala? Protoze mi nedavala najevo jak jsem jeji, jak ji na me zalezi, atd...i kdyz ty holce jsem byl asi uplne u pr..kolena jsem chtel rict no a i kdyby, tak jsem se poucil...Silel jsem z toho, ale z druhe stranky jsem ji porad vic a vic chtel...Jen je tezky co a jak delat, aby si holka uvedomila, ze vas nema na haku...Presne pocit nevedet na cem jsou, v tom bude ten uspech...ze se to tem holkam ale daleko vic dari nez nam  Šťastný
Zaznamenáno
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 23. Květen 2007, 11:12:22 »

Panove .. radim se do klubu Úsměv .. co takhle na tohle tema rovnou napsat qarkovi clanek ? Šťastný .. ja mam tedka pred sebou pokus o slepeni strepu ... a to co chci provest nazvu pracovne "Vlna" ... Úsměv nebudu o tom psat .. pokud to bude mit uspech .. tak se o tom zminim
a jinak soulas! .. kdyz .. jsem si vcera do noci procital jake ja jsem s ni mel rozhovory driv .. a .. proc byla driv milejsi .. tak to byl ostych z me strany .. a hlavne odmerenost me strany .. A jakoby se ona snazila "dostat" se ke me ... a kdyz uz to ziskala .. tak cau Mrkající
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 23. Květen 2007, 11:58:40 »

S tou nedostupnosti a hodnejma klukama... na jednu stranu je to pravda - nechci kluka, kterej za mnou beha jako pejsek, to neni chlap a ja preci chci chlapa, kterej vi co chce... ale problem je v tom, ze na druhou stranu hledam i partnera, ktery tu pro me bude - ne v tom smyslu, ze poslechne na slovo, ale kdyz pujde do tuheho, tak me podrzi... jenze, tohle proste musi prijit casem - trebas se podle toho pozna ta/ten prava/pravej...proste mu neuteceme, spis se zblizime a krom milencu, budeme dal pratele... jinak, nikdy by se ze vztahu nemela ztratit snaha o jeho peci a udrzovani, nic nema byt samozrejme
(sakra, jsem take dobrej teoretik bez chlapa Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 23. Květen 2007, 14:48:50 »

Knight - tvym cilem je aby se slecna citila jako ted ty Mrkající I kdyz o neco mene, protoze ty uz s ni nejsi Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #110 kdy: 23. Květen 2007, 20:03:22 »

To Sordidus: tak jsem zvedavej o co presne jde, ale pokud se podari, urcite napis, budeme zde urcite vsichni jen radi Úsměv Preji hodne stesti

To Avaranger: No jenze od doby co jsem ji napsal neco v tom smyslu ze nechci byt ani kamarad se neozvala, na icq nenapise nic, vlastne proc by taky, kdyz jsem ji dal jasnym naznakem, ze s ni nechci nic mit, ze? Proto si myslim,  ze se nikdy nebude citit jako ja ( trosku me to zamrzelo, protoze mi s ni bylo krasne a to chovani jeji nepochopim snad nikdy)...Jsem ji proste ukradenej, tim padem asi i kamaradstvi semnou. Takze tohle myslim, ze je beznadejny..

To Daemoniack: Nechci byt ten hodnej kluk co udela vse co vidi holce na ocich, to opravdu ne..Mam svuj vlastni nazor, ovsem dokazu tu holku v tezkych chvilych podrzet, podat ji pomocnou ruku a byt s ni, jenze v tomhle vidi holky asi to, ze je ten kluk moc hodnej, nebo uz opravdu nevim. Treba narazim jen na ty, co nevedi co chteji a pak podle me nemam sanci i kdybych se choval jakkoliv.

Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 23. Květen 2007, 22:15:05 »

Treba narazim jen na ty, co nevedi co chteji a pak podle me nemam sanci i kdybych se choval jakkoliv.
Kdyby Qark nebyl na dovolene tak rekne, ze to neni pravda, ale JE TO O STESTI! Proste nekdy potkas holku, ktera se k tobe chova tak jak ma. A jindy potkas takovou, ktera sama nevi co chce a ty se muzes stavet na hlavu a stejne nebude spokojena Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #112 kdy: 28. Květen 2007, 16:52:56 »

Zdravicko...No tak od ty doby se slecna uz neozvala, jenze ja osel se vcera ozval...Respektive jsem se v praci lehce crnknul a v 1 rano jsem nemel lepsi napad nez ze ji zavolam..tak jsem ji samozrejme vzbudil, ona na me, vzdyt nemuzes pit a ja taky ze ne a pulka veci mi teda nesla rozumet no :-D pak mi rekla, ze pujdeme na kafe, ze by to bylo lepsi...Tak se prave tedka ptam, jestli ma cenu na to kafe chodit nebo radsi dal delat mrtvyho brouka? Jinak za hodku a pul jsem vytocil nejakyho hosta kterej me hodil do potoka..nj, super vecer  Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 28. Květen 2007, 17:15:40 »

delej mrtvyho brouka  Úsměv
Zaznamenáno

Věk : 17
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 28. Květen 2007, 18:16:30 »

Myslim, že na to kafe bys moh jít  Úsměv ... rozhodně lepší, než dělat mrtvýho brouka.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 28. Květen 2007, 19:08:50 »

Panove .. radim se do klubu Úsměv .. co takhle na tohle tema rovnou napsat qarkovi clanek ? Šťastný .. ja mam tedka pred sebou pokus o slepeni strepu ... a to co chci provest nazvu pracovne "Vlna" ... Úsměv nebudu o tom psat .. pokud to bude mit uspech .. tak se o tom zminim
a jinak soulas! .. kdyz .. jsem si vcera do noci procital jake ja jsem s ni mel rozhovory driv .. a .. proc byla driv milejsi .. tak to byl ostych z me strany .. a hlavne odmerenost me strany .. A jakoby se ona snazila "dostat" se ke me ... a kdyz uz to ziskala .. tak cau Mrkající
uplně přesné... Smutný

Myslim, že na to kafe bys moh jít  Úsměv ... rozhodně lepší, než dělat mrtvýho brouka.

ee, není to lepší.. to pak bude opět na vodítku...
« Poslední změna: 28. Květen 2007, 19:12:58 od ne-e » Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #116 kdy: 28. Květen 2007, 22:02:48 »

Rano jsem ji psal, ze se omlouvam, ze jsem ji vlastne volat nechtel, nebo rozhodne ne v takovym stavu v jakym jsem ji volal a ze na to kafco muzeme nekdy zajit, kdyz bude chtit...Dneska mi napsala na icq, ze nema kredit, tak aspon takhle. Ze se nemam omlouvat, ze to bylo v pohode, akorat pak nemohla usnout a at se mam krasne...No takze kafe se nejak nezminilo, takze podle me pokud se neozvu, ona uz taky ne...Treba by se mohla zacit chovat jinak..Co vam budu rikat, i kdyz se ke me chovala takhle, porad mi chybi
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 28. Květen 2007, 22:50:43 »

JJ. Jiste, ze ti chybi. Ale myslim, ze je cas jit dal. Je to vzdy:
- vyhodnejsi
- uzitecnejsi
- jednodussi
- rychlejsi
...

je to proste vetsinou nejlepsi reseni Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 01. Červen 2007, 23:17:43 »

musim souhlasit s Avarangerem, někdy je potřeba zatnout zuby a jít prostě dál...mně ta moje bývalá taky chyběla, ten pocit, že už je to zase všechno minulost a jsem sám, nebyl úplně nejlepší  Podivený ale je to tak nejlepší, sejde z očí, sejde z mysli, funguje to celkem spolehlivě...teď už si na ní sotva vzpomenu a i když pro ní asi napořád budu mít nějakou slabost a potkat jí, tak mě to pěkně rozhodí, ale je to pryč a mám se líp než abych se pořád trápil v nefungujícím vztahu...
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 02. Červen 2007, 00:03:09 »

musim souhlasit s Avarangerem, někdy je potřeba zatnout zuby a jít prostě dál...mně ta moje bývalá taky chyběla, ten pocit, že už je to zase všechno minulost a jsem sám, nebyl úplně nejlepší  Podivený ale je to tak nejlepší, sejde z očí, sejde z mysli, funguje to celkem spolehlivě...teď už si na ní sotva vzpomenu a i když pro ní asi napořád budu mít nějakou slabost a potkat jí, tak mě to pěkně rozhodí, ale je to pryč a mám se líp než abych se pořád trápil v nefungujícím vztahu...

Nefungující vztah je hrozná věc... zatnout zuby je řešení jenom v jednom případě - víš že to zase bude OK. Nebudem si přece nalhávat, že všechno je jednoduchý jak v pohádce. Každej vztah zákonitě někdy prochází krizí... to k tomu nějak patří. Ale nemělo by to trvat dlouho, aby se neudělaly na vztahu jizvy, který se budou špatně hojit a co je hlavní muselo by to bejt předtim všechno úplně skvělý. Jednoduše bejt nalazený na stejnou vlnu Úsměv a bohužel ne jako u tebe johne, kde ty si rád psal smsky na dobrou noc a slečna to pokládala za zbytečný. Copak by jí ta ruka upadla kdyby napsala?? Myslim že ne! Mrkající Když ti chce udělat radost tak ti jí udělá Úsměv a nezáleží na tom jestli to nepokládá za nutný... ví že budeš rád tak neni co řešit a radost ti ráda udělá.

Najdi si slečnu, která bude ráda když jí budeš řikat jak jí miluješ a která ti bude na dobrou noc psát i sama od sebe a budete oba šťastný... až navěky Šťastný

P.S. Pak mi řekni kde si jí našel!! Zajdu si tam taky.  Super!
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 05. Červen 2007, 14:00:39 »

Daniel: to by bylo super takovou najít, ale buďto je jich tak katastrofálně málo, nebo se přede mnou někde schovávaj  Úsměv těžko můžu očekávat naprosto dokonalý vztah, ale stačilo by mi to, co jsi psal - být naladění na stejnou vlnu, maximálně si rozumět a vycházet vstříc...no ze svých zkušeností vím, že hledat novou přítelkyni je pro mě záležitost dost dlouhodobá a paradoxně se najde vždycky, když bych to ani moc nečekal, spíš mi vždycky spadly tak nějak najednou do klína, aniž bych se snažil...kdykoliv jsem sám usiloval o nějakou slečnu, vytáhl jí na rande atd., nikdy z toho nic nebylo, tak jsem hodně zvědav, kdy a jak se zadaří příště  Mrkající jinak samozřejmě taky přeju co nejvíc úspěchů při hledání  Super!
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 05. Červen 2007, 20:32:18 »

john84: Člověče díky! Já sem sice zase teďka docela šťastnej a spokojenej, protože sme to dali s tou mojí dohromady, ale ta její ségra se nám to zase chystá pokazit Podivený dělá to neúmyslně, ale fakt tim škodí jak jenom může! Je totiž v jináči a chce po svý mladší sestře jestli by za ní nemohla jet do Itálie a trochu jí pomoct... mojí slečně se moc nechce, ale bojim se, že se nakonec stejně nechá ukecat a pujde to zase dopr**** kelu. To už by mě fakt zabilo, když sme se kvůli její ségře rozešli už předtim.  Podivený
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 07. Červen 2007, 22:20:20 »

Daniel: ale tak aspoň něco, třeba to nedopadne tak blbě  Mrkající i když teda věřím, že ti asi dost chybí nějaká ta jistota, jestli ten vztah má budoucnost...to je dost děs, když člověk neví, na čem je...
no jinak já se zatím ani moc nesnažím o seznamování, na našem srandabasketu mám jednu protihráčku, která je fajn, tak jí občas trochu pošťuchuju a snad to i zabírá, ale nevěřím tomu, že by z toho něco bylo, nemám ještě moc energii na pokročilejší snažení  Super! kamarádka se mě taky snažila zlanařit jako vedoucího na tábor, kde bude slečen dost, jenže mezi nima i ta moje ex, což bych asi nerozchodil...ona je splachovací a je jí všechno jedno, ale já abych jí měl 14 dní skoro pořád na blízku, z toho bych nebyl moc na větvi, holt pro každou bývalku už asi navždycky mám nějakou slabost nebo něco takového a jsem pak hrozně nesvůj, když dojde na osobní setkání po rozchodu...a hlavně už mám na léto jiný job, tak třeba se něco urodí, uvidíme  Úsměv
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 08. Červen 2007, 09:22:06 »

Já se svojí slečnou předevčírem mluvil a řikal sem jí, že z toho že by měla jet pryč moc radost nemam a že bych jí nejradši nikam nepustil... S jazykem Řekla mi, že se u segry na něco vymluví tak sem zvědavej Andílek ale udělala by mi tim radost.  Úsměv

Jinak vesele do basketbalistky a že se ti nechce na ten tábor je pro mě celkem pochopitelný.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 09. Červen 2007, 02:01:41 »

Daniel: no vida, tak pokud to má pro oba do budoucna nějakou pozitivní vyhlídku a hodnotu, ono to nějak půjde  Mrkající
já byl dneska na téma vztahy filozofovat s kámošem v hospůdce, to je přesně ten stejný typ jak já - kliďas, vylítne jenom když už to fakt musí být, romantik a bohužel i smolař s holkama...teď ale má už dlouhodobější vztah, takže si ho beru za vzor, nicméně poznat holku na vztah je pro mě asi jen a jen záležitost několika po sobě jdoucích náhod a asi se to dá těžko ovlivnit, takže to abych čekal, kdy se ta další objeví  Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS