Nasbíráno pár IZ,ale jak to nepodělat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Září 2024, 20:00:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nasbíráno pár IZ,ale jak to nepodělat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Nasbíráno pár IZ,ale jak to nepodělat?  (Přečteno 16197 krát)
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« kdy: 22. Březen 2009, 16:10:22 »

Abych celou věc uvedl,tak bych měl nejdříve popsat situaci ve které se nacházím.Studuju vejšku prvnim rokem,ale jsem starší než všichni moji spolužáci.Nikdy jsem se o holky moc nezajímal,protože mi připadalo,že na to prostě nemám.Po příchodu na vejšku se rozkřiklo,že už jsem studoval jinde a že bych asi neměl bejt takovej zajíc,jako ostatní. Z toho důvodu se na mě holky začly "tlačit" jaksi samy od sebe.Nelenil jsem a našel si na netu nějaký rady ohledně balení(tedy qark).
První známost na sebe nenechala dlouho čekat a já jsem po vzoru Qarkových "návodů" sbalil jednu super kočku z ročníku.(ikdyž si myslim,že to spíš bylo naopak).Ta se po čase ukázala, jako naprosto neideální partnerka,měla totiž kluka,kterého nechtěla opustit,zároveň chtěla mě.
Po cca 2 měsících jsem se přes rady na foru do ní totálně zamiloval a nechtěl jsem ji ztratit,čímž jsem si paradoxně napsal ortel a do týdne bylo po chození.
Z této situace jsem byl tak zničený,že jsem se rozhodl něco s tím udělat a tak jsem začal číst knihu HRA.Dozvěděl jsem se o tom,jak v ženě vzbudit zájem,jak si ji získat,jak oslovit.Co je to IZ a tak dále.
Asi po 14 dnech čtení (cca v půlce knihy), jsem byl pozván na oslavu narozenin,kde se objevila super spolužačka,která se kamarádí s mojí bývalou(viz výše),ale přitom jí absolutně nesnáší(tedy alespoň to říkala a z gest je to i vidět).Zkusil jsem na ní nějaký negy a takový ty pohledy stylu,jo kočko,ty víš,že bych tě chtěl,tak pojď Šťastný Začala se mnou komunikovat,koukala se mi do očí a já si začal konečně všímat těch IZ.
Pak jsem jí zaslechl v mé přítomnosti mluvit o svojem klukovi,že se jí zdálo,že se s nim rozešla,a že už má konečně pokoj.(IZ)Když jsem se k ní přiblížil,tak jsem si všimnul,že má piercing v jazyku a zeptal jsem se,jestli to bolí,řekla,že ne a od tý chvíle si s nim začala hrát,tak aby to bylo vidět.(IZ)Nakonec řekla,že už musí domu,že má nějaký povinnosti,ale že se jí nechce,ale musí.(IZ?)Tak jsem jí nabídnul,že jí doprovodim,a po cestě si u baru koupim pivko.šel jsem napřed a ona mě najednou zezadu chytnula okolo pasu(IZ).Tak jsem si z ní udělal srandu a řekl jí,aby mi objednala pivko,že si ho zaplatim,zajímala mi její reakce a ona mi řekla,že mi ho klidně koupí.To jsem jí hned zakázal,ale nechal jí ho objednat,zaplatil jsem si ho sám,ale jasný IZ.Pak odběhla,protože si něco zapomněla a já čekal u baru,že jí řeknu aspoň ahoj.Přišla ke mně na vzdálenost půl metru a řekla,že už musí,ale na něco čekala.Tak jsem jí řekl,že mi slíbila,že se mnou pujde na kafe.Ona řekla že můžem jít kludně zítra.Dal jsem jí svuj telefon,aby mi dala vědět ona,protože jsem to předtim četl ve Hře.Pak jsem byl připravenej na to,říct si o polibek na tvář,ale než jsem se stihnul natočit,už mi ho sama dávala(IZ jako hrom),pak odešla a prozvonila mě asi tak do dvou hodin,po odchodu.
Druhej den jsem si řikal,jo to bude super a byl jsem nadrženej jak nikdo.Jenže v půl devátý ráno SMS,že zapomněla na bratrancovi narozky a že to padá.Byl jsem hrozně zklamanej a napsal jsem jí,že jsem se těšil,což byla asi chyba,ale nevěděl jsem jak zareagovat.
No a teď nevim jak dál, chci jí sbalit,ale začínám se do ní zase zabouchávat a pak přijde to na čem vždy vyhořim, přehnanej zájem.
Takže jakbyste postupovali vy????
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Březen 2009, 16:52:40 »

- Chce to hlavně jednat s klidnou a chladnou hlavou. Pokud ti o nic nejde dokážeš bejt přirozenej, zábavnej a uvolněnej (třeba pokec se starší prodavačkou...). To je to, o co holky stojí. Pro mě docela dobře zabírá, dostat se ze svý hlavy, představit si že jsem nezávislý pozorovatel a sleduju sebe a svoje chování z perspektivy někoho jiného. Potom si člověk uvědomí spoustu věcí které dělá nebo udělal špatně, popřípadě dobře a dokáže situace vyhodnotit bez toho aby ho ovládaly emoce.

- Pokus se prostě jednat přirozeně, chovej se jako chlap co ví jakou má cenu a nezoufá si celý dny při myšlenkách na ní. Pokud jsi četl "Hru" , tak bys měl vědět co je to CaF, doporučoval bych tenhle postup.  Úsměv

- Pokud jde o to, že jsi jí řekl že jsi se těšil, nevnímám to jako nějakou chybu. Jsem lidi a ne stroje, holky chtěj mít pocit že je o ně zájem (samozřejmě všeho s mírou).
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Březen 2009, 16:57:17 »

Na tvem mistě bych nehledal v každé větě okamžitě IZtko i když samozřejmě to IZ byt muže..
Hru sem dneska dočetl (před 14 dny sem jí začal číst)  a docela mi pomohla.Nemužu ale řict, že naprosto ve všem něco bylo zkreslené
v ramci jiné země (USA)  a převážne clubgame..Nicméně není na škodu něco si z te knihy vzit k dobremu, probudit v sobe chut zlepsit se..

K te holce: kdyz te chtela pozvat na pivko mel si rict ze jo, odmitnuti je sice gentlemanske ale pripada mi ze si tim snizujes hodnotu..Mozna ze se pletu a podal si ji to zajimavou formou, jen takova malickost. A ten telefon sis měl vzit ty od ni.. risk je zisk sice, ale presto bych to chtel mit "na haku" a mit jeji cislo pro pripad...
A jak postupovat? ta holka ti zato nestoji kasli na ni a najdi si jinou..nevaz se..GL
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Březen 2009, 17:06:41 »

To se mi líbí tohle stanovisko,jenom si nemohu vspomenout na to CaF.Jde o to,že když s ní mluvim,tak je to snad v pohodě,ze všeho si dělám srandičky,používám negy,ironii atd. Problém je třeba,když jí chci někam pozvat prostřednictvím sms.Ale asi začnu spíš telefonovat.A pak při tom rande je to taky celkem v pohodě,už se mi teda stalo,že jsme si neměli co říct,ale když tam to jiskření je,tak to pak odsejpá a u týhle mám dobrej pocit.Jenže jak pak sklouznout z randění někam jinam?
Prosím rozveď to CaF!
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Březen 2009, 17:18:39 »

-No ,takhle ,já její číslo už měl,a tohle jsem udělal v rámci hry(a taky jsem neměl kredit,takže jsem nebyl za trapáka,že bych jí neprozvonil) Šťastný.Na pivko mě pozvala,ale já jí řek,že kupovat mi nic nebude,ale může mi ho objednat,což bylo myslim si spíš demonstrování své ceny.Taky jsem chtěl zazářit v tom směru,že se mnou se nudit nebude,kdo vymyslí takovou kravinu,že by mu měla holka u baru objednávat pivko.


-Pak jsem si trochu všimnul jedný věci,nemůžu říct,že to je pravidlo a určitě to neplatí na nějaký fiflenky urážlivý,ale čim víc jsi jakoby chlap a chováš se k tý holce tak trochu,jako k věci, tak tim víc ti zobou z ruky.Ale je to divný,vždy jsem se snažil být spíš gentleman(z toho taky asi vyplývá,to že jsem si to pivko nenechal koupit) Úsměv

-Každopádně bych chtěl znát váš názor
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Březen 2009, 17:52:37 »

- CaF znamená chovat se vtipně, zábavně a přidrzle. Prostě s ní flirtuj, bav se, nezapomeň na kino a uvolni se. Komunikace a balení má bejt hlavně zábava, tak z toho vycházej. Úsměv

- Chovat se k ní jako k věci bych nedoporučoval, mezi tímhle a chováním se jako chlap je rozdíl. Doporučuju " jak se stát alfou" , je to tady v sekci e-books, tam je mužské chování popsáno perfektně a myslím si že člověku to dá víc než "hra".

- Jinak pokud ses choval jako gentleman, je to velký plus. Mluvím z vlastní zkušenosti když říkám, že dívky ocení pokud jim otevřeš dveře, pustíš je do nich první a podobný klasický gentle-gesta. Nevypadáš pak jako buran... Mrkající
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Březen 2009, 20:27:41 »

- CaF znamená chovat se vtipně, zábavně a přidrzle. Prostě s ní flirtuj, bav se, nezapomeň na kino a uvolni se. Komunikace a balení má bejt hlavně zábava, tak z toho vycházej. Úsměv

- Chovat se k ní jako k věci bych nedoporučoval, mezi tímhle a chováním se jako chlap je rozdíl. Doporučuju " jak se stát alfou" , je to tady v sekci e-books, tam je mužské chování popsáno perfektně a myslím si že člověku to dá víc než "hra".

- Jinak pokud ses choval jako gentleman, je to velký plus. Mluvím z vlastní zkušenosti když říkám, že dívky ocení pokud jim otevřeš dveře, pustíš je do nich první a podobný klasický gentle-gesta. Nevypadáš pak jako buran... Mrkající

Přesně tak, Isilwen ti to shrnul  Mrkající
knizka "jak se stát alfou" je uzitecnym pruvodcem a spolecne s "hrou" ti da opravdu mnoho..
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Březen 2009, 21:04:36 »

Největší chyba je nic nedělat, ale hned za tím figuruje nadměrný studium PU matroše. Budeš mít našprtanýho fůru materiálu, ale v důsledku ti to bude k ničemu, protože budeš pořád přemejšlet nad "teď měl bejt neg, tady cocky and funny, tady ..." a ta holka to pozná...
Zde je graf:
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Březen 2009, 22:14:49 »

Když tě prozvonila dost brzo po srazu a celkově v průběhu večera dala hodně IZ, tak ta oslava narozenin bratrance nebude výmluva... Takže klid, ta holka se bránit balení nebude... Pokud to nepohnojíš panikou a budeš pokračovat na stejně pohodové vlně jako doteď, tak to půjde snadno, protože ti nejspíš trochu pomůže i ona...
Na té oslavě ses choval pohodově a byl jsi svůj => to je mnohem lepší přístup (i holky ho cení víc), než kdyby ses pokoušel aplikovat nějaké složitější poučky které by nevycházely z tvé osobnosti (potom by to nesedělo)... takže můžeš být celkem v klidu Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Březen 2009, 00:29:41 »

to king666: Paráda,to jsem přesně potřeboval,takovouhle podporu.Zkrátka teď už jen nepodlehnout panice a bejt furt normální,jako doposud.S tim, jaks psal o tech narozeninách bratrance jsi mě taky potěšil,protože já to bral ,jako výmluvu, k tomu,že si tu schůzku rozmyslela.Prostě jsem si nebyl jistý.Na druhou stranu proč by dávala najevo zájem,že?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Březen 2009, 08:32:17 »

Milý HonzoR:-) tvůj přístup byl super, rozhodně tuhle holku hned nezahoď, ale lehce si s ní pohrát můžeš. Myslím to tak, že když ji hned skočí kolem krku, nebude si toho vážit. Takže zkus zapojit klidně triky ze hry, ale nepřemýšlej kdy udělat tohle a kdy tamto, protože tys už ji prakticky sbalil.... skoro celá hra je jen o fázi balení.

Třeba co se mi hodně líbí, tak když se holka rozjede, začne se tě dotýkat, tak přidrzle ji lehce odstrčit a říct, že to bude za 50 nebo tak něco. na tohle všechny holčiny zatím reagovaly smíchem.

Jinak tvoje SMS, že je ti to líto by mohla vyznít AFC, ale stejně tak upřímně a co holky ocení ve vztahu je upřímnost.

A nakonec to s tím kupováním piva. Třeba to byl od ní shittest a kdyby sis ho nechal koupit, mohlo to dopadnout jinak a třeba je to holka, která nemá žádnej bitch shield, není to kravka a nemusíš se k ní dokopat přes 30 shittestů a fakt se ji líbíš.

Ale nikdy není nic ideální, takže nezavírej ve vztahu oči a přešti si knihu "Jak se stát alfou"
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Březen 2009, 14:10:43 »

Ok,nemám ještě dočtenou hru,ale ten konec se mi dá už být slabej,třeba mi tam chybí ta fáze,když už máš za sebou nasbíranejch pár Iz,kinošku,a polibek,byť jen na tvář,ale přece.No a teď jak se dál chovat.To mi totiž nikdy nešlo.
Dneska jsme se s ní viděli na těláku,pomalu mě ani nepozdravila,tak jsem z toho byl celkem mrzutej.Ale pak jsem jí uviděl u oběda a tam se se mnou dala zase do řeči,tak jsem si to vynahradil.Osobně si myslim,že je důležitý s ní být někde osamotě,třeba jí někam pozvat a tak.Budu na tom tenhle tejden makat,abych jí přesvědčil se mnou někam jít.
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Březen 2009, 15:58:40 »

Tak nevim,moc jsem nepostoupil. Byl jsem ve čtvrtek s ní a jejím kámošem,což jsem teda něměl zrovna v úmyslu udělat,na kafi pokecat.Celou dobu jsem tam dělal křena.Totálně jsem se nebavil a všechno co jsem řekl nějak jakoby vůbec vysloveno nebylo.On: příšerně si ji hlídal,koukal po mě,jestli na ní nečumim,jestli na ní nešahám,zkrátka hnus.Celou dobu se tam bavili jen a jen spolu.Ona začala řikat něco o svym příteli,pak že nemá ráda nagelovaný metrosexuály, což teda já se svejma dlouhejma vlasama asi moc nesplňuju, ale to je tak asi jediný co si pamatuju.Prostě jsem to tim totálně zabil.Navíc jsem udělal totál kravinu a řekl jsem jim,že schánim dárek pro přítelkyni (místo toho jsem scháněl dárek pro matku), asi jsem si myslel,že tim získám víc vážnosti,prostě totální propadák.
No a teď vůbec nevim co dál.Jedinou možnost spatřuju v tom,že jí budu brát jako kamarádku,vzpomněl jsem si totiž,že řikala něco v tom smyslu,že už po ní jelo víc kluků a vždycky se z nich staly kamarádi.Nechápu ty narážky,ale třeba jsem už paranoidní.
Poraďte,jak byste postupovali vy,uplně odzačátku.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Březen 2009, 20:11:44 »

A nakonec to s tím kupováním piva. Třeba to byl od ní shittest a kdyby sis ho nechal koupit, mohlo to dopadnout jinak a třeba je to holka, která nemá žádnej bitch shield, není to kravka a nemusíš se k ní dokopat přes 30 shittestů a fakt se ji líbíš.

Můžu se jenom zeptat, o co vlastně jde v shittestu a v čem v tomhle případě spočíval, popřípadě jak by se měl HonzaR zachovat? Díky
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Březen 2009, 20:26:10 »

HonzaR: Jak se tam dostal ten její kámoš? A od kdy se znají? Kdo tu poslední schůzku inicioval?
No každopádně to vypadá docela zabitě... ale až do toho posledního příspěvku jsem měl pocit, že děláš vše v podstatě správně, takže do té schůzky bych asi nic moc neměnil... akorát ta poslední schůzka se nevyvrbila moc dobře, ale jestli to byl shittest tak docela hnusnej (hodilo by se možná ale nějaké info - viz. moje otázky)... napadá mě ještě že ten týpek co tam s ní byl mohl být taky jenom ve fázi balení a akorát si ověřoval jestli ji nebalíš ty...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Březen 2009, 21:31:25 »

A nakonec to s tím kupováním piva. Třeba to byl od ní shittest a kdyby sis ho nechal koupit, mohlo to dopadnout jinak a třeba je to holka, která nemá žádnej bitch shield, není to kravka a nemusíš se k ní dokopat přes 30 shittestů a fakt se ji líbíš.

Můžu se jenom zeptat, o co vlastně jde v shittestu a v čem v tomhle případě spočíval, popřípadě jak by se měl HonzaR zachovat? Díky

podle mě neexistuje doporučení na vhodnou reakci, pokud neznáš tu holku.
Myslel jsem to tak, že ho třeba jen chtěla zkusit, zda se nechá pozvat - což může působit různě.... třeba i tak, že je to socka.... ale já bych se třeba pozvat nechal. Neříkám, že je to správnej přístup, ale aspoň by to následné pozvání na rande mělo záminku.... dlužim ti pivo, jdeme!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 30. Březen 2009, 23:30:57 »

Tak tu poslední schůzku iniciovala ona.No já dělal drahoty,protože jsem se už viděl,že tam budu za toho třetího.
K tomu týpečkovi: je to nějakej její spolužák,znaj se cca 4 roku a z toho on 4roky do ní jede.Když jsem s ní a on je u toho tak mám pocit,jakoby si jí hlídal,furt narážky na to,že zase další "kamarád" a takový shity.
Podle mího to s tou kavárnou byl shitest,jak se budu chovat před jejim kámošem.
Každopádně řekl jsem si, že udělám možná blbost, ale další čtvrtek jdu s nima na truc znova.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 31. Březen 2009, 17:28:43 »

Možná je to ruská ruleta, ale já bych se zkusil chovat tak, že mám zájem ji sbalit, mám nárok a taky jsem lepší než ten týpeček, který ji nesbalil ani za čtyři roky času který k tomu měl => i když bych to neřekl naplno, snažil bych se to promítnout do řeči těla a možná i nepřímo naznačovat kdyby byly problémy (ale zas ne chovat se zatrpkle, naopak zůstat maximálně pozitivně naladěný) => buďto tě to v očích té holky sníží (potom by ale chyba nebyla na tvé straně), nebo ti to naopak pomůže => je to trochu ruská ruleta, ale celkem brzo bys věděl na čem jsi (a možná by to byl i dobrý impuls k pošťouchnutí) a jestli si neděláš nějaké zbytečné iluze, což ale doufejme není tenhle případ Mrkající
jinak to ze je to z její strany shittest je dost možný - přece jí musí být jasný, že bys preferoval schůzku ve dvou... a z toho co jsi napsal jsem pochopil že ona tě přizvala k sobě a kamošovi...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Duben 2009, 16:25:51 »

JJ přesně tak, k sobě a kámošovi.Takže zítra s nima půjdu na to kafe znova a tentokrát zkusim dát najevo,že o ní mám zájem. No a když poznám,že to k tomu neni,tak se z toho nepodělám.Rozhodl jsem se to brát s velikou rezervou.
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 02. Duben 2009, 16:39:26 »

Tak dneska v pohodě,byl jsem s ní na kafi,sám.Řekl bych,že jsme se celkem dobře bavili.
Odpoledne jsem jí napsal,že jako děkuju,a že si myslim,že to bylo super,a ona mi na to odepsala,že jako jo,ale že bych měl říkat pravdu a nevymýšlet si,že ubližuju hlavně sobě.
Tohle jsem teda nečekal,ale musim vám říct,že jsem udělal jednu velkou chybu,kterou už neudělám.Den předtim, jsem jí napsal na její dotaz co jsem koupil své přítelkyni,že už žádnou nemám.Pak jsem psal tý její pseudo kamarádce co se spolu vůbec nesnášej,teda aspoň to tak cejtim,když se pomlouvaj za zády,ale u holek nikdo nikdy neví.A jen tak jsem si s ní chtěl pokecat,bez jakýho koliv důvodu.Ona my hned po odpovědi na pozdrav napsala:Ahoj,tak co ještě máš přítelkyni?To mě teda zaskočilo.
No a dneska jsem jí to na tom kafi řikal,ale prezentoval jsem to tak,že ona mi napsala jako první.Takže spolu o mně mluvily.
Z toho plyne,že jsem v pasti a veškerý další snažení je marné,vzdávám se.
Nebo snad nemám?Potřebuju každopádně radu od někoho z vás borců.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 02. Duben 2009, 20:40:06 »

Ted se ma ne mozna ostatni sesypou, ale muj nazor je asi takovy:
Zamotavani se do mlzeni te dostalo do pozice ve ktere jsi => buďto zvol sebevědomě (ne ukškemraně) přístup direct, nebo se na to vykašli a poohlídni se po jiném cíli Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
pulse
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 03. Duben 2009, 13:27:56 »

souhlasim,podle toho co píšeš se to za chvíli tak jako tak dozví žes kecal tak je lepší to říct narovinu než mlžit a čekat až jí to řekne někdo jinej ..
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Duben 2009, 23:40:57 »

Zásadní krok,poohlídl jsem se po jiné!! Každopádně teď jsem ve stavu absolutní pohodičky a mohl bych jí direktivně povodit.
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. Duben 2009, 23:40:07 »

Tak jsem se poohlídl po jiné a totálně jsem se zabouch,je snad tohle vůbec možný???
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 14. Duben 2009, 07:33:09 »

Jde spíš o to, jestli z toho něco bude, protože jestli jsi se zabouch jenom z toho, jak slečnu vídáš a aniž bys o ní něco věděl, tak to zas tak horký nebude  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS