Jak na ní=o)??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:54:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na ní=o)??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na ní=o)??  (Přečteno 5434 krát)
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 10. Květen 2011, 14:42:53 »

Zdravim

Tak po nejake dobe opet pisi:).Nazev hovori jasne jak na jednu slecnu.. :)Se slecnou sem se seznamil pres Fejsko,sou to tak 4 dny.Zaclo to tak asi jako je v dnesni dobe moderni.Pridu vecer z prace na fejs a koukam nedko me stouchnul,kouknu,a tam bomba holcina,fakt nadherna na muj vkus az moc.NE Nezdálo se mi to Šťastný.Tak sem si rekl proc ne,tak sme se zacli stouchat.Po par hod intenzivniho stouchani uz mi sem si rekl proc ji nenapsat:)kdyz me stouchla jako prvni, tak ma mozna zajem se seznamit:DPotvrdilo se napsala,a ten večer sme si bezvadně popovídali,zasmály:)což sem nejak necekal.Pochvalila mi fotky,boty ze sou luxusni,a ze na me narazila nahodou.Dokonce rekla ze doufala ze budu fajn a ze si budeme rozumet,a ze je rada ze se nesspletla..coz bylo moc fajn:)..No ukoncil sem to byl sem dead,samozřejmě sem se těšil,až si znovu napíšem o víkendu.Jenomže o víkendu se mi tragicky zabily 2 kamaradi,takze sem ztoho byl na vetvy a na nějakou konverzaci o víkendu nebyla chut, takze sem ji jen stouchal,ale nepsal ani ona mě nepsala..Vcera kdyz uz sem to zdibec rozdejchal sem si rekl ze ji napisu..Muzu rict ta konverzace byla fantasticka :)vod 10 večer do 4 do rána Šťastný, a rec nestala,byla sranda,malinký rejpání:Ddo sebe rekl sem ze se mi vo ni zdalo(zadny prasarny)jen vtipnej sen, takze sme ten sen rozebrali no proste paráda:)psala že zlobim když sem rejpal malinko,a ze se ji libi kdyz si prosadim svoji:)no jasný mno sem hold 20%anděl a zbytek ten zlobivej kluk ,ale na todle holky brali na to že sem prostě ten typ ne zrovna hodnýho klučíka.Rad miluje adrenalin zivot a holkama se chci omotavat primo :DSem po rozchodu,takze ted moc tak nebejcim...Jenze kamen urazu ted nevím co dal,,jelikoz nejak nevypadalo ze ma zajem se o me neco dozvedet,neptala se co delam,apd.mozna je to este moc brzo mluvily sme dvakrat a pokazdy to bylo super,ale když ja se častecne zajimal co dela nebo jestli pracuja,a od ni nic no nevim nechci ztoho delat drama ale zas nechci prosvihnout nejakej okamzik.Měl bych ji nekam pozvla ven na zmrzku nebo tak,ale vtom je moe paličatost,když prostě od holky nevidim malej zájem,tak je to pro mě zabitý prostě nechci,a začnu si říkat že to nema cenu a dost se tim myslim ochuzuju :roll:takže co ted?Prosel sem si tu hodne clanku,ale jak rikam hodne vtom hraje stydlivost no jo Vaha:Dmimochodem ona je taky Vaha takže si dost rozumýme jak ve srandě tak v názorech a oba sme pěkny paličaci potvrdila mi to:D:)..její 20 a mě 21..takže ted se nejak vtom motam nevim co dělat..

Jinak bych se chtel zeptat co znamena kdyz mi kamaradky omílaj že mam na holky na HIGH LVL...že kdybych byl eště víc drzejší než sem ted:)sem dost drzel ale prej eště trošku víc:)tak bych prej měl každou na kterou si ukážu:-/prostě sem se divil proč to řekli neznaj se,ale obě řekli pomalu stejnou věc...nevěděl sem moc co na to říct mno...

Děkuji za rady... Úsměv
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Květen 2011, 16:35:41 »

Napíšu Ti to krátce. Musíš ji co nejdřív vytáhnout ven. Včera už bylo pozdě...Proč si psát po nějakym facebooku, když si spolu můžete popovídat pěkně na živo. Mám zkušenost, že jsem si psal s jednou holkou, po netu strašná sranda, ale v reálu hrůza a děs, byla strašně nekomunikativní.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Květen 2011, 05:45:41 »

Pokud sama neprojevila zájem, tak ji ignoruj.
Až se ti sama ozve, pak je teprve čas ji pozvat ven. Kdyby z toho mělo být něco víc, tak si stanovuj pravidla jaké chceš, aby to bylo už od začátku. Nebo budeš program pak už vymýšlet po celou dobu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Květen 2011, 22:18:20 »

Rozhovor po icq, nemůžeš brát vůbec za směrodatný!

Je to zdroj zábavy. Holky to tak berou.

Proto ani ty nemůžeš říct, zda ta holka je tak stydlivá, nebo s tebou nechce nic mít, že se tě na nic neptá.
Setkal jsem se s obojím.

Ohledně toho vyššího lvl je to shit-test, ale přirozený, holky testujou tvoji value a seběvědomí...

Takže opravdu nezbývá než ji vzít ven a už při tom návrhu uvidíš, na čem jsi...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Květen 2011, 11:44:40 »

Rozhovor po icq, nemůžeš brát vůbec za směrodatný!

Je to zdroj zábavy. Holky to tak berou.

Proto ani ty nemůžeš říct, zda ta holka je tak stydlivá, nebo s tebou nechce nic mít, že se tě na nic neptá.
Setkal jsem se s obojím.

Ohledně toho vyššího lvl je to shit-test, ale přirozený, holky testujou tvoji value a seběvědomí...

Takže opravdu nezbývá než ji vzít ven a už při tom návrhu uvidíš, na čem jsi...

Ale že zrovna 2 kamarádky mi todle řeknou obě ve stejnej den,a ktomu bych snima nikdy nic nechtěl mít?:)no moc hezky:)..Jinak k tématu.Se slečnou sme se si psali i v uterý bylo to moc fajne :)mimochodem napsala první,to bylo nejpíš tim že sem jí v pondělíí řekl že by se taky mohla ozvat ona:DTakže se ozvala,bral sem to jako, že kdybych jí neřekl,tak nenapíše páč jí vůbec neznám nic:)Jenže ve středu přišel zlom.Slečna napsala znovu, a to sama od sebe aniž bych jí něco ve středu říkal,no koukal sem jak puk:D.Během parádního pokecu sem se dozvěděl že od pondělka, během toho rozhovoru do 4 do rána na mě slečna malinko víc myslí a že jak sem jí vyprávěl otom snu,začíná být na mě závislá malinko, že by ráda postoupila u mě někam na vyšší lvl a že je jen na mě kam jí budu chtí posunout:)bylo to moc hezký po rozchodu něco takovýdle ho slyšet vám řeknu, i nenápadně se myslim zeptala jestli nikoho nemám nebo nikoho nenabaluju,že je jí to blbý mi to takhle říkat,ale že je to pravda:)..Samozřejmě nejdřív sem si myslel že si dělá srandu,jenže nejspíš ne páč my napsala,proč by mi psala takový slohy na fcb kdyby to nemyslela upřímně:)No zíral sem jak tele=o)..No nečekal sem na nic páč nevím co víc bych chtěl,a pozval jí ven,souhlasila moc ráda=o)..takže co si otom myslíte?....Děkuji za odpovědi..
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Květen 2011, 14:49:45 »

Počkej na to vaše setkání a pak napiš...Potom si teprv bude možný něco myslet.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Srpen 2011, 11:07:37 »

Vahy jsou největší extroverty z celeho zvěrokruhu.
Po hacebooku se  šťouchají lidé v 10 možná ještě v 15 letech,
ale ne ve 20 letech.
Pokud máte potřebu se šťouchat, tak doporučuji to dělat
na živo.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS