První věta na ulici

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
09. Květen 2024, 22:54:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  První věta na ulici
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: První věta na ulici  (Přečteno 59190 krát)
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 04. Červenec 2008, 00:17:34 »

Bobo, dle OP je mi 22 let... Mrkající
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 10. Červenec 2008, 20:49:43 »

Dlouho sem tu nebyl a nedá mi to,abych sem dneska nenapsal.Dneska sem měl asi šťastnej den nebo já nevím,co to bylo. Šťastný.Dal sem si přes inzerát rande s jednou holkou,sešli sme se,šli sme spolu do čajovny a paks e to stalo....povídali sme si,všechno bylo v pohodě a když už sem cítil,že je asi ruka v rukávě,dal sem jí pusu,ona mi ji vrátila...a pak sme se spolu začali líbat a mazlit a nakonec sme se tam spolu málem vyspali a to sme se znali hodinu! :DK sexu nedošlo,protože ve vedlejší místnosti byl majitel,ale říkala mi,že by to se mnou chtěla. Šťastný.Zítra spolu jdeme večer pařit,tak už se moc těším,mám obavy jen z jedný věci-pokud bude mít dojít k sexu,aby mě můj penis opět nezklamal,tak jak se mi to několikrát stalo s tou minulou slečnou,která se kvůli tomu se mnou rozešla. Eh?.Vadilo by mi to kvůli tý holce i kvůli mě samotnýmu,protože mi je už 22 a už konečně bych si taky chtěl aspoň jednou pořádně užít.Tý holce je 15,ale o panictví přišla ve čtrnácti a má mnohem víc sexuálních zkušeností než já,což ale ona zatím neví.Jen sme se tak ze srandy bavili o jednom mým kamarádovi,kterej je v dvaadvaceti panic a ona se tomu celkem dost smála.Já panic už naštěstí nejsem,ale sexuálních zkušeností opravdu příliš nemám,tak doufám,že u mě jí to vadit nebude.Každopádně vás budu pravidelně informovat o tom,jak se to vyvíjí.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 10. Červenec 2008, 21:33:03 »

No já ti do toho nechcu moc kecat, ale chceš jí normálně na vztah nebo si jenom užít? Ono z toho taky moc víc být ani nemůže, protože je jí jenom 15. A na to kolik má podle tebe sexuálních zkušeností, tak bere život nějak moc lehce. Ale jde o to co čekáš ty, abys nebyl zklamanej, ale podle mě by ses měl porozhlídnout po starších  Nápad
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
M@rtin

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 11. Červenec 2008, 13:03:12 »

Tom: no podle mě na těch inzerátech, co jsi podal jsi tam moc zdůrazňoval jak ti chybí vztah, že jsi sám, prostě takový fňukání, tohle holky moc nebere. A taky bych být tebou dal příště lepší fotku, u toho dortu se tváříš moc konzervativně, taky bych bejt tebou chlape nabral nějaký kila, jsi dost hubenej. Hele já byl taky takovej, pořád jsem fňukal, sice jsem prý hezkej, ale měl jsem sebevědomí na nule, pak jsem jednoho dne přestal, nabral jsem, z kostry se stal kluk s postavou akorát, víc se u holek uvolnil a teď místo fňukání mám přítelkyni a to mlsně ještě koukám po dalších. Se sexem jsem začal až ve 22 letech a holek pár vystřídal (asi 7 před přítelkyní) a stejně bych nejraději pomiloval další, ale člověk by měl být věrný. Bacha na to, my co začínámě později pak chceme si užívat a mít vztah zároveň, je to nebezpečný. Ta 15ctka je sice zajímavý, ale je ti jasný, že je to max. tak na nabrání zkušenosti, což tobě neuškodí, ale píšeš tu pořád o lásce a přitom se sexu nebráníš, takže buď upřímnej a řekni, že hledáš prostě i sex  Šťastný
« Poslední změna: 11. Červenec 2008, 13:08:16 od M@rtin » Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 12. Červenec 2008, 12:19:22 »

No včera sem s ní byl venku a zjistil sem,že mě vlastně ani moc nepřitahuje.Byly s náma dvě její kamarádky a ty byly oproti ní úplně nádherný.Vlastně ona není úplně můj typ...má pár kilo navíc a tak.Jsem asi fakt pokrytec,vadí mi,když si holky vybírají kluky podle vzhledu a já dělám vlastně úplně to samý u holek.Tak prostě řeším dilema.Protože teď spolu od čtvrtka chodíme a ona je do mě zabouchlá.A já vím,že když se s ní rozejdu,tak jí tím ublížím.Tak řeším dilema,jestli s ní mám konečně ve svých dvaadvaceti letech nabrat nějaký sexuální zkušenosti,protože už je to docela ostuda bejt tak nezkušenej a pak se s ní rozejít a nebo se s ní rozejít rovnou a bejt zase sám a cítit se hrozně osamocenej a sex bude opět v nedohlednu a budu si myslet,že si ho asi už nikdy neužiju.Vážně vůbec nevím,co mám v týhle situaci dělat.Takhle to vlastně bylo i s mojí poslední holkou,taky nebyla úplně můj typ,ale byl sem s ní,abych aspoň zažil sex,což se stalo jen jednou a to ještě s velkejma obtížema...jde o to,že ta holka s kterou teď chodím asi není tou holkou,kterou ybch si přivedl domů,představil ji rodičům a všude se sní chlubil.Je to hnusný,co sem teď napsal,ale bohužel je to tak,doufám,že ona si tohle nikdy nepřečte,jinak se asi propadnu do pekla.Prostě na mě letí holky,který nejsou můj typ,většinou pár kilo navíc a jás em snima,abych nebyl osamocenej a konečně nabral zkušenosti v sexu.A holky,o který ybch měl zájem,ty štíhlý,krásný,na ty zase nemám já.I když možná mám a nevím o tom...potkals em totiž včera jednu nádhernou,ale fakt nádhernou holku,oslovil sem jí a nějaks me se zakecali a připadalo mi,že se jí líbím,jenže pak přijel na kole její kluk a za chvíli byly oba v tahu,takže nemám ani číslo.Taky mi včera jedna kamarádka,která mě bere bohužel jen jako kamaráda včera řekla,že mám moc hezký oči,i když už teda byla trochu opilá. Šťastný.No vážně nevím,moje problémy na vaši hlavu,tak ale zajímalo by mě,co si o tom myslíte.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 12. Červenec 2008, 12:49:57 »

No určitě nejde o vzhled. Tahle holka i když řikáš že není tvůj typ tak ještě navíc nemá rozum na to, mít normální upřímný vztah. Takový holky, který to myslej vážně, tak ty určitě nepotkáš přes inzerát, nebo na discotéce. Ta tvoje současná holka z toho ještě nemá rozum a chce si jen užít. Nic vážnýho a upřímnýho. Takže jde o to co hledáš. Chceš-li takovouto puberťačku jen na sex a tak okolo, tak do toho jdi, ale počítej s tím že se za nedlouho rozejdete, hned jakmile jí omrzíš. A pokud chceš normální vztah, tak musíš hledat jinde. A jak už jsem říkal, nejde o vzheld, jak z tvojí strany tak i z její. Jen si zkrátka vyber mezi dvěmi alternativami. Hloupou na sex nebo chytrou na vztah.
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 12. Červenec 2008, 13:21:25 »

Jenže mě o ten vzhled asi fakt jde.Protože kdybych chodil s některou s těch jejích dvou kamarádek a nebo s tou holkou,kterou sem pak oslovil,tak by mi vůbec nevadilo,že jim je 15,jsou nedospělý a že by šlo jen o sex.Sice bych dal radši přednost vážnýmu vztahu,ale i takhle bych to bral,aspoň něco.Jenže u týhle holky fakt nevím,protože mě moc nepřitahuje,tak nevím,jestli využít toho,že sní chodím a počkat na sex a pak se sní rozejít a nebo to udělat rovnou.Na dlouhou dobu tenhle vztah zatím fakt nevidím.
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 13. Červenec 2008, 07:45:04 »

Tak pánové,hluboce před váma smekám,měli ste totiž ve všem naprostou pravdu.Všechno to skončilo mnohem dřív,než by se dalo čekat. Šťastný.Ta holka není ze stejnýho města jako já.Včera jsem šel náhodou na diskotéku a najednou ji tam uvidím s nějaký jiným borcem,jak se spolu líbají...tak sem k ní šel a aby mi to vysvětlila a ona se se mnou vůbec nehodlala bavit a ještě posílala svou kamarádku,aby to za ni vyřešila.Vůbec mi neřekla,že sem přijede.....Tak sem šel ven na čerstvej vzduch a za chvíli kolem mě prošla s tím borcem a ani si mě nevšimli...tak sem jí hned napsal tři esemesky,ve kterejch sem jí vpálil jaká je děvka a kráva atd.,dneska sem jí ještě napsal maila v podobným duchu a tím sem to definitivně uzavřel.Větší krávu sem ještě nepotkal.Od teď budu hledat mezi staršíma holkama a už je mi vážně jedno,jestli se s nějakou vyspím v třiadvaceti,čtyřiadvaceti nebo třeba nikdy....prostě chci holku,která nebude děvka,jako tahle.Tahle holka mi to vlastně všechno hrozně usnadnila,ani sama neví,jkou mi tím prokázala službu,protože sem řešil jestli se sní rozejít nebo ne.Teď už to ale ví,protože sem jí to napsal. Šťastný.Já šel na tu diskotéku vlastně taky za účelem oslovit nějakou jinou,ale tohle mě tak znechutilo,že sem se radši otočil a šem sem hned domů.Cestou sem ještě potkal pár borců a samozřejmě,měli sme už upito,tak sme se dali do řeči a taky mi říkalo,ať se sní netrápím a že sems e sní měl aspoň vyspat a pak jí odkopnout.Ale já sem možná i trochu rád,že sem se sní ani nevyspal.Tohle je prostě fakt hustý,ale netrápím se kvůli ní,spíš mi spadl velkej kámen ze srdce,protože sem zase volnej a můžu hledat dál.A teď už vás beru fakt vážně,ukazuje se totiž,že vaše teorie jsou většinou pravdivý....
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 13. Červenec 2008, 07:58:24 »

Jo a ještě něco,jeden kámoš,kterej je stejně starej jako já,si našel čtrnáctiletou holku a teď jsou spolu už skoro rok.Teď jí je 15 a chtějí spolu být navždycky.Jenže ta holka není žádná děvka,jak ta moje teď už bejvalka.Je to zřejmě ta výjimka,která potvrzuje pravidlo.Sám sem ale zvědavej,za jak dlouho si zase začnu něco s nějakou slečnou,když můj poslední vztah trval dva dny..Je léto a já nechci bejt sám.Mám okolo spoustu lidí,přátel a známejch,alë mít holku je něco jinýho.Teď už budu ve vybírání holky náročnější,bude se dívat i na vzhled i na charakter a o to to bude těžší nějakou takovou klofnout.Že o vzhled nejde říká každej,ale copak vy byste chodili s nějakou úplně šíleně ošklivou holkou, i kdyby měla iq větší než Einstein?
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 13. Červenec 2008, 12:50:55 »

Tak to vidíš, já mám sice do dvaadvacítky daleko, ale lecos už taky znám(především ale z teorie). Čekal jsem že ti to takhle dopadne, ale můžeš bejt za to naopak rád. Máš zkušenost která tě posílila.Jak jsi psal že jestli by sme chodili s ošklivou holkou i kdyby mněla iq.....  Tak vzhled je jen prvotní bod, jakmile tu holku alespon trošičku poznáš, hned se ti na ní bude dívat jinak. Funguje to tak třeba i v kamarádství. Když například vztoupíš do nějakýho novýho kolektivu a vidíš tam například nějakýho brejlouna s beďákama po ksichtu a špekama který mu lezou z pod trika, řekneš si, to je ale kretén a bude ti hodně nesympatickej, pak spolu pokecáte, zjistíš že si spolu rozumíte, za nedlouho to bude nej. kámoš,budete chodit na pivko a pohled na něj se ti dočista změní. Tak je to i s holkama. Každopádně radím všeobecně známou skutečnost, nechoď s holkou za kterou se budeš stydět, musí být naopak tvojí pýchou.
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 13. Červenec 2008, 14:42:52 »

Jenže to nemůžeš srovnávat s kamarádama.Kamaráda si podle vzhledu nevybírá nikdo a tam,když si ty lidi rozumí na vzhledu vůbec nezáleží.Jenže u holky je to jinak,aby ses do ní zamiloval,tak tě musí přitahovat i fyzicky.Jinak s tím,že by holka měla být pýchou,s tím naprosto souhlasím.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 13. Červenec 2008, 20:22:33 »

Konečně jsi trochu pochopil, že nejde zase o to se rychle s nějakou vyspat, ale dívat se taky na charakter  Úsměv  Já nemám zkušenosti vůbec žádný, s žádnou holkou jsem nikdy nechodil, ale nijak to neřeším. Jako jsou chvíle, kdy mě to štve a říkám si, že už by to nějakou štětinu  Úsměv fakt chtělo, ale nebudu to nijak lámat přes koleno. Až to přijde, tak to přijde. Ale zase začít chodit s někým, kdo se mě nelíbí ani vzhledově ani charakterně jenom proto, abych získal zkušenosti, tak zas tak zoufalej se necítím. Prostě se to snažím neřešit a čekám na tu svou "princeznu", která bude tak trochu má pýcha a hlavně si s ní budu mít co říct - a to je nemalá důležitost.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 13. Červenec 2008, 21:33:11 »

No já nevím,z toho co si napsal,že si nikdy s žádnou nechodil,tak odhaduju,že si ve svých čtyřiadvaceti ještě panic,jestli se pletu,tak se omlouvám.Ale chtěl bych něco říct k tomu přístupu,kterej si tu zmínil.Říkat si až to přijde,tak to přijde a nebudu to lámat přes koleno je docela pohodlný,ale podle mě to nikam nevede a možná to je ten důvod,proč si nikdy s žádnou nechodil.Já si prostě myslím,že nejlepší je uvolnit se a jít do boje,prostě pár holek oslovit a zkoušet to,až to jednou vyjde,nějaká se prostě chytne a třeba si padnete do oka.Je to samozřejmě problém,já si taky vždycky nedokážu osmělit a vyrazit na lov a někdy,se osmělím a pěkně to zvořu.Ale je asi potřeba se uvolnit a zkoušet to,brát to jako hru a ne jen sedět se založenejma rukama v klíně a čekat na nějakou princeznu.Já sem asi ten poslední kdo by tady měl někomu radit,ale jen sem chtěl napsat,co si o tom myslím.Já se teď trošku osmělil,tak sem sám zvědavej,jak dlouho mi to vydrží a jestli to konečně zabere.Jinak v tom charakteru s tebou souhlasím a díky za radu.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 13. Červenec 2008, 21:55:35 »

Ono to asi vyznělo trochu jinak než jsem měl na mysli. Rozhodně to neberu tak, že čekám až u nás doma zazvoní nějaká havaj a řekne tak tady mě máš  Úsměv Taky se snažím zkoušet a hlavně to brát jako hru. Spíš jsem měl na mysli, jak jsi rozvažoval, jestli chodit s tou patnáctkou i přes to, že se ti nelíbí, jenom kvůli tomu, aby jsi nabral zkušenosti. Tímhle jsem myslel to lámání přes koleno. Protože já osobně bych to hned zavrhl. A k tomu zas bylo počkat si na princeznu - já prostě radši budu dál sám, než mít vztah, spíš nějakej polovztah, kterej by byl z mé strany založenej jenom na nutnosti nebýt sám. Takže spíš nečekám přímo na tu princeznu, ale na příležitost, které se chytnu a která mě k té princezně dovede. Třeba  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 13. Červenec 2008, 22:03:14 »

Tom: Tak se ti to pěkně vyřešilo.Být tebou, raději volím holky trochu rozvážněji. Ono někdy je lepší se nejdřív poznat trochu víc a až pak něco zažít...no a k tvému přístupu-chodit s holkou jen proto, abys s nějakou mohl mít sex...zamysli se, jestli ti to za to stojí. Nic proti, jestli ti to tak vyhovuje, ale já bych pro svou hrdost tohle nedělal.
Jinak myslím, že nebylo třeba jí psát žádný takový SMS, asi to pochopila dostatečně už od začátku. Spíš by jsi měl ukázat svůj nadhled nad věcí.

GR77A: jestli hledáš aktivně a ne pasivně, tak pokračuj. Čekat na princeznu doma se nevyplácí Úsměv

Commanch má naprostou pravdu, i zprvu nijak oslňující holka může být fajn a přitahovat tě časem i jinak, než vzhledem.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 13. Červenec 2008, 22:39:19 »

A ked uz robite taketo oslovovania, je vzdy potrebne dat si spatnu vazbu a zhodnotit, co bolo dobre a co menej dobre. len tak sa mozete posunut o krok dalej.
Zaznamenáno
Andre2160
Host
« Odpověď #66 kdy: 14. Červenec 2008, 08:57:35 »

Ono to asi vyznělo trochu jinak než jsem měl na mysli. Rozhodně to neberu tak, že čekám až u nás doma zazvoní nějaká havaj a řekne tak tady mě máš  Úsměv Taky se snažím zkoušet a hlavně to brát jako hru. Spíš jsem měl na mysli, jak jsi rozvažoval, jestli chodit s tou patnáctkou i přes to, že se ti nelíbí, jenom kvůli tomu, aby jsi nabral zkušenosti. Tímhle jsem myslel to lámání přes koleno. Protože já osobně bych to hned zavrhl. A k tomu zas bylo počkat si na princeznu - já prostě radši budu dál sám, než mít vztah, spíš nějakej polovztah, kterej by byl z mé strany založenej jenom na nutnosti nebýt sám. Takže spíš nečekám přímo na tu princeznu, ale na příležitost, které se chytnu a která mě k té princezně dovede. Třeba  Úsměv

Ahoj
vidim ze nejsem sam,ja ve svych temer 23 (jeste 20dnu) jeste nemel zadny vztah,ale ze bych to nejak resil.Clovek msi mit svou hrdost a nejakou uroven, a jit do nejaky jen kvuli sexu je amoralni.Bohuzel dneska ma moralku malokdo.Takze si pockam na tu princeznu a pak budu stastny, klidne i naporad.Jenze bohuzel tokyvych moc neni a pokud se vsichni budou chvat timto zpusobem uzit odkopnout, tak pokud ti doticni se budou chtit nekde pomstit udela to nekomu dalsimu tak je to uzavreny kruh a doplati nato jen ti co to mysli vazne.
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 14. Červenec 2008, 09:24:03 »

Tak v tomhle máš naprostou pravdu a aspoň vidím,že na tom nejsem zas tak špatně.Sice jsem chodil asi se čtyřma holkama,ale dva z těch vztahů trvali jen dva dny a ten nejdelší necelý dva týdny.Nedávno jsem se ozval na inzerát jedný překrásný jednadvacetiletý blondýnce,ona mi odepsala,byla moc milá,ale jak sem jí poslal svoje fotky,tak mi už podle očekávání neodepsala.Zkrátka i holky si vybírají,ale musíme se snažit a nevzdávat se.
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 14. Červenec 2008, 16:55:00 »

A možná by si nám mohl napsat,když si ve třiadvaceti letech ještě s žádnou nechodil,jestli už máš nějaké sexuální zkušenosti.Docela by mě to totiž zajímalo.Nebo třeba skolika holkama ses líbal atd.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 14. Červenec 2008, 17:58:05 »

Tom: tak třeba já jsem ve 23 letech chodil s jednou holkou rok a něco, bez sexu jen mazlení a orální sex z mý strany, jinak jsem se líbal ještě asi s 8 holkama Šťastný taky chabá bilance Šťastný
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 14. Červenec 2008, 21:01:30 »

Tom371986:
Citace
.......Včera jsem šel náhodou na diskotéku a najednou ji tam uvidím s nějaký jiným borcem,jak se spolu líbají.......Já šel na tu diskotéku vlastně taky za účelem oslovit nějakou jinou......
15-ti lete holciny jsou nevybourene a nemuzes po nich chtit, ze s nimi zacnes chodit a budou s tebou az do samotneho sklonku zivota...
pises tady o te divce, ze je z tveho pohledu k*rva, ale kdyz sem si to precetl, tak ty jsi na tu zabavu sel taky s cilem oslovit nejakou holku a tezko rict, co dal by se tam odehravalo, kdyby si tam nenasel tu patnactku... takze by to chtelo pouzivat stejny metr na sebe i ostatni okolo-ne na sebe mirnejsi a na ostatni prisnejsi...
Citace
tak sem jí hned napsal tři esemesky,ve kterejch sem jí vpálil jaká je děvka a kráva atd.,dneska sem jí ještě napsal maila v podobným duchu a tím sem to definitivně uzavřel.Větší krávu sem ještě nepotka
chovani maleho a urazeneho decka-bez urazky, ale to bych cekal tak od 15ti leteho a ne od 22ti leteho kluka...
Citace
Nedávno jsem se ozval na inzerát jedný překrásný jednadvacetiletý blondýnce,ona mi odepsala,byla moc milá,ale jak sem jí poslal svoje fotky,tak mi už podle očekávání neodepsala.Zkrátka i holky si vybírají,ale musíme se snažit a nevzdávat se.
zalezi, jake fotky posilas... protoze neni fotka jako fotka-je rozdil, kdyz se vyfotis sam a nebo se nechas vyfotit nekym z rodiny a nebo jestli navstivis profesionala, ktery se foceni venuje a zivi a ten ti udela takove fotky, ze se sam budes divit, jestli to jsi skutecne ty...

petanx:
Citace
Commanch má naprostou pravdu, i zprvu nijak oslňující holka může být fajn a přitahovat tě časem i jinak, než vzhledem.
bohuzel vetsinou si vybiras take pohledem a divka, ktera te sexualne nepritahuje te hned napoprve nezaujme tak jako ta, ktera te pritahuje... takze aby te casem pritahovala, tak k tomu potrebujes pratelstvi s tou divkou, kde ji poznas i jake ma vlastnosti a jaka vlastne skutecne je a jesatli ti neco z toho imponuje a diky cemu se do ni zblaznis...

Andre2160:
nerad bych ti bral iluze, ale kazda holka bude mit chyby a pokud budes mit nerealne ocekavani, tak tvrde narazis...
Zaznamenáno
Andre2160
Host
« Odpověď #71 kdy: 15. Červenec 2008, 06:46:56 »

A možná by si nám mohl napsat,když si ve třiadvaceti letech ještě s žádnou nechodil,jestli už máš nějaké sexuální zkušenosti.Docela by mě to totiž zajímalo.Nebo třeba skolika holkama ses líbal atd.

No jelikoz sem fakt Hardcore hrac a Otaku tak absolutne zadne asi dve rande jestli se to da nazvat, mozna naky prvni polibek kdyz sem byl mlady:D.Navic uz pracuji takze tech moznosti uz tolik neni.Ikdyz poslednich par dnu potakavam jednu brunetu kdyz du do prace jelikoz pracuje ve stejne budove ale ne ve stejne firme.Docela hodne okate pokukuje a me se taky libi takze uvidim.

Baller:
co chci je velice snadne ale jelikoz je dnesni spolecnost tak zkazena mohlo by se to zdat nemozne, ale chtel bych holku co nepije nejlepe abstinentku a nekuracku, nekoho kdo nevymeta stodolni a jine (pro me ciparny),tim chci naznacit ze sem abstinent nekurak
Ale ikdyz nemam zadne skusenosti diki mym zalibam se temer porad stastny takze je mi to fuk.Obcas si sice rikam jake by to bylo ale co
Diky tomu co delam uz ani evim jestli bych toho byl schopny,protoze s lidma mimo me zalibi si nemam ocem povidat,takze ani nevim ocem bych se sni bavil  :oops:A neco jako ze bych mel vypustit pc ze zivota nebo zbavit se anime neprichazi v uvahu,to by bylo jako sebrat invalidovi hul.Mozna trosku omezit ale to se uvidi




« Poslední změna: 15. Červenec 2008, 07:08:43 od Andre2160 » Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 15. Červenec 2008, 09:15:44 »

Baller:No musím říct,že máš pravdu.Když sem jí psal ty esemesky,mluvila ze mě jenom zloba,byl sem prostě namíchlej a ani sem si to pořádně neuvědomoval,teď už bych jí tohle znova nenapsal,cejtil sem se uraženej a podvedenej,víc mě ale spíš naštvalo to,že se se mnou nechtěla vůbec bavit a ještě posílala kamarádku,ať mi vyřídí,že jí mám dát pokoj.Kdyby mi sama řekla na rovinu,že teď chodí s ním a mě už nechce,pochopil bych to bez okolků a ušetřil bych si i ty urážející sms.Jenže se zachovala dětinsky,asi byla zaskočená tím,že sme se tam potkali,tak mě ignorovala a tak za mě pak mluvilo moje ego a moje uražená ješitnost a na to,že já bych ji při první příležitosti taky podvedl sem v tu chvíli nemyslel.Třeba vycítila,že to sní nemyslím vážně a proto se dala dohromady s někým jiným....a nebo je vážně taková.Já nevím a ani se to už nedozvím.Ale jsem rád,že mi aspoň sama dala důvod k rozchodu.Ale už se o ní nechci bavit,prostě je to minulost a život jde dál.Není ale pravda,že jsou všechny patnáctiletý holky stejný-jsou i výjimky,který potvrzují pravidlo-třeba ta od mýho kamaráda,je jí 15,jemu 22 a vím,že by ani jeden druhýho nikdy nepodvedli a jsou spolu už rok, tím ale samozřejmě nenaznačuju,že já si teď začnu s další patnáctkou.Andre 2160:Tak přesně tak,jako ty kámo já dopadnout nechci.Být v 23 letech bez holky a sexuálních zkušeností není žádná ostuda-ovšem jenom v případě,že děláš něco pro to,aby si to změnil.Což ty evidentně neděláš,prostě si to vzdal,což je vidět i z toho co píšeš a dál se už nesnažíš.No a že máš práci?Víš co kluků má práci,která je zaměstnává a svazuje a dlouhou dobu a stejně si vždy najdou čas na balení holek,pokud už teda nějakou nemají?Za vším je jen tvá pohodlnost a to,že tobě se nechce a tak si sám nalháváš,že i bez holky si šťastnej,protože máš záliby atd.-já ti to věřím,třeba fakt šťastnej si,na druhou stranu s holkou bys mohl býtještě šťastnější,tak zkuš to holku co ji potkáváš po cestě do práce oslovit,za pokus nic nedáš.Všeobecně se říká,že na vzhledu záleží víc u holek než u kluků,kluk může ebjt ošklivej jak noc-ale když je vtipnej a ukecanej...no není to tak úplně pravda,jsou holky,který fakt letí jen na nabouchaný svalovce v kabrioletu a jde jim hlavně o prachy,ale o tyhle holky zase přece nejde nám.Takže ji oslov a teprve pokud neuspěješ,začni se na něco vymlouvat. Šťastný
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 15. Červenec 2008, 09:21:14 »

Andre2160:
Citace
co chci je velice snadne ale jelikoz je dnesni spolecnost tak zkazena mohlo by se to zdat nemozne,...
cela spolecnost nemuze byt zkazena, protoze vsichni lidi v ni zkazeni nejsou... ale co se tyce toho, co ty ocekavas od divky, tak ti muzu rict, ze takove jsou a je jich celkem dost, jen musis navstevovat takove podniky a akce, kde je muzes potkat...
Citace
Ale ikdyz nemam zadne skusenosti diki mym zalibam se temer porad stastny takze je mi to fuk.
pokud si to jen nenamlouvas, ze jsi stastny i bez holky, tak jen dobre pro tebe... ale zase dokud nezkusis, tak nevis o co prichazis a ani te to nemuze mrzet...
Citace
Diky tomu co delam uz ani evim jestli bych toho byl schopny,protoze s lidma mimo me zalibi si nemam ocem povidat,takze ani nevim ocem bych se sni bavil
nemas si o cem povidat a nebo nechces?? protoze s kazdym se da o necem povidat, jen se musi chtit... a dulezite je mit take nejake zazitky, ktere muzes prihodit k dobru-a ty bohuzel u pc neprozijes...
Citace
A neco jako ze bych mel vypustit pc ze zivota nebo zbavit se anime neprichazi v uvahu,to by bylo jako sebrat invalidovi hul.Mozna trosku omezit ale to se uvidi
pokud by sis nejakou pritelkyni nasel a byl schopny skloubit praci/studium, cas na pritelkyni a cas na tve konicky, tak se ho vzdavat a omezovat nemusis... ale jinak pokud to nepujde a budes chtit s pritelkyni byt, tak ho trochu omezis... Mrkající
Zaznamenáno
Andre2160
Host
« Odpověď #74 kdy: 15. Červenec 2008, 09:56:37 »

Tady de spis oto ze krom pc toho moc nedelam,protoze neni duvod a nemam zadne zname.Kamosu ci pratel mam poskrovnu a ten zybtek sou pres net.Ti co znam tak vetsinou delaj to same.Navic ze nic nedelam,dlouho sem se venoval seznamovani pres net ale to je onicem.Docela by me zajimalo do jaky ch spravnych mist mam asi jit abych takove nasel , vzheledm k tomu ze jakokoliv spolecnost kde se kouri, huli a pije se mi hnusi.Navic abych dodal nechi a ani nepotrebuji vztah s nejakou davackou nebo 15 abych se zbavil panictvi to je pod moji uroven.Navic kdyz tim argumentujes tak natom taky nejses nejak dobre ja osobne bych se tim nechlubil,zbalit nakou 15 na kalbe je onicem ale pokud z toho mas dobry pocit a dokazes stim zit.Ja ne.

Bavit by se s holkama  ale nejde o to ze bych nechtel ale otom ze muj zivot lezi nekde mimo realitu vetsiny holek.
Taky sem chtel rict ze tvuj problem je jednoduchy oproti memu.Najdi si dospelou zenu ktera vi co chce a co odzivota ceka.
« Poslední změna: 15. Červenec 2008, 10:11:14 od Andre2160 » Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS