Dva kluci(včetně mě) a moje holka...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
13. Květen 2024, 20:01:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dva kluci(včetně mě) a moje holka...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Dva kluci(včetně mě) a moje holka...  (Přečteno 8697 krát)
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 01. Květen 2010, 19:06:56 »

Ahoj, mam tu takový vcelku větší problémek a chci se poradit s Vámi lidi, páč již mnohokrát mi bylo zde na Qarku dobře porazeno. Takže... já se svoji holkou, jsme spolu 20 týdnu... mno a ona se jaksi zamilovala i do někoho jinýho. Nejspíš to bylo proto, že jsme teď neprožívali nejlepší období, i přesto jí ale moc miluji. Ona mi říkala, že nás miluje oba stejně... nicméně takhle to dál nelze, dostala ode mě ultimátu 10 dní, pak, že budu chtít slyšet jméno jednoho znás. Oproti mému opponentovi mám jednu výhody, ona ho nezná osobně. Ale lhala mi, a tajně na pouti se s ním chtěla sejít, její lež sem však odhalil a toto rapidně zatrh, takže zejtra s ní budu zase a jináč jsme spolu prakticky pořád můj sok teda nemá v podstatě nikdy šanci se s ní sejít osamotě a se mnou,,, nevím jestli by to tak má přítelkyně chtěla... možná, ale dyž u toho budu tak alespoň budu klidnější, protože doufám, že bych měl situaci pevně pod kontrolou. Každopádně, než jí mé ultimátum 10 dnů vyprší, jak bych se měl chovat,,, je tu něco čím bych mohl navýšit svoji cenu před ní a zvýšit si šance na úspěch? Já jí moc miluju, sme spolu už dlouho, nechci jí ztratit x(! Ještě závěrem, já nejsem nějak extrémně krásnej, ale ani ošklivej, jsem takovej normální kluk a můj sok rozhodně také není modelem. Mě je 17 a přítelkyni 14, mému oponentovi je, tuším že 15. Předem díky a omlouvám se za pravopisné chybky:).
« Poslední změna: 01. Květen 2010, 19:26:11 od Mark » Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Květen 2010, 20:06:19 »

Kámo, cenu jsi si nejvíc snížil tím, že jsí ji to setkání zatrhl.  Šťastný

Nezná ho ani osobně a ty se bojíš, že ti ji přebere po jednom setkání? "To asi nemáš moc vysokou hodnotu," musí si nutně myslet ta holka.

Celkově ten způsob, jakým je ten váš vztah nastavenej, ti v tomhle zrovna moc nenahrává. Zakázané ovoce nejvíc láká, takže ho bude chtít tím víc, čím víc jí ho budeš zakazovat. Řekl bych jí, ať se s ním, teda sejde, když tak moc chce a ty si zajdi třeba s kámoškou/potencionální soupeřkou pro tvou přítelkyni na zmrzku nebo zabruslit nebo tak něco. Ať vidí, že ty se o ni nebojíš, když chce lítat za klukama, tak ty budeš lítat za holkama, jak si přeje.

Navíc u čtrnáctek prostě nějaký vylomeniny čekat musíš. Nevěděj co chtějí, ale to co jim zakážeš začnou chtít ze všeho nejvíc.

Moje rada je - dej jí trochu prostor, tímhle ultimátem dlouhodobě (a nejspíš ani krátkodobě) nic nevyřešíš.


Takže zatím.

Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Květen 2010, 20:26:14 »

Mno díky za radu, ale chtěl jsem slyšet spíš eště něco jinčího Šťastný...i dyž určitě chápu, že zakázané ovoce chutná nejvíc, to máš pravdu.... nějaké další nápady:)?
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Květen 2010, 20:37:49 »

V prvom rade si musíš odpovedať na otázku či ju aj napriek tomu že "miluje aj iného" chceš alebo ju pošleš do čerta. Vybral si si prvú možnosť, čo je len a len na tebe.
V tom prípade ale nedávaj žiadne ultimáta, a nič jej nezakazuj, len tým znížiš svoju hodnotu. Naopak, zrejme uvažuje o inom preto, lebo nemáte dobré obdobie. Takže chovaj sa k nej ako by nikto iný nebol, prirodzene, najlepšie popri tom vytvor nejakú zbližovaciu aktivitu. Výlet do lesa, spoločný víkend niekde v penzióne. Ak je to len kvôli zlému obdobiu a cez túto aktivitu vám spolu bude dobre tak si uvedomí, že ťa nechce stratiť.  Úsměv

Mne sa niečo podobné stalo, po tom čo som kvôli aktivitám priateľku nevidel takmer celý týždeň. Spomenula že jej píše jeden chalan (kamarát). Vyriešilo sa to jednoducho. Našiel som si na ňu konečne čas a skočilo to sexom Šťastný  Následne spomínala niečo o tom, že to bolo preto lebo som sa jej nevenoval...

Na druhú stranu, ak to dievča toho chalana nikdy v živote nevidelo, a vypustí z úst že ho miluje, tak by som sa nad ňou zamyslel... To bude tým že jej je 14... Možno by si sa mal posunúť ďalej, k nejakým 17tkam...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Květen 2010, 20:42:52 »

Dobrá tedy... pouštět ji nechci Úsměv... uvidíme co se dá dělat...
edit: tu schuzku sem jí už povolil (i když z toho nemam dobrý pocit), tk uvidíme
« Poslední změna: 01. Květen 2010, 20:55:31 od Mark » Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #5 kdy: 01. Květen 2010, 21:38:50 »

Řeším podobný problém, nebudu vypisovat jaký. Ale uvědomuji si jednu věc. Když si pročítám témata s tímto problémem (ztrácím,chci holku), tak pokaždé se ptáme: Mám do ní jít nebo to nemá cenu? Většina lidí nám řekne, ať se velmi zamyslíme nebo jí nejlépe hned opustíme. Jenže co uděláme my, kteří chceme radu od zkušenějších? Tu dívku chceme a stejně se o ní snažíme, ať už nám tu psali cokoliv. I já to tak cítím a píšu zde na fóru. Proto si tím nakonec musíme projít každý sám a pak sdělovat naše dojmy zase zde, ovšem už z jiného podhledu. Ať už to je jak chce, každé téma beru za velmi přínosné a rád si to čtu a beru si z toho něco pro sebe. A co z toho vlastně plyne? Že my ostatní můžeme poradit ze své zkušenosti, ale konat musíš stejně ty sám.
Zaznamenáno
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Květen 2010, 18:30:02 »

Já jí moc miluju

dostala ode mě ultimátu 10 dní
Ano, nastalá situace v tobě vyvolala určitou emoci - to ale nebude "láska", avšak obsesivní chování (tj. ochrana ega jako reakce proti hrozící ztrátě milovaného objektu).
Milovat je abstraktní pojem. Pro naši potřebu by se dal definovat jako "investovat do něčeho/někoho své úsilí bez nárokování vrácení svých investic".
Klíčem je zbavit se motivace vedoucí k obsesivnímu chování (až přímo takový "buddhistický" princip).
Zaznamenáno
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Květen 2010, 19:46:42 »

Hele tohle co tu píšeš, je sice strášně hezký, uznávám, že máš třeba pravdu, ale to mi v řešení situaci nijak nepomůže.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Květen 2010, 20:09:28 »

oznámit mi moje mladá, že miluje někoho jinýho, pošlu ji pryč. žádný ultimáta.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Květen 2010, 20:11:40 »

ja to nejak nechapu ... Ty budes skoro plnolety ( takze by jsi mel uz neco vedet o zivote a vztazich ), Tve holce je 14 ( promin, ale je to jeste mlada kacenka ) ... Nema Ti co davat ultimata, nechapu jak s ni muzes byt ? Co od toho vztahu ocekavas ? Posli ji k vode a najdi si proboha nejakou sobe rovnou  Kroutící očima Kroutící očima
Zaznamenáno
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Květen 2010, 20:49:46 »

ja to nejak nechapu ... Ty budes skoro plnolety ( takze by jsi mel uz neco vedet o zivote a vztazich ), Tve holce je 14 ( promin, ale je to jeste mlada kacenka ) ... Nema Ti co davat ultimata, nechapu jak s ni muzes byt ? Co od toho vztahu ocekavas ? Posli ji k vode a najdi si proboha nejakou sobe rovnou  Kroutící očima Kroutící očima
To ultimátum dostala ona ode mě, né já od ní
Zaznamenáno
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Květen 2010, 20:55:01 »

No, tak aspon, ze tak, to, ale nemeni nic na tom, ze by se meli rozejit
Zaznamenáno
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Květen 2010, 21:01:44 »

To neudělám, samozřejmě, že to je dycky možnost,,, ale rady typu...pošli ji do háje slyšet nechci,,,to můžu udělat kdykoliv... pokud někdo ještě chce poradit, prosím o konstruktivní rady...
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Květen 2010, 21:12:38 »

Marku, jedinná věc co by tě mohla omlouvat, je nezkušenost. Každý si tím musí projít, a o několik měsíců/let později si pak říká "jakej já jsem byl tenkrát blbec."  Super! ... Konstruktivní rady ti tu dali už kluci přede mnou. Ty chceš slyšet politování (ne radu).

Možná se mnou nebudeš souhlasit, ale rozhodně ti řeknu, že máš na víc, než na nezkušenou a nevybouřenou 14ti letou školačku. Na druhou stranu, jestli chceš dál bojovat s princema, idolama, a dalšíma co jí zrovna v její pubertální nápadě napadnou, je to tvoje věc.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Květen 2010, 21:16:53 »

Paul C a Maxx mi určitě konstruktivni rady daly, za které jim moc děkuju mimoch0dem.... určite mi hodně pomohly a uvidím jak se to bude dál vyvíjet... ale spíš to bylo myšleno tak, že pokud někdo další by zde chtěl zdělovat svůj názor a nějak mi zkusit poradit, ať nepíše "radu" typu pošli jí do háje, o takovou radu nestojím. Možná sem naivní, ano jsem, ale stejně to nevzdám.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Květen 2010, 21:26:31 »

Jo přesně tohle jsem měl na mysli. Psal jsem ti to proto, že moje zkušenosti a znalosti mi říkají že tohle je věčný boj, který nemůžeš vyhrát. Ale držím ti palce, a pak až se to nějak pohne, tak sem dej vědět.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Květen 2010, 16:03:13 »

doufám, že bych měl situaci pevně pod kontrolou.

Tohle je nádherná ukázka toho, jak tu holku od sebe odehnat. Tím, že se jí snažíš držet "na řetězu", zatrhovat jí něco
nedej bože jí bít (což neděláš, doufám), je jen na cesta do pekla. Holky tě milujou pro tvojí sílu a nezávislost (že si ochoten vždy odejít ze vztahu).
Dej si pohov, ať si to ta holka s tebou nerozmyslím a nepřeběhne na druhou stranu. Dal bych jí prostor, ne ultimata.

Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Květen 2010, 19:38:49 »

Barzini de Tutto: To neni úplně pravda. I když s tim teda taky nesouhlasim. Právě že holky se násilím udržet dají a dobře. Snad skoro lépe než opovrhováním, urážením a ignorancí. Čímž teda nechci polemizovat o tom, že je to zavrženíhodná praktika. A taky nepopírám, že se to musí dělat pořádně a nic jako "bejt hodnej a něco zakázat" neexistuje. Ale jako despota máš o hodně větší šanci si holku udržet než jako AFC.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Květen 2010, 20:55:11 »

Pokud bereš kontrast jen mezi AFC a tyranem, tak samozřejmě pro udržení má mnohem větší šance despota. Ale Barzini měl nejspíš na mysli zlatou střední cestu, jakou je Alfa přístup, kterou bych v této situaci volil taky. Alfa si nepotřebuje holku držet jak žárlivostí, tak ani násilním a přitom právě tím si ji paradoxně drží.
Neřekl jsem ti tím vůbec nic nového, ale měl jsem potřebu Barziniho myšlenku upřesnit Úsměv
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 04. Květen 2010, 14:58:53 »

Alfa si nepotřebuje holku držet jak žárlivostí, tak ani násilním a přitom právě tím si ji paradoxně drží.

Přesně toto sem měl na mysli. Každopádně díky za poznámku.
Zaznamenáno
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Květen 2010, 06:11:22 »

Tak už je vše vyřešeno, už se prý "odmilovala". Nevím jestli za to může čas, nebo i to, že jsem se trochu uměle choval jináč než běžně (zařadil pár alfa prvků, což jináč se jako alfa opravdu nechovám-ale srát na hlavu si taky nenechám Mrkající) + jsem trošku se snažil za pomoci jedné své kamarádky v ní vzbudit žárlivost, protože vím, že ona to je docela velká žárlivka Šťastný, to s tím žárlení se opravdu povedlo, byla z toho celá nesvá Šťastný. Každopádně, vyřešeno, díky za rady Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS