Ztratila zájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
10. Květen 2024, 04:47:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ztratila zájem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Ztratila zájem?  (Přečteno 71868 krát)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 16. Prosinec 2006, 20:18:22 »

zazila jsem vztah na dalku a da se to prezit i dele.... a rekla bych o to lip, kdyz toho cloveka mas doopravdy rad. Je tu telefon, internet, nebo dopisy. Mela jsem casto pocit, ze i kdyz fyzicky nestoji vedle me, je tam se mnou, vedela jsem, co by mi na kterou vec rekl, take ze by me podporil. Sice jsme spolu nebyli, abychom se mohli obden milovat, ale ani tak bych nemenila.
Tohle neni o nake pritomnosti, tohle je o pratelstvi a duvere...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 18. Prosinec 2006, 15:12:48 »

Citace: "Martin 79"
Víš já sem to myslel, když je třeba muž víc než týden sám, a žena odjede pracovně, a já jsem docela nerad sám. Otázka
A jinak peru, žehlím a někdy i uklízím, občas uvařím.


Týden nic není. Člověk si může naplánovat třeba nějaké kamarády, které dlouho neviděl, někam vyrazit...
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 18. Prosinec 2006, 16:00:57 »

Kdyby byly poznavaci znameni pro nezadany holky (treba cervenej satek na hlave) tak by stejne nektery nezadany chodily bez satku a nektery zadany se satkem, takze by to nakonec bylo uplne jedno...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 18. Prosinec 2006, 16:18:40 »

tim jako chces rici schvalne? Pokud jo, tak to snad nevadi ne, jde o tu vuli, ne o skutecny stav.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 18. Prosinec 2006, 16:23:06 »

Myslim schvalne. A to se pak dostaneme tam, kde jsme ted.
Holka, ktera nikoho nechce by satek nemela, takze by s tebou nijak neflirtovala, stejne jako ted, takze ti to muze bejt celkem jedno.
A holka ktera by ho mela a soucasne byla zadana by byla takyjako ted, pac by ti nakonec, stejne jako ted rekla, ze ma pritele a at des tam, odkud jsi prisel.
A co bys rikal na to, ze by si tvoje slecna vzala satek?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 18. Prosinec 2006, 16:49:41 »

Ok, z tohodle pohledu to mozna neni jedno (kdyby tvoje holka ...), pohled z teto strany se me netyka, tak sem tak ani nikdy neuvazoval...
-zatim bych naopak asi preferoval takovy makrostav kde jsou vsechny vztahy co nejmene trvale Úsměv
...ohledne toho ze si holka vezme satek ale nakonec rekne ze ma pritele (nepopiram to, nemam zkusenost) ale nechapu to, proc? k cemu ji to je?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 18. Prosinec 2006, 17:21:53 »

Jo  Smějící se  Tak to taky nevim...bohuzel uz se mi to parkrat stalo. Treba si potrebuje dodat pocit, ze se o ni nekdo snazi bo co ja vim...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 18. Prosinec 2006, 18:46:24 »

Citace: "Rachel"
Citace: "Martin 79"
Víš já sem to myslel, když je třeba muž víc než týden sám, a žena odjede pracovně, a já jsem docela nerad sám. Otázka
A jinak peru, žehlím a někdy i uklízím, občas uvařím.


Týden nic není. Člověk si může naplánovat třeba nějaké kamarády, které dlouho neviděl, někam vyrazit...


Vzhledem k tomu, že je ten blbý stědrý den, tak už stejně, mno možná v sobotu, ale teď už s tím stejně nic nenadělám.
Šak sem sice vyrazil a neměl sem na to nervy, tak sem akorát cosi dohodil kámošovi, ale jak tak začínám sledovat ten výsledek, tak sem se měl radši obětovat. Bláznivý
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 19. Prosinec 2006, 15:01:48 »

satek... hmm...
to by ale nebyla legrace.S tim ze se zenskym libi, kdyz o ne nekdo projevuje zajem - jasne ze ano. Protoze panove, jakmile ziskaji pocit, ze zenska je "jejich" mivaji tendenci o ni dostatecne projevovat zajem, rikat ji, ze je krasne a vubec se snazit... coz je neskutecna skoda!
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 19. Prosinec 2006, 15:47:48 »

K tomu šátku - takhle to přece funguje u většiny lidových krojů, že svobodní mají něco jinak než ženatí/vdané. Třeba u Kyjovského mají chlapi na prsou obrovský trojúhelník z nějaké pentle, která se jim plandá až k rozkroku, aby bylo na hony vidět, že jsou svobodní, zatímco ženatí tam mají už jen malý proužek Úsměv (Kyjováci zde přítomní to jistě nazvou správným názvem).
Škoda, že už to zmizelo, lidé to měli jednodušší  Velmi smutný  Mrkající
A společensky nepřipadalo v úvahu, aby si někdo oblékl něco jiného.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 19. Prosinec 2006, 15:50:36 »

Úsměv No jo, ale v dnesnim svete, kdy se ti pulka lidi nezeni, tohle by nefungovalo - k tomuhle stacil vzdycky prstynek, ale bohuzel, z zenatejch chlapu ho vetsina nenosi Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 19. Prosinec 2006, 20:50:49 »

Citace: "noghri"
je divne, ze chlapi tohle nechapou ale mesic se s nekym vidat a jen flirtovat ale nijak jinak ten zajem nedat najevo... to je fakt trochu moc...

Mě se tohle taky párkrát stalo. A ne v 15 ale o pěkných pár let později. Třeba jsem se s holkou sešel třikrát, čtyřikrát a jenom jsme si povídali, nic víc. Pak už neměla zájem se sejít.

Budeš se možná divit, ale teprve co jsem objevil na internetu stránky podobné qarkovým (byly to nějaké zahraniční) tak jsem pochopil, že chyba byla v tom, že jsem se o nic nepokusil. Já jsem si fakt myslel, že když holka chce něco víc, dá to nějak jasně najevo. Takže jsem si myslel, že když nic třeba neřeknou, tak asi víc nechtějí.

Já vůbec nevím, jestli mi ty holky dávaly něco najevo nebo ne - já to vůbec nepoznal. Nevšiml jsem si žádných signálů těla, v té době jsem ani netušil, že něco takového existuje. Ve škole jsme se to neučili  Úsměv,  neměl jsem kamarády, co by mi to řekli.

Teď už to vím, ale stejně pokaždé když mám nějaké rande, tak marně přemýšlím jestli mi slečna dala nějaký signál nebo ne
Zaznamenáno
petr
Host
« Odpověď #62 kdy: 19. Prosinec 2006, 23:20:24 »

Asi takhle: samotmu mi chvlili trvalo, nez sem prisel na to ze

NIKDO A NIC NENI NENAHRADITELNE

ridte se tim a nebude vam delat zadny problem dat slecne najevo ze o ni mate zajem. Vemte si to vaseho pohledu: potkate zenskou, libi se vam.
Proc se vam libi? Protoze je budto pekna nebo nejak jinak originalni.

Co chcete delat s peknou originalni holkou pokud nejste teply? Asi sni zacit chodit, mit ji pro sebe a spat s ni.

Jak toho docilite? Tate ji to najevo tak ze to pozna!!

Protoze v opacnem pripade zustane jen vase kamoska a vy se budete akorat trapit. Co kdyz vas ale odmitne? NIC!! zajdete s kamosem na pivo, vymazete jeji cislo a zbavite se vseho co vam ji pripomina a za 2,3 dny ste v pohode. Za cas (ktery misto ztraceni s holkou co o vas nema zajem ale jeste vam to nerekla venujete nejake jine) se objevi jina prilezitost.

Nikdy nepristupujte na kamaradsti s holkama ktere balite, je to nanic.

Proste nejpozdejc na tertim rande, kdyz vidite ze se situace dobre vyviji (pokud se spolu bavite a citite se spolu dobre) ji normalne chytnete za ruku, podivejte se ji do oci a reknete ze se vam libi! easy. pak ji dejte pusu a za tu ruku furt drzte. kdyz se nevyskubne je vase :-D a bez toho ze ji vykousete se domu nevracejte ;-)) vazne
Zaznamenáno
petr
Host
« Odpověď #63 kdy: 19. Prosinec 2006, 23:25:28 »

jo a jeste neco:

1) sorry za preklepy ale psal sem to potme a

2) na onom tretim rande si dejte cil: budto ji

- sbalim (dojde nejmin k libani, ne polibku, libani!!) nebo
- me musi poslat do prdele. zamerne rikam do prdele, protoze neco jako naznacovani z jeji strany ze nema zajem nebrat. proste se znazit tak dlouho dokune vyslovene nerekne ze mezi vama nic nikdy nebude.

vite tak aspon na cem ste, neni to lepsi pocit nez se vecer pred trapit jestli o me stoji??

cheers
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 19. Prosinec 2006, 23:38:50 »

To tvoje "ultimatum" z bodu #2 si asi budu muset zapsat za usi  Smějící se  Vzdycky se s tim seru hrozne dlouho, i kdyz vim, ze napotreti urcite cas je...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 20. Prosinec 2006, 22:10:38 »

Citace: "petr"

Proste nejpozdejc na tertim rande, kdyz vidite ze se situace dobre vyviji (pokud se spolu bavite a citite se spolu dobre) ji normalne chytnete za ruku, podivejte se ji do oci a reknete ze se vam libi!


Já právě nikdy něvěděl jak poznat, že se situace  "dobře vyvíjí". S holkou jsem si normálně povídal, ale nebylo tam nic, co by mi říkalo, že situace se dobře vyvíjí. Níkdy to nebylo tak, že by se holka pořád smála a vybadala, že jí těší má společnost. A takhle jsem to zažil u několika holek.
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 20. Prosinec 2006, 22:15:29 »

To Galileo: Už to, že s tebou vůbec šla na rande, je signál jako hrom!

To Petr: naprosto souhlasím  Mrkající
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #67 kdy: 20. Prosinec 2006, 22:15:49 »

Citace: "Galileo"
Já právě nikdy něvěděl jak poznat, že se situace  "dobře vyvíjí". S holkou jsem si normálně povídal, ale nebylo tam nic, co by mi říkalo, že situace se dobře vyvíjí. Níkdy to nebylo tak, že by se holka pořád smála a vybadala, že jí těší má společnost. A takhle jsem to zažil u několika holek.
No mně se osvědčilo brát jako správný vývoj už to, že se mnou na to třetí rande vydala, že se mnou chce trávit čas. Takže absolutní souhlas s petrem Mrkající
Zaznamenáno
carreaum
Host
« Odpověď #68 kdy: 20. Prosinec 2006, 22:23:35 »

Myslite, ze se da ziskat zpatky holka, ktera me milovala ale dal jsem ji kopy a ted ma jinyho ? moc jsem ji ublizil  Smutný a neveri mi ani ze jsem ji mel rad, ja proste po dvou mesicich na ni strasne myslim a chybi mi sakrys  Velmi smutný
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 20. Prosinec 2006, 22:24:44 »

To už se tu někde řešilo - těžko. Nechat to plavat.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 20. Prosinec 2006, 22:54:48 »

Rachel a Augi
Takže podle vás jsem měl v posledních třech letech asi tak pět dost zajímavejch šancí na nějaký vztah a já je vlastní nevědomostí zahodil Úsměv

OK. Pro příště si to budu pamatovat. Teď snad budu mít další příležitost. Tento týden jsem se seznámil s jednou slečnou  - s využítím qarkových článků jsem ji oslovil v metru. Úsměv
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #71 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:07:50 »

Ano, podle mého to bylo pět šancí na začátek vztahu Úsměv Ale chybama se člověk učí...já např. nedokázal nic udělat celých 7 měsíců a přišel jsem tak o šanci na vztah se super holkou a navíc o 7 měsíců života...touhle životní zkušeností jsem si ale naplno uvědomil, že co si člověk sám neudělá, to nemá, takže další šanci na vztah s ještě lepší slečnou jsem proměnil Úsměv
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:14:29 »

Citace: "Rachel"
že s tebou vůbec šla na rande, je signál jako hrom!

Muze mi tu nekdo objasnit, jak holka odmita klukovi rande?  Super!  To neznam...a neni to tim, ze bych zadnou nezval.
Dokazu si predstavit jen nakym zpusobem receno "Tahni, nechci te!" Šťastný a to mi prijde dost komicky.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
carreaum
Host
« Odpověď #73 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:31:19 »

Spis rekne nemam cas nebo jako muj kamos zve kazdou holku a kazda mu rika ze ma kluka i kdyz to vzdycky neni pravda  Šťastný
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:36:11 »

Kdyz rekne, ze nema cas, tak to taky obcas muze bejt i tim, ze opravdu cas nema ne? Tak se zeptam, na nekdy jindy a to vetsinou cas ma  S jazykem
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS