BORDEL - ANO či NE?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:58:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  BORDEL - ANO či NE?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: BORDEL - ANO či NE?  (Přečteno 12441 krát)
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« kdy: 24. Květen 2012, 14:25:58 »

ZDAREC, zajímal by mě Váš názor na problematiku ohledně nevěstinců... Úsměv
Jaký na to máte názor? Může to člověku pomoci - zlepšit sebevědomí?
Co byste poradili panici, tedy MNĚ  Šťastný, vyplatí se čekat bůhví kdovíjak dlouho, než si sežene holku. Nebo je lepší se těch sraček (obavy, deprese, strach) zbavit tímto způsobem?
Je tohle všechno kravina, nebo to má nějaký smysl pro takového člověka? Může mu to pomoci - ve smyslu zlepšení nálady, získání zkušeností, ztráty hromadné nervozity, zlepšení sebevědomí?
Osobně bych se asi cítil více trapně, když bych byl panic třeba ještě v 25, než kdybych o to přišel v bordelu... Kroutící očima
+
Když by si náhodou dotyčný našel holku, má se jí svěřit, že bude jeho první? Šťastný Nebo to je špatný nápad? Pozná to?
Máte s tímhle vším někdo nějaké zkušenosti? Co byste poradili?  Podivený Přemýšlím
« Poslední změna: 24. Květen 2012, 14:29:39 od James1 » Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Květen 2012, 14:58:25 »

Ako by ti to malo zlepšiť sebavedomie? Myslíš že sa budeš cítiť lepšie s vedomím že si si musel prvý sex zaplatiť? "Těch sraček" sa tým tiež nezbavíš.
Za mňa NE
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Květen 2012, 15:00:36 »

Doporučuju neříkat, že jsi panic. Na sexu není nic světoborného. Sice asi pozná, že zkušeností nemáš na rozdávání, ale nějakej základní sex zvládne každej přirozeně.

Jinak pokud o to chceš přijít s profesionálkou, kouknul bych, zda existuje něco jako "doporučení" na tu konkrétní a najít si nějakou, která se bude o tebe starat citlivě a tak, aby proběhlo vše co nejlíp.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Květen 2012, 15:04:06 »

Několik kluků tohle udělalo (i opakovaně) a mají pořád stejně mizerný sebevědomí jako před šukáním v bordelu a pořád stejně to s holkama neumí. To, že si zašukáš tě posune, jenže není to takový magic pill, aby si okamžitě po tom začal suveréně balit holky.
« Poslední změna: 25. Květen 2012, 22:38:12 od Av4 » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Květen 2012, 15:21:24 »

Ježiš, nikam tě to neposune, ani normální sex s holkou tě nikam neposune, prober se Šťastný ... já si ani nepamatuju datum, kdy jsem přišel o panictví a to jsem to taky takhle řešil tenkrát... sex neni zásadní mezník v životě, po kterym se všechno změní proboha... tohle si myslí jen panicové
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Květen 2012, 16:20:20 »

James1:
Pokud si chceš zasouložit běž do toho, ostatně od toho to tady je. Pokud jsi panic, zjistíš co to je sex. Strachu se nezbavíš, prostě k člověku patří a může ho jen překonávat. Sebevědomí ti to může krátkodobě dodat, ale tyhle sociální věci člověk musí vybudovat časem sám. I tak, pokud na to máš, běž do toho. Poznání je cenné.
« Poslední změna: 25. Květen 2012, 22:37:58 od Av4 » Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Květen 2012, 17:46:22 »

Ježiš, nikam tě to neposune, ani normální sex s holkou tě nikam neposune, prober se Šťastný ... já si ani nepamatuju datum, kdy jsem přišel o panictví a to jsem to taky takhle řešil tenkrát... sex neni zásadní mezník v životě, po kterym se všechno změní proboha... tohle si myslí jen panicové

souhlas...
Zaznamenáno
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Květen 2012, 08:39:26 »

Zpátky k tématu...
Víte, osobně mi připadá, že ti lidé, co mají holku, nebo již měli a zvláště pak, když s ní měli sex, tak je pochopitelné, že otázka bordelu jim přijde scestná. V tom případě bych na to ani já nepomyslel. Jenomže já jsem úplně na druhé straně, tudíž to vidím jinak, než většina lidí. S žádnou holkou jsem ještě nechodil, což je hlavně moje chyba. Nicméně je to fakt, který u mě vytváří poměrně velký komplex, který se zvětšuje i díky mým zdravotním problémům, kterých není zrovna nejméně a zdvojnásobuje se toto všechno díky tomu, že jsem navíc introvert. Místo kladných věcí v životě zatím sbírám samá negativní...jaký to asi může mít na člověka dopad? Když má takový člověk mindráky z tolika věcí, tak vyhrabat se z toho všeho navíc ani nejde a pokud ano, není to vůbec jednoduché. Pocity takového člověka nejsou pak vůbec pozitivní, tudíž nemá náladu ani na nějaké balení holek, protože je tak zakomplexovaný již takovou dobu, že to chce nějaký zlom. Něco, co by mi pomohlo se odrazit do začátku a cítit se alespoň trochu lépe. Jasně, že by člověk asi neměl přijít o panictví s profesionálkou a osobně bych se tomu také rád vyhnul. Jenomže já jsem už z takového života, který stojí za prd, znechucený a tak hledám něco, co by mi pomohlo. Moc věcí na výběr nemám a ačkoliv se to může zdát divné, tak si spíše myslím, že by mě sex s profesionálkou posunul vpřed, protože vzad už to ani moc nejde. Chodit do bordelu je sice jako nosit dříví do lesa  Šťastný, ale někdy to nemusí být bezvýznamná práce.  Sákryš
Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Květen 2012, 08:59:48 »

Jaký na to máte názor? Může to člověku pomoci - zlepšit sebevědomí?
Co byste poradili panici, tedy MNĚ  Šťastný, vyplatí se čekat bůhví kdovíjak dlouho, než si sežene holku.

Sebevědomí? Ano, to si piš. Hlavně už budeš vědět, co od holek čekat, respektive nebudeš tak nejistej.
Řeknu Ti to takhle. Je spoustu cest, jak se k tomu sexu dopracovat. Buď budeš na sobě aktivně makat a zlepšovat se, tím pádem třeba do pár let si najdeš holku a s ní ten sex mít budeš.
Je to trnitá cesta, sám jsem jí šel. Ale jestli nemáš na to síly, tak jednoduše jdi do bordelu a užij si. Nemyslím si, že by na tom bylo něco špatného. Je hodně chlapů, kteří tuto formu berou a naopak jsou velice spokojení, protože přiznejme si, nejdražší sex je ten
zadarmo - a stejně za tu holku platíš - buď svým časem, pivkama (pokud se jí jako "klasik" snažíš lohnout a opít), svojí duší (když tě provokuje, emocionálně vysává a láteří).

Osobně bych Ti doporučil bordel a do toho začal aktivně makat sám na sobě. Bordel světí svůj účel (či jak se to správně říká Smějící se)
« Poslední změna: 25. Květen 2012, 22:37:03 od Av4 » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Květen 2012, 22:35:30 »

Puzzle, Abruzzi tě požádal více méně slušně. Správná odpověd je "sorry, nevěděl jsem" a mohl být konec.
Abruzzi, znovu upozorňuji, že co se tu píše je veřejné a nic jako "nemít právo něco zmínit" neexistuje. Což nemění nic na tom, že máš právo slušně požádat aby tady o tom napsali, kteréžto jsi využil.
Zbytek je zbytečný flame, takže promazávám... A děkuji čmeldovi za ukončení Úsměv Ale taky to smáznu, ať to tu dává smysl. V offtopicu možno pokračovat zde Úsměv
« Poslední změna: 26. Květen 2012, 12:02:30 od Av4 » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Květen 2012, 20:01:34 »

škoda to mazat, je to forum o sociální dynamice a tady se dalo něco okoukat, jak funguje sociální dynamika.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Květen 2012, 07:23:40 »

Resp jak nefunguje... navíc v tom byl vidět i krásný příklad důsledků sexu s prostitutkou, či-li k tématu Úsměv
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS