Zájem a teď nic

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:20:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zájem a teď nic
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zájem a teď nic  (Přečteno 4249 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 29. Leden 2010, 16:44:57 »

Asi někde dělám chyby, jenže svoje chyby se vidí těžko, tak by mě zajímalo, co mi na to řeknete.

S jakousi holkou jsme se poznali na netu, napsal jsem, reagovala celkem ochotně a pak jsem ji prostě vzal na kávu. Započetí i ukončení rande objetím, na tom si teď budu zakládat Úsměv. Pokecali jsme fajn, příští týden (podotýkám, že bydlí trochu dál ode mě a navíc přes týden pracuje v zahraničí, proto po týdnu) mi psala krásnou sms kdy někam půjdem, že jsem milý atd. Šli jsme zatančit, nespustila ze mě oči, prostě krása a skončili jsme kratším líbáním. Když jsme odcházeli, chytl jsem ji kolem pasu, ale ona nic. To mě začalo nahlodávat. Na rozloučení mě ale ještě líbala sama. Další týden jsem jel s ní na koncert, tam měla kamarádku a už mezí námi k ničemu nedošlo. Napadlo mě, že možná někoho má. Další týdny jsem ji zval různě do kina a podobně, ale vždycky se vymluvila na něco. Na vánoční trhy do města vůbec nepřijela a nechala mě čekat a ani nenapsala. To už mě naštvalo a nepsal jsem jí vůbec. Po několika týdnech jsem jí ale přecejen napsal a kupodivu se mnou nezametla (čekal jsem, že se se mnou ani nebude bavit) a na pozvání na kafe reagovala kladně. Ale pak zase nepřijela prý kvůli počasí a dopravě (to poprvé hustě sněžilo). Pak se dlouho neobjevila na icq, smsky jsem jí nepsal, tak jsem to neřešil, až mi napsala sama a domluvili jsme se na brusleni. Nejprv jeden den zrusila kvuli necemu a dneska posunula sraz o hodinu kvuli necemu jinymu. Jinak to snad vyjde.

Takze me prijde, ze na me moc nebere ohled, nejsem jeji priorita a nevim proc a ani nevim co s tim udelat. Snazim se ja, ona skoro vubec a jeste moji snahu podkopava. Ale nedávám jí to úplně zadarmo, Dokud se neuvidime, tak ani nemam sanci zapusobit. Uz mam chut se na to znovu vykaslat nebo ji rict ze jestli se ji nechce jit se mnou, tak at mi to radej řekne hned. Lidově řečeno má navrch a nevím co s tím (a ignorace ovoce nepřináší).
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Leden 2010, 17:35:47 »

No,rozhodně,i kdyby už měla zájem,tak je asi sobecká.Není na ni spolehnutí,a určitě tam je nějaký háček.Možná chtěla flirt/úlet,já tohle zas moc nepoznám.Rozhodně od ní není hezké,že tě někde nechala jen tak čekat,myslím,že kdyby jsi byl pro ni ten pravý,tak by ti neustále odpovídala+psala a kdyby někde nepřišla,tak se ti asi opravdu moc omlouvala.
Ale ať už je to jakkloliv,její povaha,není pěkná.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Leden 2010, 21:43:02 »

imho je to jedna z těch situací, kdy chyba není na tvé straně...
trochu mi to připomíná poker... i když děláš správná rozhodnutí, nemusí to vždycky zaručit výhru (např. dvě esa na flopu není obvykle dobré zahazovat, ale když nastane ta nepravděpodobná situace že někomu příjde hned na začátku nějaký zázrak ala fulhaus tak to pak vede k prohře)...
někde je zakopanej pes - ať už je to tím, že má ta holka prostě málo času a ona tím pádem nemá čas na vztah v takové kvalitě, v jaké by chtěla (a ukončuje to sama předem bez šance), nebo prostě tím, že je blbá (nepředpokládám že by byla blbá jako tágo, ale prostě má nějakou více či méně nápadnou negativní vlastnost kterou na základě těchto informací neodhadnu přesně)... možná to má souvislost i se seznámením přes net (?), ale to už je jenom spekulace (a nechci být předpojatý)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Leden 2010, 01:51:14 »

Z dnešního rande mám zase smíšené pocity. Dojdu na sraz a čekám a ona nikde. Říkám si, jakej to blbec jsem, že jsem jí věřil a udělal znovu chybu, ale naštěstí mi zpětně zavolala (já jí psal kde je) že jí pozděj skončil film (btw. tam prý byla s kamarádem). Rande celkem ok, ale neměla se k nějakýmu kinu (dotykům) a celkově chování nenaznačovalo nic, ale pokec byl docela fajn. Nakonec jsem ji vezl až domů a ukazovala mi nějaký hospody atd., já na to že mi je má někdy ukázat a ona že jo. No uvidíme. Je mým dlužníkem (za cestu), tak to na ni teď budu praktikovat ať mě někam pozve. Při loučení mě sama neobjala a já to nějak nestihl, navíc v autě...skoro bych čekal, že když mi ukazuje okno kde bydlí, tak se bude mít na nějaký políbení ale nic. Příště budu víc drzejší a doprovodím ji třeba ke dveřím a něco podniknu.

Je to taková zvláštní osoba, ani bych neřekl, že je na úlety. Mám z ní pocit, že přítele nemá a hledá na netu mezi hromadou kluků toho nej nej a já byl prostě taková zkouška, která prošla na dva mínus a proto se kvůli mě nepřetrhne a raděj jde s jiným. Osobnostně mi ale přijde jako introvertka. Když se mi ji podaří ještě párkrát někam vytáhnout ven, tak se jí zeptám třeba "a tvýmu příteli nevadí, že chodíš ven se mnou?"
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Leden 2010, 02:21:06 »

možná je načase si položit otázku: je ta holka natolik zajímavá, aby ses vůbec snažil?
to, že se ta holka pořád omlouvá je možná i spousta výmluv, spíš jenom menšina holek je ochotná se chovat tak, aby byla ten "padouch" co to utne... nic to ale nemění na tom, že jsou i takové, které nestojí za to balit (pokud není cílem jenom flirt)...
na to, že ta holka se seznamovala přes net (takový asi očekávají spíš rychlejší postup), se vymlouvá fakt dost, takže něco je špatně...
pokud to máš ale už promyšlené a rozhodl ses, že to přece jenom zkusíš, tak ten poslední odstavec co jsi napsal vypadá docela pravděpodobně - při seznamování na netu nemá holka důvod být stoprocentně věrná jedinému pokusu (hlavně v případě, že nemá čas ztrácet čas) => musíš ji něčím zaujmout, vyrobit nějakou "rozbušku", ale ta počáteční jiskra mezi vámi asi nepřeskočila tak jak by měla... pokud ale máš možnost ji ještě párkrát vytáhnout ven (aniž by se vymlouvala nebo by z toho pak byly takové "kamarádské" schůzky v průměru jednou za měsíc), tak by to mohlo klapnout (musí jí být akorát jasný že nechceš skončit jako kamarád a musí tam být ta jiskra, prostě se musí sejít pár trochu šťastných věcí najednou)... bez vyzkoušení to ale nezjistíš Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Leden 2010, 09:19:22 »

Díky za názor. Já sám v tom nevidím velkou budoucnost, dřív se mi líbila víc, ale chováním to dost změnila. Budu usilovat spíš o nějakej další úlet než vážnější vztah, protože to ani jinak nejde. Každopádně i jako kamarádka na trénink dobrá a pustit ji k vodě můžu kdykoliv. Jen se divím, proč jsem to už neudělal.
Zaznamenáno
ezeldin

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Leden 2010, 22:02:17 »

Možna byla na seznamce, protože je čerstvé po rozchodu, a není z toho ješte úplně ok...
Možná chtěla mít ten pocit, že o ni nekdo stoji, ale ona to zatím nikomu ještě nabídnout nemůže..
a jak jsi sám psal, možná těch kluků má v současné době "rozdělaných" víc. kolik asi napíš holce na seznamkce kluku?

s tím co píšeš v posledním příspěvku 100% souhlas. Každej kontakt dobrej Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Únor 2010, 00:09:43 »

Až toho budeš mít dost doporučoval bych vybalit na ní svojí cenu "Hele, já fakt nemam potřebu se snažit, když nemáš chuť mě vidět. Až budeš vědět, že si na mě dokážeš udělat čas, tak mi napiš."
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS