můj problém

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:32:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  můj problém
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: můj problém  (Přečteno 2956 krát)
Reuma

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 07. Srpen 2009, 21:30:44 »

Zdravím všechny
Vzhledem k tomu, že pro mě nikdy nebylo lehké se komukoli svěřit, tak se předem omlouvám, pokud moje vysvětlení a psané podání bude krapek nesrozumitelné.
Mám jak už jsem napsal nahoře takovej můj problém.
Mě je 21 jí 18.Nevídáme se moc často,spíše příležitostně.
Poprvé jsem Ji viděl asi před dvěma roky, protože je to dcera mého bývalého učitele TV tak jsme se nějak dali do řeči,protože jsme nebyli sami, tak jsme si nějak nestihli vyměnit čísla...nějakou dobu jsem jí neviděl.Asi po 3 měsících jsme se potkali v autobuse a dali opět do řeči.Konverzace nestála prostě normální rozhovor.Doprovodil jsem ji domů a dali jsme si na sebe kontakt.Dva dny potom jsme se dohodli, že vyrazíme na brusle(v létě), tak jsme se ještě s pár kamarádama a kamarádkama vyrazili a užívali si to.Když jsme už zůstali jen sami dva, tak jsme se dohodli, že si to musíme zopakovat.Nějakou dobu jsme se pak neviděli léto uteklo a na brusle už pak nebylo počasí.Přes zimu jsme se párkrát potkali, pokecali atp... a letos v létě se nemůžeme shodnout na datumu protože já chodím do práce a nemůžu pořád a ona protože je sportovní typ, tak je tuhle na soustředění, tuhle na horách.Teď jsem vám nastínil náš vztah.
V čem je ale zakopanej pes?
No v tom, že já na ní nemohu přestat myslet, ať dělám co dělám(takhle je to po celé ty dva roky).Ona má ale přítele,je s ním už taky asi půl roku, rok.Potřeboval bych poradit, co dál.Strašně rád bych byl s ní.Nechci ale dělat něco ukvapeného abych ji náhodou neztratil úplně, kdyby to nevyšlo.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Srpen 2009, 21:48:09 »

Tak si přečti článek od Qarka:
Kód:
http://www.qark.net/clanek/baleni-zname-holky-a-dobre-kamaradky
a je tam taky jak přebrat holku někomu
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS