páteční slunečká projížďka na motorce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Září 2024, 06:20:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  páteční slunečká projížďka na motorce
0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: páteční slunečká projížďka na motorce  (Přečteno 9864 krát)
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« kdy: 03. Duben 2009, 20:39:34 »

čau tak po dlouhé době zase něco ke zkritizování...

Seznámil jsem se z jednou holčinou na netu. Mě 20 jí skoro 19. Je dost vysoká bez pár cm skoro jako já a to mám190...Takže má asi problém sehnat si odpovídajícího kluka aspon stejně vysokého. Asi tak týden sme kecali jen po icq(tak dlouho protože je na intru)- to jsem se snažil omezovat-ubíječ vztahů,ale ne zas tolik aby kleslo moje atraction...troufám si tvrdit,že sem na ni dost zapůsobil vtipama atk. snad moje nejlepí konverzace a výkon přes net..a taky má ráda motorky. Domluvili sme si sraz na dnešek a že se pojedem někam projet...dnes se ještě upřesnilo kde a kdy. přijel sem jelo se na výlet..vzal sem ji na docela romantické místo nad lom kde je voda sedli sme na helmy a kecali-spíš sem asi mluvil víc já a postupně ztratil nervozitu a docela se uvolnil...možná sem jí měl nechat víc prostoru aby taky mluvila,ale snažil sem se předejít trapnému mlčení,ale taky se snažila jen se asi styděla víc.. problém je,že sem se docela soustředil co říkám a nějak moc neflirtoval...žádné držení za ruce max. sem se koukal do očí... trvalo to cca. hodinu přesně nevím jak dlouho trvala cesta. ukončil sem to já,že už mi začali být zima trvrdila,že jí ne a že ani nikam nespěchá- asi pravda...

zavezl jsem ji skoro až domů byla nadšena že se projela na mašině a že se jí to velmi líbilo... motorku sem měl nastartovanou a ještě ji pomáhal z helmy..v tom mi začal zvonit mobil a já parkoval na docela blbém místě...kdyby okolo jelo auto...vzal sem si její helmu svou porad na hlave navlekl ji na ruku abych s ní mohl v pohodě jet a ona pořád stála ptala se jak mi to může oplatit-zhruba tak protože to sem začal zmatkovat tel. pořad zvonil, nastartovana motorka a úplně mi vypnul mozek řekl sem myslím,že se mi to taky líbilo a že se ještě můžem sejít a pořád mi přišlo že stála a neodcházela napadlo mě že chce pusu jenže sem byl v dost blbé pozici obkročmo na motorce,na palici helma do toho se projevila moje rýma z mašiny a blbej tel. tk sem se rozloučil že se mi to líbilo a že si ještě napíšem jel sem domů s dobrým pocitem,ale ted mi spíš přijde že ten konec sem pos.al...
ted nevím jestli se ji mám ozvat ještě dnes,nebo počkat na ni či do zítřka a ani nevím co napsat,protože ptát se jestli se jí líbila projíždka je blbost protože sama řekla že jo! No asi to moc analyzuju,ale pokud sem měl šanci a promrhal ji tak už nechci dělat další chyby!!

Jediné plus vidím v tom,že jestli chtěla polibek, bude mít nad čím přemýšlet a jen tak mě nezpustí z hlavy... thx za rady a nápady
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Duben 2009, 21:09:19 »

Jediné plus vidím v tom,že jestli chtěla polibek, bude mít nad čím přemýšlet a jen tak mě nezpustí z hlavy... thx za rady a nápady

Nebo tě odepsala. Jinak normálně by člověk udělal asi tohle: sesedl z motorky, típl mobil, sundal helmu a dal jí pusu. Myslím že i kdyby ses hodně loudal tak víc jak deset dvacet vteřin to nedá.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Duben 2009, 21:17:53 »

Jediné plus vidím v tom,že jestli chtěla polibek, bude mít nad čím přemýšlet a jen tak mě nezpustí z hlavy... thx za rady a nápady

Nebo tě odepsala. Jinak normálně by člověk udělal asi tohle: sesedl z motorky, típl mobil, sundal helmu a dal jí pusu. Myslím že i kdyby ses hodně loudal tak víc jak deset dvacet vteřin to nedá.

Vždycky na to existuje víc verzí pohledu a proto sem rád za jakékoliv komentáře...
no to sem zrovna nechtěl slyšet Šťastný myslíš,že to jde tak rychle?co sem se bavil s kámošema kteří mají úspěch u holek a vůbec o forech tohohle typu nemaj šajnu dost z nich prosazuje- pusa až na druhém právě proto aby se ta holka trápila, pořád přemyšlela a nemohla to dostat z hlavy,ale všichni se už shodujoj jak není pusa na druhém je zle to už ta holka musí hodně chtít a v podstatě se zabouchnout...

ale od doby co čtu tohle forum a víc si všímám detailů tak tohle byla asi největší ukázka- podle mě,že na něco čekala...zažil sem i úplné extrémy,že prostě řekla čau a šla do pr... Šťastný a dost vtipný je to,že s některýma další setkání byly a některé přestali existovat na icq atp. nebo měli  hodně "učení"   Šťastný
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Duben 2009, 21:26:16 »

Vem ji na další projížďku, ale v tom případě koukej flirtovat celou dobu a ne až na konci, jinak je pak možný že tě odepíše... no a během schůzky uvidíš jak to dopadne - držím palce Mrkající
To žes jí tu pusu nedal je škoda, ale pokud to napravíš na druhé schůzce (pokud tě po projížďce na motorce odepsala jenom kvůli tomu že nebyla pusa, tak je to kravka) tak by se to při projevení trošky rozhodnosti nemělo projevit... Rozhodně ji ale nenechávej v úplné nejistotě a tu další schůzku domluv co nejdřív - pokud je hodně vysoká, tak je možná zvyklá na to že kluci nejeví zájem (ať už kvůli vzhledu nebo kvůli tomu že je vyděsí představa "dominance") a neutápí se v tom tudíž nějak extra dlouho => pokud se nebude mít na co těšit, tak by tě mohla brzo pustit z hlavy...
« Poslední změna: 03. Duben 2009, 21:32:02 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Duben 2009, 21:50:57 »

co sem se bavil s kámošema kteří mají úspěch u holek a vůbec o forech tohohle typu nemaj šajnu dost z nich prosazuje- pusa až na druhém

Ti si to můžou dovolit, protože mají attraction. Ty pokud pochybuješ jestlis ji vůbec vzbudil a tak ti to vyjít může ale nemusí. Vidíš ten rozdíl? Takhle se to jeví mě. Ale zdá se, že zrovna u týhle attraction bys mít mohl.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Duben 2009, 23:03:52 »

Další důkaz toho že nejen icq, ale i telefon sabotuje rozkvétající se "něco". Nečtu to tady poprvé. Samotnému se mi to však ještě naštěstí nestalo.
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Duben 2009, 23:38:37 »

Dík všem za radu!
No pochyby jsem začal mít až doma,že nenapsala,ale v podstatě není co psát řekla,že se jí to líbilo a já že to někdy zopakujem...pravda i ten mobil je zabiják
takže na zítřejší večer  ji pozvu buď do klubu na disco- což je asi špatná volba, protože tam bude spousta jinejch týpků, navíc se tak dobře neznáme a trávit celej večer s někým koho zas tolik nezná...i když kdyby tam byla s kámoškama a já s kámošema byla by to podle mě docela v pohodě akce kterou bychom si užili...tam bych jí tu pusu dal...a nebo klasika - do kina tam nějak nikdy nevím kdy je správnej okamžik,ale párkrát se mi stalo,že si začla sama holka když tam bylo něco obzvlášt nudného nebo naopak romantického Šťastný

to Comanch: co se ti ještě nestalo?že tě holka po schůzce nenapíše sama?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Duben 2009, 10:08:49 »

Určitě se jí neozývej dneska. Ani zítra, zkus ji někam vytýhnout v týdnu nebo příští týden. Jinak holčina má docela odvahu, já bych asi nesedl na mašinu za někoho koho neznám a nevím jak jezdí...i když je fakt že holky tohle řeší míň než kluci co jsem koukal
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Duben 2009, 11:10:30 »


co sem se bavil s kámošema kteří mají úspěch u holek a vůbec o forech tohohle typu nemaj šajnu dost z nich prosazuje- pusa až na druhém právě proto aby se ta holka trápila,

Čau Kvaposaku Úsměv
Pokud si dobře pamatuju, tak o puse až na druhým rande psal i Baránek v Jak sbalit ženu. Takže si pusu hezky schovej až na příště.  Šťastný
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Duben 2009, 11:22:41 »

Má no,ale holky tohle asi fakt neřeší...jako celkově nerad jezdím jako spolujezdec  a skoro každej koho znám...hlavně na supersportech...docela obdivuju ty holky co pořád jezdí jako batůžek!

Psal no pamatuješ si dobře Šťastný jo a ten lom znáš je to kousek od vás!

p.s. jinak to už vypadá dobře holčina dneska ráno nevydržela a napsala jak sem se vyspal atd a že má dobrou náladu a líbila se jí vyjíždka .. ted si normálně píšem a asi ji dneska večer vezmu do toho kina,nebo někam zapařit mezi lidi na disco...

Jen to nějak nepohnojit ona je totiž normálně přes tyden na intru takže mám možnost ještě dneska a pak až zase za týden-což je dlouhá doba
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Duben 2009, 11:50:24 »

Má no,ale holky tohle asi fakt neřeší...jako celkově nerad jezdím jako spolujezdec  a skoro každej koho znám...hlavně na supersportech...docela obdivuju ty holky co pořád jezdí jako batůžek!

Právě. Z lidí co jezdí na motorkách jsou 3 ke kterým jsem si ochotnej sednout jako spolujezdec. Jsou to lidi který dobře znám, už mají něco za sebou a vím že nebudou riskovat.

p.s. jinak to už vypadá dobře holčina dneska ráno nevydržela a napsala jak sem se vyspal atd a že má dobrou náladu a líbila se jí vyjíždka .. ted si normálně píšem a asi ji dneska večer vezmu do toho kina,nebo někam zapařit mezi lidi na disco...

Zapařit mezi lidi na disco - no nevím, spíš bych volil to kino nebo večerní procházku a pak posezení někde u drinku. Disco není na rande moc dobrá varianta, kombinace hudby, hluku a spousty kluků působí dost specificky a vždycky se tam najde pár dravců kteří můžou skončit v posteli s ní místo tebe. Na rande za účelem sbalení bych prostě disco nevolil
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Duben 2009, 12:06:59 »

Citace
Právě. Z lidí co jezdí na motorkách jsou 3 ke kterým jsem si ochotnej sednout jako spolujezdec. Jsou to lidi který dobře znám, už mají něco za sebou a vím že nebudou riskovat.

To u mě jich je taky poskrovnu.Hodně jich je co mají něco za sebou,ale stejně riskujou a riskovat budou...Taky je dost zásadní rozdíl jet s někým,nebo sám,ale to už asi odbočujem jinam


Citace
Zapařit mezi lidi na disco - no nevím, spíš bych volil to kino nebo večerní procházku a pak posezení někde u drinku. Disco není na rande moc dobrá varianta, kombinace hudby, hluku a spousty kluků působí dost specificky a vždycky se tam najde pár dravců kteří můžou skončit v posteli s ní místo tebe. Na rande za účelem sbalení bych prostě disco nevolil

Taky mě to napadlo je to risk,ale zase holka se uvolní a rozváže jak nikdy- a možná až moc pak to končí tak jak ty píšeš přebere ji nějakej wohnout!

Tak ji vezmu nejspíš do kina dnes je tam dobrej film ještě mě napadá jestli to není dost needy vidět se hned 2 dny po sobě i když to vypadá,že má holčina zájem,ale jak znám z praxe jsou to dost nevypočítavá stvoření Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Duben 2009, 12:16:44 »

Tak ji vezmu nejspíš do kina dnes je tam dobrej film ještě mě napadá jestli to není dost needy vidět se hned 2 dny po sobě i když to vypadá,že má holčina zájem,ale jak znám z praxe jsou to dost nevypočítavá stvoření Šťastný

Nerešil bych tolik co je moc needy a co málo needy. Zaměřil bych se na jinou věc - na tvoje jádro. Buď vyrovnaný a dělej co chceš ty. Chceš jí vidět a máš čas? Podnikni s ní něco. Chceš dělat něco jiného? Dělej něco jiného. Chlap který dělá co chce a jde si za svým nebude působit needy
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Duben 2009, 12:20:49 »

Fajn teď si mě nakopl správným směrem jdu do toho vezmu ji do kina a hned uvidím... Díky! Pak napíšu koment jak to dopadlo...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Duben 2009, 15:10:23 »

jojo, taky si myslím že to jak to dopadlo má hodně výhod - holka se těší na příště a ty máš teď už jasno že to tak je. Vydrž...
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Duben 2009, 16:31:51 »



Psal no pamatuješ si dobře Šťastný jo a ten lom znáš je to kousek od vás!


Hej že by Nová ves? Tam mě ještě nenapadlo vzít holku, ale je fakt, že je to dobrej nápad. Hezký místečko. Úsměv

A určitě ji vem do kina, na diskotéku nééé Úsměv
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Duben 2009, 18:55:31 »

Máš to myslím rozehraný hodně pěkně, tím žes jenom tak ujel jako by tě nezajímala jsi v tomhle případě možná získal. Holčině to nedalo a napsala  Úsměv Těším se na další vývoj situace.
K těm motorkám, jako řidič supersportu bych jako spolujezdec na supersporta za někoho jenom tak nesedl. Ten posez je tam fakt strašnej a není se dohromady čeho držet a o co se opírat. Ale je to spíš o tom, že v tomhle případě bych nemohl zasahovat do řízení, což je pro mě takovej blbej pocit. Ale holky to asi berou jinak, přece jenom je to trochu jiný než v autě a hlavně se na tom určitě cítí víc volný a prostě je to pro ně určitě aji taková frajeřinka  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Duben 2009, 10:05:00 »

To Milhaus   JJ uhádl jsi teď je tam hezky když svítí slunce!

To GR77A  Je strašnej musíš se držet max. řidiče na břiše při dobrždování zase nádrže abys mu nemačkal vnitřnosti a celou váhou netlačil...přesně pro holky je to frajeřinka můžou se pochlubit a zažijou něco jiného mám zkušenosti,že buď ta holka chce a těší se a nebo na to ani nevleze nic mezi...

A závěrem dopadlo to dobř vzal ji do kina trošku flirtoval měl sem vymyšlenej plán jak na tu první pusu počkal jsem si na to až před jejím domem kde jsem ji zavezl vylezla z auta a já počkej mám pro tebe dáreček otoč se a zavři oči popadl růži co měl schovanou vzadu na zemi přišel až těsně k ní řekl už můžeš tak byla překvapená...chvilku si to vychutnával a bylo jasný,že ji chce tak jsme se jí dal první pusu a nějak se to zvrtlo,že jsme se kousali určitě přes hodinu Šťastný až mě z toho bolela huba!!

Začátek mám za sebou teď to nějak udržovat přitažlivost a rozvíjet vztah- takže hlavně neudělal nějakou blbost!Což se u mě stává docela často Kroutící očima
Závěr thx all za rady, které možná (snad ne) budou ještě potřeba...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Duben 2009, 11:50:47 »

Good job
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Duben 2009, 17:33:11 »

Po pravdě ti řeknu že jsem podobný vývin situace čekal, tak ti popřeju ať se to daří k plné spokojenosti obou
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Duben 2009, 19:55:05 »

diky lidi za podporu!! snad se to bude sunout jen dopředu a jenom k lepšímu...a snad sem nebudu muset chodit pro rady a řešit probémy Šťastný i když i to patří k životu!

Takže co jsem potřeboval to mám a správce to klidně může smáznout at to tady nepřekáží když budou nějaké problémy tak založím new topic.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS