prestan me balit

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
14. Květen 2024, 20:19:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  prestan me balit
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: prestan me balit  (Přečteno 11552 krát)
silverspy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Prague
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« kdy: 13. Říjen 2008, 17:26:46 »

cus,
jako asi kazdej, potreboval bych malinko poradit/popostrcit spravnim smerem... pred nejakou dobou jsem v praci potkal kolegini, s kterou jsem pak po nejake dobe zajel venku. rikal jsem si pohoda, intelilgentni slecna, suprove se s ni bavim atd. V poslednich 2 tydnech ale nejak veci nabrali necekany spad - nejdriv vecere, vino, nejakej drobnej flirt...ale nic vic. a pak to prijelo, zpusobem - pujcil jsem ji nejake veci do prace, pak jsme se sesli vecer v klubu, kde jsme s ni a s jejima kamoskama pokecali. druhy den jsme se dohodli na navsteve Zoo. Den byl fajn, uzili jsme si ho...tady mozna nastal prvni problem - koncovka a "libacka". nejak jsem to nezvlad a nakonec se na ni neodhodlal... rozloucil se s ni a jel domu. Dneska jsme nejak resili mailem vcerejsek, a po nenapadnem a z meho pohledu nic vic nez jen pozvanim na kafe /mam ted toho hodne v praci a kafe by mi jenom pomohlo na chvili odpocinout/ mi prijel mail, ktereho valna vecsina neni podstatna, az na vetu "...a přestaň mě balit, nebo se budu bát s tebou ještě někam jít:) "
a ted nevim co,jestli jit do toho "tvrde za svym" jak jsem zvyklej z prace, nebo to nechat byt spusobem "strata zajmu" nebo co...diky za jakukoliv radu, jakekoliv popostrceni...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Říjen 2008, 17:29:48 »

Co zkusit zkombinovat obě tebou navržené možnosti? Nejdřív chvilku ignorovat, tak po týdnu až 10 dnech ji někam pozvat a jít tvrdě do toho?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
silverspy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Prague
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Říjen 2008, 17:34:55 »

no napad hezky, taky jsem si to dneska rikal, bohuzel nastala situace: datluji praci/analyza - fakt supr prace:)/ a prijela od ni SMS: "Doufam, ze jsem te neurazila, nebo tak neco..." jak slusnost kaze, odepsal jsem ji: "neurazila, ale jak vys dozitra mam mit dodelanou praci, tak nestiham. ale na mail odepisu"
pokud by nenapsala, asi bych ten mail nechal byt, ale ted uz to asi nejde... ted jenom jestli to nejak obkecat, nebo to nechat tak a pockat si do pristiho tydne...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Říjen 2008, 17:38:48 »

Nic neokecávej, nějak zbytečně to s ní neřeš, jenom když se na něco výslovně zeptá. Buď chvíli zaneprázdněný ať o tobě má čas přemýšlet Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
silverspy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Prague
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Říjen 2008, 17:42:38 »

jj, to je pravda, ale zase nechci vypadat, jako ze "trucuji" , nebo ze mne tim urazila... i kdyz mozna ze by to nebylo spatny, aby si myslela ze jsem se urazil... i kdyz tohle mi prijede jako zalezitost 14-15 letych...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Říjen 2008, 17:46:28 »

Taky bych odhadem řekl že tyhle hry - uražení se, odpovídání na sms až za delší dobu, občas nebrání telefonu i když ho vzít může, je záležitost puberťáků. Nicméně tak přemýšlí i starší ženský. Nedostupnost je přitahuje napříč věkem
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Říjen 2008, 18:30:48 »

Ten smajlík na konci věty se mi zdá něco prozrazuje. Navíc je vytržená z kontextu, takže je jen takovým nenápadným pošťouchnutím, čili téměř bez významu. Na tu větu s radostí zapomeň a nech to běžet dál, jak to jde teď. Nebo si snad myslíš, že ona nechce být tebou balena? Takhle ženy nepřemýšlejí...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Říjen 2008, 18:34:03 »

Ten smajlík na konci věty se mi zdá něco prozrazuje. Navíc je vytržená z kontextu, takže je jen takovým nenápadným pošťouchnutím, čili téměř bez významu. Na tu větu s radostí zapomeň a nech to běžet dál, jak to jde teď. Nebo si snad myslíš, že ona nechce být tebou balena? Takhle ženy nepřemýšlejí...

Ten smajlík mě taky zarazil. Podle tebe je to pošťouchnutí? Taky mě něco takového při tom napadlo - ale do ženský nevidíš, třeba je cpe všude
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
silverspy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Prague
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Říjen 2008, 18:46:05 »

Ten smajlík na konci věty se mi zdá něco prozrazuje. Navíc je vytržená z kontextu, takže je jen takovým nenápadným pošťouchnutím, čili téměř bez významu. Na tu větu s radostí zapomeň a nech to běžet dál, jak to jde teď. Nebo si snad myslíš, že ona nechce být tebou balena? Takhle ženy nepřemýšlejí...

Ten smajlík mě taky zarazil. Podle tebe je to pošťouchnutí? Taky mě něco takového při tom napadlo - ale do ženský nevidíš, třeba je cpe všude

no prave ten smajlik na konci vety je "divnej"... malinko to na mne pusoby jako neg... a nemyslim si zase z predchozi komunikace ze ho "cpe vsude"...hmm... no nevim, ale jeste jsem se koukl do mailu a rekneme ze ted je za kazdou vetou...

<-- Jojo, fotos mám stažený, a přestaň mě balit, nebo se budu bát s tebou ještě někam jít:) O pozitivním vlivu už jsem něco slyšela, ale věř mi, je to jen krátkodobá záležitost, na stopsmoking to nestačí:)
Dnes mám pro změnu zase akci, takže kafe nestíhám, navíc kofeinu už bylo dost, nemusí z nás být ze všech hypertonici:)
Měj se a Madagaskar doporučuju!
-->

1 veta kolem ni to ted tocime...
2 veta predchozi mail - " vcera vecer jsem mel slabou chvilku, a premyslel jsem zeby nebilo spatny prestat kourit... jak jsme spolu vcera behali po zoo vubec mi to nechybelo , az pak pozdejc... ted je otazka cim to bylo, co na mne malo tak pozitivni vplyv"
3 veta kafe+kofein => je dan unavou dane slecny, po kalbe, tak ji bylo napsano, ze ja to resim redbulem, semtexem nebo kafem...hypertenze tam je proto ze se z ni lecim...
4 veta - ma rada lemuri a spol, v podstate to byl duvod, nebo jeden z duvodu proc zoo...
Zaznamenáno
silverspy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Prague
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Říjen 2008, 18:51:53 »

Nebo si snad myslíš, že ona nechce být tebou balena? Takhle ženy nepřemýšlejí...

no to nevim, kdyz jsme spolu "zacinali" tak byla zminka i o " doufam ze to neni rande, nebilo by to koser"... od ty doby se ale dost veci zmenilo a tehdy to i platilo /koser/ ale ted pokud mam spravni informace tak je situace jina... a nechce byt balena... taky si tak nejak rikam ze kazda chce byt jakkymkoliv zpusobem balena, a je jen na ni kdy to tipne... dale pak neverim, ze by sla uz pred tim casem jen tak na kafe a ted nejaka ta veca, posezeni s jejima kamardkama v klubiku, pripadne to zoo... i kdyz to zoo byla supr zaminka, na to "zatlacit na pilu" vic... ale to uz je dalsi kapitola, na dalsi post:)

Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Říjen 2008, 18:59:53 »

Podle mě se naopak sbalit nechat chce. Přeci neni normální, aby ti holka řekla před schůzkou: "Doufám, že to nebude rande" a potom ti napsala "Přestaň mě balit Úsměv" a ještě se smajlem. To je to samý jako bych šel střílet s kámošema střílet s kuličkovou, řek bych jim, doufám, že na mě nebudete střílet, když je jasný (právě, že budou o to víc, protože jsem je varoval, aby to nedělali), že budou a potom bych ještě řek: "Přestaňte na mě střílet" a tady je otázka jeslti přestanou. Vim, že je to hodně amatérskej příklad, ale chci tim jenom říct, že prostě tohle neni normální. Když ženská nechce bejt balená, tak nepude na schůzku, nebo ti to naznačí různejma způsobama, ale je divný, že to takhle bude řikat. Jinak souhlasim s Mr.LiWu.
Zaznamenáno

silverspy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Prague
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Říjen 2008, 19:07:47 »

Podle mě se naopak sbalit nechat chce. Přeci neni normální, aby ti holka řekla před schůzkou: "Doufám, že to nebude rande" a potom ti napsala "Přestaň mě balit Úsměv" a ještě se smajlem. To je to samý jako bych šel střílet s kámošema střílet s kuličkovou, řek bych jim, doufám, že na mě nebudete střílet, když je jasný (právě, že budou o to víc, protože jsem je varoval, aby to nedělali), že budou a potom bych ještě řek: "Přestaňte na mě střílet" a tady je otázka jeslti přestanou. Vim, že je to hodně amatérskej příklad, ale chci tim jenom říct, že prostě tohle neni normální. Když ženská nechce bejt balená, tak nepude na schůzku, nebo ti to naznačí různejma způsobama, ale je divný, že to takhle bude řikat. Jinak souhlasim s Mr.LiWu.

jj, taky souhlas, ale zase mezi tou vetou "doufam ze to nebude rande..." a touhle vetou je casovy rozdil asi 3-4 mesicu... ted mne nekamenujte, ze je to hodne dlouha doba, ale dokupy probehlo asi za ten cas 5, nebo 6 schuzek kterych 3/4 probehli v poslednich 2 tydnech...oba jsme dost "busy", a hlavne na zacatku, jsem to fakt bral jenom jako pohodovy posezeni /nemel jsem vyresenou minulost, daval si to sam dokupy po dloholetem vztahu/
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Říjen 2008, 19:09:11 »

To je to samý jako bych šel střílet s kámošema střílet s kuličkovou, řek bych jim, doufám, že na mě nebudete střílet, když je jasný (právě, že budou o to víc, protože jsem je varoval, aby to nedělali), že budou a potom bych ještě řek: "Přestaňte na mě střílet" a tady je otázka jeslti přestanou.

Tak tohle je krásnej příklad. Myslím že každej chlap si to měl dát nad pracovní stůl do rámečku
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
silverspy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Prague
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 13. Říjen 2008, 19:13:38 »

To je to samý jako bych šel střílet s kámošema střílet s kuličkovou, řek bych jim, doufám, že na mě nebudete střílet, když je jasný (právě, že budou o to víc, protože jsem je varoval, aby to nedělali), že budou a potom bych ještě řek: "Přestaňte na mě střílet" a tady je otázka jeslti přestanou.

Tak tohle je krásnej příklad. Myslím že každej chlap si to měl dát nad pracovní stůl do rámečku

ja nemohu Kroutící očima, hraju aktivne paintball Provokatér
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 13. Říjen 2008, 20:20:50 »

jo, přesně jak psal msankh.
Zrekapituluju to:
1) pokud by nechtěla být balena, tak s tebou vůbec nepůjde
2) pokud to myslela vážně a fakt nebude chtít balena, tak to jednoduše poznáš "při činu". Okecat se to dá a jestli do toho chceš jít, tak nemáš moc co ztratit.
Zaznamenáno
silverspy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Prague
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. Říjen 2008, 21:04:10 »

jo, přesně jak psal msankh.
Zrekapituluju to:
1) pokud by nechtěla být balena, tak s tebou vůbec nepůjde
2) pokud to myslela vážně a fakt nebude chtít balena, tak to jednoduše poznáš "při činu". Okecat se to dá a jestli do toho chceš jít, tak nemáš moc co ztratit.

prace u konce, takze jsem mel ted cas to vsechno probrat, analyzovat, reverzne analyzovat...kdyz jsem premyslel, prisel jsem na jednu vec, kterou jsem asi nemel opomenout...vcera jak jsem ji odvezl domu, po navsteve zoo, jsme sedeli v aute, chvilka blbyho mlceni - akorat vhodna na pravidlo 3 vterin ke koncovce s libackou... bohuzel ja trotl, jsem do toho nejel... kdyz si vemu ze jsem hrac, mel jsem to vyuzit a dneska by uz bylo jasny...
ale tak mne napadlo, jit do toho primo, vyuzit posledni debaty o nekoureni a rict si primo o rande spusobem - "dneska /nebo nejaky termin/ nebudu kourit /den, nebo nejakou dohodnutou dobu/ ale na oplatku chci rande jako rande..." neni to az moc?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13. Říjen 2008, 21:06:09 »

- "dneska /nebo nejaky termin/ nebudu kourit /den, nebo nejakou dohodnutou dobu/ ale na oplatku chci rande jako rande..." neni to az moc?

Takto bych to nepodával. Nezní to dost suvernénně. Obecně při domlouvání schůzek bych podmínky vyloučil
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Říjen 2008, 08:03:17 »

tak zase:
a) to, že jsi se o nic nepokusil je sice škoda, ale nevěš hlavu. Můžeš zkusit příště, každej není tak dokonalej, že sbalí holku během 3 "rande". Nakoncec třeba ta její věta o nebalení měla být narážka na tuhle chvíli (jako abys teda konečně začal Mrkající)
b) jestli ji pozveš na rande takovým způsobem jak jsi napsal, tak bych se nedivil, že by skutečně nešla! Přečti si co má Avaranger napsaný pod ikonkou a tím se řiď. Pozvi ji úplně normálně a rande z toho uděláš na místě.
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. Říjen 2008, 19:43:51 »

ale tak mne napadlo, jit do toho primo, vyuzit posledni debaty o nekoureni a rict si primo o rande spusobem - "dneska /nebo nejaky termin/ nebudu kourit /den, nebo nejakou dohodnutou dobu/ ale na oplatku chci rande jako rande..." neni to az moc?

Tohle bych rozhodně neřikal, protože to je vlastně výměna: já nebudu tejden kouřit a ty se mnou pudeš na rande a po tom tejdnu znova začnu. Jestli jí vadí, že kouříš, tak můžeš před ní nekouřit nebo si dát jednu jen tak provokativně. Ale myšlenka to neni zas tak špatná, ale asi bych jí líp formuloval: "Víš já chci přestat kouřit, ale potřebuju, aby nade mnou někdo pořád dohlížel. Největší chuť mám vždycky tak kolem třetí a většinou v pátek po práci. Myslíš, že bys mohla se mnou někam zajít, aby mě to nelákalo?" No, chtělo by to asi malou (větší) úpravu. Bohužel to nemůžu zkusit, protože sem nekuřák...no a začínat kvůli tomuhle experimentu se mi moc nechce Šťastný 

A nebo bych jí pozval na normální schůzku, v průběhu bych trošku tlakoval (doteky, dvojsmysly) a na konci se hlavně odhodlat.

Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Říjen 2008, 13:47:00 »

Víš já chci přestat kouřit, ale potřebuju, aby nade mnou někdo pořád dohlížel. Největší chuť mám vždycky tak kolem třetí a většinou v pátek po práci. Myslíš, že bys mohla se mnou někam zajít, aby mě to nelákalo?"

To není špatné, ALE, vynechal bych z toho pasáž o dohlížení -> nepůsobí to chlapsky

"Víš já chci přestat kouřit,největší chuť mám vždycky tak kolem třetí a většinou v pátek po práci. Myslíš, že bys mohla se mnou někam zajít, aby mě to nelákalo?"


Nezní to takhle líp? Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 15. Říjen 2008, 19:52:55 »

To Mr.LiWu: Potlesk
Zaznamenáno

noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Říjen 2008, 20:06:00 »

ja bych to dala bez otazky se sibalskym usmevem.

Vis, vazne chci prestat kourit, ale obcas to na me prijde a v patek po praci je ten pocit obzvlast neodbytny. Jedina vec, na kterou jsem prisel, ze me dokaze dostatecne rozptylit je tva spolecnost. Obavam se, ze kdyz me v patek nebudes u kaficka rozptylovat, tak do toho zase spadnu Mrkající

nahod andlesky kukuc a hlavne at uz rikas holce cokoliv, musi to byt s pristupem, ze neexistuje pro tebe spatna odpoved Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
silverspy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Prague
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 25. Říjen 2008, 09:56:12 »

cus,
jenom podam malinky progres: dal jsem malinko na rady, a nevenoval ji ted pozornost. nevolal, nepsal - vlastne napsal, potreboval jsem pomoci s nejakou zpravou, tak jsem ji to zaslal mailem, at se na to mrkne. to bylo vse. Jinak nezajem, krome nejakyho pozdravu na obede a podobne. Ted jenom nevym jestli jsem malinko "neposral" mou prilezitost - sel  jsem v praci na obed s kolegini - HB8.5 a jako na potvoru, tahle slecna sedela s kolegy u vedlejsiho stolu. Musim upozornit ze od tyhle HB8.5 skutecne nic necekam, byl to jenom normalni obed kde jsem se v pohode pobavili, mozna se mi to jenom zdalo, ale ta "moje" se porad snazila nenapadne koukat k nasemu stolu/ SocialProof?/ Ale zpatky k progresu. Ve ctvrtek jsem ji zavolal, jak je na tom s casem pres vikend,mohli by jsme neco podniknout. Bohuzel nic - v to jsem i doufal - jsem nemocny, ale kdyby... Ale bez problemu kyvla na navrh schuzky v tydnu. Takze malinko nezajmu podle mne zabralo. Po schuzce podam dalsi fieldreport.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Říjen 2008, 22:15:59 »

Nj, nechat se nenápadně vidět s pěknou holkou není špatná taktika, to je známý
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS