silvestr - baleni zenskych

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 05:33:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  silvestr - baleni zenskych
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: silvestr - baleni zenskych  (Přečteno 14937 krát)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 02. Únor 2008, 17:45:37 »

Nepřetáčej to, co jsem řekla! Tohle se týká sexu, ne budování trvalejšího vztahu, a to je podstatný rozdíl.
Tak jsem zřejmě nepochopil jak to bylo myšleno... jenom by mě zajímalo, jak apriori poznáš, o co chlapovi jde...
Snad necekas, ze je na to nejaky recept...poznám/nepoznám, to se ukáže časem, zatím mám pocit, že to poznám. Vyjde to z jeho chování, stylu reakcí a podobně.
Zaznamenáno
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Únor 2008, 15:39:32 »

Nepřetáčej to, co jsem řekla! Tohle se týká sexu, ne budování trvalejšího vztahu, a to je podstatný rozdíl.
Tak jsem zřejmě nepochopil jak to bylo myšleno... jenom by mě zajímalo, jak apriori poznáš, o co chlapovi jde...
Snad necekas, ze je na to nejaky recept...poznám/nepoznám, to se ukáže časem, zatím mám pocit, že to poznám. Vyjde to z jeho chování, stylu reakcí a podobně.
nepoznas, nekteri dokazou byt trpelivy a pockat si na to,co chteji.. zrovna pred chvili mi tu brecela kamaradka na icq,jak ji jeden kluk zneuzil Úsměv ...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS