Starší slečna - v práci

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 03:20:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Starší slečna - v práci
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Starší slečna - v práci  (Přečteno 8576 krát)
number.R

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 03. Prosinec 2008, 11:50:07 »

Ahoj, dostal jsem se do mírné šlamastiky. Nastoupil jsem do nové práce, kde jsem se zadíval do mé starší podřízené ( Já 22. ona 30.) Mám dilema něco zkusit dále, poněvadž jsem si vědom možných následků pokud se něco nepovede, jsme totiž skoro dennodenně v práci ve vztahu nadřízený - podřízená. Určité flirtování probíhá - pohledy, úsměvy, způsoby konverzace. Je v tom mírné napětí, ale jelikož nemám se staršími ženami tolik zkušeností, chtěl bych Vás poprosit o radu, jak se vlastně zachovat. Jestli to není z její strany jen takové hraní. Z počátku kolegyně byly mírně rozpačité a odtažité, ale každým dnem v práci navíc se to mění. Nejsem si jistý tím, jestli někoho nemá a jakým vhodným způsobem se zeptat. Napadá mě její kolegyně, ale to je hřebíček do rakve, poněvadž si to mezi sebou řeknou a k tomu ta její kolegyně to zřejmě vycítila - při jedné kontrole jsem ji zpozoroval, jak kroutí hlavou mezi námi dvěmi, takže si z toho navíc dělá srandu:) A ta milá slečna stála vedle ní a koukala jiným směrem. Musím dodat, že podobné mražení jsem dlouho u žádné dívky necítil a chci vzít tu šanci za pačesy. Díky za vaše nápady a názory.
« Poslední změna: 03. Prosinec 2008, 11:53:21 od number.R » Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Prosinec 2008, 12:01:25 »

Tak s timhle nemám zkušenosti, takže ode mě radu neuslyšíš.
Já se každopádně řídim heslem: "Co je v práci a v domě, to neni nic pro mě". Protože v tom vidim akorát problémy
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
number.R

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Prosinec 2008, 12:14:20 »

Tak s tímhle nemám zkušenosti, takže ode mě radu neuslyšíš.
Já se každopádně řídím heslem: "Co je v práci a v domě, to není nic pro mě". Protože v tom vidím akorát problémy

Tohle pravidlo toleruji, je to víceméně důvod, proč jsem stále takový opatrný. Jediným východiskem by byla změna směny nebo změna zaměstnání. Ta možnost tu je, ale zatím bych s tím počkal.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Prosinec 2008, 15:15:29 »

tobě je 22 a máš 30tiletou podřízenou?... zaprvé: na pracovišti bych toho moc nezkoušel, zvláštně když jsi v týhle pozici (nadřízený)... téměř všechno (i flirtování a narážky...) může být bráno jako sexuální obtěžování.......
...
...
hele teď jsem psal pár řádků dlouhej příspěvek, ale zkrátim to... celkově mi došlo, že do tohohle bych asi nešel... nese to s sebou spoustu rizika... a šance, že vám to všechno vyjde, je téměř nulová...
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Prosinec 2008, 15:19:05 »

Jo, pokud to oba nebudete chtít jako nezávazný tak se do toho nepouštět.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Prosinec 2008, 15:52:13 »

tobě je 22 a máš 30tiletou podřízenou?
Tomu bych se ani nedivil
Př - v Tescu ti sedí milion prodavaček různýho věku a někdo je nad nima a kontroluje je, případně radí a řeší nějaký problémy. Klidně může být ten kontrolor (vedoucí prodavačů) mladší, než ty prodavačky.


Jo, pokud to oba nebudete chtít jako nezávazný tak se do toho nepouštět.
Já bych do toho nešel ani jako do nezávaznýho. Přeci jenom jsou v každodenním kontaktu. Vidim v tom jenom problémy.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
number.R

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Prosinec 2008, 16:18:57 »

Je to obsluha balících strojů a já mam na starost jak stroje tak i je. Zatím jsem ve zkušební lhůtě, takže nevím koho mi po ní přidělí. Víceméně velká část zaměstnanců je v odborech, kde je zvykem si tykat. Tudíž si většina na pracovišti tyká. což je jeden z dalších prolemů.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Prosinec 2008, 17:20:27 »

Odpověděl sis sám Smějící se prostě to nedělej...  Kroutící očima
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Prosinec 2008, 17:41:56 »

JJ. Pokud něco má být, tak to musí začít ona, protože jinak z toho budou problémy vzhledem k tomu, že jsi její nadřízený. A stejně je to k ničemu, když se dennodenně uvidíte v práci. Zbytečný risk Úsměv Holek je všude dost.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Prosinec 2008, 18:03:47 »

Bych do toho taky nešel. Zvlášť když je starší a dokonce o 8 let a ještě k tomu se vídáte denodenně v práci.

Ale dělej jak chceš. Je to jen názor.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
number.R

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Prosinec 2008, 18:21:05 »

JJ. Pokud něco má být, tak to musí začít ona, protože jinak z toho budou problémy vzhledem k tomu, že jsi její nadřízený. A stejně je to k ničemu, když se dennodenně uvidíte v práci. Zbytečný risk Úsměv Holek je všude dost.

Neplánuji se věnovat této práci věčně, je to vlastně má první práce v Čechach po studiu a pobytu v zahraničí. V  průběhu několika měsíců očekávám převedení na úplně jiné pracoviště . Asi by bylo lepší počkat do té doby. V nejhorším případě by nemělo byt problémem se domluvit s kolegou na vyměně. Je to smutné konstatování: Neřídit se srdcem, ale společenskými  zásadami.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Prosinec 2008, 22:05:30 »

Kdyby ses rozhodoval srdcem, tak by sis řekl, že za infarkt ti to nestoji Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Prosinec 2008, 11:52:18 »

Zkus si představit jak bude vypadat až tobě bude 30  Smějící se Třeba tě to odradí
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Prosinec 2008, 15:14:24 »

Zkus si představit jak bude vypadat až tobě bude 30  Smějící se Třeba tě to odradí

Nemyslím že by s ní chtěl zůstat do 30 Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Prosinec 2008, 19:27:39 »

Nemyslím že by s ní chtěl zůstat do 30 Šťastný

Ale on nikde nenapsal, že by ji chtěl jenom na sex. Píše, že nic podobnýho už dlouho s holkou nezažil, takže tam jsou i nějaký city.
Každopádně, budu se opakovat, radši z toho rychle vycouvat. A když ne, tak změnit práci.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Prosinec 2008, 23:53:06 »

2 Smoula : Nepíše, ale na 99% předpokládám že mu jde o sex, proč by nemohl mít cit k milence? Může to fungovat a dost často to tak funguje
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS