Tak sem to pěkně asi pokazil :-(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
09. Květen 2024, 07:13:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Tak sem to pěkně asi pokazil :-(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [Vše] Tisk
Autor Téma: Tak sem to pěkně asi pokazil :-(  (Přečteno 14889 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 10. Srpen 2010, 19:45:27 »

Cau lidi chci se sváma o něco podělit a i trošku poradit... poznal sem jednu holku nějakej ten pátek se známe je jí 16 ... tak začnem od začátku nemám vůbec problém se seznámit s holkoma a bavit se snima zjistil sem i to že si víc rozumím s holkama než s klukama prostě vždy si snimama mám co říct, ale problém je posunout to na vyší úroveň... bohužel to pokaždý pokazím... nu tak stou holkou sem asi měsíc chodil ven a tak , ale bohužel sem se nikdy k ničemu neměl a včera mi napsala, že už jí to nebaví že je to pořád stejný....a že asi budeme jen kamarádi... nejhorší je že je to skoro pořád stejný nechci se totiž zase sklamat a proto se kničemu nikdy nemám... zajímalo by mě jestli se mám ještě snažit a nějak to napravit ?? jen chci říct že mi na ní fakt moc záleží a nechce se mi jí vzdávat... kamarád mi říkal, že pokud jí fakt mám hodně rád a ona mě že bych to měl ještě zkusit ale musím na tý schůzce jednat ... co vy na to ?? chci sylšet názor skutečných profíků .-) jen podotknu že ted je pryč odjela na dovolenou...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Srpen 2010, 20:16:10 »

je to mrtvy. zajem sice mela ale tys to zabil protoze neeskalovals... takze jo, bud seber koule a strc ji jazyk do krku s tim ze ji chces nebo si najdi jinou. a nedelej znova stejnou chyby, nechces dopadnout jak ted...
jinak sry za formu, z mobilu to neni ono
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Srpen 2010, 20:34:13 »

Osobně bych to s ní ještě rozhodně zkusil... A i pro tebe bude určitě lepší. Ať to vyjde nebo ne, jdi do toho Mrkající Protože když to nezkusíš, budeš dlouhou dobu usínat s myšlenkou: "Co by se asi stalo, kdybych to zkusil?"

Určitě ji vem na rande někam, kde jste ještě rande neměli. I sraz si dejte tam, kde jste ještě sraz neměli. Potom by mi ale přišlo divný, když jí měsíc absolutně neeskaluješ, jí najednou na začátku rande strčit jazyk do krku. Proto bych se s ní šel někam projít (držení se za ruce je samozřejmost) a za chvilku bych se s ní zastavil někde u zdi. Rozhodným a sebevědomým jednáním bych ji natlačil k tý zdi (ona zády ke zdi a ty proti ní), chvilku bych se jí díval do očí a pak prohlásil: "Něco jsem si uvědomil..." (nebo podobnou hovadinu).

Jinak, jestli se s ní líbáš poprvý, tak by to mělo bejt něžný a pomalý. Nic dlouhýho. Navíc by ses od ní měl odtrhnout jako první... A pak klidně v líbání pokračuj a stupňuj to až kam se ti bude chtít... Provokatér (Nemusíš to nějak extra řešit, ale jestli si nad tim "poprvý" přemejšlel, tak je dobře, že jsem to napsal.)

Musíš se snažit bejt jako její princ v blyštivym brnění. Ona nechce "slečinku", která bude měsíc váhat, jestli ji teda konečně dá nebo nedá pusu. Ona chce silnýho rozhodnýho chlapa, kterej ví, co chce a taky si bere, co chce Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Srpen 2010, 23:02:44 »

Povídat s holkami umíš, ale tvou chybou je, že u nich neumíš probudit emoce.

Představ si život bez emocí.
Byl by to svět robotů. Neexistoval by strach, nadšení, láska, mrzutost, smutek, smích, hněv, důvěra, překvapení, očekávání, bolest a mnoho, mnoho dalšího.
Pokud u holky nevzbudíš emoce, brzy ti řekne "Už mě to nebaví, je to pořád stejný.". Roboti dělají ty a samé věci, nebuď takovej.
Nejsou emoce, není život.

Lepší rada snad už ani neexistuje.
« Poslední změna: 10. Srpen 2010, 23:06:41 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Srpen 2010, 19:02:36 »

oki asi to ještě zkusím jelikož se jí jen tak bez boje nevzdám... takže vymyslím něco aby to hned od začátku na ní působilo jinde takže jak tu radíte jiný místo setkání apod Úsměv ano bez emoví bysme byli jaks troje to je fakt... ale musím trošičku oponovat myslel sem to tak že nemám problém se sholkou seznámit a povídat si sní, dokážu jí rozesmát v tomhle prostě nemám problém... muj problém je spíš ten abych to posunul někakm dál a tos e týká například dotyků, dát jí polibek apod... prostě nejsem tak otevřenej a musím být víc sebejistější ..
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Srpen 2010, 21:49:21 »

Jenom pro upřesnění (v podstatě parafráze toho co říkali ostatní):
Pokud s tou holkou chceš něco mít na milostný úrovni, tak musíš eskalovat prakticky HNED, co jí poznáš. Nefunguje to způsobem "kamarád -> partner", ale způsobem "potencionální partner -> partner".

Takže žádný "půjdu na to pomalu", "ještě se moc neznáme", atd. Tu sexuální hrozbu v tobě musí vidět hned od začátku.

To je ode mě všechno.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Srpen 2010, 21:52:58 »

POdivej, na dotycich neni nic tezkeho, je to uplna blbost...musi si v tu chvili rict, ze jsi typek (vice si verit, neco jako svet se toci jenom kolem me) a normal ji rict, je ty mas dneska super vlasy, promnout je v ruce Šťastný atd. uricte vis...vsimat si situaci, dam priklad: holka ti rekne ze se vcera na treninku bouchla a ma velkou modrinu, neni nic jednodussiho, se ji zeptat, kde a pofoukat ji to (urcite na to ceka). K tomu zapojit mirne lezeni do "zadku" jako dneska ti to slusi, pekne vonis, to si rekla skvele atd. snad taky nemusim radit....

drzeni za ruce neni samozrejmost-pozor to musi vyplynout ze situace
to same polibek bych doporucoval spise na zaver, pokus se normalne o francka Šťastný podle toho co si psal tak na to ceka, v 16ti letech na to ceka kazda

Urcite se mnou nebude nekdo souhlasit, ale toto je muj nazor na tvoji vec, drzim pesti Úsměv
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Srpen 2010, 22:54:19 »

Byli jste venku hodněkrát a nic. Dokonce ti napsala, že na to se*e, že radši zůstanete přáteli.

Ano bude těžký si to přiznat, ale podělal si to, protože jsi nejednal jak jsi uvnitř chtěl. Vim jak těžký to pro tebe bude vstřebat ale nezapomeň, že na světě máš spoustu jiných žen a pokud jsi se dostal až sem, máš mnohem větší šanci stát se jejich svůdcem Super!

Možná by tu byla malá šance napravit to. Zatimco bude v zahraničí, můžeš si natrénovat s jinýma holkama (kámoškama) fyzický kontakt (nemyslim přímo olizovat se) a pak se pokusit za cenu shození se vzít ji na poslední rande, kde budeš jinej a uspět.

Chce to ale celkovou změnu chování a proto to nedoporučuju.
Radši se řiď heslem (někdo ho tu už na forku používal)  - "žádný s*aní s mladou paní" a sbal jinou.
Zaznamenáno

Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Srpen 2010, 10:40:10 »

no tak sem přemýšlel a došel sem k rozhodnutí, že se ještě pokusím oto abych to napravil a získal jí ... doufám že to tentokrát výjde... doufám že mi všechny rady od vás za který děkuju budou k něčemu že to zvládnu...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Srpen 2010, 20:13:05 »

pri nejbližší vhodné příležitosti strčit jazyk do krku...žádný kecy okolo, jen říct něco jako "už jsem to chtěl dlouho udělat, tak teď to udělám" a šup jí vlepit polibek. Vhodnou příležitostí mám na mysli to, že s ní budeš flirtovat, dotýkat se, prostě ji "vzrušovat" a pak si o líbání bude sama škemrat
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Září 2010, 08:43:13 »

tak to asi už nemá cenu... zkoušel sem se sní domluvit abysme někam vyrazili ven první termín mi napsala v ten den schůzky , že nemůže tak sem říkal fajn tak sem jí asi po 2 dnech volala nic tak sem jí napsal, že bych se sní rád viděl tuhle sobotu někdy odpoledne jestli má čas... bohužel nulová odezva... potkal sem jí pak na ICQku napsala že nemá kredit. Tak sem se jí řekl že sme se dlouho neviděli a že mi to štve, a jestli se sejdem v sobotu na to sem dostal odpověd že ne... tomuto rozhodnutí předcházelo menší popovídání otom že když byla pryč že mi moc chyběla.... ona na to, že prej nechce abych byl do ní zamilovanej, že mi nechce zlomit srdce tím, že by mi ublížila , že by mě podvedla , že prej dřív sem se jí líbil ale mezitím v tu dobu co byla na dovolený co sme se neviděli z toho zbylo jen přátelství a že by mě nechtěla ublížit tím , že by mě podvedla... mám takovej divnej pocit že mezitím co byla u kamarádky na chatě a na tý dovolený celkem 14 dní se něco asi stalo Smutný napsala mi taky, že semnou pujde ven jenom jako kamarádka jinak ne... lidi nevím co mám dělat možná ted budu vypadat jako nejvěčí sráč a debil, ale já tu holku strašně miluju nikdy sem nikoho tak nemilovala jako jí.... nemůžu kvuli tomu spát, jíst ani normálně myslet... napadj mě samý černý myšlenky o smyslu života Smutný nikdy sem neměl tendeci uronit slzy až do včerejška Smutný nevím jak pokračovat dál
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Září 2010, 08:57:22 »

nemůžeš jíst a spát?

ufff, já myslel, že tohle se děje jen ve filmech.

tys to posral hned na začátku. koukej se z toho otřepat a příště když chceš s holkou něco víc, tak jí to dávej najevo od začátku. buď podlehne nebo se aspoň nestihneš takhle nešťastně zamilovat....

to chce čas
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Září 2010, 09:02:54 »

taky sem si donedávna myslel, že tohle je jen ve filmech a , že je to kravina, že se to v reálu stát nemůže ale opak je pravdou Smutný vím , že sem to posral zkouším si říkat, že ještě potkám sposutu holek ale nezabírá to... já jí miluju víc než svuj život klidně bych ho obětoval kvuli ní ....
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Září 2010, 09:34:36 »

Let it be ..

Pred nejakými tými rokmi som bol na tom podobne ako ty. Strašne som sa ,,zamiloval,, do jednej holky, chcel som ju, furt som na ňu myslel, stále som chcel byť s ňou, predstavoval som si našu budúcnosť.. ale jednoducho som ju nedokázal získať, jak na začiatku, tak ani neskôr, nedokázal som ju pobozkať, povedať jej čo cítim ani nič.. a to trvalo nejak 8 mesiacov. Presne tento stav, nemohol som kvôli nej normálne žiť.

Prosím ťa nechaj to tak, čím skôr, tým lepšie. Pokiaľ nechceš prísť o 8 mesiacov života, ako ja. Teraz to beriem síce ako fajn životnú skúsenosť ktorá mi otvorila oči a posunula ma omnoho ďalej, ale predsa len, 8 mesiacov je 8 mesiacov, tie ti nikto nevráti. Nech to bude akokoľvek ťažké, vykašli sa na ňu, neskôr toho nebudeš ani trochu ľutovať. Z toho sa dostaneš.
Vtedy som si myslel že zomriem sám (magorilo mi z nej hrozne), teraz ale budujem vyrovnaný vzťah, presne taký o akom som vtedy sníval s ňou. A táto holka nie je o nič horšia ako tá čo som bol ňou posadnutý, skôr naopak.

Všetci sú si rovnocenní a myslím si že žiadna nie je taká bohyňa aby si ju staval na piedestál a obetoval kvôli nej svoj život.
Zaznamenáno

Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Září 2010, 20:50:45 »

rád bych se ztoho nějak dostal, ale je to těžký musím na ní stále myslet... pěkně mě to ničí a oto víc když to vypadá, že jí to žádnej problém nedělá Smutný jí je to nejspíš jedno Smutný a ještě mi řekne , že uní sem prostě jen moc dobrej kamarád , ale že se semnou nebude scházet pokud jí neslíbím , že jí budu brát jako kamarádku... už nevím co dělat všechno pro mě začíná strácet smysl Smutný
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Září 2010, 16:17:52 »

tak sem sní dneska chvilku mluvil po ICQku ještě se divila proč mám smutnou náladu.... nakonec zní vypadlo něco ve smyslu toho že sem se jí líbil, že mě má pořád ráda , ale že má strach se vázat, aby mi pak třeba když bysme se rozešli neublížila a podobný hovadiny, že vždy když má jít do tuhýho nechává si zadní vrátka, aby ztoho mohla vycouvat... na radu jedný mojí hodně dobrý kamarádky sem jí napsal, že bych to i tak sní rád zkusil ,že sem ochotnej příjmout to že když to nepujde tak to nepujde ale, že rači příjmu bolest ztoho , že sme to zklusili a nešlo to než ztoho, že sem to nezkusili... naspala, že se ještě uvidí...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Září 2010, 18:30:37 »


Pred nejakými tými rokmi som bol na tom podobne ako ty. Strašne som sa ,,zamiloval,, do jednej holky, chcel som ju, furt som na ňu myslel, stále som chcel byť s ňou, predstavoval som si našu budúcnosť.. ale jednoducho som ju nedokázal získať, jak na začiatku, tak ani neskôr, nedokázal som ju pobozkať, povedať jej čo cítim ani nič.. a to trvalo nejak 8 mesiacov. Presne tento stav, nemohol som kvôli nej normálne žiť.

Prosím ťa nechaj to tak, čím skôr, tým lepšie. Pokiaľ nechceš prísť o 8 mesiacov života, ako ja. Teraz to beriem síce ako fajn životnú skúsenosť ktorá mi otvorila oči a posunula ma omnoho ďalej, ale predsa len, 8 mesiacov je 8 mesiacov, tie ti nikto nevráti. Nech to bude akokoľvek ťažké, vykašli sa na ňu, neskôr toho nebudeš ani trochu ľutovať. Z toho sa dostaneš.
Vtedy som si myslel že zomriem sám (magorilo mi z nej hrozne), teraz ale budujem vyrovnaný vzťah, presne taký o akom som vtedy sníval s ňou. A táto holka nie je o nič horšia ako tá čo som bol ňou posadnutý, skôr naopak.

Všetci sú si rovnocenní a myslím si že žiadna nie je taká bohyňa aby si ju staval na piedestál a obetoval kvôli nej svoj život.

Přesně, vítej v klubu Shorty. A buď to teďka riskneš naplno (rande a jazyk do krku)(i když to jsi už xkrát prosral) a stane se zázrak (<0.00nic) a vyjde to, nebo tím jenom zábavně urychlíš to, čím by ses pak nějakou dobu trápil. Varg třeba 8 měsíců, já třeba.. až zbytečně moc, víc než 2 roky. Protože třeba když jsem já takhle tuhle slečnu posílal s kamarádstvím a poskoctvím v háj, tak si zpětně uvědomuju, že jsem si to strašně užíval (hlavně její ksicht, když byla vyděšená že jsem vůbec na tohle měl koule).
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Září 2010, 21:02:36 »

hehe děkuju , ale rači bych patřil do jinýho klubu... dobře když bych to chtěl ještě zkusit... ale nevím kdy jí někam vytáhnout když sem sní otom dneska mluvil ... nejrači bych jí vytáhnul už zítra ale toje asi moc rychlý... taky sem dostal od kamarádky radu, že jedna kytka třeba někde utrhnutá nějaká růže mohla potěšit a viděla by muj zájem ...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Září 2010, 14:14:22 »

taky sem dostal od kamarádky radu, že jedna kytka třeba někde utrhnutá nějaká růže mohla potěšit a viděla by muj zájem ...
WTF? Nie...
Ty si jej dal najavo záujem (mnohokrát), a ona
naspala, že se ještě uvidí...
.
Potrebuješ jej zraziť hrebienok, minimálne týždeň, najlepšie dva jej vôbec nepíš, až potom jej znova hoď rukavicu...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Září 2010, 20:54:26 »

nu pokusím se , ale bude to hodně těžký... spíš mám strach abych to tím třeba ještě víc nezhoršil aby si nemyslela že už nemám zájem ? a mám takovej pocit že jí začíná dobívat nějakej kluk , všiml sem si že na profil jí hodil pár příspěvků a básniček atd.... možná je on pravej důvod proč mě odmítla a nakecala mi spoustu keců vůbec bych se nedivil....
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Září 2010, 21:29:37 »

nu pokusím se , ale bude to hodně těžký
Vůbec nevíš, co je těžký. Tohle je ještě lehký.
A ten kluk, co píše básníčky, tak toho se neboj, není ten pravej. To je jako bych v noci zvonil na mojí vysněnou holku a řval tam ožralej, jak jí miluju.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Září 2010, 11:09:55 »

tak sem dal tady na rady vůbec sem se sní nebavil teď asi tak 4 dny... nevím jestli to pomohlo... jen vím že když sem byl nachvilku na ICQku viděl sem v jejím statusu tohle... Je mi to líto měla jem se jinak rozhodnout doufam že neni pozdě=/ co myslíte mám dál pokračovat v tom že si jí nevšímám a ani se neukazuju na ICQku atd.. nebo bych jí už měl třeba vzít ven stím, že si chci sní promluvit ??
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Září 2010, 11:16:11 »

a ty s ní chceš mluvit? sex je lepší než mluvit:-)

no ona se tak nějak pořád neozývá. pokecal bych s ní nezávazně a nikam ji nezval, třeba tě pozve sama.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Září 2010, 12:14:54 »

hehe jasný, že sex je lepší než sní mluvit Úsměv ,ale budu rád i za to sis ní jen promluvit jen prostě, aby se to nějak hnulo... ee zatím se mi neozvala ... nevím jestli v tom hraje taky role to, že je strašně tvrdohlavá a nerada uznává svojí chybu...já jen jestli jí mám nechat ještě vycukat stím, že se sní nebavím nebo už to stačí... někde sem tu četl něco o kočičí teorii nebo jak se to jmenovalo a bylo to celkem zajímavý...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Září 2010, 12:56:46 »

právě aplikuješ část kočičí teorie... ale tu míň hravou.-)

prostě jí jen napiš, abys prolomil mlčení, ale nikam ji nezvi. aspoň bude vědět, že ti může napsat... ale rozhodně si do ní sem tam rejpni, buď hravej. nenech tu konverzaci plynout uraženě nebo neutrálně.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 09. Září 2010, 09:41:26 »

tak sem jí včera večer na ICQku napsal nechoval sem se uraženě občas sem si do ní rejpnul atd.. ale nevím jestli to kněčemu bylo zase mi napsala to stejný že když jde do tuhýho že tam hodí spátečku a vycouvá ztoho, že jí tohle štve a že si připadá jako blbec... prostě takhle po ICQku se otom bavit sní asi nemá cenu... tak mě napadlo, že bych se jí dneska ozval buď jestli bude doma a nebo jí prostě překvapit tím , že se uní stavím a vytáhnu jí ven abysme si otom promluvili s očí do očí... co myslíte ??
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 09. Září 2010, 10:01:08 »

Ty jsi nečetl co ti tu kluci radili, viď?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 09. Září 2010, 10:07:54 »

jasný, že četl... taky sem se podle pár rad řídil... ale nevím prostě jak dál pokračovat...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 09. Září 2010, 20:32:37 »

tak nastal nějakej zvrat nevím co se stalo , možná pomohlo to že sem jí před tím trochu ignoroval podle rad co sem dostal,ale dneska mi sama od sebe napsala a první co tam bylo ,že se mě ptala jestli budu mít příští týden někdy čas Úsměv tak sem napsal že je možný že jo, ale že mám teď spoustu starostí a každej den skoro nabitej ,ale že by se možná volná chvilka našla Úsměv 
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 29. Září 2010, 14:29:29 »

Tak sem si to cely precet jen my tady chyby konec, zajimalo by me jak mezi tema dvouma dopadlo.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [Vše] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS