První milování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:40:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  První milování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: První milování  (Přečteno 37457 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 24. Říjen 2007, 16:59:28 »

john84: Hezky se to pise, ale blbe provadi.. Úsměv Ale vzdycky sem resil ten samy problem (2roky)... A nakonec sem skoncil bez sexu ... a za pul roku se ukazalo (bohuzel ne se mnou), ze stacilo prestat "netlacit" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 24. Říjen 2007, 19:53:07 »

je to zase individuální no, každá je jiná...ale v 16 jsou ještě často dost plaché, o 2-3 roky pozdějš většinou nemají problém se o sexu bavit...mám zkušenost se 17letou, která o tom kecala skoro až moc, ale zase mě do toho kompletně zasvětila, ač jsem byl starší o 3 roky  Mrkající a pak s 21letou, která byla spíš stydlivka, ale ve vhodnou chvíli jsem zabrousil do těhle intimních vod a co jsem chtěl vědět, mi řekla  Úsměv
Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 24. Říjen 2007, 20:03:02 »

jak si s holkou začnete poprvý povídat o sexu? Mě je to blbý nějak to řešit, pak to vypadá že mi de o jedno.. Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 08. Leden 2008, 14:42:31 »

Hehe, tak tak. Nakonec sem to vyřešil "zaobalením" Úsměv Slečna poměrně málo mluví a tak sem jednou uprostřed noci prostě řek, ať mi něco poví, což samožřejmně nevěděla, co by honem řekla. Takže sem se začal vypatávat na všechno - i na dost intimní osobní věci. No a jednou z těch věcí byl i sex (nejdřív obecně a pak my dva). No a dozvěděl jsem se co sem chtěl vědět.

Myslim, že je škoda, že některé holky si o sexu nerady povídají, protože to hodně IMO ovlivňuje kvalitu. Jako totálně nechápu fakeování orgasu a následné stěžování zpětně, že "to nebylo ono"... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 08. Leden 2008, 17:21:53 »

No taky se přidam s žádostí o radu Úsměv) Mám přítelkyni, která je panna. Teď se tu vůbec neptam "jak se jí dostat do kalhotek" a bla bla... to tu teď neřešim. Dávam tomu času, kolik ona chce... já mám problém ale s něčim jinym a to s tim, že s pannou jsem to ještě nedělal a trochu se toho z jistých důvodů bojim.  Prakticky vždycky, když jsem měl sex, tak to bylo s holkou, která měla dost zkušeností a nebyl v ničem problém. Všechny holky říkaj, že poprvý to bolelo a bylo to nepříjemný. A já NECHCI, aby jí to bylo se mnou nepříjemný a zkrátka nevim, jak přesně to mam dělat, abych jí to co nejvíc zpříjemnil a aby jí to nebolelo, i když to asi nejde... zkrátka může mi tu někdo dát nějaký konkrétní rady? nemyslim na to, co má bejt před tim, na to rady nepotřebuju a tahle diskuze je toho navíc plná... já myslim rady pro samotnej styk... dík
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 08. Leden 2008, 19:12:27 »

Vlhčit, uvolnit, nestresovat Úsměv

A můžu uklidnit - jde to. Strávili sme asi tak 4h mazlenim (protože se sex ani neplánoval) a potom ji to nebolelo. Resp. taky to teda bylo skoro jako když stěhujou ty věci s těma obrovskejma jeřábama, po milimetrech a nenechat se velmi, velmi dlouho strhnout tou chutí "dorazit"... No a hodněkrát zasouvat opravdu pomalu, dokud si na to nezvykne a sama tě nenavede, abys zrychlil. Sice ty si to třeba tolik nebudeš užívat, protože to musí být opravdu pomalu a ne moc hluboko (jako zas ne tak, abys neudržel erekci, ale to snad v tomhle věku neni tak moc problém), ale slečna by teoreticky neměla pocítit nic nepřijemného. A po chvíli jí to tak uvolní, že by nemělo vadit přitvrdit. Ale vážně to trvalo asi tak hodinu skoro...  nebo přesně teda nevim, spíš tak pocitově Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 08. Leden 2008, 19:56:23 »

dík Avo Úsměv jsem nečekal tak komplexní radu Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 08. Leden 2008, 21:19:23 »

dík Avo Úsměv jsem nečekal tak komplexní radu Úsměv
No, jen jestli to bude fungovat Úsměv Já to mám ověřené jen jedním pokusem Šťastný Ono se slečnou pannou nespí člověk poprvé každej den, žejo Mrkající I když já teď mám zaděláno na druhý pokus Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #58 kdy: 08. Leden 2008, 22:37:07 »

dík Avo Úsměv jsem nečekal tak komplexní radu Úsměv
No, jen jestli to bude fungovat Úsměv Já to mám ověřené jen jedním pokusem Šťastný Ono se slečnou pannou nespí člověk poprvé každej den, žejo Mrkající I když já teď mám zaděláno na druhý pokus Šťastný
Jéje, a já Ti chtěl pogratulovat, žes ji "konečně" "zlomil" Úsměv
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 12. Leden 2008, 18:24:20 »

Ja jsem na tohle kdysi taky dostal jedno doporuceni. Co netrhat panenskou blanu penisem, ale pouzit jazyk a prsty? Tebe to bude min provokovat a drazit uz prirazit, navic v prstech mas lepsi cit. Takze co hodne mazlit a pak zkusit oralni stimulaci. Nasledne zacit jemne a pomaloucku pridavat prsty, tema by jsi ji mohl celkem v pohode roztahnout (myslim panenskou blanu, v ni uz dirky jsou, takze se vlastne musi jen zvecit). No a pote co ji udelas pusou a prstama, bude pripravena a dostatecne vlhka a pripravena pro prvni nezne milovani...Mrkající

Je to jen dalsi mozny zpusob, jez mi byl kdysi doporucen starsi holkou, ktera to takhle zazila a byla spokojena.
Zaznamenáno
Lucky7

Karma: 2
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 19. Leden 2008, 03:54:43 »


Je mi 26. Což je o něco více, než věkový průměr zdejších přispěvovatelů, a také jistě mnohem více, než kolik je tobě. (S přihlédnutím k tomu, že jsi fandou kreslených seriálů)
Toto a nejen toto je důvodem, že mám trochu jiné (více) zkušeností a trochu jiný pohled na věc. Neříkám, že ten jediný správný. Nikomu ho nevnucuji. Jen jsem původnímu tazateli dopověděl dle svého.
On se , samozřejmě, může zařídit zcela podle svého uvážení.

Vzhledem k tomu, že diskuse je do jisté míry anonymní, tak klidně počet svých frekventantek mohu prozradit - 5.

moza vic zkusenosti, ale jinak ses idiot
Zaznamenáno
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 19. Leden 2008, 10:41:13 »

Cau - četl jsem o prvním sexu už hodně a na mnoha místech jsem se dočetl že pokud je holka pana a kluk panic tak nejlepší poloha je na koníčka - jaké s tím máte zkušenosti. A ješte by mě zajímalo jaká poloha je nejlepší když je panic on - no já nevím jestli je pana - o sexu jsme se nebavili, teda zatím
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 20. Leden 2008, 11:37:59 »

Tahle poloha ma tu vyhodu, ze vetsinu prace obstara zena. Pokud je ona panna, tak si muze dost korigovat rychlost a hloubku, aby ji to nebolelo. A pokud je panic on, tak je vyhoda, ze nemusi moc stresovat, protoze vsechno obstara a zaridi zena.Úsměv Podle me dobry zpusob sexualniho zacatku..
Tot muj skromny nazor.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS