První věta na ulici

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 19:08:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  První věta na ulici
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk
Autor Téma: První věta na ulici  (Přečteno 58858 krát)
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 17. Červenec 2008, 18:29:58 »

Ja som raz oslovil jednu uplne bez pripravy (v obchode), len som sa na nu pozrel parkrat, a ako som stal vo dverach vratil sa spat a povedal ze mi je sympaticka a ci by nesla na rande...V jednej jedinej vete, bez zakecavaciek. A predstav si, ze sla Mrkající

Tohle jsem taky jednou zkusil, byl jsem tankovat na benzínce a byla tam fakt krutá blondýnka, tak jsem se furt rozmýšlel, no a když už jsem byl venku, tak jsem se rozmyslel, vrátil zpátky a zeptal se na pozvání někam nebo něco v tomto smyslu, už si to moc nevybavuju. Akorát že by teda nešla, řekla že by její přítel asi nebyl moc nadšenej, takže tak no. Ale sranda musí byt, šlo mně hlavně o pokus  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 18. Červenec 2008, 13:23:03 »

hej, mne slo tiez o pokus, to ze sla bol len bonus navyse. Ale ako ja byt zenou, tak rozhodne nejdem s niekym, kto ma len tak oslovi...A nejde ani tak o vyzor, nech by uz bol akykolvek - skor by som si myslel ze je to nejaky kur****nik alebo profesionalny balic (alebo totalny zufalec) co to skusa na kazdu druhu 3x denne...Aj preto mi je divne, ze to vobec niekedy aj vyjde. Zeny to asi vnimaju inak nez ja Mrkající
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 23. Červenec 2008, 14:21:30 »

V tom máš ale pravdu,spousta holek to vnímá tak,že jim přijde podivný,když je na ulici osloví úplně cizí kluk a zeptá se jich kolik je hodin nebo podobně a pak je pozve buď na kafe nebo po nich chce telefoní číslo,dá se snima do řeči atd.Mě osobně už balení holek na ulici vážně nebaví,buď nenarazím na žádnou holku,která by mě zaujala nebo neseberu odvahu nebo třeba nepotkám žádnou v mým věku.Neříkám,že když půjdu někam něco vyřídit nebo budu muset někam jít,že třeba někde při tý příležitosti nezkusím oslovit nějakou holku,ale abych chodil ven sám speciálně kvůli tomu,abych nějakou oslovil a získal od ní číslo,na to už se asi vykašlu.Prostě mě to už nebaví a připadá mi stupidní nutit se do něčeho,do čeho už se mi nechce jen proto,abych nějakou sbalil.Na druhou stranu holku fakt moc chci.Jenže seznamování přes internet je k ničemu,někdy to sice vyjde,ale aspoň v mým případě ten vztah stejně nikdy dlouhej nebyl.Včera sem si třeba psal s jednou úplně nádhernou holkou,psali sme si asi půl hoďky,vyměnili sme si fotky,řekli sme si o sobě snad všechno,byla příjemná,rozuměli sme si a anjednou sem jí napsal,jestli by někde nešli ven,že přes počítač se lidi moc nepoznají no a od tý chvíle už neodepsala,nechával sem jí vzkazy,zatím žádná odpověď a pochybuju,že mi ještě napíše.Nevím,jestli to je kvůli tomu,že sem chtěl jít ven,třeba to vůbec není kvůli tomu,ale tady se krásně ukazuje nespolehlivost internetovýho seznamování.Někdy mi fakt připadá,že sem snad prokletej.Po tý krátký aféře s tou hloupou patnáctkou sem do toho spadl znova a sem opět sám bez vyhlídky na seznámení a ač se snažím sebevíc,je to k ničemu.Tolik inzerátů sem si dal,na tolik sem odpověděl...jenže můžete napsat sebelepší odpověď na inzerát,těm holkám jich můžou přijít desítky i stovky,tak si samozřejmě vybírají...taky to někdy dělám,když se mi ozve nějaká holka na inzerát a vidím její fotku a vzhledově se mi vůbec nelíbí,tak jí prostě už nenapíšu,to je asi normální.Takže to možná přece jen přenechám trochu náhodě..na společenských akcích,když se jde někam kalit se samozřejmě seznamuje líp,ale ty diskotéky nejsou ideální místo,to je pravda a šance na vážněj vztah je tam rovněž minimální.Navíc mám většinou dost upito a ten alkohol taky dělá divy,že pak člověk žádnou nesbalí.Ale s tím zkusím něco udělat.Bohužel mám obavy,abych nezůstal celej život sám,bez holky,bez lásky,bez sexu a aby mi ty nejlepší roky neutekly mezi prstama.Přece ale musí bejt někde holka,se kterou si budu rozumět a bude mi vyhovovat a ona bude to samý cítit ke mě.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 23. Červenec 2008, 16:41:58 »

Tom371986: tohle jsi nedávno napsal na můj příspěvěk
Ale chtěl bych něco říct k tomu přístupu,kterej si tu zmínil.Říkat si až to přijde,tak to přijde a nebudu to lámat přes koleno je docela pohodlný,ale podle mě to nikam nevede a možná to je ten důvod,proč si nikdy s žádnou nechodil.Já si prostě myslím,že nejlepší je uvolnit se a jít do boje,prostě pár holek oslovit a zkoušet to,až to jednou vyjde,nějaká se prostě chytne a třeba si padnete do oka.

Chtěl bych k tomu ještě dodat, že to lámání přes koleno spočívá právě v tom, že už tolik neřeším absenci dívky a nepovažuji to za největší problém. Neříkám si jak je život vůči mně nepsravedlivej nebo prostě tak nějak, že ostatní někoho mají a já ne. Problém bych měl, kdybych třeba byl na vozíku, nebo nějak jinak postiženej.

Po tý krátký aféře s tou hloupou patnáctkou sem do toho spadl znova a sem opět sám bez vyhlídky na seznámení a ač se snažím sebevíc,je to k ničemu.

Ta přemíra snažení je možná právě špatná. Někde se tady právě psalo, jak to ty holky vycítí, že právě nejsi v pohodě a že se snažíš za každou cenu a už nemáš šanci.

Přece ale musí bejt někde holka,se kterou si budu rozumět a bude mi vyhovovat a ona bude to samý cítit ke mě.

V tohle doufám s tebou, ale myslím, že to bohužel neplatí na 100%. Jediný co ti můžu za sebe poradit, je fakt to tak nehrotit, přespříliš na to nemyslet a snažit si užívat ty nejlepší roky života i bez holky. Třeba potom s holkou přijdou ještě lepší  Mrkající
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 23. Červenec 2008, 17:10:46 »

No jo,jenže to mi právě dost dobře nejde.Já tu holku prostě potřebuju,jinak nedokážu bejt opravdu šťastnej.Je to smutný,ale je to tak.Můj život je nudnej stereotyp a vím,že když bych měl holku,tak by se všechno otočilo o 180 stupňů a konečně by můj život dostal nějakej smysl..Ono kdybych za sebou měl v dvaadvaceti nějaký vážnější a dlouhodobý vztahy a víc sexuálních zkušeností,zřejmě bych se na to díval víc s nadhledem a tak moc by mě to netrápilo.Ty pocity,který mám,že jsem bez holky sou fakt těžký depky až k nevydržení.Stačí,když se naskytne naděje,že byc mohl mít nějakou milou a hezkou holku a hned se mi o poznání zlepší nálada a co teprve,kdyby se mnou začala chodit...to bych byl za vodou a naprosto v pohodě.Jenže ta naděje vždycky zmizí stejně rychle jako se objeví...každej mi říká,že sem přecitlivělej a asi to tak je.Vím,že kdybych měl holku,do který ybch byl zamilovanej,chodili by sme spolu a všechno co k tomu patří,byl bych úplně maximálně šťastnej a už by mi nic nechybělo a právě proto se to možná nemmůže stát.Nevím,je to složitý a asi to ani nemá řešení.Když o tom tak přemýšlím,známejch mám spoustu,ale který z nich můžu nazvat kamarádama?Možná tak jednoho,ostatní jsou lidi,se kterejma se znám dlouho a sice se občas vidíme,ale každej si žije svůj život a má svůj vztah atd.Nemám ani žádnou práci,takže někdy je to fakt nesnesitelný.Nuda a osamělost a zoufalost,to mě přesně vystihuje.
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 23. Červenec 2008, 17:42:22 »

No jo,jenže to mi právě dost dobře nejde.Já tu holku prostě potřebuju,jinak nedokážu bejt opravdu šťastnej.Je to smutný,ale je to tak.Můj život je nudnej stereotyp a vím,že když bych měl holku,tak by se všechno otočilo o 180 stupňů a konečně by můj život dostal nějakej smysl..Ono kdybych za sebou měl v dvaadvaceti nějaký vážnější a dlouhodobý vztahy a víc sexuálních zkušeností,zřejmě bych se na to díval víc s nadhledem a tak moc by mě to netrápilo.Ty pocity,který mám,že jsem bez holky sou fakt těžký depky až k nevydržení.Stačí,když se naskytne naděje,že byc mohl mít nějakou milou a hezkou holku a hned se mi o poznání zlepší nálada a co teprve,kdyby se mnou začala chodit...to bych byl za vodou a naprosto v pohodě.Jenže ta naděje vždycky zmizí stejně rychle jako se objeví...každej mi říká,že sem přecitlivělej a asi to tak je.Vím,že kdybych měl holku,do který ybch byl zamilovanej,chodili by sme spolu a všechno co k tomu patří,byl bych úplně maximálně šťastnej a už by mi nic nechybělo a právě proto se to možná nemmůže stát.Nevím,je to složitý a asi to ani nemá řešení.Když o tom tak přemýšlím,známejch mám spoustu,ale který z nich můžu nazvat kamarádama?Možná tak jednoho,ostatní jsou lidi,se kterejma se znám dlouho a sice se občas vidíme,ale každej si žije svůj život a má svůj vztah atd.Nemám ani žádnou práci,takže někdy je to fakt nesnesitelný.Nuda a osamělost a zoufalost,to mě přesně vystihuje.

Jako bych se v tom textu viděl  Smutný
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 23. Červenec 2008, 17:55:59 »

Ale tobě je teprve 17 a tak na tom rozhodně nejsi tak špatně jako já.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 23. Červenec 2008, 18:01:42 »

Tom371986: Skoro bych ti chtěl až pomoct. příjde mi že až tak těžký to být nemůže, at člověk vypadá jakkoliv. Jen to chce sebevědomí, to je asi to co ti chybí. Kdyby takhle trpěl nějakej můj kámoš, tak bych se mu snažil pomoct nějakou tu holku sehnat.
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 23. Červenec 2008, 21:02:39 »

Chtěl sem tím říct,že jediný,co by mi mohlo zvednout sebevědomí a náladu,je nějaká hezká a milá holka.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 23. Červenec 2008, 22:57:26 »

Trochu sa v tom vidim aj ja, az na to, ze ja si naopak nemyslim, ze by som mal nudny zivot. Aj ked som sam, tak kazdu chvilu musim nieco robit, nieco vymyslat. Aj ked nemam zrovna nic na robote, tak idem aj tak sam vonku, aj keby som sa mal ist len prechadzat.

Skus zmenit pristup a tie holky oslovovat len tak. Nech ti nejde o zbalenie tej holky, ale skus ju potesit tym, ze si si ju vsimol a ty si zase skus zvysovat komunikacnu uroven. Uvidis, ze ono to potom prijde samo. Teda aspon tak nejako to citim.
Zaznamenáno
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 24. Červenec 2008, 08:52:12 »

2 Tom371986: pockej az ti bude 24 a stejna situace... to je pak teprve sranda  Smutný
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 24. Červenec 2008, 10:06:54 »

To si nedokážu představit,já už to nemůžu vydržet teď.Myslím,že to se toho radši nedožiju.
Zaznamenáno
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 24. Červenec 2008, 10:16:33 »

klid, dozit se toho da (ne ze bych ti to pral)
ja momentalne prubuju prirodni antidepresiva, no kdyz to nezabere (nebo si nenajdu babu) si nenajdu tak prejdu na chemii (treti generece anitepresiv je uz celkem funkcni...) - nejak ten serotonin v hlave zvednout musim  Podivený
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 24. Červenec 2008, 10:46:51 »

Toho se nejvíc bojím a obávám,že přesně takhle dopadnu taky,protože zatím to k tomu všechno neodvratně směřuje.Ty seš víc nad věcí než já,já už sem na dně teď,tak nevím,co bych dělal v tomhle stejným stavu ještě za dva další roky.Jsou lidi,kteří to nějak překousnou,no já mezi ně nepatřím.Myslím,že než se takhle trápit,radši bych to sám skončil,jestli bych k tomu ovšem našel odvahu.....už sem o tom přemejlšlel hodněkrát,zvlášť ve chvílích,kdy mi bylo nejhůř,ale čím sem starší a čím dýl nemám babu,tím je to fakt horší a dost možná už to taky jednou neunesu.
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 24. Červenec 2008, 10:49:24 »

Jistě si řeknete,že se zase lituje,ale co mám teda dělat,když je mi tak zatraceně mizerně z toho,že si nemůžu najít babu?
Zaznamenáno
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 24. Červenec 2008, 11:30:24 »

prdlajs nad veci, ale uz sem se smiril s tim ze problem vyresit nedokazu takze resim aspon jeho nasledky
a ty reci o koncich jsou nesmysl, frustrace zpusobena nedostatkem jedne zakladni lidske potreby tezko povede k potlaceni potreb jinych... mozek je proste previt a moc dobre vi kde zatlacit kdyz se mu neceho nedostava..
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 24. Červenec 2008, 11:42:56 »

Jenže já se prostě nikdy nesmířím s tím,že tenhle problém vyřešit nedokážu.V tom je mezi náma zásadní rozdíl.Já navíc potřebuju holku ze stejnýho města jako já,protože nemám řidičák a vztahy na dálku nemají cenu a komu by se chtělo každej den jezdit za babou kdo ví kam?Prostě bych sní potřeboval bejt každej den,takže s holkou z jinýho města prostě nemá pro mě cenu si něco začínat.Tím se okruh opět snižuje.Ty si an to uř rezignoval a hledáš prostředky,jak to potlačit.Já ale nejsem jako ty.
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 24. Červenec 2008, 11:56:24 »

Nebude přece zas tak zle. Samozřejmě že člověku něco chybí, ale neměl by poutat svou loď k jediné kotvě. Je spousta věcí, které se dají dělat a být v nich dobrý, a deficit v téhle oblasti se tím dá celkem dobře kompenzovat, částečně, ale rozhodně dost na rozumně smysluplnou existenci...
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 24. Červenec 2008, 12:07:40 »

No to teda nevím,podle mě je člověk bez lásky osamocenej a ztracenej,i když si to třeba nepřizná.
Zaznamenáno
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 24. Červenec 2008, 12:51:15 »

hele neber to tak hystericky, muzu ti garantovat ze kdyby se nasla baba treba i ze slovenska tak se jen pretrhnes abys ji mohl videt aspon jednou tydne o vikendu a budes makat jak blazen abys mel na jizdenky (o perspektivite toho vztahu ted rec neni, ta se v prvni fazi neresi)...
kazdopadne ja jsem nerezignoval, spis je ze me desnej cynik ted...
btw: doporucuju sport, poradne to ze sebe vymlatit... zvedne se ti hladina hromady hormonu (endorfiny, adrenalim atd.) coz ti jednak pomuze psychicky a taky to zapoji mechanismy co jsou niz nez potreba vztahu a pomaha to aby ses tak neuziral (vyzkouseno dlouholetou praxi  Úsměv )... no a pokud nebudes blbej jako ja a vyberes si sport kde se da treba i seznamit tak kdo vi..  Mrkající
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 24. Červenec 2008, 15:52:09 »

No,znám se moc dobře a právě proto,že ten vztah by neměl cenu,tak bych za ní nejel těch kiláků ani 30.Fakt potřebuju,aby ta holka bydlela ve stejným městě jako já.Jinak s tím sportem máš asi pravdu,i když já sem spíš hudebně založenej.Nějakej boxovací pytel na vybití vzteku by se mi občas hodil.Ale asi nemá cenu to tady rozebírat,momentálně sem na mrtvým bodě,žádná baba na dohled a hned tak se to asi nezmění.Takže si dám asi na chvíli voraz,než sem zas něco napíšu.Teda pokud nebudu mít chuť reagovat na některý příspěvky.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 24. Červenec 2008, 16:20:08 »

ja tiez uplne presne viem ako sa citis, uz dlllho velmi dllho nemam ziadnu. A tych skusenosti uprimne mam tiez poriadne malo na moj vek. Ale ja viem aspon pricinu - nie som ziadny disco typ, v praci a skole baby proste nie su, kamosov mam tiez v 99% chalanov, a ti aj ked maju kamaratky tak z roboty a je ich malo a su zadane alebo prilis stare na mna, na ulici oslovovat oproti iduce je poriadne trapne, na zastavkach v mhd ci vo vlaku by som kludne praktikoval, ale ked sa vyskytne prilezitost asi raz za pol roka - za toho boha nemozem sedet s nejakou babou v kupe sam, furt je okolo mna milion ludi, a obvykle sedim uplne na druhej strane nez dotycna lebo inde miesto nebolo. Alebo ked uz raz za cas s nejakou sam som tak sa mi bud nepaci alebo je prilis mlada/prilis stara, alebo vystupi po 2 minutach, proste neexistuje aby mi aspon raz pomohla nejaka blba posrana nahoda - no naposledy tusim mesiac dva dozadu, ale to bola totalna nahoda, 1 ci 2x za zivot sa mi nieco take stalo, a teraz bude isto zas 2 roky nic.

No a tym padom mozem akurat dufat, ze nejaku stretnem ked pojdem vyniest smeti, lebo inde uz fakt nemam kde Mrkající Kamaratky nemam, mozno 1, a moji kamarati kamaratky nemaju. A co teraz Mrkající Je to fakt tazke nejaku niekde splasit, ked s nimi proste nemam kde prist aspon do styku. Mne v podstate nerobi vobec ziadny problem nejaku oslovit, ked je nejaka aspon trochu rozumna prilezitost, kludne aj moze byt uplne neznama, ale problem je k tej prilezitosti sa dostat.

Ja keby som ako ty tom, ze mam tolko prilezitosti co pises, uz mam aspon 20 zenskych na krku Šťastný
« Poslední změna: 24. Červenec 2008, 16:25:20 od asdf » Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 24. Červenec 2008, 17:28:22 »

Jenže jak píšeš...na ulici je to pořádně trapný a mě to tak taky připadá...většina holek si bude myslet že si trapák a nebo aspoň divnej....a ty bárbínky na diskotékách,to je skoro to samý.Takže i když se na první pohled může zdát,že těch příležitostí mám dost,taky tomu tak není.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 24. Červenec 2008, 17:58:17 »

Jenže jak píšeš...na ulici je to pořádně trapný a mě to tak taky připadá...většina holek si bude myslet že si trapák a nebo aspoň divnej....
Trapný to bude, pokud ty sám si to budeš nalhávat. Když nějakou holku na zastavíš na ulici a bude ti připadat že je to trapný, začneš se červenat, zakoktáš se, zkazíš to celý a ona si bude myslet že jsi divnej. Ale když do toho dáš trošku víc sebevědomí, nebudeš se zbytečně hecovat a budeš vědět, že to vlastně vůbec nic není, tak to zmákneš bez problémů a třeba si hnedka domluvíš rande.
Opravdu záleží jen na tobě, jakým způsobem to pojmeš a dle toho se ti zadaří a nebo taky ne
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 24. Červenec 2008, 18:17:31 »

To si nedokážu představit,já už to nemůžu vydržet teď.Myslím,že to se toho radši nedožiju.

Tyjo trochu se seber, kde je to tvoje počáteční odhodlání? Vím moc dobře jaký to je nemít babu a taky sem tam mám depku a je mi jasný, jak by to bylo nádherný a neskutečně nepředstavitelně úžasný, ale nemít babu přece neznamená konec světa. Navíc nemůžeš vědět, že se třeba někde nečekaně jednoho dne objeví a všechno klapne jak na drátkách, právě když to budeš nejmíň čekat. Život jde přece dál. Podívej se na film Americká krása, v závěrečných titulkách se píše "Asi bych měl být pěkně naštvaný kvůli tomu, co se mi stalo. Ale je těžké zůstat rozzlobený, když je na světě tolik krásy." Prostě se zkus na ten svět dívat takovým pohledem, kdy tu krásu uvidíš. Ikdyž teda s holkou by ta krása byla daleko víc viditelnější  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS