Můj boj ( příběh introvertův )

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
10. Květen 2024, 06:12:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Můj boj ( příběh introvertův )
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Můj boj ( příběh introvertův )  (Přečteno 27565 krát)
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 24. Listopad 2007, 17:52:21 »

Ja bych to bral vsemi 20ti Smějící se

jinak - nejsem vubec stydlin, jsem asocial
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 24. Listopad 2007, 18:00:55 »

Jak jste se tady bavili o tý diskotéce tak třeba já bych tam v současné době chodil moc rád, jenže my nějak "odpadli" lidi se kterýma sem tam chodil (oni buďto seděj radši doma u pc - což nechápu, nebo jsou nemocný) Podivený Tak nevim Kroutící očima  Říkám si, že tam půjdu sám, ale radši tam jdu s někym s kým mohu i pokecat Směrovka btw je mi to příjemnější, cítim se jistější... Mlčím No to byla jen taková moje zpověď  Stydlivý Znepokojený
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 24. Listopad 2007, 18:38:20 »

jinak - nejsem vubec stydlin, jsem asocial
já taky. ale to je dáno jenom tím, že lidi okolo nás stojí dle naší percepce za hovno. nicméně ne všichni. zeptej se jich  Mrkající
a taky je to příliš levná výmluva pro tebe, aby jsi s tím nic nedělal  Mrkající

ad Jordan: sám je to zlý. s tím taky něco udělej, brachu. se domluv tady s někým na fóru ... vlastně na to teď půjdu sám podobným stylem, ale hodím si novej thread.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 25. Listopad 2007, 12:36:35 »

Citace
ja jsem docela spokojeny a vicemene mi nic nechybi, teda az na tu slecnu

a jak si docilil toho ze to ze nemas slecnu nedela vsechno ostatni zcela nedulezite / nezajimave?

me jsou davany 2 naprosto protichudne rady:
1)Neres porad co ti nejde, a zabyvej se tim co ti de, ono to casem prijde samo
2)musis do toho "prastit"
ehmmm....
No jednoduse, nespatruju v tom ucel moji existence. Mam i svuj zivot a svoje zajmy, ktere me bavi. Myslim si, ze tobe to nejde, protoze nad tim moc premyslis a nejsi uvolneny. Ja jsem se na radu okoli zaridil podle rady c.1 a jak uz jsem psal vyse, jsem opravdu celkem spokojeny, tedy az na ten fakt, ze jsem sam.

Trpaslik + 0254, když jste Pražáci, utvořte domácí tým o dvou a běžte spolu zkusit nějaký balící věty, techniky, triky na slečny tam venku.
Jestli jste stydlíni, můžete na to jít opatrně -- třeba 20 oslovení každý za jednu "misi" a příště to pomalu zvyšovat.

Na tohle ja nejsem, nikdy jsem slecny nebalil zadnymi triky a technikami. Prvni slecna vyplynula sama ze situace a byl z toho petilety vztah, druhe slecne jsem na rovinu rekl, ze se mi moc libi a chci s ni nekam jit a taky to vyslo. Baleni "na ulici" nebo "v MDH" neni pro me. Uvedomuju si, ze tim nejspis prichazim o prilezitosti, ale jak jsem rekl, nespatruju v tom stredobod vesmiru.

Taky to muze byt tim, ze diky tomu, ze jsem opravdu casove zaneprazdneny, tak na slecny mam leda tak naladu jako na postelove rozptyleni. Prijde mi docela nefer, ze bych na onu Slecnu nemel skoro vubec cas a stejne by to slo k sipku.
Zaznamenáno

0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 25. Listopad 2007, 12:53:23 »

Citace
Prvni slecna vyplynula sama ze situace a byl z toho petilety vztah, druhe slecne jsem na rovinu rekl, ze se mi moc libi a chci s ni nekam jit a taky to vyslo.

toz to se pak nedivim kdyz uz si s nejakou neco mel, a jesta navic s nejakou kterou si fakt chtel.
Je dost pravdepdoobne ze kdybych neco takoveho zazil* tak bych taky prestal mit pocit ze sem nejak zasadnim zpusobem zavady a ze s tim musim za kazdou cenu neco udelat, a mohl bych se venovat najakym poradnym smysluplnym a zabavnym vecem ktere mi jdou.

* - aby to zas nekdo blbe nepochopil, nemysle sem kdybych se s najkou vyspal, ale kdybych si dokazal ze jsem schopen v vyvolat lasku v nejake holce ktere si vazim.
« Poslední změna: 25. Listopad 2007, 12:56:50 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 25. Listopad 2007, 12:56:22 »

No jednoduse, nespatruju v tom ucel moji existence
---
Baleni "na ulici" nebo "v MDH" neni pro me.
Jasně, kdyby jsi to měl za cíl, byl bys pěkně omezenej na jednu věc. Mi je třeba cílem stát se o hodně lepším člověkěm, velkým dospělým chlapem -- a jeden se tak stane úsilím, že bude pěkně překonávat překážky, které jej omezují. Ono některý to balení je krásný na tom, jaký "challenge level" to dokáže (pro mě teda  Šťastný ) vytvořit. Není nic lepšího, než si před sebe postavit svoje strachy a pěkně je zmlátit, redukovat z obrovských na směšné. Jsem si jistej že stejnýho efektu docílíš třeba pěkně těžkou prací, nebo čímkoliv, co zabírá na tebe.

Takže jen koncept, vklidu.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS