Školy(a) svádění

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 01:27:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Školy(a) svádění
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Školy(a) svádění  (Přečteno 3486 krát)
Maxiking



Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« kdy: 28. Červenec 2011, 20:25:47 »

Zdravim. Nedavno sem projizdel internet a narazil sem stránky jedné pražské školy svádění. Trochu me to prekvapilo ze i u nas neco takoveho exisuje proto sem se chtel zeptat... co si o tom myslite? myslite ze to dokaze skutecne cloveku pomoct? protoze si za to nechaji kralovsky platit, tak nevim, jestli se mi to vyplati. Na druhou stranu, když jsem nedavno cetl knizku The Game, tak ani Styles nezacinal bez "ucitele"....
Zaznamenáno

KDO HRAJE,MUZE PROHRAT! KDO NEHRAJE UZ DAVNO PROHRAL!
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Červenec 2011, 20:38:08 »

Upřímně? Do toho bych nešel. Za ty prachy a tu dobu co s tebou stráví, bych se spíše spojil s někým z Prahy (teda pokud jsi z Prahy nevím proč si to myslím  Šťastný , a že jich není málo!  Šťastný ) a domluvil se na street popř. CG a myslím, že na tom budeš za pár dnů líp.. V tomhle mi věř.. Jinak Barziny a Abruzzi dělají semináře, někde je tady Toppic tak pohledej  Mrkající ..

Udělej si obrázek : http://www.stream.cz/video/537105-54-dil-one-man-show-skola-svadeni ... nevím jestli to jsou oni, ale měli by to vyučovat ( mam pocit že v Turecku  Smějící se , na nějakém vlákně se to rozebíralo )
« Poslední změna: 28. Červenec 2011, 20:43:05 od TominO » Zaznamenáno
Maxiking



Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Červenec 2011, 20:43:18 »

Upřímně? Do toho bych nešel. Za ty prachy a tu dobu co s tebou stráví, bych se spíše spojil s někým z Prahy ( a že jich není málo!  Šťastný ) a domluvil se na street popř. CG a myslím, že na tom budeš za pár dnů líp.. V tomhle mi věř.. Jinak Barziny a Abruzzi dělají semináře, někde je tady Toppic tak pohledej  Mrkající
taky se mi to moc nelibi ...jak se mam s nekym spojit? neni tady nekde misto k tomu urceny? Jinak co to je prosimte Barzina a Abruzzi?
Zaznamenáno

KDO HRAJE,MUZE PROHRAT! KDO NEHRAJE UZ DAVNO PROHRAL!
Maxiking



Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Červenec 2011, 20:49:06 »

Udělej si obrázek : http://www.stream.cz/video/537105-54-dil-one-man-show-skola-svadeni ... nevím jestli to jsou oni, ale měli by to vyučovat ( mam pocit že v Turecku  Smějící se , na nějakém vlákně se to rozebíralo )
na konci tam bezi odkaz na "tu" skolu svadeni co sem nasel ja, takze jestli to sou oni...
Zaznamenáno

KDO HRAJE,MUZE PROHRAT! KDO NEHRAJE UZ DAVNO PROHRAL!
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Červenec 2011, 21:37:22 »

Prohledej foru. Vaše Velke testy, a Jak a kde jste někoho sbalili - většinou tam jsou deníky lidi tady z fora. Vidíš i odkud jsou.
PS: Abruzzi a Barziny pořádájí semináře, někde to tady je hledej - O komunikaci a komunikačních tricích.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Červenec 2011, 21:43:43 »

http://forum.qark.net/o-komunikaci-a-komunikacnich-tricich/b-s-a-s-seminare/msg88391/#new

Více zde;-) psst nechci reklamovat
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Červenec 2011, 21:47:57 »

Promin, napadlo mě to tak jsem to napsal, až potom mi to došlo  Šťastný Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS