Začarovaný kruh v komunikaci

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
11. Květen 2024, 08:18:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Začarovaný kruh v komunikaci
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Začarovaný kruh v komunikaci  (Přečteno 53507 krát)
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 06. Duben 2007, 01:34:05 »

no abych zase zaktualizoval svou situaci - můj předchozí příspěvek o nově nabité energii byl asi unáhlený, protože od té doby o přítelkyni vůbec nevím, nenapsala dva dny ani slovo a středeční večerní smsku mi nechala bez odpovědi... Podivený ve čtvrtek byla se svou taneční skupinou na místní soutěži a protože jsme se o tom předtím bavili a zajímalo mě to, čekal jsem aspoň výsledek jak dopadly nebo tak něco, ale kdepak...takhle už si vážně vztah nepředstavuju a pomalu to asi zabalím...to by bylo asi pořád dokola, vždycky chvilkové vzplanutí naděje a pak nic...v tom našem vztahu už prostě tiká časovaná bomba
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 06. Duben 2007, 05:59:08 »

Taky jsem to asi definitivne zabalil... je jaro ...Hezky holky se motaji na kazdym rohu. Takze budu nakej cas "sam"  Provokatér  Super!  Smějící se
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Luftik

Karma: 2
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 06. Duben 2007, 07:31:15 »

jj, je jaro, jenomže já jsem mrtě zamilovanej a nemůžu to ukončit... Úsměv ale to přemáhání neotáčet se! brrrrr
ALE Qarkova rada, že když už se otočíte, řeknete, že to byla kámoška a nezdraví, fuguje velmi dobře!
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 06. Duben 2007, 13:29:53 »

Ja kdyz jsem jak ty rikas "mrte" zamilovanej tak me opravdu zajima jen ona... kdyz se zacnu poohlizet a flirtovat s ostatnima poznavam ze me ta zamilovanost pousti... a tim padem se blizi i konec. Takze vymluvu na kamosku nepotrebuju  Smějící se  Sme mlady a k mladi radeni... holky... flirt... proste patri!  Šťastný kor ted kdyz je tak krasne  S jazykem  Je patek tak nekam vyrazte! hledejte flirtujte a hlavne se milujte! Hezky den.
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 06. Duben 2007, 16:50:27 »

přesně jak psal MikkiEX3, při šťastné zamilovanosti nemám ani pomyšlení na nějaké další seznamování a flirtování...i když vidím sebevíc hezkou holku, tak si stejně říkám na co by mi byla, když tu svou nejlepší už mám  Mrkající jenže už třetí den o té svojí nevím ani ťuk a tak jako tak už mě při pohledu na jiné holky napadají takové myšlenky na flirt, což je pro tenhle vztah blbé a asi konečné...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 06. Duben 2007, 18:30:09 »

To John84:

Vis u nekterych slecen je tohle chovani "normalni", tedy alespon u tech ktere jsem stihl poznat. Jak uz jsem ti napsal u "nasi" povahy prozivame jakykoli vztah daleko intenzivneji a o pocitove strance ani nemluve. Takze zatimco u ni je normalni se par dni neozvat, pro tebe je to naznak jak pomalu ze vztahu vycouvat.

Co se tyka zamilovanosti, nekdy potkame v zivote opravdu vyjimecnou bytost, jsme zamilovani, stastni a jen pomysleni na dotycnou nam dava silu a nehledame nikoho jineho. U me napr. tento stav trva hodne dlouho a dokonce i davno potom co uz jsem definitivne odesel. Jinymi slovy receno ackoli navazu dalsi vztah (nemam s tim problem) na "byvalou" jeste myslim, ackoli uz hodne vody uplynulo ... Nekdy s tim mam i problem, protoze kazdy z nas jsme opravdu jedinecny a co si budeme namlouvat pokud nekoho ztratime uz do nebude ono. Bude to proste s nekym jinym zase jinaci.

U me  jeste prevlada navic dalsi vlastnost a to je (asi nejaka chemie), ze mam "jasno" po par minutach jen se na dotycnou podivam a promluvim s ni. Strucne receno "Laska na prvni pohled" ... takze jakmile ten spousteci mechanizmus nezafunguje muzu si flirtovat (i mit sex) jak chci, ale skutecny vztah nenavazu.

Jestli Ti nevadi mluvit otevrene o svych citech, doporucoval bych Ti dotycnou osobne vyhledat, sdelit ji co citis a pokud to nebude ono "spalit mosty" a skutecne ze vztahu odejit.

Jinak se sdelenim svych citu to moc neprehanej preci jen jsme taky trochu chlapy, takze by to melo byt od srdce a ne 2 hodinovy proslov, taky by nemela mit sebemensi dojem, ze ji neco vycitas, na to pozor. Normalni rozhovor nekde kde je klid a nikdo te neprerusi. Proste strucne a jasne ... zadne cekani na odpoved jako, ze si to necha projit hlavou apod. to by jsi zase nevedel na cem jses a jak dal. Klidne ji u toho pohlad, obejmi, divej se do oci ... a hlavne ji sdel, ze ji mas doopravdy rad takovou jaka je. Proste to bud ty takovy jaky doopravdy ses.

Jinak jeste k tomu chvilkovemu vzplanuti ... ze to je jak na houpacce chvily super ... chvily ko. V kazdem vztahu je vzdy nekdo silnejsi (aspon tedy u mych a vetsinou to jsem ja) tj. snazi se drzet vtah nad vodou a resit kdyz nastane neco spatneho a dodava pozitivni energii, ale me sily nejsou nekonecne ... takze asi tak, takze se snazim jak to jde, ale nekdy uz stojim na konecne a dal uz nemohu.

Chlapi preju Vam at to dopadne jakkoli , netrapte se bude to zase s nekym jinym jinaci, ale to uz je zivot. Drzim pesti !
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 06. Duben 2007, 19:21:06 »

Nejde o to, že by člověk občas nevěděl co má dělat  Úsměv  jde o to že ví co by měl udělat, ale partner pro něj moc znamená i po tom všem co mu dělá nebo udělal  Smějící se  má pořád pocit, že našel někoho výjmečnýho a že to bude trvat dlouho než najde někoho podobnýho... nebo už třeba nenajde Mrkající

Já si nemyslim, že by bylo nejlepší řešení spálit všechny mosty! Prostě si přiznat realitu a nechat život jít dál  Super!  ale někdy to stojí hodně práce a energie. Nejdřív si v klidu promluvte a zatim nedělej žádný rozhodnutí! Je vidět, že tě pořád miluje, může mít nějaký vlastní problémy, o kterých ti neřekla! Mrkající

Vztah nemůže bejt pořád krásnej... je to jako funkce sinus - aby sis moh užít ty hezký chvíle tak musíš přestát ty horší  Super!
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 06. Duben 2007, 19:39:06 »

curtis: jojo, asi tak...holt je to - bohužel pro mě - slečna, které vyhovuje tenhle pasivní a pragmatický přístup, zatímco já mám pocit zbytečnosti a nenaplněných potřeb (psychických i fyzických)...s otevřeným projevováním svých citů problém nemám, což už vyplývá i z povahy, samozřejmě se nevyleju každému, ale k někomu tak blízkému jako je partnerka, by asi nikdo neměl mít zábrany...horší je to s tou osobní schůzkou, my už se vlastně v dohledné době ani nemáme kdy vidět, dost mě to mrzí, když si uvědomím, že už jí třeba nikdy neuvidím, ale prostě ty "naše cesty" už se asi definitivně oddělily a odlišný program nám neumožňuje ani půlhodinovou schůzku...možná tak příští sobotu večer, ale to je dost dlouhá doba, navíc tam má narozeniny a to bych jí udělat nemohl... Smutný takže situace na prd, po telefonu nerad řeším, ale výsledek bude tak jako tak stejný, vztah je z 99,5% u konce...trochu se bojím, jak to slečna přijme, pokud tohle všechno bere jako normální stav a myslí si, že žádný rozchod nehrozí...

a opět musím souhlasit a ztotožnit se s tím dlouhým trváním zamilovaných a silně citových stavů, pokud bych měl vzpomenout na konec svého předchozího vztahu, tak ještě možná víc než 3 měsíce po rozchodu jsem cítil, že to ve mně nevyprchalo, stačilo mi jenom vidět fotku té dotyčné a fakt se mi rozbušilo srdce jak kulomet  Mrkající ztratilo se to strašně pozvolně...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 06. Duben 2007, 19:50:08 »

Daniel: no u nás je to právě asi jiná funkce, první měsíc nádherný a pak už jen dolů...přiznat si realitu mě skutečně stálo dost energie a bohužel je taková, že máme oba naprosto odlišný náhled na vztah a odlišné potřeby, což je ve výsledku s pokračováním vztahu neslučitelné... Smutný buď by se musela ona přemáhat a dělat něco, co jí není vlastní, nebo by mně pořád něco chybělo...už jsem se s tím smířil, že to nezměním...jinak možné problémy, o kterých mi neřekla, vyloučit nemůžu, ale tam jde hlavně o to, že mi neřekne skoro nic, co by se týkalo osobně jí a nedává mi tak šanci jí tak nějak "proniknout do duše" nebo prostě řečeno jí víc poznat a posunout ten vztah dál...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 06. Duben 2007, 19:58:17 »

To john:

Tak to mi vypravej ... buseni srdce Úsměv a nejen to.

Vis, ale trochu me zarazi, ze ji neuvidis. To je takovy problem sednout na vlak, autobus, auto atd. a vyrazit za ni ? Podle me stejne nemas co ztratit, takze kdyz za ni vyrazis co se muze stat. Nevim, neznam tvoji situaci, takze treba tam jsou prekazky (rodice, vztekly pes).


Tak neves hlavu a koukni v kolik Ti to jede Úsměv
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 06. Duben 2007, 20:14:23 »

curtis: no my jsme paradoxně z jednoho města, ale je to problém se vidět...ona má přes den dlouhé tréninky, případně taneční soutěže a třeba dneska večer slaví někde s celým klubem úspěch ve včerejší soutěži...já zase budu muset být část víkendu mimo a pak se musím někdy připravit na zápočtovku do školy, což bych i nějak dokázal časově srazit, pokud by i ona měla zájem se sejít, jakože to teď tak moc nevypadá...jedině zkusit trochu naléhat, že si s ní potřebuju nutně promluvit, to by snad šlo...že nemám co ztratit, to je pravda, už jsem ztratil...řešili jsme s ní tohle všechno už mockrát, svoje pocity jsem jí naplno taky sdělil do očí, ale bez výsledku...takže už asi opravdu zbývá jenom ta poslední schůzka, poslední pusa atd...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 06. Duben 2007, 20:25:17 »

To John:

Poslal jsem Ti SZ, jak jsem to resil ja k tomu prvnimu prispevku.

To nedelej, jakmile na ni budes nalehat je to o dost horsi, nikdo nema rad kdyz na nej nekdo tlaci v cemkoli.

Pokud ji dobre znas, vis preci kdy bude doma nebo na treninku ne ? Tak se za ni normalne stav. Te asi neodmitne, rekni to co chces a bez ostatni uz bude spis asi na ni.

Vis, musis si uvedomit, ze jste povahove kazdy odlisni, takze porad budes tohle resit anebo to prijmes (ikdyz si myslim, ze ne) a musel by ses s tim vyrovnat.

Nejhorsi je, ze clovek se nemuze na nic soustredit a porad na "to" mysli, nic nepomaha, srdce a mozek jede na 200 procent a pokazde kdyz uz se zda ze to prejde, zase "to" neco spusti. Nepomaha nic, jen cas ...

Ale neves hlavu, urcite na neco prijdes Úsměv
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 06. Duben 2007, 21:01:12 »

curtis: to je přesně ono - "Pokud jí dobře znáš..." - já jí vlastně ani tolik neznám, nedovolila mi jí za ty 2 a půl měsíce hlouběji poznat...samozřejmě takové ty základní věci vím, ale je to asi všechno spíš jen povrchové, co se děje uvnitř ní, jaké má pocity, jak zareaguje na to či ono, toho vím naprosté minimum...a nedokážu ani říct, kdy bude doma a kdy ne, ty jejich tréninky jsou ještě k tomu dost nepravidelné, že se v tom pak nikdo nevyzná  Podivený ale ještě by mohla být možná šance se vidět zítra, uvidíme...když si ale vzpomenu, jak jsme někdy měsíc zpátky plánovali, jak budeme celý tenhle týden, kdy měla ze školy volno, trávit spolu, pojedeme na nějaký výlet, budeme se spolu probouzet a válet se třeba půl dne v posteli......no namalovali jsme si to pěkně, škoda, že se ten obrázek takhle změnil... Velmi smutný ale tak to bývá, plány s milovanou osobou jsou sice nádherné, ale pokaždé se mi krutě vymstily, že jsem z jejich nevyplnění byl vždycky hrozně zklamaný...

k tomu, abych mohl aplikovat to, co jsi mi napsal - projevit jí nějak překvapivě, že jí nechci ztratit, bych ale potřeboval jednak víc energie a naděje (která už téměř úplně vymizela a asi už ani necítím to, co bych měl) a taky to, aby i ona sama si uvědomila, že se něco kritického děje a nebrala to i přes moje promluvy jako normální stav...

jinak kolik jsi zažil takovýchto skapání? a nedaří se konečně najít "ta pravá"? já furt možná trochu naivně věřím, že snílkové a romantici jako my, ač to mají s hledáním partnerky těžké, nakonec tu svou spřízněnou duši musí najít a bude to o to víc úžasný a monstrózní vztah, prostě megaexploze a megaštěstí, co trvá a trvá... Úsměv no možná jsem moc koukal na filmy  Mrkající
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 06. Duben 2007, 21:50:45 »

Johne, když už to vyjadřuju matematikou tak je jasný, že ty zastupuješ SINus a ona je COSinus... dvě protikladné funkce, které mají společnou část v pí/2 a jinak se rozcházejí než se perioda posune o pí... ale protiklady se často přitahují  Smějící se
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 06. Duben 2007, 22:15:12 »

Citace: "Daniel"
Johne, když už to vyjadřuju matematikou tak je jasný, že ty zastupuješ SINus a ona je COSinus... dvě protikladné funkce, které mají společnou část v pí/2 a jinak se rozcházejí než se perioda posune o pí... ale protiklady se často přitahují  Smějící se

Takže všechno závisí na pí.. Šťastný
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 06. Duben 2007, 22:37:47 »

Daniel: no první měsíc jsem dokonce i to pí/2 našel  Úsměv a vypadalo to, že by to mohl být krásný společný arkus tangens, který se na ose y blíží k tomu oblíbenému pí/2 a tam taky setrvává....jenže se to nakonec skutečně bohužel rozpojilo v sin a cos a ten jeden společný bod je málo  Podivený
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 06. Duben 2007, 22:48:27 »

Citace: "Daniel"
Johne, když už to vyjadřuju matematikou tak je jasný, že ty zastupuješ SINus a ona je COSinus... dvě protikladné funkce, které mají společnou část v pí/2 a jinak se rozcházejí než se perioda posune o pí... ale protiklady se často přitahují  Smějící se


teda.. ja uz matiku nemela dlouho, ale proc mam pocit, ze je to v pi/4 jako jasne, jde o takovej detail, jako nasobbeni konstantou... nicmene, na detailech vztahy stoji Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 06. Duben 2007, 23:02:59 »

no jo pravda, sinus a cosinus se setkávaj v pí/4  Úsměv já holt na grafy nikdy nebyl  Super! jinak tenhle můj aktuální vztah ale začal právě přes matiku, kdy jsem se z doučujícího stal jejím partnerem a teď to tady zase koukám matikou uzavíráme... Mrkající
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 06. Duben 2007, 23:27:01 »

Pardooon  Smějící se  sem to zaměnil s kvadrantem  Smějící se tedy v druhém kvadrantu  S jazykem a protínají se v pí/4  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 07. Duben 2007, 08:50:24 »

To John:

Kolik jsem jich zazil ? Opravdu dost ... a mohu rict, ze u nekterych jeste trva zajem z jejich strany, ackoli uz maji dalsi vztahy, nevim co je k tomu vede.

Urcite na Tebe nekde ceka ... tomu ver.

Vis, je skoda, ze ti nedovolila ji bliz poznat, ale vetsinou by to nemelo byt takovy problem odhadout co asi proziva, jeji pocity atd. Ja jsem s timhle nikdy problem nemel, takze jsem proste kouknul a videl Úsměv, ale pokud se k tobe chova takhle ... ja uz bych udelal to co jsem napsal, ale ted mozna lip nacasoval.

Obecny navod na dalsi vztah asi neexistuje a vim jak je to tezke. On si kazdy mysli, ze vyjde ven a "prinese" si tu vysnenou domu Úsměv ale tak to (alespon u me nefunguje). Je to beh na dlouhou trat a prijdou dalsi zklamani, dalsi trapeni ale tak to je a asi i bude !

Energie se snaz sebrat co nejvic, podivat se na vec i z druhe strany a urcite to nevzdat. Pevne verim, ze se ti to podari.
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 07. Duben 2007, 19:04:43 »

curtis: taky s tím většinou problém nemám, třeba i jen pohledem do očí vyčíst dost emocí...ale teď to je oříšek, během prvního měsíce zamilovanosti to na ní bylo krásně vidět, úplně zářila nadšením kdykoliv jsme se viděli, dokázala se tak nádherně roztomile usmívat atd. (čemuž ona nevěří, prý se přece tváří furt stejně a tohle je blbost - opět ta pragmatičnost)...pak jak z její strany přišel ten útlum, jakoby se stáhla do sebe a začlo být dost těžké cokolïv vyčíst...říkala mi to i naše společná kamarádka, že jí zná víceméně od dětství a přesto o ní neví nic extra osobního...a stejně jako já si myslela, že je to velká romantička a teprve až nedávno jsem zjistil, jak jsme se oba spletli...
jinak dnešní naděje na schůzku jsou fuč, opět o ní celý den nevím ani slovo, neozvala se, takže prostě bankrot  Smutný
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 07. Duben 2007, 19:21:41 »

To John:

Ja to moc dobre znam kdyz se dotycna neozyva, nekdy treba napisu jen tzv. dotazovaci sms, coz je neco jako jak se mas co delas, myslim na Tebe ... kdyz se pak neozve napisu jeste jednou ... pak jeste pockam a uz pisu neco ve stylu ... "sbohem lasko ja jedu dal" preci jen se porad vnucovat me nabavi. Samozrejme si sem jist, ze dotycna zpravu obdrzela a nema zrovna na praci nic jineho a casove by urcite zvladla behem 5 minut napsat par znaku. Prece jen za to stojim, ne ? Úsměv

Ja osobne uz bych byl davno pryc stylem co jsem Ti napsal, ale vzhledem k tomu, ze si se s ni jeste nesesel, urcite bych to nejak prekous a snazil se s ni stuj co stuj kontaktovat.

Hele a to ti nebere ani telefon, kdyz ji zavolas ? Vubec nereaguje ?
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 07. Duben 2007, 20:10:35 »

curtis: no volat jsem nezkoušel, nikdy jsme si za celou dobu vztahu nevolali, tak mě to upřímně řečeno ani nenapadlo, zvykl jsem si čistě na tu textovou komunikaci..napíšu teď ještě jednu smsku a když nic, tak to pak zkusím...jde mi už spíš o to, abych to ukončil, tady na tom se zachraňovat už nic nedá, naše přístupy ke vztahu jsou jako den a noc a to nijak skloubit nejde...už nevidím ani plamínek naděje, že by z toho ještě mohl být perspektivní vztah a že by to mohlo fungovat, a to je bohužel konec, i když jsem z toho dost špatný  Podivený
už několik blízkých lidí mi jemně naznačovalo, že by to dávno vzdali a že to není vztah pro mě, snažil jsem se to ignorovat, ale asi měli pravdu...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 07. Duben 2007, 20:22:48 »

To John:

Osobne bych ji zavolal a jestli nema ted zrovna co "na praci" jel bych za ni. Treba Te rada uvidi a stihnete si jeste promluvit. Rozhodne to nevdavej. Vis proc ? Protoze si se jeste nedostal do faze, ze ji dokazes opustit, porad u tebe hori nadeje. Musis si byt 100 procentne jist, ze je konec a nema to cenu. Pokud to nenastane, zbytecne by jsi se trapil.
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 07. Duben 2007, 20:25:58 »

curtis: dostal dostal, tam už bohužel jsem, i když si to nechci přiznat...jsem si na 100% jistý, že už to nejde jinak, naděje je absolutně nulová...nemám ani sílu se znova snažit o záchranu, znova to s ní dokola řešit, znova žít ve falešných nadějích...snažil jsem se přijít na možné i nemožné, ale 100% konec  Smutný
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS