Mám jít k ní domů?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
10. Květen 2024, 20:45:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám jít k ní domů?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [Vše] Tisk
Autor Téma: Mám jít k ní domů?  (Přečteno 28088 krát)
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« kdy: 24. Květen 2007, 15:57:15 »

Zdravím,

jsem ve fakt nezáviděníhodné situaci. Moc se mi líbí jedna holka kterou znám ze školy jenže ona právě odmaturovala a nejspíš ji už nikdy nepotkám pokud nepůjdu rovnou k ní domů... Myslíte že je to divný, když skoro neznámej člověk zaklepe u ní doma, se kterým se max párkrát setkala pohledem Šťastný a kterej byl dost blbej na to aby toho nevyužil  Ďábelský ? Myslím že to asi udělám protože je to patrně jediná možnost, jenom mě zajímá jesli na to máte stejnej názor jako jeden kámoš, co říkal že tohle je naprosá hovadina Šťastný.
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Květen 2007, 16:26:54 »

To je docela trapný:) když víš kde bydlí tak sehnat na ní kontakt bude hračka:) radši jí někam pozvi Úsměv
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Květen 2007, 16:29:07 »

Asi by to bylo pro ni hodne prekvapeni (neprijemne a znervoznujici). Pokud nemas moznost ziskat si kontakt jiny a jinak (mobil, ICQ...), tak treba nechat ve schrance tajemny dopis, pokud si myslis ze by to na ni zabralo. Mrkající
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Květen 2007, 16:37:57 »

Mno já ji chtěl někam pozvat, ale právě osobně... Jasně že myslím asi tak 2 minutovou návštěvu a vyměnu telefonů a nic víc Šťastný. Telefon bych si sehnat mohl, ale mám ji zvát přes mobil? to je přece ještě trapnější. Takle osobně mi to připadá víc chlapský Úsměv. Mno ještě mě napadla jedna dražší možnost, poslat jí kytku s pozvánkou, jenže kdo ví v jakým stavu tam ta kytka doputuje že Šťastný
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Květen 2007, 16:45:09 »

Souhlasim ze osobne je to lepsi, ale na druhou stranu, takhle ji vlezt az k baraku je mozna dost neslusne a mohlo by ji to vystrasit. Vyvstavaji v hlave otazky... "Odkud ma moji adresu?" "Odkud me zna?" "Neni to nejaky uchyl?"

Samozrejme to ted zavadim do extremu, mozna tak vubec neuvazuje...
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Květen 2007, 16:55:56 »

Mno já právě doufám že si mě z té školy pamatuje, kdyby vůbec nevěděla o koho jde tak sem v pr*** Úsměv
Zaznamenáno
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 24. Květen 2007, 17:31:23 »

To s tou kytkou je hodne dobrej napad....vim, ze to bude znit hodne detinsky, ale co tak koupit nejaky pekny kytky, k tomu dat vzkaz, zazvonit a nechat je prededverma? Hmm? Jako aspon mas jistotu, ze kytky dorazily v poradku a aspon si u toho i zasportujes  Šťastný
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Květen 2007, 17:48:22 »

 Smějící se No jo, dát to tam osobně je dobrej nápad. Jdu se podívat po nějakym květinářství Úsměv Jenom si ještě říkám jesli nepokazí tu romantiku, když na vzkazu nechám telenní číslo...
Zaznamenáno
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 24. Květen 2007, 18:17:02 »

No tak jen telefonni cislo ne, to by myslim asi ani neodepsala....Neco peknyho ji napsat, k tomu pekny kytky a myslim, ze kdyz nakonec vzkazu to cislo napises, kazde se ze zvedavosti ozve, protoze tohle kluci opravdu kazdej den nedelaji a to je pro tebe plus Úsměv
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Květen 2007, 18:52:48 »

Pochopitelně že i něco jinýho, právě přemýšlím co.... Úsměv
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Květen 2007, 19:25:49 »

Držim palce, páč nastoupit takhle navostro k ní domu, to chce hodně velkou odvahu...
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Květen 2007, 19:37:09 »

žeby dokonce navostro?  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Květen 2007, 19:38:59 »

To s tou kytkou zní fakt dobře.  Super!
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Květen 2007, 19:45:04 »

jj, taky se mi to zalíbilo, právě vymýšlím dopis, jinak už mám takovej kratší verš, kterej dám jen tak mimochodem na konec, kritizujte  Provokatér

S nadlidskou krásou,
andělskou tváří,
staň se mou spásou
v měsíční záři.

Myslíte že to tam můžu dát?
 

Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Květen 2007, 20:00:33 »

jeje, ty seš odvážnej Úsměv

já jsem asi absolutní neromantickej suchar, ale kytky a básničky na mě neplatěj, spíš naopak... na mě by zabralo, kdyby si na mě sehnal číslo a zavolal mi- nechci tě strašit, ale máš jistotu, že to ta holka vezme dobře? možná to je moc velký gesto, takový jako moc vážný.. jeje, já mám asi problém  Smějící se

držim palce
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Květen 2007, 20:07:22 »

Jo, to je otázka. Jestli se pak nelekne, že to myslíš moc vážně.

Nicméně básničku bych tam nedával. Spíš něco jako "Viděl jsem tě ve školi a hrozně se mi zalíbilo, jak se směješ. Rád bych si tvůj úsměv vychutnal u šálku dobré kávy - pokud máš zájem, moje číslo je xxxxxxxxx" nebo něco podobného. Mě osobně se zdají básničky patetické.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Květen 2007, 20:09:26 »

 Smějící se nechci tě od toho zrazovat ale když sem byl malej udělal jsem to samý... :lol:zkončilo to tak že sem k tomu nedal ani vzkaz jen kytku a maminka slečny měla co vysvětlovat... Smějící se Smějící se Smějící se asi by bylo lepší to číslo a pokecat nejdřív normálně třeba po icq nebo mobilu,ale mluvim jen za sebe a je možný že opravdu zaujmeš.... Mrkající
Zaznamenáno

Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Květen 2007, 20:12:36 »

takže fakt myslíte že lepší bude prostě si na ni sehnat telefon a "pokecat si"? Nebude to vypadat poněkud srabsky? že sem se nezmohl na nic jiného než na ten telefon? Asi si hodím korunou Úsměv
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Květen 2007, 20:15:21 »

nebo můžeš zkusit zjisti jestli nemá nějakej oblíbenej klub kam ráda chodí a tam na ní náhodou natrefit... nevim ale ten nápad s kytkou mě přijde moc... Úsměv
Zaznamenáno

Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Květen 2007, 20:15:37 »

škoda, že se sem nepřidala ještě nějaká holka, že bys měl víc názorů, ale mně by pozvání po telefonu připadalo asi lepší, kytka za dveřma je sice úžasnej nápad, ale musel bys spoléhat, že se ozve;
když zavoláš, můžeš si to třeba napsat, měnit u toho barvy a bejt vůbec celej nervózní a celkem nic nehrozí  Úsměv
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Květen 2007, 20:17:25 »

s klubem jsem to zkoušel, nepotkal sem ji tam a ještě mám pár modřin ale to je delší historie  Smějící se
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 24. Květen 2007, 20:44:23 »

Lidi, když nad tím tam přemýšlím, já mám vlastně velkej problém - já se s holkama prostě neumím jen tak nenuceně bavit o blbostech, teda s těma o který mám zájem. Já jim dokážu říct třeba, že je ta nejrkásnejší holka kterou jsem, kdy potkal, ale nedokážu jen tak nezávazně začít rozhovor jakoby o nic nešlo... To je taky důvod proč jsem neudělal něco ve škole, páč já bych dokázal jedině tohle a přidat pozvání, jenže kamarádi mi to rozmuvili, že je to divný ji nekam zvát, když ji vůbec neznám....  Kroutící očima
Zaznamenáno
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 24. Květen 2007, 21:04:01 »

i když mám pindíka tak souhlasím s Marti, že kytka s básní by asi nevyzněly nejlíp a tu holku spíš polekaly, být tebou, tak bych zkusil sehnat si to číslo a napsat nejakou sms, ale ne hned ji nekam zvat, kdyz ani nevi, kdo jsi Mrkající
Zaznamenáno

Věk : 17
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Květen 2007, 21:09:06 »

Ja myslim, ze kytka je super  Mrkající Basen bych tam nepsal, ale nejaka hezka sluvka, treba i aby z toho mohla pochopit, kdo vlastne ses, na konec klidne i to telefonni cislo...myslim, ze by to melo zabrat lip nez telefonat  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Květen 2007, 21:15:24 »

Pozvat holku i když ji neznáš není žádný problém; několikrát jsem to udělal a pokud je ta holka slušná, neměl by to být vůbec problém. Mrkající
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 24. Květen 2007, 21:17:27 »

Nebo k ty kytce nepsat cislo, ale na konec dodat: "...jestli jsi zvedava, kdo jsem, cekam za rohem"  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Květen 2007, 21:31:13 »

Taky bych se pridal k variante s kytkou. Dokazes, ze ses chlap, kterej si je schopen jit za svym a nic ho nezastavi... Provokatér
Basen asi fakt moc, s tim bych spis pockal az ji budes potom ziskavat...
S tim cekanim za rohem; taky me to napadlo jako dobrej napad, ale pak jsem si zase rekl, jestli by nebylo divny, kdyz uz jsem kousek od ni, tak proc jsem to nepredal osobne. Přemýšlím
Zapaklita situace, kazdopadne nezavidim.Smutný
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 24. Květen 2007, 21:40:33 »

No, tak pro to mam jednoduchy vysvetleni...ono precejen se kytky davaji k nejake prilezitosti a ne divce, kterou neznas, to je trochu divny. Takhle to muzes jen jako zajimavy pozvani na rande (oproti telefonatu, smsce, ICQ, ...) a holka to muze jedine ocenit.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Květen 2007, 21:52:49 »

To je taky pravda. Originalita je uzasna vec!
A jak vyresit 'predani'? Zazvonit, polozit zmizet?
Co kdyz nebude doma?! Dobre si pro cekani za rohem zvolit nejake misto, odkud bude na ty dvere alespon trochu videt, ale presto budes daleko. Navic videt primarni reakci je vzdy neocenitelne!!
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 24. Květen 2007, 21:57:09 »

S tim uz bohuzel moc dobre neporadime...nevime podrobnosti...napriklad, jak to vypada u ni pred domem...chi
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 24. Květen 2007, 22:26:54 »

Ja som dal dvom dievcatam kyticu a nikdy to nedopadlo dobre. Raz ma ta baba skoro zabila a potom sa so mnou dlho nerozpravala a druhy krat sice kyticu prijala, aj jej to spravilo radost, ale nikam to neviedlo. Ja by som kyticu nedaval a basnicku uz vobec nie. Vlastna skusenost.
Mozno, keby to este bola len kytica s cakanim za rohom, no porozmyslal by som. Dievcata a celkovo ludia su od prirody zvedavi, som si isty, ze by sa isla pozriet, keby si jej nechal listok.
Ja by som tam surovo zaklopal na jej dvere s tym, ze sa pozname zo skoly, som ten a ten, ze je celkom sympaticka a ci nechce ist na chvilu von. Jeden moj kamos toto urobil, otvorila to jej mama, to dievca nebolo doma, tak si na nu vypytal aspon telefonne cislo a mama mu ho aj dala. Potom si vsak nasiel inu Úsměv
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Květen 2007, 22:40:19 »

Mno abych pravdu řekl tak ted už fakt nevím co udělám  Otázka . Původně jsem si právě říkal že varianta s kytkou jí dá najevo že nejsem nějakej tuctovej balík, ale teď teda nevim. Já jí to prostě chci nějak narovinu říct a hotovo, ne kecat o kravinách a mít divnej pocit, že ona stejně ví o co mi jde, jenom se to snažím neuměle skrývat. Ale jak se zdá holky asi jednání takle narovinu rády moc nemají co?  Podivený
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Květen 2007, 22:48:14 »

Kdyz chces jednat narovinu, tak tak proste jednej.
Vyber vhodnou dobu, seber se, dojdi, zazvon, pockej.
"Ahoj, ja jsem ten a ten, pamatujes, ze skoly? Mrzelo me, ze te tam ted uz nemuzu vidat, tak jsem si rikal..."
Jednej jak stari samurajove. Vsechno zavisi na jednom okamziku. Bud zemru, nebo zvitezim! Provokatér
Rozhodnost!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 24. Květen 2007, 22:48:28 »

No, moje poznamky k tomu:
1) ne kytici jak z prett woman, ale jednu kytku. Třeba:

2) Basnicku, proc ne, jestli jeaspon trosku romanticka Úsměv Ale mozna ne tolik vazne. Spis neco vtipneho bych volil.
Na kavicku,
za basnicku?
Nezasla bys?
Ozvi se mi 906 11 90 50 Úsměv
(pripadne to s tim cekanim za rohem. A nebo pokud chces risknout tak napis: "Cekam na tebe v patek v 18,00 v kavarne na namesti, budu mit zlutou salu. ")
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 25. Květen 2007, 06:34:11 »

Jj, kytici urcite ne. Jen jednu kytku.

Nebo pokud fakt chces, jdi na to rovnou. Zalezi jen na tobe...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 25. Květen 2007, 12:53:23 »

Tak jednaj na rovinu. To bude asi najlepsie. Ono ani tak nezalezi na tom, co povies, ale ako to povies a hlavne aky ma z teba pocit. Bud sam sebou, trochu si ver, uvolni sa, zhlboka dychaj. Hlavne sa nesustred len na to jedno, nevykladaj vsetko usilie a zober si to tak, ze o nic nejde. Ju nezmenis, jedineho, koho mozes zmenit si ty. Takze este raz, uvolni sa a urob to tak, aby mala z toho dobry pocit.
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 25. Květen 2007, 13:42:51 »

Nebo kup ruzi a cekej az vyleze z domu ze jdes nahodne okolo a zastav ji ze jsi dostal kosem a nemas tu kytku komu dat a ze ona je strasne pekna at si ji veme ze ji bude sluset:).....Šťastný pak to nejak okecej a nekam ji pozvi
Zaznamenáno
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 25. Květen 2007, 14:28:13 »

Nebo kup ruzi a cekej az vyleze z domu ze jdes nahodne okolo a zastav ji ze jsi dostal kosem a nemas tu kytku komu dat a ze ona je strasne pekna at si ji veme ze ji bude sluset:).....Šťastný pak to nejak okecej a nekam ji pozvi
tohle bych rozhodně nezkoušel, to potom bude mít pocit, že je až druhá a že když mu to nevyšlo u jedné, že jde hned za druhou ...
Zaznamenáno

Věk : 17
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 25. Květen 2007, 17:47:56 »

A co takle 10 kytek ktery bude postupně sbírat až se dostane za ten roh kde na ni budu čekat  Smějící se
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 25. Květen 2007, 18:03:50 »

Me osobne by to po trech kytkach prestalo bavit Šťastný
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 25. Květen 2007, 18:37:05 »

Ja bych misto vymysleni krkolomnych napadu proste koupil jednu ruzi, zazvonil, predal ruzi k tomu pridal usmev a zeptal se, jestli by takova sympaticka slecna nezasla na kafe a hotovo.
Zaznamenáno

Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 25. Květen 2007, 19:06:16 »

Myslíte že je fakt lepší jenom jedna kytka? Jasně že velká kytice se stužkama, celofánem atd to fakt ne, ale třeba 10 růží svázaných decentní mašličkou? (Já sem strašnej maximalista  Smějící se)
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 25. Květen 2007, 19:46:40 »

Myslíte že je fakt lepší jenom jedna kytka? Jasně že velká kytice se stužkama, celofánem atd to fakt ne, ale třeba 10 růží svázaných decentní mašličkou? (Já sem strašnej maximalista  Smějící se)

A co takhle jedna ruze pri pozvani a pri pripadne domluvene schuzce tech deset ruzi? (co maji vlastne vseci s tema ruzema, vzdyt gerbery a tulipany nebo i jine kvetiny jsou preci take pekne...)
Maximalismus neni spatna vec, ale nic se nema prehanet Úsměv
Hlavne tu nesed a nemudruj, ale uz konecne neco udelej :-D
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 25. Květen 2007, 21:07:19 »

Ma prijde ruze takova zavazna. Jakoze s ni rovnou chces chodit.

Ja bych volil nejakou kytku, takovou spis pro radost. A URCITE jen jednu. Muzes bejt maximalista, ale velka gesta spis odradi. A castecne by to mohlo vypadat jako, ze si ji chces koupit. Cim vic ruzi tim vic ji "nutis"... IMO.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 25. Květen 2007, 22:13:41 »

Hmm.... asi máš pravdu, možná by nebyl špatnej třeba tulipán. Horší však je ta technická stránka, co když nebude doma nebo co když si nějaké jedné kytky na podlaze ani nevšimne  Smutný Zlomyslnej kolemjdoucí si je třeba vezme nebo co já vim, někdo na ni šlápne Úsměv Nemáte nějaké nápady jak tomu předejít pls?
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 25. Květen 2007, 22:21:37 »

Hmm.... asi máš pravdu, možná by nebyl špatnej třeba tulipán. Horší však je ta technická stránka, co když nebude doma nebo co když si nějaké jedné kytky na podlaze ani nevšimne  Smutný Zlomyslnej kolemjdoucí si je třeba vezme nebo co já vim, někdo na ni šlápne Úsměv Nemáte nějaké nápady jak tomu předejít pls?

Tomu druhemu predejdes tim, ze ji to predas osobne s pozvanim. Tomu prvnimu predejit nejspis nejde, ale jdi na to s odvahou a razne, odvaznemu stesti preje...
Zaznamenáno

dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 26. Květen 2007, 07:45:30 »

A co takle 10 kytek ktery bude postupně sbírat až se dostane za ten roh kde na ni budu čekat  Smějící se


bych si myslela, že jsi psychopat...jedna stačí
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 26. Květen 2007, 13:26:14 »

To snad ne... Nevěřim, co to tady řešíte. Vážne, to snad neni možný. I takovej balič jako Lee se toho účastní Šokovaný.

Frischi, nechci machrovat, před maturitou jsem na tom byl s holkama mizerně(v mým případě 0, nic), ale měl si nějakou, abysme měli jasno?

Nevymejšlej chujoviny, pokud nejsi šoumen (jakože asi, jinak by ses neptal), tak se to vyprdni a sežeň si číslo. Než dojde na schůzku tak lov holky na ulici, jak píše Qark, ať si zlepšíš sebevědomí a trochu se otrkáš. Žádný výhovorky! Styď se

A budu k tobě tvrdej, myslim, že nemáš moc šancí, podle toho, co tu vidim. Ale nenech se tim odradit! Naopak, nakopni se a dělej se sebou něco. Rozhodně neřeš takový nesmysly, jako kolik a jakejch kytek... Projel jsem to

Co myslíš? S kým bude holka chodit-s tím, kdo 100let na fórech na netu vymýšlí JAKOU kytku jí dá, JAK jí předá, popř. kolik těch kytek bude, A NEBO s někým, s kým jí je dobře, rozumí si s nim, je vtipnej, sám sebou...
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 26. Květen 2007, 14:40:31 »

Mno, před maturitou tady má ona, já sem ve druháku, aby bylo jasno. A upřímě moc zkušeností nemám, proč bych to tajil... Jenomže vím že mám 1 šanci a tak přemýšlím jak jí nejlíp využít abych si pak nemusel vyčítat, že jsem mohl udělat něco lepšího místo telefonu  Kroutící očima . Samo že Qarkovi rady sou skvělý a nažím se podle nich řídit, ale to že člověka ostatní vnímají tak, jak na sebe nahlíží on sám, jsem věděl už dávno a já sám sebe vidím (věř nebo ne) jako člověka kterej se holkám líbí, jakkoliv to zní možná namyšleně a rozhodně se nebojím říct holce že se mi líbí, ale zatím sem nenarazil na takovou, která by mě tak moc oslovila, proto to řeším a ptám se. Jednoduše asi takle, ve škole jsem moc příležitostí neměl a pár sem jich přiznávám taky promarnil, tak se ptám co ted. Ve škole už ji nepotkám. Tefelon, to je tuctové a nudné.

« Poslední změna: 26. Květen 2007, 14:51:59 od Frish » Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 26. Květen 2007, 15:36:37 »

Mno, před maturitou tady má ona, já sem ve druháku, aby bylo jasno. A upřímě moc zkušeností nemám, proč bych to tajil... Jenomže vím že mám 1 šanci a tak přemýšlím jak jí nejlíp využít abych si pak nemusel vyčítat, že jsem mohl udělat něco lepšího místo telefonu  Kroutící očima . Samo že Qarkovi rady sou skvělý a nažím se podle nich řídit, ale to že člověka ostatní vnímají tak, jak na sebe nahlíží on sám, jsem věděl už dávno a já sám sebe vidím (věř nebo ne) jako člověka kterej se holkám líbí, jakkoliv to zní možná namyšleně a rozhodně se nebojím říct holce že se mi líbí, ale zatím sem nenarazil na takovou, která by mě tak moc oslovila, proto to řeším a ptám se. Jednoduše asi takle, ve škole jsem moc příležitostí neměl a pár sem jich přiznávám taky promarnil, tak se ptám co ted. Ve škole už ji nepotkám. Tefelon, to je tuctové a nudné.



Je to tuctové a nudné ale naprosto normální... Zatímco ta kytky mi přijde zbytečně riskantní, to by tě fakt musela baštit. Prosím tě vykašli se na klišé typu "je to riskantní ale jdu do toho!!!". Holky nemaj rády, když je někdo uhání kytkama, když se jim snaží vetřít těmahle trikama jak z romantickýho filmu. Na druhou stranu, jestli si teda věříš (po pravdě mi přijde, že zas tak ne, ale třeba je pravda jiná-soudím jen podle tohohle topicu), víš o sobě, že jsi extrovert, dokážeš lidi pobavit a tak, tak to zkus přes tuhle odlehčenou, humornou stránku. Jednu kytku a nazdar. K tomu samozřejmě úsměv a pro slečnu moc příjemná konvezace. Žádný pugety a k nim dlouhý vyznání.
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 26. Květen 2007, 21:11:57 »

Hmmm, jako je pravda, že já s tím moc zkušeností zatím nemám Smutný . Ale příjde mi, že když jí napíšu, tak budu jeden z těch balíků, kteří měli možnost ji oslovit osobně, neudělali to a pak si schnání přes kamaráda číslo a píšou SMS. Možná to vidím zkresleně, ale podle mě takového kluka holka hned odepíše  Smutný

Btw co bys jí teda napsal? "Ahoj, já jsem ten a ten, jsi moc hezká holka a chtěl bych tě pozvat na kafe."?

To přece může udělat úplně každej  Podivený
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 26. Květen 2007, 21:42:00 »

To mas pravdu ze muze, ale nikdo to neudelal. Budes prvni, kdo k tomu sebral odvahu, je to jen o pristupu... Úsměv
Zaznamenáno

Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 26. Květen 2007, 22:25:45 »

To přece není o odvaze, ukaž mi kluka kterej o holku opravdu stojí a neudělá nic... To by byl přece sám proti sobě. Já bych ten mobil klidně hned chytil a napsal, jenomže pokud tohle neklapne tak si budu říkat, tamto by určitě klaplo  Smějící se Kdybych měl 2 pokusy tak vyzkouším oboje. Odvahu potřebuje někdo kdo riskuje, já přece mám 1 pokus a nevyužít ho tak sem největší vůl pod sluncem  Vykřičník

Každopádně už mě to tlachání nebaví, já si prostě hodím korunou  Kroutící očima
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 26. Květen 2007, 22:43:32 »

To přece není o odvaze, ukaž mi kluka kterej o holku opravdu stojí a neudělá nic... To by byl přece sám proti sobě. Já bych ten mobil klidně hned chytil a napsal, jenomže pokud tohle neklapne tak si budu říkat, tamto by určitě klaplo  Smějící se Kdybych měl 2 pokusy tak vyzkouším oboje. Odvahu potřebuje někdo kdo riskuje, já přece mám 1 pokus a nevyužít ho tak sem největší vůl pod sluncem  Vykřičník

Každopádně už mě to tlachání nebaví, já si prostě hodím korunou  Kroutící očima

Ja myslim, ze by ses docela divil, kolik je lidi, co se boji holku i oslovit, natoz ji nekam pozvat. Kazdopadne delas dobre, ze uz te nebavi tlachat, proste jdi a udelej to prvni co te napadne, zhusta to byva to nejlepsi, co muzes udelat.
Zaznamenáno

Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 27. Květen 2007, 04:23:21 »

Jo...rozhodne uz neco udelej a moc to nekoumej. Ja sem pred nedavnem stal pred jednim dost zasadnim rozhodovanim a bylo mi jasny, ze se musim proste nejak rozhodnout a ze tak jako tak budu svyho rozhodnuti litovat, takze sem si proste rek: hej, uz neco udelej, ale pak si hlavne nerikej, ze to, cos neudelal by bylo urcite lepsi...udelal si prece to nejlepsi.

Takze moje rada bude stejna...pro neco se rozhodni, treba i tim hozeni korunou, ale pak si nevycitej, zes to udelal spatne. Vyber si jednu cestu a vydej veskery usili na jeji realizovani, nez na zbytecny premejsleni o nerealizaci ty cesty druhy.  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 27. Květen 2007, 10:14:14 »

Samurajske prislovi: "Ucin rozhodnuti do sedmi nadechu."
Primarni spontani napad byva nejlepsi...
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 27. Květen 2007, 21:41:34 »

ACH JO! Smutný Sem spoléhal, že jeden kámoš její číslo bude na 100% mít a on ho nemá, lol, tak myslím že bylo rozhodnuto za mě!

Já se na to vykašlu, už jsem si říkal že napíšu a kašlu na to. Zjistil jsem že jezdit za ní 20 kiláků se mi moc nechce Šťastný , ale už sem si slíbil, že tuhle  holku nenechám jen tak odejít. I odmítnutí je lepší než pocit, že jsem nic neudělal takže co... Jdu se jí natvrdo zeptat. Tak mi všichni popřejte GL, pohřeb bude co nevidět  Smějící se
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 27. Květen 2007, 21:45:04 »

Hlavne tam nechod uz predem pripraveny na odmitnuti, nebo se ti to vazne stane. Proste bud svuj, chovej se prirozene a bud to vyjde nebo ne, to uz neni na tobe, ale na te slecne. Kazdopadne ti preju hodne stesti, pohrebni kvetiny ti pripadne poslu PM  S jazykem
Zaznamenáno

Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 27. Květen 2007, 21:50:22 »

ACH JO! Smutný Sem spoléhal, že jeden kámoš její číslo bude na 100% mít a on ho nemá, lol, tak myslím že bylo rozhodnuto za mě!

Já se na to vykašlu, už jsem si říkal že napíšu a kašlu na to. Zjistil jsem že jezdit za ní 20 kiláků se mi moc nechce Šťastný , ale už sem si slíbil, že tuhle  holku nenechám jen tak odejít. I odmítnutí je lepší než pocit, že jsem nic neudělal takže co... Jdu se jí natvrdo zeptat. Tak mi všichni popřejte GL, pohřeb bude co nevidět  Smějící se

Tak se hlavně těším na výsledek. Jinak osobně bych ti poradil jí někde odchytit, chodit za ní domů mi přijde možná trochu invaze za určitou hranicí... Nevim... I kdybys měl čekat před barákem...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [Vše] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS