forum.QARK.net

Prosby o radu a dotazy => Jak na ženský => Téma založeno: Talkboy 22. Červen 2015, 15:17:27Název: Psychologický výzkum aktivního seznamování se
Přispěvatel: Talkboy 22. Červen 2015, 15:17:27
Ahoj. I když sem na forum již dlouhou dobu nechodím, byl jsem požádán jedním mým známým, abych sem vložil následující sdělení. Je to zajímavé, tak čtěte:

V současné době vedu na Katedře psychologie FF UP zcela původní vědecký psychologický výzkum, jehož cílem je zmapovat jednotlivé způsoby seznamování se (navazování vztahů) mužů s ženami, a to v české společnosti. Součástí výzkumu je kvalitativní část zkoumající komunitu mužů s dovedností aktivního seznamování se. Tato část sestává z výzkumných interview.

Vzhledem k tomu, že zaměření výzkumu je v České republice zcela původní a ojedinělé, očekávám zde jistý potenciál pro publikaci výsledků. Rád bych do výzkumu zahrnul co nejvíce členů komunity pick up artists v České republice.

Měli byste zájem o spolupráci? Jednalo by se o zhruba půl hodinový rozhovor o aktivním seznamování se a různých strategiích navazování vztahů. Předem případným zájemcům moc děkuji za čas a reakci. V případě jakýchkoliv otázek se na mě prosím neváhejte obrátit, a to na e-mail: psych1@post.cz


Tak se mu ozvěte, jestli máte zájem přispět k výzkumu. :wink: