Přesvědčit zadanou?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 23:00:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přesvědčit zadanou?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk
Autor Téma: Přesvědčit zadanou?  (Přečteno 69857 krát)
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 31. Říjen 2010, 15:05:14 »

Citace
Plýtváš zbytečně snahou a silami všech Úsměv Dej si týden voraz!"
Tak a je to. Honza má ban na týden, aby mohl přemýšlet o tom, kde dělá chybu. Může číst , ale nemsí psát Úsměv
Ten dostává čočku.., ale je to pravda.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 31. Říjen 2010, 18:06:07 »

Láska ničí chlapský uvažování.....
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 31. Říjen 2010, 22:26:06 »

Co je to zač ? Chápu sice jeho chtíč, ale všechno by mělo mít svoje hranice.
Zaznamenáno

.Honza.
Host
« Odpověď #153 kdy: 10. Listopad 2010, 14:53:14 »

Před týdnem jsem jí řekl, že buď vše a nebo nic. Řekla mi,že za tohohle stavu musím vědět,že mi nemůže dát víc. Což mě zase nas... Takže jsem jí řekl,že je konec. Rozešli jsme se, mrzí nás to oba, ale já už do stejný řeky vstoupit nechci. Píše mi, jak jí to mrzí, teď mi začla psát jak moc mě pořád miluje a že to ukončila i sním,ale víc nic, větší zájem není. A když si vezmu klady a zápory... Prostě ne, už s ní nechci být. Teď "pracuju" na nové dívce. Držte mi palce. Zkusím odčinit moje debilní chování. Odčinit hlavně kvůli mně.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 10. Listopad 2010, 22:44:22 »

+1 za reflexi správným směrem. Welcome back Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 10. Listopad 2010, 23:48:02 »

Přesně tohle je krok správným směrem. Určitě to dokážeš a zapomeneš na ní a nakonec se nad tímhle jednou zasměješ. Trochu mi totiž připomínáš mě - taky mi strašně dlouho trvalo, než jsem se vyléčil z mé one-ities. A dneska se tomu směju Úsměv
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #156 kdy: 10. Únor 2011, 12:12:26 »

Ahoj, pisu zase po te dobe, kdy jsem se snazil zit, s 'moji zadanou' jsem si obcas napsal,byli jsme rozhadani,psala mi fakt hnusny veci a vubec nereagovala na to,ze mi bylo nekdy smutno,ze jsem mel slabsi chvile,kdy jsem ji chtel zpatky. Tak jsem ji tedy na dobro zavrhnul i jako kamaradku. A zil svuj novy zivot. Seznamil jsem se s jednou o rok ml. slecnou a ta je uplne jina. Chce semnou byt,chce se semnou chlubit,mam me za nekoho,nekoho dokonalyho. Citim se s ni tak,ze mam svoji cenu. Rekl jsem o ni te byvale,aby uz pochopila,ze nema cenu se hadat,ze je konec. No a ona napsala,ze to necekala,ze to takhle nechtela,ze uz vi co chce,ze byla blba a ze me chce prosit o odpusteni. Najednou by to pry slo,ale ja si nejsem jistej. Ze byvalej ji uz nezajima,ze se naucila na nej nemyslet. Ze semnou chce ven,ze to uz nechce tajit,ze to chce rict kamaradkam a zacit znovu,ze ted budeme opravdu spolu,ze se me nechce vzdat. Ale ja ji to nejak nemuzu uverit,po tom vsem co mi rekla a delala. Myslim,ze to dela jen proto,ze mam moznost mit jinou. Co myslite? Popravde,porad k ni tolik citim,ale laka me jit dal,uz se nechci trapit. Melo by to s ni teoreticky sanci? Nebo ji reknu nech me byt,uz ziju jinak,mam jinou lasku.
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 10. Únor 2011, 13:49:30 »

Vždyť jsi teď šťastný a máš holku, která do toho očividně jde taky upřímně a naplno. Takže v žádném případě, odmítni bývalou, uvidíš nebude se už o nic snažit. Taky důkaz toho, že jí na tobě nezáleželo, jde jí jen o to získat zpět svojí jistou hračku. Nic jí nevyčítej, nezabředávej do toho, máš svou hrdost. Prostě na ni kašli ;-)

Proč bys dělal krok zpět? Ty už máš nový lepší život a ona v něm nefiguruje ;-)
Zaznamenáno
ulala

Karma: 0
Věk: 39
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 10. Únor 2011, 14:12:09 »

Mas to po com si tuzil, tak preco sa zaoberat niekym, kto ta uz tolko krat sklamal a je viac ako pravdepodobne, ze to spravi znovu ak jej das zase sancu...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 10. Únor 2011, 14:36:18 »

ty jsi s tou svou jen proto, aby jsi někoho měl, ne? přijde mi, že vůbec nejsi připravený na vztah, tak bys měl radši nechat všechny ženský.

buď si nevážíš své přítelkyně nebo sebe a nebo chceš, abychom tě začali litovat.... s tímhle dotazem to doufám nemyslíš vážně a napsal jsi ho jen proto, že jsi se nudil....doufám.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
.Honza.
Host
« Odpověď #160 kdy: 10. Únor 2011, 15:36:54 »

Máte pravdu, ano to je to po čem jsem toužil celou dobu. Jediná chybka na tom je, že jsem po tom toužil s tou dotyčnou holkou, která mě nechtěla. Jasně, teď jsem našel novou, která je úžašná, chce mě. Ale nemám s ní tolik prožitýho a tím pádem mě to k ní netáhne tolik srdcem. Asi jsem to předím špatně napsal. S touhle novou nechodím, vídáme se, líbali jsme se na jedné schůzce a je to skvěle rozjeté. Ale né, že bych s ní chodil kdo ví jak dlouho a zpětně se rozhodoval o bývalce, zas tak blbej nejsem.
     Rozum mi prostě říká, že se NESMÍM otočit zpět, protože to,že jen pohled a její dotek mi stačí k tomu, aby mi bylo krásně, nestačí k tomu, aby to přehlušilo čas, který jsem se s ní natrápil. A to bych mohl psát a psát, kolik se toho událo. Proto jsem se vás ptal jestli je vůbec teoreticky možné, že si to opravdu uvědomila a najednou by se chovala jinak a byla schopná toho, co si předtím ani nedokázala představit. Je to možné? Nebo což je asi dost ppravděpodobné, že to dělá jen kvůli konkurenci, že najednou už nejsme ten, kdo furt čeká, že mě chce zpátky a pak by to začlo znova. Zeptal jsem se jí, jak by si to jako představovala,jestli by hned jsme se chytli za ruku a byli by spolu,jestli by fakt chtěla teda? A ona, že by jsme začli od začátku, že by to šlo pomalounku a pak by jsme spolu byli. Prostě ona moc dobře ví, co na mě platí, ví co mě má říct, jak se chovat...
     Ale život by byl hodně pěkná svině, kdyby si ona semnou rok zacházela jak s kusem hadru a pak, když už jí její bejvalej nechce, tak měla být semnou. Tohle mi říká rozum a proto s ní být nechci. Kdybych se měl chovat,jako předtím a kdybych neměl novou známost, tak za ní asi přiběhnu. Jenže kdybych zas tu známost neměl, tak se tohle podle mě nikdy nestane a pořád bych byl ten druhej.
     Jsem si jistej, že to dokážu, že nepodlehnu. A protože nechci být jako ona, tak jí to řeknu narovinu. Tak jsem jí to teda i řekl, ona to ví, že mám jinou, ale o to víc se snaží. Takže znovu říkám, teď jsem prostě na hranici, kdy mě chtějí dvě holky. Jedna mě ubližovala, ale já do ní byl zamilovanej a nedokázal si bez ní život představit. A druhá mi hned dala to co jsem si vždy přál, čím s ní jsem víc, tím se do ní zakoukávám a myslí to semnou vážně už od začátku. Takže podle vás jasná volba?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 10. Únor 2011, 16:01:04 »

To je jasný, to není jasná volba. Nejlíp uděláš, když se budeš trápit a skuhrat a chovat se jak nesebevědomej chlap bez špetky sebeúcty....

Ta holka se nezměnila, ta začala jen žárlit... stejně jako bývalka mi pomalu brečela na ICQ, když se dozvěděla, že mám jinou a přitom se chovala jak kravka prvního stupně.

Seber koule a začni se sebou něco dělat, jinak se budeš litovat celej život.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 10. Únor 2011, 16:04:04 »

Já tě nechápu, já jsem snad nebyl nikdy zamilovanej, nebo co. Proč se na tu, co tě nechce prostě nevysrat? Ještě k tomu, když máš jinou. Ale já jsem v tomhle možná docela ignorant a bez citů. Super!
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 10. Únor 2011, 17:13:10 »

Pokus se pochopit základní nesoulad!

1) Ty bys chtěl být s bývalou takový jaký jsi býval. Jen ona by si tě teď vážila a byla velice zamilovaná.

2) Ona (pokud to není jen její rozmar - dost velké riziko) chce kluka, který je grázl, nemá problém mít jinou a o ní mu vlastně moc nejde. Tím v ní vyvolává pocit touhy.

Podle toho jak tě znám z příspěvků - NEPROLNEŠ ty dvě situace - s ní budeš vždy ukňouraný závislák z jedničky, čímž ona z dvojky ztratí zájem!!!
Rozehrej si naplno tu novou kočku, to je ta správná cesta. Vracet se k bývalé tě zničí. Svým chováním by po pár dne zase sfoukla tvé sebevědomí a sebeúctu jako páru nad hrncem.
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 10. Únor 2011, 18:41:50 »

Na rovinu tu bývalou pošli do patřičnejch míst a začni se na plno věnovat tý nový holce, protože jsem si na 99% jistej, že když se vrátíš k tý první tak ta tě po nějaký době odkopne, protože se objeví nějakej jinej frajer a ty zůstaneš nakonec sám, protože tě nebude chtít ani ta druhá. Tak se trochu seber!  Podivený
Zaznamenáno
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 10. Únor 2011, 23:55:09 »

ze to necekala,ze to takhle nechtela,ze uz vi co chce,ze byla blba a ze me chce prosit o odpusteni. Najednou by to pry slo,ale ja si nejsem jistej. Ze byvalej ji uz nezajima,ze se naucila na nej nemyslet. Ze semnou chce ven,ze to uz nechce tajit,ze to chce rict kamaradkam a zacit znovu,ze ted budeme opravdu spolu,ze se me nechce vzdat.
Přesně tohle mi jedna podobná _ řekla. A byl to kec, vážně tomu nevěř. True story. Tested.

Nevím co víc tu napsat, už zase je tu všechno napsaný:
Vracet se k "bývalé" tě zničí. Svým chováním by po pár dne zase sfoukla tvé sebevědomí a sebeúctu jako páru nad hrncem.
True story. Tested.

Nevím jestli jste spolu spali, nebudu to celý pročítat. Ale pokud ne (a vlastně i pokud ano), tak podle mě do ní nejsi zamilovaný. Seš jenom ješitnej a chceš si dokázat, že s ní budeš. Aspoň chvíli než tě skutečně odkopne. Nebo možná až ji dostaneš tak si uvědomíš, že dost možná ani není tak pěkná/srandovní/v pohodě. Ale to už ta současná pěkná srandovní v pohodě HB bude pryč. I kdybys s ní byl v něčem co by šlo nazvat vztah, byl bys schopnej si jí uznávat jako člověka nebo dokonce milovat po tomhle všem?
Vlastní zkušenost.

Sám si srovnej co chceš. Jestli holku, která "mi hned dala to co jsem si vždy přál, čím s ní jsem víc, tím se do ní zakoukávám a myslí to semnou vážně už od začátku.", která s tebou jedná normálně.
Nebo někoho, kdo s tebou jedná jak s pičou a ty zaslepenej to nevidíš.

A argument, že s tou první (teďka myslím tu "zlou") máš hromadu zážitků? Promiň, ale jdi do háje. Tak si udělej hromadu zážitků s tou novou ("hodnou"). Uvědom si, že s tou "zlou" to jsou především nepřijemný zážitky, který si odfiltroval.
Aspoň máš důvod

Vracíš se stavem mysli zpátky do října nebo kdy jsi dostal ten týdenní ban, přemýšlej o tom  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 11. Únor 2011, 18:06:33 »

Nech obě dvě. Dej si na chvíli pauzu. A začni se nejdřív chovat jako chlap, kterej ví co chce. Uvažuješ teď jako děcko, co dostane 10Kč na zmrzlinu. Koupí si čokoládovou a pak se vzteká, že chce jahodovou Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
.Honza.
Host
« Odpověď #167 kdy: 12. Únor 2011, 00:48:12 »

Chápu souvislosti, že mě nechtěla, je to ta zlá a prostě  si mě nezasloužila, měl jsem jí kopnout do zadku už dávno před tím. Ale ptal jsem se jestli je to opravdu tak, že podle mínění hodně lidí se zdá, že její reakce byla vyvolaná jen tím, že jsem si našel jinou, zvýšil jsem tím svojí cenu a ona pochopila, že už mě nemá u zadku. Nebo jestli může být pravda to, že se opravdu snažila, opravdu si teď uvědomila, že jí bejvalej tolik ovlivňoval a opravdu se chce změnit a žít jinak. Podle mě je největší důvod to, že jí on prostě už nechce a společně s tím, co jsem jí řekl já chce ona najednou opravdu mě a najednou to chápe...Prostě kdyby on jí furt chtěl, tak to bude pořád stejný. A ty řeči, že se k němu nikdy nechtěla vrátit, že jsou úplně jiní, že si nemají o čem popovídat jsou prostě jen řeči...Protože já už tohle vše slyšel a nikdy to nevyšlo. Ani když jsem jí prosil, tak mu nepřestala psát. A teď... Nesouhlasím s Avou, jasně dělám ze sebe vola, ty ze mě už taky, ale já nic neříkám jí, chovám se tak, že jí nechci. Jen se ptám vás jestli je možné, že se změnila. Protože opravdu jsem chtěl být moc s ní a i přesto hnusný se těžko odmítá holka, která prostě ví jak na vás a ví co máte rádi. Ale nikdy jsem vás pořádně neposlechl a vždy jste měli víceméně pravdu... takže jí mám poslat někam? Tím, že to prostě podělala předtím, už nemůže čekat, že dostane mojí důvěru? V tomhle problém ani tak nevidím, nechci jí dát kůži lacino. Ale nevím si rady s tou novou, která chce plnohodnotný vztah, já taky, ale nechci být v presu. Prostě bojím se, že jí zklamu. Zároveň jí nechci ztratit. Už včera bylo pozdě na rozhodnutí...  Když ale budu s novou, začnu budovat vztah a uvidím, že bývalka se na to vykašle a začne zase litovat toho svého chudáčka, tak aspoň uvidím, jak to vše bylo... Horší varianta, že bych jí dal už zase šanci, ztratil novou slečnu, která mě má ještě za chlapa se ctí a bývalka by mě buď časem podělala nebo bych měl do nekonečna divnej pocit, jestli někomu nepíše atd. Už bych si asi nikdy nebyl jistej... Ikdyž jsem si říkal, že jestli takhle milovala bývalýho, tak až se z toho dostane, tak mě bude milovat do konce života...  Btw. mezitím co bývalka píše a podlézá, s novou mám zítra další rande...
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 12. Únor 2011, 02:19:30 »

Pokus se pochopit základní nesoulad!

1) Ty bys chtěl být s bývalou takový jaký jsi býval. Jen ona by si tě teď vážila a byla velice zamilovaná.

2) Ona (pokud to není jen její rozmar - dost velké riziko) chce kluka, který je grázl, nemá problém mít jinou a o ní mu vlastně moc nejde. Tím v ní vyvolává pocit touhy.

NEPROLNEŠ ty dvě situace - s ní budeš vždy ukňouraný závislák z jedničky, čímž ona z dvojky ztratí zájem!!!

Znova si to přečti nepochopil jsi!


A teď... Nesouhlasím s Avou, jasně dělám ze sebe vola, ty ze mě už taky, ale já nic neříkám jí, chovám se tak, že jí nechci. Jen se ptám vás jestli je možné, že se změnila. Protože opravdu jsem chtěl být moc s ní a i přesto hnusný se těžko odmítá holka, která prostě ví jak na vás a ví co máte rádi. Ale nikdy jsem vás pořádně neposlechl a vždy jste měli víceméně pravdu... takže jí mám poslat někam?
Takže zjednodušeně:
  • CHOVÁŠ SE OPĚT JAKO VŮL
  • NEZMĚNILA SE - JE ÚPLNĚ STEJNÁ, JEN TEĎ TĚ CHCE, ALE TY JÍ VE VZTAHU NEBUDEŠ TÍM, CO POTŘEBUJE (viz. nesoulad výše)
  • SEDNI SI, ROZTÁHNI NOHY CCA DO PRAVÉHO ÚHLU, POKUS SE DOTKNOUT BRADOU SVÉHO HRUDNÍKU A POŘÁDNĚ ZAOSTŘI, POKUD TAM DOLE VIDÍŠ DVA OŘÍŠKY, TAK TO JE ZBYTEK TVÝCH KOULÍ, TAK SI TO UŽ KONEČNĚ UVĚDOM! A VYKAŠLI SE NA TU BÝVALOU, DEJ SI FACKU A BUĎ CHLAPEM PRO TVOU NOVOU PŘÍTELKYNI
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS