Rada ohledně schůzky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
10. Květen 2024, 06:53:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rada ohledně schůzky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [Vše] Tisk
Autor Téma: Rada ohledně schůzky  (Přečteno 15388 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 02. Září 2009, 18:54:17 »

Cau lidi chchi se zeptat poznal sme jednu holčinu na netu... zatím si spolu jen píšem ale navrhnul sem jí , že bysme se mohli někdy sejít a ona napsala že určo jo že bude jen ráda... tak mě zajímá co bych měl dělat nebo ne až se sejdem a jak to třeba zakončit ? proím poraďte předem díky  Mrkající
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Září 2009, 18:59:24 »

Tak se sejděte co nejdřív. Protože když píšeš a píšeš a píšeš a píšeš a ..., najednou o tobě ví všechno, ty víš všechno o ní - a pak si nemáte v reálu co říct. Jak to zakončit? No jasně že pusou. Teda když k tomu bude směřovat celá schůzka. Takže už během schůzky flirtování, doteky, atd.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Září 2009, 19:01:17 »

Schuzky přes internet tak trochu odsuzuju,ale vím že děláš spatně a že z toho muže být normální vztah...ale mužeš to zakončit polibkem,podle toho jak se ona bude chovat.spíš si myslím že tě vezme jako kamaráda  Podivený a pokud pusa nepadne tak by určitě měla padnout v druhém.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Září 2009, 19:05:01 »

jj stím psaním a psaním... uplně souhlasím.... no právě s tou pusou sem si nebyl nějak jistej... měl sem v plánu nějakou procházku když je tak hezky a pak že bych jí třeba pozval na něco? a paik bych jí doprovodil domů ale stou pusou sem na rozpacích no jestli třeba bych neměl počkat až na druhou schůzku ale zase bych si to nechtěl nějak pokazit.... dlouho sem neměl žádnou holku takže mi na tom dost záleží Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Září 2009, 19:25:27 »

jestliže dáš pusu na druhém rande tak taky nic nepokazíš,akorát ta holka jak s tebou pujde tak si celou dobu bude říkat "polib mě,polib mě" a ty nic,tak možná u ní klesne trochu zájem.Myslím že pokud to chceš někam dotáhnout,tak byjsi měl zmoct,aspoň na lehký dotek rtů (nebo aspoň na tvář)
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Září 2009, 19:47:49 »

čím víc budeš odkládat polibek, tím větší je pravděpodobnost že tě veme jako kámoše.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Září 2009, 20:59:38 »

A pokud ten polibek moc odložíš tak navíc hrozí, že si bude myslet, že jí nechceš (což si holky často o sobě myslí i když jsou třeba hezké) protože se ti nelíbí nebo tak něco Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Září 2009, 21:11:44 »

Jak se říká: Co můžeš udělat hned neodkládej na zítřek!  Provokatér Já bych se rozhodně líbal na prvním rande, problém mi to nedělá!  Andílek
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Září 2009, 13:22:41 »

jj no tak někomu to problém určo nedělá toje jasný Úsměv když třeba máte sebevědomí na rozdávání a zkušenosti taky... je že já ani jedno z toho moc nemám... navíc vůbec nevím jestli ona to bude brát jako rande třeba ?
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Září 2009, 13:29:15 »

Proto je nejlepší při pozvání dávat jasně najevo, že půjde o rande .... Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Září 2009, 14:01:11 »

Proto je nejlepší při pozvání dávat jasně najevo, že půjde o rande .... Mrkající
Když slečna bude vědět že je to rande zděsí se !  Podivený
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Září 2009, 14:20:15 »

Právě,američanky např mají rande každý týden...ale když češce řekneš že ji chceš pozvat na rande,tak zdrhne
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Září 2009, 14:27:06 »

já myslim, že se nezděsí. Holky taky občas potřebujou mít nějakou jistotu, že půjde o rande..

A pokud ten polibek moc odložíš tak navíc hrozí, že si bude myslet, že jí nechceš

to je pravda, občas si to myslíme Šťastný

A Hoxi, proč by měly holky zdrhat, když je pozveš na rande? Jo, a i český holky mívaj rande:). Jednou se mi stalo, že jsem měla každý den v týdnu jedno, ale to už je dost dlouho Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Září 2009, 14:31:40 »

já myslim, že se nezděsí. Holky taky občas potřebujou mít nějakou jistotu, že půjde o rande..
Právě, jen občas..
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Září 2009, 14:43:00 »

když se kluk tý holce líbí, tak se rande nezděsí.. Když to budeš maskovat třeba na "pokec", tak to ta holka i tak bude brát a ty máš pak smůlu Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Září 2009, 14:52:13 »

no tak když se ten kluk tý holce líbí to právě nevím... zrovna zase nějakej extra krasavec nejsem:-( no a jak bych jí měl teda pozvat nebo tak aby to teda nebrala jen jako pokec ??
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Září 2009, 14:57:28 »

Neferu: No to né, bude z toho nervózní většina holek a to HLAVNĚ když je nápadník pěknej. Takže nervózita=zděšenost.


Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Září 2009, 15:00:28 »

Shorty, kolik že je slečně let? Povídat si s tebou může přece i přes internet.. Zkus něco ve smyslu, že bys jí rád viděl a pozvi jí třeba na procházku nebo tak něco.. Káva mi přijde taková ohraná Úsměv
A aby to nebrala jenom jako pokec? To asi záleží na tom, jak si píšete.. Ale jak řikám, ten kecat můžete i na netu.. Spíš to tak brát nebude Úsměv

Joudo, to je docela normální, taková ta nervozita.. I když někdo moc nervózní nebývá. Když randim, tak si říkám, že přece zas tak o nic nejde a nebývám tak moc zděšená. Navíc bych si zděšenost spojila spíš se slovem zklamání nebo zaskočenost..
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Září 2009, 15:05:46 »

je jí 15 teď nastoupila dá se říct na stejnou školu kde sem já akorát do jiný budovy... no zatím si píšem spíš jen takový vzkazíky... takže sem sní ještě neměl žádný dlouhý rozhovor... tyjo já vůbec vážně nevím co si počít... dlouho sem nikde takhle s holkou nebyl a pokaždý mi to dopadlo uplně stejně nic z toho nebylo....
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 03. Září 2009, 15:10:05 »

aha, no, ono se v 15 myslí trochu jinak než ve 20.. Takže možná trochu nervózní bude no.. Když si píšete vzkazy, tak bych řekla, že má zájem.. Kdyby ne, tak by ti neodpovídala Úsměv Asi bys to neměl takhle řešit.. takový to "co dělat, až tohle..."
Někam jí pozvi a podle průběhu jí dej na konci při loučení pusu, třeba jenom malou nebo na tvář.. Tyhle věci jdou stejně většinou samy Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 03. Září 2009, 15:13:10 »

Shorty: Nic z toho nebylo, protože si je nepolíbil a jestli jo, tak bude někde asi nějaká chyba  Úsměv

Neferu: To je furt dokola, ať už je to nervózita nebo zděšenost cokoli, tak klidní určitě nebudou  Šťastný. Fajn někdo jako ty klidní jsou, už jsi na to zvyklá, ale to je zmála případů.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 03. Září 2009, 15:24:16 »

vždyť jsem taky neřekla, že nikdo neni nervózní
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 03. Září 2009, 15:33:19 »

I když někdo moc nervózní nebývá.
To já vim, chtěl jsem s touhle větou nesouhlasit. Je to spíš že bývá než nebývá. 80% - zalekne. 20% - to bere jako že o nic nejde, bych řek.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 03. Září 2009, 15:43:13 »

Právě jste mě inspirovali k tomu že jsem to ihned vyzkoušel a místo toho jak běžně říkám že půjdem pokec jsem řekl, zda nechce jít na rande, tak byla naprosto v šoku :-D spíše si myslím že nezáleží jestli jdete na pokec či na rande ale jak se to bere, na tom jak se holce líbíte, ono v podstatě pickup je jedna velká záhada, záleží na okolnostech na náladě, vy pak řeknete blábol a výjde to!  tak pravil Samuel  Smějící se
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 03. Září 2009, 15:45:00 »

no a půjde?
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Září 2009, 15:51:55 »

Jo!  Super!
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Září 2009, 15:54:09 »

no tak vidíš, sice je v šoku, ale jde a to je hlavní Úsměv Navíc ví, že jde o rande Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 03. Září 2009, 15:58:34 »

no tak vidíš
No tak to vidíš spíš ty  Úsměv , než on. O odmítnutí jsme se nebavily, ale o tom šoku, co jsem ti cpal do hlavy.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 03. Září 2009, 16:02:59 »

Já spíš myslela odmítnutí rande a přijmutí pokecu. Ale myslim, že už jsme se tu nařešili na tohle téma dost.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 03. Září 2009, 16:11:46 »

Myslet neznamená nic  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 03. Září 2009, 16:14:56 »

nechápat taky Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Září 2009, 16:18:20 »

Jouda davam ti za pravdu, že u nás na to holky nejsou zvyklé, když jsou starší dejme tomu nad 20let tak bych se nebál, ale u těch mladých je to horší, stydí se, ačkoliv sám nechápu kde se tady vzal tento předsudek, i když ono, kdo v americe byl a viděl jak se mladí zvou na rande? Já tam sice nebyl, ale myslím si že nejen teenejdři mají rádi svůj skrytý styl, který má zadní vrátka, aby se nemuseli bát kvůli odmítnutí. Rande je pokládáno za něco víc, proto se jej bojí, při představě, že si pro ně přijede princ na bílém koni! A realita je mnohdy jiná. Ale dost už jdu dělat něco užitečného.
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 03. Září 2009, 16:55:37 »

Ne, Amíci nejsou češi. Neberou hned nejhorší variantu. Americké "keep smiling" prostě funguje. Lidi na ulici si neříkají "good day sir" ale "hello, how are you, fine? Me? Fine, thanks" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 03. Září 2009, 18:15:57 »

hele kdybych jí napsal že jí chci vidět jestli by nešla na krátkou procházku nebo něco takovýho... tak myslíte že jí teda mám zkusit dát na konci pusu nebo to třeba zkusit dát až na druhý zchůzce a tu první brát jako takový já nevím bližší seznámení... a taky by mě zajímalo v kolik tak sní někam takhle jít ? já vím že sem stím otravnej tak se omlouvám
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 03. Září 2009, 18:23:05 »

Když budete při loučení stát před sebou a nebude někam hned utíkat, dej jí určitě pusu, aspoň na tu tvář, jestli nemáš odvahu  Úsměv. Běž v kolik hodin ti to bude vyhovovat. Jestli po obědě nebo k večíru, to máš fuk. Taky záleží kam chcete jít atd.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 03. Září 2009, 18:30:08 »

no říkal sem si že když je tak hezky tak třeba někam se projít já nevim třeba do parku třeba si tam i sednout na lavičku nachvilku .. někam do přírody asi... nebo jí někam pozvat na něco k pití ?? a pak jí doprovodit domů ...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 03. Září 2009, 18:48:15 »

Já bych šel k večíru, to je takovej klid už okolo 17:30, ale rzhodni se sám, jak se ti to hodí, nevim jakou má v tobě důvěru, protože čím později půjdete, tim ti musí víc věřit.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 03. Září 2009, 19:25:44 »

Mám jednu kamarádku, kterou vidím průměrně jednou za měsíc. Když spolu jdeme ven, bereme to oba vždy jako rande. To znamená - kino, mraky MC, apod.

Tím se snažím potvrdit fakt, že na rande nemusíte jít jen s holkou se kterou budujete vztah. Prostě si to setkání udělejte tak, jak se vám bude oboum líbit.
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 12. Září 2009, 10:53:36 »

Cus tak sem se stou holkou včera sešel... bylo hezky tak sme si udělali takovu menší procházku při který sme se bavili a pak sme si šli sednout dá se říct parčíku na lavičku kde byl hezky klid krásnej výhled no tak sme seděli povídali si... a co sem pozoroval tak si pořád z něčím hrála Úsměv nevim jestli byla nervozní nebo co ikdyž mi jako moc nervozní nepřišla... no a pak sem jí doprovodil domů teď ale vás zklamu bohužel pusu sem jí nedal ... ale zajímalo by mě kdy bych jí měl napsat že to bylo sní hezký a že bych si to chtěl zopakovat ?
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 12. Září 2009, 11:01:48 »

kdykoliv
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 12. Září 2009, 14:08:58 »

Kdykoliv ?? já sem uvažoval že bych jí to napsal jako hned druhej den tudíž dneska ? ale zase nevím aby to nebylo třeba nějak rychlý že moc tlačím na pilu...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 12. Září 2009, 15:41:01 »

tak jí to napiš dneska, nic nezkazíš Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 12. Září 2009, 18:06:06 »

jj tak sem jí napsal .. a souhlasila s další schůzkou takže z toho mám dobrej pocit Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Stran: 1 2 [Vše] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS