Teoria balenia na internete

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Červen 2024, 14:07:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Teoria balenia na internete
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Teoria balenia na internete  (Přečteno 5865 krát)
Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« kdy: 12. Březen 2010, 16:51:38 »

Ahoj... chcel by som sa spýtať aká je teoria balenia zien na internete. Problem s nadviazanim kontaktu priklad nemam. Taktiez po kazdom vikende sa pocet mojich friendov na facebooku zvysuje. Ci zeny ci chalani som komunikativny tip. Ale niekedy dojde na mna a mam uplnu chut zviest daku kamaratku tak aby dosla ku mne domu a tie veci dalej uz viem Šťastný ide o to ze potrebujem zistit asi cca ako mam ist na to. Taktiez ziskat novy kontakt na internete neni problem. Osobne si nemyslim ze by daka baba bez toho aby vas videla hned isla ku vam... mozno keby sa dalo spravit daku teoriu na spracovanie zeny cez internet ak taka neni nebolo by to zle vopred dik
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Březen 2010, 21:44:34 »

přes internet se seznam, pokud chceš, ale vytáhnout na rande už ji musíš live... pochybuju, že ti nějaká přijde domů jen tak na blind... leda by si za to pak účtovala 1500 kč/ 60 eur
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Březen 2010, 11:28:25 »

xD to mi je jasne stary, myslel som to skor tak ze uz sa pozname live a tak sme kamarati a dakym sposobom na nu ju vzrusit ze dostane chut a dojde ku mne ze sa pozname no...
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Březen 2010, 11:41:02 »

Z kamarádství už těžko vykřesáš nějakej sexuální zájem. To budeš muset rovnou začít jako "ten skvělej kluk", potom k tobě půjde ať ji pozveš jakkoliv (osobně, mobil, facebook, ...). Ale kamarádka k tobě domů půjde těžko, pokud nejste dobří kamarádi (takže stejně k ničemu nedojde) a nebo kamarádi na sex (ale to je jiná kategorie S jazykem).
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Březen 2010, 13:23:22 »

zle som to napisal...uvediem priklad pre lepsie pochopenie...
mame babu co sa vola priklad nevim Bukvica

Bukvicu som stretol na diskoteke tancovali sme spolu rozpravali sme sa padla nejaka ta pusa mam jej FB rozpravame sa zriedkavo vstah medzi nami je skor ala pozname sa ako kamarati

Dalsi priklad ktory mam
Baba poznam ju s diskoteky taktiez prva diskoteka som ju iba zaregistroval pohladom ale mal som vela roboty (3 som riesil naraz Šťastný behal som po parkete este ze bol taky velky). Potom som sa vypytoval na nu jej kamaratky ta povedala ze tu nezbalim. Na dalsej disko som ju zacal balit lenze moj "prifajceny" kamarat dosiel za mnou a povedal: "Johnnie nebal tu tie k**vy" a mal som po ptakoch. Dalsi tyzden sme si uz pisali (este stale nic nebolo okrem ohmatavaciek). dohodli sme sa ze pride na disko za mnou... bola na jednom byte nestihala to a kamarat mal volny byt a ked odtial odchadzala volala kde som ci sa nestretneme. Dosiel som za nou zobral som ju ku kamaradovi kde to pokracovalo tym ze som ju spravil. Nic viac vsak nebolo lebo vraj bola unavena Šťastný. Preto potrebujem zistit ako by som jej mohol zhruba napisat niekedy ze ci by nedosla ku mne dake covomoro Šťastný Skuste poradit dik Mrkající
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Březen 2010, 15:44:35 »

Hello,
Stáva sa vám, že narazíte na bitch shield na internete? Proste situáciu, keď babu bavíte, máte u nej atraction (alebo ten textový ekvivalent) ale číslo proste nedostanete, lebo nie je kurva čo ho dá každému.. V reále by ste ho určite dostali, lebo sa bavila, ale na nete nie.
Zážitok zo včera: - treba čítať odspodu! v zatvorkach je môj komentár pre vás.


***************
16. 3. 2010 11:39   hmm no nebude.. po 4 Rp-ckach myslis ze ti dam cislo? a co myslis ze ja ho len tak rozdavam ?! ani ty by si nemal Překvapený) cize pre tvoje dobro si ho teraz nezapisem S jazykem ... a bud rozumny, nikdy nevies komu ho das Překvapený)
15. 3. 2010 22:40   a cislo teda nebude? asi sa dost bojis.. Ja ti dam svoje, prezvon ked si to rozmyslis..09****** (tu ma rejectla, samozrejme blbosť jej dávať svoje číslo, spravil som to lebo som cítil reject a tak z čisto vedeckých dôvodov)
15. 3. 2010 22:39   idem ja pa
15. 3. 2010 22:39   fuu no tak dfm ze nechces Šťastný
15. 3. 2010 22:37   ako teda?
15. 3. 2010 22:29   mam rad vyzvy Šťastný
15. 3. 2010 22:29   a myslis ze chcem? co by som robil s dvoma veronkami nekompletnymi?

15. 3. 2010 22:28   no neviem ci malina Šťastný skor tazky oriesok .. Šťastný ... mna zlomis v pase Šťastný .. Šťastný
15. 3. 2010 22:27   vravim, ja som pre teba malina veronika Šťastný
15. 3. 2010 22:27   zavolam do Mosadu Šťastný[/b]
15. 3. 2010 22:27   a ak poviem co sa mi stane? Šťastný
15. 3. 2010 22:25   dovolim ti zviazat mi jednu ruku za chrbat aby si to mala lahsie, ale viac uz vazne nemozem, s teroristami sa nevyjednava, nie ze niekomu povies ze som ti to dovolil!
15. 3. 2010 22:24   málo ma vykrmujú Šťastný
15. 3. 2010 22:24   no ktovie ci na teba aj docahnem Šťastný ... noo a myslim ze sanca je dost biedna Šťastný lebo ja máám dost mááálo Šťastný .. kg Šťastný
15. 3. 2010 22:22   180, a vahu nevim ale taka ze da sancu pokial ovladas nejake kung fu Šťastný (treba klamat o tečj výške preistotu)
15. 3. 2010 22:19   noo taaak povec vysku a vahu Šťastný a uvidim ci zdrhnem Šťastný .. Šťastný
15. 3. 2010 22:17   aj s tou variantou pocitam, obycajne totiz maju zlocinci velke slova ale v kutiku duse uz pakuju vietnamcov a kvetinace marihuany hned jak o mne pocuju.. Zalezi na tebe a tvojej sebadvovere Šťastný Takze? Šťastný
15. 3. 2010 22:16   no a co keby nie ? Šťastný (damm, začala sa cukať a cítil som problém)
15. 3. 2010 22:16   no jasne, ini zlocinci su samozrejme dolezitejsi Šťastný ja chcem dostat az posledna ! Šťastný no jasne.. ved prazuvky treba Šťastný:D:D
15. 3. 2010 22:12   Co keby si mi dala cislo a zistime kedy sa bude dat spravit ten rozhodujuci fight?
15. 3. 2010 22:12   v poradku teda Šťastný beriem vyzvu. Len pocuj, budem musiet koncit, lebo zajtra odchadzam na dalsiu supertajnu misiu do mongolska (neni si jediny zlocinec pochop) a musim ist natankovat Aston Martin a prezut ho na letne gumy... (snažil som sa uviesť do časovej tiesne aby som dostal číslo)
15. 3. 2010 22:10   no tak to bud emuset byt bez ringu Šťastný chapes.. poulicna bitka Šťastný
15. 3. 2010 22:07   tak vymysli nahradnu disciplinu (clovece a podobne nekontaktne varky neberem) Šťastný
15. 3. 2010 22:05   nemam Smutný (mám  Šťastný)
15. 3. 2010 22:05   ano, ano .. ber to do uvahy ... noo a dufam ze nemas dva metre Šťastný
15. 3. 2010 22:03   si trocha vo vyhode, nakolko som k babam zvacsa "jemny" ale tak zoberiem do uvahy ze si tazky zlocinec
15. 3. 2010 22:02   mas? Šťastný
15. 3. 2010 22:02   dame to v ringu ? Šťastný
15. 3. 2010 21:55   nie, tajne sluzby zapracovali.. Kedy teda rozbalime rozhodujuci suboj?
15. 3. 2010 21:54   hmm kukal si si spoluziakov?
15. 3. 2010 21:54   ale snad ta zvladnem Šťastný
15. 3. 2010 21:52   ahh ****** Šťastný  (tu som si pozrel foto spolužiakov a zistil to mesto ktoré tajila v profile)
15. 3. 2010 21:43   no ale to bude tuhy boj Šťastný si si toho vedoma?
15. 3. 2010 21:42   presne tak! Šťastný a sakra odhalil si ma ! teraz t amusim zabit Šťastný
15. 3. 2010 21:39   vyrabas tam protiletadlove rakety ked je to take tajne? Šťastný
15. 3. 2010 21:39   nuz Šťastný
15. 3. 2010 21:38    ty si nejaka strasne konkretna Šťastný
15. 3. 2010 21:38   okolie (****mesto)
15. 3. 2010 21:36   ahoj, odkial si?
*******************

Ako riešite takéto prípady? Myslím že hra bola dobrá, nebolo to zrovna epic, ale tak čo... hlavne z toho "po 4 Rp-ckach myslis ze ti dam cislo?" usudzujem že je to nejaký bitch shield. Ani len to mesto nechcela povedať, možno je najaká asociálna Šťastný Ak chcete dostať takúto babu, asi je iba jediná možnosť písať si s ňou viac dní? Alebo ako z nej dostanete number?
(pýtam sa ak by sa vám vážne páčila, odhliadnuc od toho že naťahovať to na viac dní sa mi nechcelo, nakoľko druhá baba mi už dala rovno číslo... Preto som jej hodil to svoje z trucu a kvôli vede...)
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Březen 2010, 15:48:51 »

Podle mně máš jednodušší ji vytahnout ven a pak řešit číslo ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Březen 2010, 16:33:03 »

Ava ma cistu pravdu... najlepsie je kecaj s nu este take 2-3 dni ked nebyvate daleko od seba tak je najlepsie dohodnut daku akciu ktorej sa zucastni (hovorim z vlastnej skusenosti)... Dohodnete ze sa tam stretnete a ked uz pojde off a pomaly tam tak nepytaj cislo ale daj jej ho zo slovami:
Tu mas moje cislo 09-- --- --- aby sme sa lepsie nasli. Patrilo by sa prezvonit aby som vedel kto mi volal...(mne to dva razy z dvoch vyslo)
Zaznamenáno
Chrizofilax
Host
« Odpověď #8 kdy: 19. Březen 2010, 18:59:27 »

Mě se zdá, že vytáhnout holku přes internet je naopak velmi snadné. Přesto bych moc na úspěch nespoléhal a při reálném pozvání na rande či oslovení získává člověk body navíc. Není to taková banalita a holkám se denně nestává aby za nimi někdo přišel a vytáhl je ven. Navíc je v tom jisté kouzlo. Navíc, co člověk může ztratit?
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Březen 2010, 19:05:09 »

Mě se zdá, že vytáhnout holku přes internet je naopak velmi snadné.

Mě se zdá, že je to velmi snadné, když vypadáš jako model a umíš psát. Když vypadáš jako normální průměrný kluk, nevim nevim. Navíc se v holce aktivuje systém - "Maminka mi říkala, na netu jsou samý úchylové!"...

Navíc, co člověk může ztratit?

Nic. Když nemáš nic, nemůžeš mít ještě míň. Navíc - když na ulici půjdeš a oslovíš nějakou holku a ta tě totálně odpálkuje, i to je lepší, než kdybys neudělal nic. Každá zkušenost jsou body navíc Mrkající
Co tě nezabije, to tě posílí!
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
M4x!nG™



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Březen 2010, 18:29:53 »

Mě se zdá, že vytáhnout holku přes internet je naopak velmi snadné.

Mě se zdá, že je to velmi snadné, když vypadáš jako model a umíš psát. Když vypadáš jako normální průměrný kluk, nevim nevim. Navíc se v holce aktivuje systém - "Maminka mi říkala, na netu jsou samý úchylové!"...


Když si s ní píšeš, je úplně jedno jak vypadáš. Třeba já mám místo profilovky obrázek auta  Mrkající
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Březen 2010, 20:08:53 »

Zase neviem, ja mám vypozorované, že napríklad ak nemáš žiadnu foto, tak si skoro bez šance, a pri nejakom nadviazaní komunikácie su ju aj tak skoro vždy od teba vypýta.
Možno sa to líši chat od chatu, ale napríklad na slovenskom najpopulárnejšom Pokec.sk má 80% bitches a HB9,10 v profile surovo "bez foto ani nepíš".. Takže asi tak..

Tento týždeň som trocha skúšal digigame a chat, podarilo sa mi v nadpolovičnom počte získať číslo, ale väčšinou dosť pod môj vek takže som ani nevolal a neriešil. Zopár krát sa mi stalo, že baba sa nááááádherne chytila, ale proste bitchshield vyžaduje aby si jej napísal napríklad 2-3 dni po sebe pretože po prvom dni ešte nedá číslo, alebo ak dá tak chce chvílu písať než pôjdete von.
Samozrejme sa dajú vytiahnuť aj hneď, pokiaľ je dobrá hra, avšak z môjho pohladu je to oproti streetu strata času, tam vieš po 5 minútach na čom si a ak sa nezadarí ideš ďalej. Za ten čas čo z jednou chatuješ a čakáš na odpovede už môžeš vonku osloviť x dievčat.
« Poslední změna: 23. Březen 2010, 20:15:15 od Maxx » Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Březen 2010, 21:23:38 »

Aneb jak se dělá profilovka
http://www.youtube.com/watch?v=3uVua10Mg-g&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=_WqFUI66NAk&feature=player_embedded
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS