forum.QARK.net

Pokecání => O čemkoliv => Téma založeno: James1 24. Květen 2012, 14:25:58Název: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: James1 24. Květen 2012, 14:25:58
ZDAREC, zajímal by mě Váš názor na problematiku ohledně nevěstinců... :)
Jaký na to máte názor? Může to člověku pomoci - zlepšit sebevědomí?
Co byste poradili panici, tedy MNĚ  :D, vyplatí se čekat bůhví kdovíjak dlouho, než si sežene holku. Nebo je lepší se těch sraček (obavy, deprese, strach) zbavit tímto způsobem?
Je tohle všechno kravina, nebo to má nějaký smysl pro takového člověka? Může mu to pomoci - ve smyslu zlepšení nálady, získání zkušeností, ztráty hromadné nervozity, zlepšení sebevědomí?
Osobně bych se asi cítil více trapně, když bych byl panic třeba ještě v 25, než kdybych o to přišel v bordelu... :roll:
+
Když by si náhodou dotyčný našel holku, má se jí svěřit, že bude jeho první? :D Nebo to je špatný nápad? Pozná to?
Máte s tímhle vším někdo nějaké zkušenosti? Co byste poradili?  :? :-k


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: Maťko 24. Květen 2012, 14:58:25
Ako by ti to malo zlepšiť sebavedomie? Myslíš že sa budeš cítiť lepšie s vedomím že si si musel prvý sex zaplatiť? "Těch sraček" sa tým tiež nezbavíš.
Za mňa NE


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: joei 24. Květen 2012, 15:00:36
Doporučuju neříkat, že jsi panic. Na sexu není nic světoborného. Sice asi pozná, že zkušeností nemáš na rozdávání, ale nějakej základní sex zvládne každej přirozeně.

Jinak pokud o to chceš přijít s profesionálkou, kouknul bych, zda existuje něco jako "doporučení" na tu konkrétní a najít si nějakou, která se bude o tebe starat citlivě a tak, aby proběhlo vše co nejlíp.


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: puzzle 24. Květen 2012, 15:04:06
Několik kluků tohle udělalo (i opakovaně) a mají pořád stejně mizerný sebevědomí jako před šukáním v bordelu a pořád stejně to s holkama neumí. To, že si zašukáš tě posune, jenže není to takový magic pill, aby si okamžitě po tom začal suveréně balit holky.


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: D9 24. Květen 2012, 15:21:24
Ježiš, nikam tě to neposune, ani normální sex s holkou tě nikam neposune, prober se :D ... já si ani nepamatuju datum, kdy jsem přišel o panictví a to jsem to taky takhle řešil tenkrát... sex neni zásadní mezník v životě, po kterym se všechno změní proboha... tohle si myslí jen panicové


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: Abruzzi 24. Květen 2012, 16:20:20
James1:
Pokud si chceš zasouložit běž do toho, ostatně od toho to tady je. Pokud jsi panic, zjistíš co to je sex. Strachu se nezbavíš, prostě k člověku patří a může ho jen překonávat. Sebevědomí ti to může krátkodobě dodat, ale tyhle sociální věci člověk musí vybudovat časem sám. I tak, pokud na to máš, běž do toho. Poznání je cenné.


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: henry 24. Květen 2012, 17:46:22
Ježiš, nikam tě to neposune, ani normální sex s holkou tě nikam neposune, prober se :D ... já si ani nepamatuju datum, kdy jsem přišel o panictví a to jsem to taky takhle řešil tenkrát... sex neni zásadní mezník v životě, po kterym se všechno změní proboha... tohle si myslí jen panicové

souhlas...


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: James1 25. Květen 2012, 08:39:26
Zpátky k tématu...
Víte, osobně mi připadá, že ti lidé, co mají holku, nebo již měli a zvláště pak, když s ní měli sex, tak je pochopitelné, že otázka bordelu jim přijde scestná. V tom případě bych na to ani já nepomyslel. Jenomže já jsem úplně na druhé straně, tudíž to vidím jinak, než většina lidí. S žádnou holkou jsem ještě nechodil, což je hlavně moje chyba. Nicméně je to fakt, který u mě vytváří poměrně velký komplex, který se zvětšuje i díky mým zdravotním problémům, kterých není zrovna nejméně a zdvojnásobuje se toto všechno díky tomu, že jsem navíc introvert. Místo kladných věcí v životě zatím sbírám samá negativní...jaký to asi může mít na člověka dopad? Když má takový člověk mindráky z tolika věcí, tak vyhrabat se z toho všeho navíc ani nejde a pokud ano, není to vůbec jednoduché. Pocity takového člověka nejsou pak vůbec pozitivní, tudíž nemá náladu ani na nějaké balení holek, protože je tak zakomplexovaný již takovou dobu, že to chce nějaký zlom. Něco, co by mi pomohlo se odrazit do začátku a cítit se alespoň trochu lépe. Jasně, že by člověk asi neměl přijít o panictví s profesionálkou a osobně bych se tomu také rád vyhnul. Jenomže já jsem už z takového života, který stojí za prd, znechucený a tak hledám něco, co by mi pomohlo. Moc věcí na výběr nemám a ačkoliv se to může zdát divné, tak si spíše myslím, že by mě sex s profesionálkou posunul vpřed, protože vzad už to ani moc nejde. Chodit do bordelu je sice jako nosit dříví do lesa  :D, ale někdy to nemusí být bezvýznamná práce.  #-o


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: Barzini de Tutto 25. Květen 2012, 08:59:48
Jaký na to máte názor? Může to člověku pomoci - zlepšit sebevědomí?
Co byste poradili panici, tedy MNĚ  :D, vyplatí se čekat bůhví kdovíjak dlouho, než si sežene holku.

Sebevědomí? Ano, to si piš. Hlavně už budeš vědět, co od holek čekat, respektive nebudeš tak nejistej.
Řeknu Ti to takhle. Je spoustu cest, jak se k tomu sexu dopracovat. Buď budeš na sobě aktivně makat a zlepšovat se, tím pádem třeba do pár let si najdeš holku a s ní ten sex mít budeš.
Je to trnitá cesta, sám jsem jí šel. Ale jestli nemáš na to síly, tak jednoduše jdi do bordelu a užij si. Nemyslím si, že by na tom bylo něco špatného. Je hodně chlapů, kteří tuto formu berou a naopak jsou velice spokojení, protože přiznejme si, nejdražší sex je ten
zadarmo - a stejně za tu holku platíš - buď svým časem, pivkama (pokud se jí jako "klasik" snažíš lohnout a opít), svojí duší (když tě provokuje, emocionálně vysává a láteří).

Osobně bych Ti doporučil bordel a do toho začal aktivně makat sám na sobě. Bordel světí svůj účel (či jak se to správně říká :lol:)


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: Av4 25. Květen 2012, 22:35:30
Puzzle, Abruzzi tě požádal více méně slušně. Správná odpověd je "sorry, nevěděl jsem" a mohl být konec.
Abruzzi, znovu upozorňuji, že co se tu píše je veřejné a nic jako "nemít právo něco zmínit" neexistuje. Což nemění nic na tom, že máš právo slušně požádat aby tady o tom napsali, kteréžto jsi využil.
Zbytek je zbytečný flame, takže promazávám... A děkuji čmeldovi za ukončení :) Ale taky to smáznu, ať to tu dává smysl. V offtopicu možno pokračovat zde (http://forum.qark.net/ke-smazani/flame-o-zverejnovani/) :)


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: joei 26. Květen 2012, 20:01:34
škoda to mazat, je to forum o sociální dynamice a tady se dalo něco okoukat, jak funguje sociální dynamika.


Název: Re: BORDEL - ANO či NE?
Přispěvatel: D9 27. Květen 2012, 07:23:40
Resp jak nefunguje... navíc v tom byl vidět i krásný příklad důsledků sexu s prostitutkou, či-li k tématu :)