Ztratila zájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 07:52:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ztratila zájem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7  Vše Tisk
Autor Téma: Ztratila zájem?  (Přečteno 71651 krát)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 02. Květen 2009, 16:38:34 »

Co když ji zvu na zmrzlinu a procházku po městě? Pochopí to jako rande, nebo ne? Šťastný
Tohle je docela běžný problém... nejlepší pro tebe bude, když to budeš vždycky brát jako rande, když spolu budete sami...
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 02. Květen 2009, 18:41:35 »

Mně spíš naopak příjde, že ty svojí cenu snižuješ. To že jsi o 6 let starší je jeden z tvých největších trumfů. A tím že jí každej den píšeš na ICQ a snažíš se jí dostat ven trošku sráží tvůj status. Radím nepůsobit na ní tak needy a upjatě. Musíš se ukázat jako chlap co má holek kolik chce a nikoliv jako malej kluk co se jí snaží dostat za každou cenu.

Máš recht chlape  Mrkající Ještě než jsem to sem napsal jsem se rozhodl zkusit ji trochu potrápit a skončila na mém invisible listu - tak do neděle Úsměv Myslíš, že se mám snažit taky míň s tou schůzkou? Zase bych to nerad nějak prokaučoval a navíc to byla i ona, kdo mi jednou navrhnul, jestli se nechci stavit  Super! Zatím nám to nevyšlo, jednou kvůli mně a jednou kvůli ní. Uvidíme ten příští týden, ale dost možná jí schválně odmítnu termín...aby si nebyla zase tak jistá.

Tohle je docela běžný problém... nejlepší pro tebe bude, když to budeš vždycky brát jako rande, když spolu budete sami...

Já to jako rande beru, spíš jde o to, aby to tak brala i ona Šťastný Nevím jak na tom byla s klukama, ale ještě s nikým nespala a asi není nijak zvlášť zkušená...stěžovala si, že by ji chtěli jen na sex a tak...na druhou stranu když mám trošku drsnější narážky, občas se projeví tak, že by snad chtěla abych ji hned na první schůzce pořádně prověřil Smějící se
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 02. Květen 2009, 19:24:20 »

Nejde o to, aby to tak brala ona... když to tak budeš brát ty, tak se tak budeš chovat a svým chováním jí vsugeruješ tu atmosféru... co na tom záleží, jak tomu říkáš? ...
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 02. Květen 2009, 19:35:07 »

Nejde o to, aby to tak brala ona... když to tak budeš brát ty, tak se tak budeš chovat a svým chováním jí vsugeruješ tu atmosféru... co na tom záleží, jak tomu říkáš? ...

Dobře, ale myslí m že dokonce v tomhle threadu se slečny vyjadřovaly, že když to neberou jako rande, je to třeba jen schůzka s kamarádem...tak aby potom nebyla překvapená a vyděšená. Takže jsem chtěl vědět, jestli jí mám říct, že to je rande, nebo stačí když s ní flirtuju na ICQ, tím pádem jí musí být jasné, že naše schůzka nebude jen kamarádská Super!
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 02. Květen 2009, 21:08:57 »

Myslim si, že by jsi mohl místo bádání zda to má být rande či ne a záměrně odkládal termín, mohl udělat takové poloviční rande které by posloužilo jako kompromis a tím by jsi to vyřešil. Mám na mysli to, že jí někam vytáhneš ještě s její kámoškou. Uznávám sice že nezadaná kamarádka se to snaží vždycky rozvrátit, ale dopomůžeš si tím k tomu, že atmosféra která by tam měla být vám bude jasná už od začátku. Takže nedojde k omylu že jí budeš chtít políbit a ona vyjekne s tím že jste nanejvýš kamarádi. Takhle to bude jen poznávání nových holek které budeš moct pobavit a udělat na ně dobrý dojem. Navíc když se budeš dostatečně věnovat i její kamarádce a zapůsobíš na ní, bude ti později hrát do karet.

Jako místo bych pro setkání s ní a její kamarádkou navrhoval třeba v létě koupaliště a v zimě brusleřský stadion(v tomhle ročním období mě zrovna nic nenapadá). Je to takový neutrální a je to alespoň činnost u který můžeš pokecat( narozdíl třeba od kina) a nemusíš při tom jíst pizzu ani srkat kafíčko.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 02. Květen 2009, 21:34:20 »

Mě teď napadá, že by vlastně nemuselo bejt vůbec tak špatný narovinu říct, že je to rande...

Comanch: to jsem vůbec nepochopil, se přiznam... asi do těch pickuperskejch technik tolik nevidim... jakou zvrácenou logikou jsi došel k závěru, že je lepší pozvat na rande holku s její kámoškou? Šťastný
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 02. Květen 2009, 21:53:56 »

Nejde o rande. Ale jde o to, že pokud jí chce poznat aniž by hned musel nutně "táhnout na branku", je toto skvělá obklika jak samotné budování vztahu odložit a zároveň ji osobně poznávat. Tudíš se nebude muset chovat jako na rande a nebude si potom ani vyčítat že jí ani nedal pusu.
Zaznamenáno
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 02. Květen 2009, 22:25:50 »

Příznam se, že tohle je opravdu zvláštní nápad Úsměv Sice ho chápu, ale asi si netroufám na tu realizaci...navíc, ani ejdnou se nezmínila, že by chtěl jít ven ještě s někým. Takže když jí napíšu, ať sebou vezme kamarádku, asi se na mě bude dívat jak na blbce, jestli mi enstačí jen ona sama Šťastný Ona ta schůzka nebude nic vážnýho, půjdeme na zmrzlinu a projít se někde ven...takže v podstatě o takové polorande stejně půjde. Kino má podle mě ještě čas, stejně jako nějaká restaurace, nebo dokonce osobní návštěva doma - kterou ona nezavrhuje, ikdyž chudák netuší do čeho jde Provokatér

Btw. kdy je nejposlednější šance na polibek? Scházím se teď ještě s jednou kamarádkou, znám ji dýl, ale neviděli jsme se asi 3 roky. Teď jsme se sešli už dvakrát, ale nemůžu se k ní nějak dostat...ani obejmout a políbit už vůbec ne. Tak mě napadá, že když jsem po dvou schůzkách nic neudělal, dost možná už je pozdě něco měnit? Dneska jsem jí trochu polichotil na ICQ, ale nevypadala, že by ji to nějak zvlášť bralo...ale to je zase úplně jiný příběh Super!
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 02. Květen 2009, 22:43:04 »

Nesmíš váhat dlouho s prvnim krokem, tj. musíš jí políbit hned napoprvý!... jakmile s prvnim krokem čekáš, tak hodně rychle padáš do kategorie přátelskejch vztahů, kde je sice zmrzliny, ale žádnej sex... ta holka si tě musí už od začátku asociovat s něčim vzrušujícím a zábavnym. Já bych to bejt tebou zkusil po hlavě, tj narovinu jí dal najevo, že se jedná o rande a že s ní máš tenhle záměr... ("dát najevo" nerovná se "říct jí, že jí chceš"!)
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 02. Květen 2009, 23:41:13 »

Nesmíš váhat dlouho s prvnim krokem, tj. musíš jí políbit hned napoprvý!... jakmile s prvnim krokem čekáš, tak hodně rychle padáš do kategorie přátelskejch vztahů, kde je sice zmrzliny, ale žádnej sex... ta holka si tě musí už od začátku asociovat s něčim vzrušujícím a zábavnym. Já bych to bejt tebou zkusil po hlavě, tj narovinu jí dal najevo, že se jedná o rande a že s ní máš tenhle záměr... ("dát najevo" nerovná se "říct jí, že jí chceš"!)

Jo, to máš asi pravdu. Ale pokud nemá moc zkušeností, může být i docela stydlivá...takže třeba není vhodný rovnou ji políbit, ale souhlasím s tím, že to chce rozhodně nějaký progres. Myslím, že snad z mého jednání s ní, z těch dvojsmyslných narážek apod. musí pochopit, že ta naše schůzka je rande. Zase bych nerad nějak moc tlačil, když jsou třeba jiní, co tlačit nebudou...no, holt musím najít tu správnou míru - není to jednoduchý, ale právě to mě na tom přitahuje...kdybych ji měl hned v kapse, už mě to nudí Úsměv Takhle musím přemýšlet, vymýšlet taktiky jak na ni a nevědět co přijde...

Jediný co nechápu je, proč se zmiňovala o těch klucích, ale to je fuk... Super!
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 02. Květen 2009, 23:59:06 »

proč se zmiňovala o těch klucích? protože by byla ráda, abys jí během toho co ji "prověříš" (což od tebe jako od zkušenýho harcovníka bude čekat... nemusíš to brát jak z rychlíku, ale zbytečně bych neváhal) zahrnul lichotkama který budou předpokládat že ji znáš a že jí rozumíš... prostě chce, aby ti nešlo jenom o sex... to ale neznamená, že o sex nemá zájem, takže příliš pomalý postup by mohl být na škodu...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 03. Květen 2009, 08:23:55 »

Jako pozor, ale i když děláš jakýkoliv narážky, tak holce vůbec nemusí dojít, že je to rande, pokud už tě má v tý kategorii přátel (ale myslim, že ještě nemá, takže to bude ok)...
není to jednoduchý, ale právě to mě na tom přitahuje...kdybych ji měl hned v kapse, už mě to nudí
heh, vzhledem k tomu, že jsi INTJ, tak si myslim, že tohle tě naopak nejvíc se*e Šťastný (že to nemáš hned v kapse)... ale to je fuk... Mrkající
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 03. Květen 2009, 09:27:04 »

Kdo z nás by to nechtěl mít hnedka v kapse. Ale když já sbalim holku moc rychle, tak pak mi dojde, že takhle rychle mi jí sbalí ten po mně.
Zaznamenáno
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 03. Květen 2009, 10:20:21 »

heh, vzhledem k tomu, že jsi INTJ, tak si myslim, že tohle tě naopak nejvíc se*e Šťastný (že to nemáš hned v kapse)... ale to je fuk... Mrkající

Jo, ten test jsem si dělal před dvěma měsíci zhruba. Ovšem od té doby jsem dost změnil svůj postoj k životu...takže momentálně mě strašně baví tahle hra, to jak je nedobitná a já se musím snažit. Jasně, že mě to někde v hloubi štve a říkám si, sakra už ji chci mít u sebe doma Šťastný, ale zase na druhou stranu mě to štve tak nějak pozitivně...vím, že tímhle získám spoustu cenných zkušeností a když to nevyjde, pro příště jsou moje šance zase vyšší Provokatér

Jako pozor, ale i když děláš jakýkoliv narážky, tak holce vůbec nemusí dojít, že je to rande, pokud už tě má v tý kategorii přátel (ale myslim, že ještě nemá, takže to bude ok)...

No, kdyby měla, tak fakt nevím jak mám být ještě drzejší...to už by ty narážky a lichotky byly až moc okatý Úsměv Zkusím jí to ještě nějak mírně naznačit...ale asi nelíp to naznačím potom v reálu, tím jak se budu chovat. Pokud ovšem na nějaké rande dojde...u ní je prý normální, že když se s někým domluví, na 90% do toho něco vleze. Tak jsem jí jasně naznačil, že se mnou to takhle nebude, jinak má slečna smůlu a žádné další pozvánky nebudou - prý se vynasnaží a že to určitě musí vyjít Šťastný


proč se zmiňovala o těch klucích? protože by byla ráda, abys jí během toho co ji "prověříš" (což od tebe jako od zkušenýho harcovníka bude čekat... nemusíš to brát jak z rychlíku, ale zbytečně bych neváhal) zahrnul lichotkama který budou předpokládat že ji znáš a že jí rozumíš... prostě chce, aby ti nešlo jenom o sex... to ale neznamená, že o sex nemá zájem, takže příliš pomalý postup by mohl být na škodu...

No, myslel jsem spíš ty kluky v týdnu, ty dvě schůzky co nemá ověřený...ovšem to na co jsi reagoval ty je taky docela zajímavá myšlenka. To že chce aby mi nešlo jen o sex mi bylo jasný odzačátku, když se o tom zmínila...proto jsem taky tak nějak upravil taktiku, že to mám sice rád, ale rozhodně nejdu do postele s každou kterou potkám Provokatér

Kdo z nás by to nechtěl mít hnedka v kapse. Ale když já sbalim holku moc rychle, tak pak mi dojde, že takhle rychle mi jí sbalí ten po mně.

Tak to je hodně zajímavá myšlenka...něco na tom bude, čím víc se s tou holkou natrápíš, tím větší jistotu máš, že za týden už nebude zase s někým jiným Mrkající
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 03. Květen 2009, 11:22:48 »

Jo, ten test jsem si dělal před dvěma měsíci zhruba. Ovšem od té doby jsem dost změnil svůj postoj k životu.
Tak si ho udělej znova, tam ho můžeš dělat kolikrát chceš a vždycky tam budeš mít poslední výsledek

No, kdyby měla, tak fakt nevím jak mám být ještě drzejší...to už by ty narážky a lichotky byly až moc okatý Úsměv
No právě! Šťastný když jsou narážky moc okatý, tak to vypadá jako sranda...
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 06. Červen 2009, 22:12:07 »

Ahoj, nerad narušuju rozjetou diskusi ale když jsem viděl nazev topicu řekl jsem si že sem hodim můj případ Směrovka

Někdy koncem března jsem se seznámil s jednou holkou, teda spíš hlavně ona se mnou.Tehdy jsem se o ní moc nezajímal protože mi nepřišla nějak vyjímečná. Ale když jsem se moc nezajímal docela se zajímala ona - IZ - vyptávala se mě a snažila se se mnou bavit. Ale já jelikož mi na začátku byla docela "ukradenná" tak mi to bylo celkem jedno. Pak už se nazajímala tolik ale přece jen trochu. Ale to už mi to pomalu přestávalo být ukradený. Pak přišel jeden Club-game (na začátku května) - oslava kamaráda ze školy tam šla i ona, bylo nás tam asi 25 ze školy..(viz-abruzzi and game)  A nedokázal jsem jí tam sbalit.Ne že bych se necejtil ale čekal jsem na vhodnější okamžik. Prostě když jsem s ní vyrazil na parket bylo tam ještě málo lidí a já si říkal jakmile se parket zaplní rozjedu svou hru. Ale co se nestalo. Nejspíš se naštvala a už se mi v Clubu skoro až vyhýbala. Navíc když jsem se ještě odhodlal tak mi její kamarádka když jsem se přitančil k nim řekla "hledá tě kamarád" takže mě odpálkovali a mojí reakci ani neslyšeli takže jsem odešel a už jsem se s ní v clubu viděl naposled při odchodu , to jsem se šel rozloučit - se všema : objímačky,podávání rukou..znáte to.Pak se jdu loučit s ní, a jedinná ona seděla na takovym gauči a na pár sekund se na mě podívala a řekla potichu čau. Já věděl ,že na to nebudu vzpomínat v dobrym. Prostě to nevyšlo. Smutný
   A pár dní na to mi hru naruší jeden kazi*uk. Neustále se s ní baví. Kino nezapojuje ale o to nejde. Jde o to ,že od tý doby žádný IZ ,žádný úsměvy, nic. Jelikož jsem si nebyl jistej jestli byla v klubu naštvaná kvůli mě tak jsem se radši choval jako před tím takovej coocky funny. Ona ale nic. Najednou prostě úplně jinná. Tak jsem se snažil dělat jakoby se nic nestalo a po pár týdnech opět s ní zkoušet flirtovat. Ale už to prostě za nic nestálo. Navíc ten kazi*** mi furt lezl do zelí. Já prostě neměl volný prostor abych se k ní dostal. Párkrát jsem se k ní dostal ale opět byla ve společnosti kazi*** ,kamarádek, a pár mých spolužáků/ček.  Uběhl měsíc a mě to nedalo a řekl jsem si že ji vemu na kafe.Jenže předtim byl ještě jeden club-game ,na kterej jsem nešťastnou náhodou nemohl jít. A co jsem slyšel ve škole : co že se tam dělo tak asi něco jako ,že prý se kazi*** a můj cíl k sobě náramně tulili. No a pár dní na to ještě jak si s ní kazi*** píše přes mobil. Že psal jí vim určitě. Jelikož jméno příjemce bylo jméno mého cíle.
  Ale další problém - Ona jelikož chodí o třídu výš než já tak mají od června praxe. To znamená ,že vůbec nechodí do školy a já jo. Čili moje jedinná možnost jak s ní být v kontaktu byl zabiják vztahů -ICQ.
Nakonec jsem jí teda řekl ,že bych jí rád vzal na kafe-samozřejmě jsem jí to napsal nějak coocky funny a ne znuděně.Předtim jsem s ní kecal asi deset minut(docela dobra konverzace) aby to nebylo divný, že jí hned zvu. Ale nechci sem přepisovat historii z icq.
 No takže když jsem jí to sdělil, vymlouvala se že jít nemůže tak jsem se snažil jejími shittesty projít, ale nakonec se nedala. Druhej den jsem měl ještě nápad. Napsal jsem ,že jsem se spletl v datumu ,že jsem myslel jít o den později. Šťastný  Samozřejmě co napsala ? : že to taky nemůže. Takže další boj se shittestama. Jelikož na ICQ holka člověka odmítne jednodušeji než ve škole tak samozřejmě odmítala.
To na ICQ se dělo předevčírem a včera. Nyní nevim co by bylo správný. Vykašlat se na ní a najít nový targety ? Zůstat jako její přiblblý kamarád co se dlouho nerozhoupal? Poraďte prosim co si myslíte.  Vim ,že jsem udělal chybu a nerozhoupal se dřív. Kdyby to šlo vrátit tak bych určitě využil situace. Jenže realita je holt krutá. Úsměv


 (jinak já se po celou dobu její nepřítomnosti snažil hledat jinný targery, jo na škole nějakej ten target je. Tam nouze nehrozí, ale žádnej target neni dobrej jako ten o kterej mi teď šlo )
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 07. Červen 2009, 14:29:09 »

Vim ,že jsem udělal chybu a nerozhoupal se dřív. Kdyby to šlo vrátit tak bych určitě využil situace. Jenže realita je holt krutá. Úsměv
Tenhle vlak už ujel... Je to blbý, ale je to tak... Najdi si jiný target...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 07. Červen 2009, 16:48:21 »

abruzzi: fakt chceš odpověď? pouč se z toho a jdi dál, odpověděl sis sám, co teď.

btw: čekat na vhodný okamžik k oslovení, pozvání atd je blbost, protože se pak... aspoň mně... v drtivé většině případů stalo, že odešla nebo musela jít ve chvíli, kdy jsem se k tomu dokopal:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 07. Červen 2009, 19:49:08 »

to jsou holt krutosti života. Neutrální Ale co jedeme dál, a poučíme se aspoň z chyb.
Jinak teď by mě zajímalo za co mě má- jako jestli kamaráda nebo něco podobnýho  Otázka
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 07. Červen 2009, 22:41:38 »

Pravděpodobně teď má s tvou postavou asociované negativní pocity... Pravděpodobně si v důsledku toho vsugerovala (nebo si to opravdu myslí, to není podstatné), že jsi blb... Vím, že to možná zní divně, ale řekl bych, že tvou situaci to vystihuje docela dobře...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 09. Červen 2009, 19:33:34 »

A co ted s tim?   Neutrální
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 09. Červen 2009, 22:08:26 »

nic Smějící se bohuzel, tohle je imho nezvratne zabetonovany... muzes s klidnym svedomim bez jakehokoli pocitu viny hledat jiný target, se kterým budeš šťastnější (to je fakt, žádné chabé vyjádření naděje... pochopíš až zažiješ Mrkající )... a ten blbej pocit, kterej ti rika ze ti usla nejaka imaginarni nirvana s klidem ignoruj... casem se tomu pocitu (prestoze si te zkusenosti nikdy cenit neprestanes, aspon u me osobne to tak ja) zasmejes... fieldtested  Smějící se
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 10. Červen 2009, 15:43:23 »

ok.
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 22. Červen 2009, 18:33:28 »

A víte jak to s tou HB dopadlo ohledně ní a kazi*uka ?? Nevěřili byste ale choděj spolu. Ale já tuhle HB považuju za uzavřenou kapitolu takže mě to nějak neštve,ikdyž někdy si vzpomenu.
Momentálně vyhlížim nové targety. Na škole zkusim v září nové prvačky.
Zaznamenáno

rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 23. Červen 2009, 15:30:34 »

Jó na prvačky mám taky zálusk  Šťastný Co myslíte, že by byl ideální postup na nové holky na škole?
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS