Trojúhelník + 2

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:47:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Trojúhelník + 2
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Trojúhelník + 2  (Přečteno 4468 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 21. Září 2009, 22:25:37 »

Název ignorujte, fakt nevím jak to líp popsat. K věci:

Mám kámoše. Budeme mu říkat třeba Petr.
Druhej kámoš bude třeba Radek.
Třetí je kámoška, třeba Marie.
Čtvrtá bude Markéta.

Takže, Petr se snaží sbalit Marii. Problém je, že Marie se potkala s Radkem (který je taky kámoš Petra) a domluvila se s ním na "nezávazným vztahu". Marii jeden kluk nestačí, a proto chce chodit s Petrem a kurvit ho s Radkem. To jsem se dozvěděl od Markéty, které to řekla, jakožto své nejlepší kámošce. Markéta mě zároveň poprosila, abych o tomhle nikomu neříkal, protože by měla potom problém s Marií (jelikož sama Markéta o tom neměla říkat mně).

A já teď stojím před dilematem - mám nechat svýho kámoše, aby se spálil a chodil s holkou, která ho bude kurvit a která má víc kluků, NEBO mu mám říct, jak to ve skutečnosti je, a tak naštvat Markétu na mě a Marii na Markétu?

Dobře, zní to jako slovní úloha, ale je to reálná situace a já trochu nevím jak z ní. Nejlepší bude asi nechat to bejt, ale je mi toho kámoše líto. Rady?
Zaznamenáno

Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Září 2009, 23:07:41 »

Buďto zkus toho kámoše nějak navést aby si sám všiml, že ta holka nemá jenom jeho, anebo mu to přímo řekni.
To, že se Marie nechová k Petrovi na rovinu je její vada charakteru. Ty se nemusíš cítit špatně, když na ní upozorníš. Podle mého to měla udělat i Markéta. Jestli ti na kámošovi záleží, tak ho se situací seznam. Třeba mu to ani vadit nebude, ale ty jako kámoš k němu máš závazek, a myslím si, že čestnější než krytí "kamarádky" která všechny tahá za nos.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Září 2009, 09:20:22 »

Když se Radek zná s Petrem a oba budou mít Marii, tak se to stejně doví, ne?

Ono je tohle složitý a takový nevděčný.. Když se budeš snažit něco dělat, tak z toho můžeš vyjít jako ten, kdo se nestará o svoje věci.. Já bych s tim asi hned za Petrem neběžela, spíš ho nasměrovala, aby na to co nejrychleji přišel sám.
Vim, že bys mu to jako kamarád měl asi říct, ale podle mojí zkušenosti, se to může obrátit i proti tobě..
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Září 2009, 13:43:29 »

Někdo tu napsal, že kamarád je dycky víc než holka. A myslim, že je to pravda.

Navíc Paul vtipně upozornil na fakt, že to že mu zahýbá je prostě její chyba a s tím, že mu to někdo řekne se musí počítat. Navíc chlapy se v klidu můžou domluvit a tak si můžete říct, že mu to říkáš jako kamarádskou radu, ale nikam dál od koho to má pouštět nemusí. Navíc Markéta ti to řekla pravděpodobně proto, že jí to taky štve a jen nemá koule na to, aby mu to řekla sama. A tímhle jen sleduje to, abys mu to řek ty Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Září 2009, 13:57:14 »

Když se Radek zná s Petrem a oba budou mít Marii, tak se to stejně doví, ne?
Ne Smějící se . Mluvím z vlastní zkušenosti :-D

Tohle bych řešil nějak nenápadným postrkováním, na Petra bych to rovnou nevyvalil, ale  naznačil mu to.
Zaznamenáno
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Září 2009, 14:09:22 »

Když se Radek zná s Petrem a oba budou mít Marii, tak se to stejně doví, ne?

Ono je tohle složitý a takový nevděčný.. Když se budeš snažit něco dělat, tak z toho můžeš vyjít jako ten, kdo se nestará o svoje věci.. Já bych s tim asi hned za Petrem neběžela, spíš ho nasměrovala, aby na to co nejrychleji přišel sám.
Vim, že bys mu to jako kamarád měl asi říct, ale podle mojí zkušenosti, se to může obrátit i proti tobě..
Právě toho se trochu bojím, že to nakonec stejně spadne na mě. A ne, nedozví se to, protože Radek to Petrovi neřekne  Podivený

Někdo tu napsal, že kamarád je dycky víc než holka. A myslim, že je to pravda.
Tuším, že to v nějakým článku psal i Qark. Jenomže tahle rovnice neplatí - já z toho nic mít nebudu, a když to řeknu, tak spíš můžu počítat s tím, že z toho budu mít problémy. Tady se neperu o holku ale o morálku.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Září 2009, 14:59:57 »

Jeden filozof (I. Kant) kdysi řekl: "Dvě věci naplňují mysl vždy novým a rostoucím úžasem a úctou, čím častěji a více o nich člověk rozjímá: hvězdné nebe nade mnou a mravní zákon ve mně."

A já mám za to, že tím chtěl upozornit na tu úžasnou vlastnost morálky a to, že pokud jí člověk má, tak se za ní pere a nenechá nikoho, aby po ní šlapal, byť mu to nic nepřinese, jen problémy. Címž jsem myslím odpověděl na to na co ses neptal - tedy co je podle mně správně Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS