Jak si to vyložit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Květen 2024, 12:35:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak si to vyložit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak si to vyložit?  (Přečteno 8959 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 24. Listopad 2007, 14:07:23 »

Znám jednu holku, kterou už znám docela dlouho ale spíš se známe od vidění, chodila s kamarádem, a teď se opět vidíme víc vždycky na nějaký společný akci, máme společný kamarády. Ona má kluka, ale moc jim to neklape, on jí podved, ona mu odpustila, ale říká že už to není jako dřív. Ona má na mě číslo už dlouho ale nebyli jsme vůbec v kontaktu, až jednoho dne mi napsala jak se mám, co dělám atd., a od tý doby mi prozváněla, občas jsme si psali na ICQ atd. Na ty akce chodí se mnou taky brácha, který na tom s ní byl stejně jako já. Taky mají na sebe čísla, ale taky nebyli v kontaktu a taky se do tý doby nebavili. Bráchu vůbec neprozváněla, nepsala žádný sms, možná jednou kecali stručně na ICQ. Párkrát s ním tancovala, stejně jako se mnou. A včera mu najednou napsala. že na něj musí pořád myslet. Jako já chápu že se jí třeba víc líbí nebo tak, ale už nechápu to její chování, proč víc udržuje kontakt se mnou než s ním, když chce jeho?
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Listopad 2007, 14:54:23 »

Mozna te bere jako kamarada (ja vim, ja vim, tohle tu nikdo nechce slyset Úsměv) a chce si s tebou promluvit o klukovi, ktery se ji libi a ktereho ty znas a ergo ji treba nejak pomuzes, zminis se mu nebo proste nejak "rafinovane" to zaonacis.
Zaznamenáno

Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Listopad 2007, 15:26:34 »

že to vypadá, vybrala si už cíl svých snění, a pro tebe to nevypadá moc dobře (ani skutečnost, že s tím něco uděláš) ...

můžeš projednou potlačit sebe a nahrát ji bráchovi, pač je to takový malý gentlemanský trik - nejsme sobci a brácha by určitě udělal to samý pro tebe. hmmm?
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Listopad 2007, 15:47:10 »

ona stejně asi není úplně můj typ, takže to bráchovi i přeju, jen mě to zajímalo. A co je nejlepší na tohle, co mu napsala zareagovat? Když vezmem v úvahu, že má kluka?
Ale na druhou stranu je to rána pro moje ego, a už mi to docela začíná štvát, protože kdykoli se seznámím s nějakou holkou, tak nakonec z toho vyplyne že se jí líbí brácha. Přitom on se nechová nějak jinak než já a je úplně vidět jak ho holky balí. Fakt už nevím co mám dělat, docela tím trpí moje sebevědomí a začínám mít z toho docela mindrák Šťastný
« Poslední změna: 24. Listopad 2007, 15:50:16 od henry » Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Listopad 2007, 16:19:23 »

Podle me se te snazila dovest k cinu a ty furt nic, tak chtela zapusobit pres zarlivost na brachu...
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Listopad 2007, 16:34:27 »

to zni trochu moc konspiracne¨michaile  Mrkající
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Listopad 2007, 22:49:02 »

ona stejně asi není úplně můj typ, takže to bráchovi i přeju, jen mě to zajímalo. A co je nejlepší na tohle, co mu napsala zareagovat? Když vezmem v úvahu, že má kluka?
Ale na druhou stranu je to rána pro moje ego, a už mi to docela začíná štvát, protože kdykoli se seznámím s nějakou holkou, tak nakonec z toho vyplyne že se jí líbí brácha. Přitom on se nechová nějak jinak než já a je úplně vidět jak ho holky balí. Fakt už nevím co mám dělat, docela tím trpí moje sebevědomí a začínám mít z toho docela mindrák Šťastný

nech bráchu doma ne? Šťastný
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Listopad 2007, 23:50:26 »

Ano, odstraň bráchův zhoubný vliv- nechod s nim ven.  Úsměv
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Listopad 2007, 00:17:43 »

Ale vzdyt to uz se tu parkrat popisovalo, chlap nereaguje na vabeni zeny, a tak si zena velmi provokativne najde nekoho blizkeho tomu svemu idolu a toho jakoze "bali", aby si ji ten jeji vyvoleny vsimnul...
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Listopad 2007, 09:56:29 »

Citace
Ano, odstraň bráchův zhoubný vliv- nechod s nim ven.

no, problém je v tom, že brácha je i můj nejlepší kámoš...

Citace
Ale vzdyt to uz se tu parkrat popisovalo, chlap nereaguje na vabeni zeny, a tak si zena velmi provokativne najde nekoho blizkeho tomu svemu idolu a toho jakoze "bali", aby si ji ten jeji vyvoleny vsimnul...

to máš pravdu, ale tohle můj případ není, protože ona mu včera psala celý den, a zdá se ýe opravdu k němu něco cítí....

Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Listopad 2007, 13:41:45 »

Ani s nejlepším kámošem bych se o ženu nedělil..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Listopad 2007, 13:54:03 »

Ani s nejlepším kámošem bych se o ženu nedělil..

tak nějak.. jako i by mi to bylo trapný kdyby holky co chce nejlepší kámoš letěli na mě.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Listopad 2007, 20:39:04 »

on jí nebalil, ona se mu ozvala sama, a já jsem nepsal že já jí nějak moc chci, jen mi to přišlo zajímavý, to je jedno. Ještě k tomu bráchovi. I když ho nechám doma, tak až ta nějaká jednou přijde k nám, tak ho stejně uvidí:)

Jinak v tom co mu teď píše se ukazuje typický ženský myšlení. Ona mu nejdřív napíše, že na něj musí pořád myslet, že neví co s ní je. On jí odepíše, co s tím budou dělat. Ona mu napíše: " co myslíš že by se s tím dalo dělat" (jako kdyby to nebylo jasný, že ona by se musela rozejít nejdřív s tím svým). On jí napíše, že on nemá vztah, ona jo, tak by s tím musela dělat víc ona. Natož mu ona napíše že ví, že by s tím musela dělat víc. A když jí napíše co má ona v plánu, tak mu napíše: "Nemám nic v plánu, ani jsem neměla, přišlo to tak náhle, ani nevím co bys chtěl ty!!"
Tady je přesně vidět jak ona to chce otočit, aby on jí napsal třeba: "Já chci s tebou chodit",aby to vypadalo že iniciativa vzešla od něj, a přesně vím, že by mu na to odpesala:"Ale já jsem zadaná" A už by to vypadalo že  se snaží on....
Nechápu ženský. Já kdybych napsal nějaký holce že na ní musím pořád myslet, tak bych byl rozhodnutej že třeba současnej vztah ukončím....ale oni ne Šťastný
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Listopad 2007, 16:29:48 »

Muzu se zeptat, kolik je Tobe a kolik brachovi?? A Tobe se nikdy nestalo, ze on se kamaradil s nejakou kamoskou a kdyz jste se seznamili i vy ( myslim ty a ta kamoska), ze byla videt vetsi naklonost k Tobe od Te kamaradky??
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Listopad 2007, 21:36:27 »

mě je 22 a jemu 19...a ten případ co píšeš se mi opravdu nikdy nestal.....
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS